[C] Nieznajoma twarz

Od Genina
Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Re: [C] Nieznajoma twarz

Post autor: Sora » śr, 5 wrz 2018, 14:23

Postanowiłaś wykorzystać otwarcie kobiety i zadałaś jej jeszcze kilka pytań, które mogłyby okazać się pomocne. Ta potrzebowała chwilę na zastanowienie się i przywołanie wspomnień z tamtego momentu. Co do ich masek, to wydaje mi się, że były to zwykłe, czarne kominiarki. Nie pamiętam by mieli przy sobie jakąkolwiek broń białą, a raczej to pierwsza zapadłoby mi w pamięć, ponieważ mój syn jest aspirującym kowalem. Każdy z nich był raczej średniego wzrostu, wydaje mi się, że byli zwykłymi podrostkami, o czym zresztą świadczyła barwa głosów jednego z nich, bo poganiał pozostałą dwójkę. Nie mówił jednak żadnych imion, więc w tej kwestii nie pomogę. Tak naprawdę widziałam ich może przez kilka sekund, kiedy wyszłam zaalarmowana na ulicę. Po wyjaśnieniach kobieta przestała mówić i akurat podszedł do niej jakiś klient, wypytując o różne rzeczy. Nie wychodziło jednak na to, byś miała dowiedzieć się czegoś więcej. Może zacząć opracowywać mapę miasta, albo poprosić o nią swojego zleceniodawcę, żeby określić najkrótsze drogi do ulicy targowej z konkretnych miejsc.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » śr, 5 wrz 2018, 14:38

Wysłuchałam wszystkich odpowiedzi, jakich dostarczyła mi kobieta. Muszę przyznać, że wiele mi pomogła i gdyby nie ona, zapewne miałabym o wiele większe grono podejrzanych. Teraz zmniejszyło się ono, jednak na prawdę do zera. Podczas naszej rozmowy, w ręce dzierżyłam ciągle plecioną bransoletkę w czarno-niebieskich odcieniach. Postanowiłam w ramach wdzięczności zakupić ją i założyć sobie na rękę. Kobiecie zapłaciłam tyle, ile kazała, a na koniec skinęłam głową w ramach wdzięczności. Mężczyznę zaś potraktowałam zimnym oraz przenikliwym spojrzeniem, oczywiście tak, aby świeżo upieczona klienta nie widziała. Obróciłam się tyłem i zrobiłam kilka kroków w przód. Wtedy stwierdziłam, że najlepszym pomysłem będzie zwiedzenie osady. Postanowiłam zacząć od obrzeży i zataczając coraz to mniejsze koła, ponieważ w taki sposób powinnam poznać każdą jej uliczkę oraz zakamarek. Przy okazji starałam się znaleźć mapę, albo coś w tym stylu. Ta może mi na prawdę wiele powiedzieć lub pomóc. Jeżeli mi się to nie udało, staram się ułożyć jakoś plan wioski w głowie jak najlepiej. Szukam również jakiś znaków lun poszlak dotyczących tej sprawy. No i tak do wieczora. Potem zmierzam znowu na targ.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » śr, 5 wrz 2018, 15:12

Zapłaciłaś 30 rou za bransoletkę, po czym zaczęłaś przechodzić się po wiosce, by odnaleźć jakieś tajemnicze przejścia, wąskie uliczki i tak dalej, a przede wszystkim rozejrzeć się za jakąś mapą. Ku Twojemu zdziwieniu te drugą znalazłaś bardzo szybko, jednak nie dostarczała Ci ona wiele informacji, niemniej poznałaś ogólny układ budynków oraz głównych ulic w tej wiosce. Następnie zaczęłaś się przechodzić dookoła, by znaleźć różnorakie przejścia, a pierwsze znalazłaś już po wyjściu z targu. Stałaś pod palisadą, zaś między budynkami szła bardzo wąska szczelina, przez którą ktoś o wątłej budowie ciała z pewnością mógłby się przecisnąć. Oprócz tego właściwie nic podejrzanego. Poszłaś więc siąść sobie i odpocząć, a tymczasem powoli zapał zmrok i ludzie zwijali się do domów, pospiesznie zabierając ze sobą dobytek. Mogłaś poczuć, że atmosfera zagęszcza się powoli, jednak do zupełnej ciemności pozostała jeszcze jakaś godzina, jeżeli chcesz przygotować jakąś pułapkę czy coś w tym rodzaju, to teraz jest na to czas.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 5 wrz 2018, 15:33

Kiedy ludzie zaczęli zbierać się do domów, atmosfera zaczęła się zagęszczać. Miałam wrażenie, że dzisiaj na pewno dojdzie do jakiegoś dziwnego zdarzenia. Zapamiętałam ogólny układ ulic, budynków, jak i tajemnicze przejście, które zapewne mi się przyda. Znajdując się przy owym, postanowiłam użyć niedawno nauczonej techniki. Takie zakamarki słynęły z wilgoci, co jedynie ułatwiało mi zadanie. Skupiłam w prawym oku chakrę, skupiając się na jednej z łez, jaka w owym się znajdowała. Następnie zabrałam ją na palec i umieściłam niemalże na końcu przejścia, by móc mieć widok na to, co dzieje się ulicę dalej. Zrobiłam tak też z dwoma innymi, strategicznymi miejscami niedaleko murów. Były to poboczne przejścia, znajdujące się niedaleko tych bardziej rozbudowanych ulic. Tym sposobem nic nie powinno umknąć mojej uwadze. Po tym na środku dziedzińca, korzystając z faktu, iż pada śnieg, postanowiłam zrobić małą zasadzkę. Złożyłam pieczęci do kolejnej, żywiołowej techniki. Tym razem bladoniebieską esencję skoncentrowałam w płucach i połączyłam ją z wodą. Na sam koniec plunęłam mieszanką przed siebie, tworząc tym samym klejącą maź. Przykryta małą warstwą śniegu i tak powinna spełniać swoje zadanie, bowiem pozwoliłam sobie ją umocnić większą ilością chakry. Przyczaiłam się w jakimś mało podejrzanym miejscu i zaczęłam obserwować teren, zachowując przy tym ostrożność.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » śr, 5 wrz 2018, 15:56

Wykorzystując ostatnie chwile, w których słońce dawało cokolwiek, postanowiłaś użyć niedawno nauczonej techniki oraz jednej, takiej, którą już znałaś. Pozostawiłaś swoją łzę przy przejściu, zaś sporą część (ale nie całą, bo wtedy zużyłabyś pokaźną ilość chakry) ulicy targowej potraktowałaś Mizume Nabara, dodając do niego więcej chakry niż zwykle, by utrzymało się dłużej niż kilkanaście minut. Nawet gdyby nie przykrył go śnieg, to po ciemku będzie po prostu ciężko komukolwiek to dostrzec, tak więc o te część planu mogłaś być spokojna. Teraz przyszło czekać. Ustawiona byłaś za jedynym z budynków na ulicy targowej, mając widok na główną bramę kontem oka, ale głównie obserwując palisadę. Finalnie zapadła zupełna ciemność, a Ty dalej wyczekiwałaś. Nagle za swoimi plecami usłyszałaś hałas, jakby ktoś... Spadł? Ciężko powiedzieć, ale na pewno Ci się to nie przesłyszało, tak więc należałoby to chyba sprawdzić, prawda? Obejrzałaś się ostatni raz w stronę bramy i dostrzegłaś, że strażnik zniknął. Zdecydowanie coś się działo, jednak co?
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 5 wrz 2018, 20:37

W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń, postanowiłam oddać się przemyśleniom. Ostatnia sytuacja pokazała mi, że wcale nie potrzebowałam dobrego planu, by sobie poradzić. W niespodziewanej walce jakoś również sobie umiałam poradzić, obmyślając na szybko kolejność działania. Nie zmieniało to, jednak faktu, iż mając wszystko zaplanowane wcześniej, zawsze idzie łatwiej oraz szybciej. Przez długi czas nic się nie działo. Co jakiś czas rozglądałam się dookoła, myśląc o tym, kiedy w końcu pozbędę się tych uciążliwych bandytów. Moje modlitwy do losu, zostały przerwane przez hałas. Otwarłam szerzej oczy, a tęczówki zaświeciły się z podekscytowania. Nadszedł w końcu ten, wyczekiwany moment! Od razu odwróciłam się w stronę źródła dźwięku. Przymrużyłam powieki, aby skupić się na wypatrywaniu czegoś, co się rusza. Oczywiście dla ułatwienia skupiłam się techniką sensoryczną, aby móc przekonać się o tym jak przez kilka godzin zmieniła się sytuacja w rynku.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » śr, 5 wrz 2018, 20:50

Skupiłaś się swoją techniką sensoryczną, aby wyśledzić ruchy chakry. Namierzyłaś cztery źródła: jedno z nich było przy bramie, jednak było coś z nim nie tak, ciężko powiedzieć co, prawdopodobnie osoba ta straciła przytomność bądź zasnęła. Kolejne trzy... Jedna z nich zdecydowanie wyraźniejsza, znajdowała się jakieś 20 metrów na prawo od Ciebie (za budynkiem, przy palisadzie), jedna słabsza jakieś 2 metry za nią (18 od Ciebie), a trzecia znajdowała się po drugiej stronie. Szli w stronę wąskiego przejścia, które znajdowało się około dziesięciu metrów od nich w tej chwili i zdecydowanie nie zauważyli Twojej obecności. Możesz więc zadziałać z zaskoczenia i bez uporać się z problemem, zresztą ewentualne zagrożenie stanowi tylko osoba z większą ilością chakry, ale nadal nie ma jej tyle, co Ty. Wychodzi na to, że zna podstawy, ale to na tyle.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 5 wrz 2018, 21:07

No i akcja się zaczęła. Dostrzegłam, że nie ma strażnika przy bramie wioski, co dawało mi już do myślenia. Wiedziałam, że ten jego zardzewiały miecz za dużo nie zadziała w najbliższej potyczce. Swoją drogą, ciekawe, czy w ogóle go użył. To on musiał być tą nieprzytomną osobą. Postanowiłam w pierwszej kolejności sprawdzić, co też się z nim dzieje. Jako, iż inne źródła chakry oddalone były od nieszczęsnego wojownika, mogłam spokojnie przemieścić się do niego cichym krokiem i sprawdzić stan jego zdrowia. Gdyby było zagrożone, zmuszona byłabym udzielić mu pomocy. W zależności od sytuacji właśnie tak postępuje. Jeżeli mężczyzna jest jedynie ogłuszony, postanawiam go olać i ruszyć w końcu do ataku. Szczeniaki oddalone były ode mnie o dobre dwadzieścia metrów, a przynajmniej dwójka z nich. Ostatnia osoba znajdywała się w zupełnie innej części wioski i to właśnie nią postanowiłam zająć się w pierwszej kolejności. Wykorzystałam to, że jest ciemno, a wrogowie mają trudności z widocznością. Skoncentrowałam w nogach chakrę, by następnie wyciszyć swoje kroki i zajść go od tyłu. Od razu skrupulatnie podcinam mu gardło, aby robota była szybka i klarowna. W razie zdemaskowania, staram się przede wszystkim, aby ten nie wydał z siebie dźwięku, no i ostrze wbijam w inne, równie śmiertelne miejsce na jego ciele. Jeżeli wszystko mi się udało, przeszłam do następnej dwójki, ale to się jeszcze okażę, co zrobię. Biorę pod uwagę, iż tunel, niedaleko którego byli, jest przeze mnie obserwowany, no i mam jeszcze pułapkę na środku targowiska. Zanim tam dotrą, ja również powinnam dosyć szybko się tam zjawić. Staram się poruszać cicho, ale szybko.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » śr, 5 wrz 2018, 21:24

Na sam początek postanowiłaś zatroszczyć się o ewentualnych rannych i bardzo ostrożnie przemieściłaś się w kierunku głównej bramy, by zobaczyć co stało się ze strażnikiem. Znalazłaś go kilka metrów od wejścia, leżał oparty o palisadę i... Spał. Po prostu. Mógł być pod wpływem genjutsu, które utuliło go do snów, jednak oprócz tego był zdrów jak ryba, a przynajmniej tak Ci się wydawało. Skorzystałaś z okazji, że znalazłaś się na zewnątrz i postanowiłaś okrążyć po tej stronie palisadę, żeby dostać się do trzeciego gościa. Powoli zaczęłaś się skradać, aż zobaczyłaś, jak ten wdrapuje się po linie na szczyt, nie zwracając nawet uwagi na otoczenie. Podejście do niego i poderżnięcie mu gardła było bardzo proste, właściwie było to chyba najłatwiejsze zabójstwo w Twoim życiu... Z drugiej strony mordowałaś podrostków, którzy ukradli tylko trochę towaru, no ale to nie moja moralność jest tutaj wyłożona na szalę. Musiałaś teraz zabrać się za pozostałą dwójkę, która... Właśnie weszła w Twoje Mizume Nabara i są uwięzieni! Normalnie dziecko szczęścia z Ciebie dzisiaj, najłatwiejszy zarobek w życiu, co? Tym bardziej, że możesz ich oszczędzić, a z zabójstwa się wytłumaczyć. Co za okazja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 6 wrz 2018, 17:01

Nie zamierzałam popłacać żadnemu z tych złodziei, nawet, jeżeli byli dziećmi. Może gdyby trafili na kogoś innego, zostałaby okazana im litość. Ja nie znam takiego słowa, ani samej nigdy nie zamierzałabym o takową prosić. Jeżeli miałabym zginąć, odbyłoby się to w walce, jak na honorowego ninje przystało. Od małego byłam uczona tego, że to właśnie ta wartość jest najważniejsza. Nie wolno wykazywać się tchórzostwem, ani szaleństwem. Coraz bardziej było to dla mnie rozumiane. Właśnie dlatego bez mrugnięcia okiem pozbawiłam pierwszej ofiary życia. Następnie ruszyłam biegiem do pozostałej dwójki, aby móc zafundować im to samo. Każdy za swoją zbrodnię musi zapłacić - stwierdziłam w myślach, a następnie nawlekłam spokojnie wybuchową notkę na kunai. Rzuciłam go między tą dwójkę, aby na sam koniec zdetonować je odpowiednią techniką.

Fujin bla bla :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » czw, 6 wrz 2018, 17:21

Cóż, postanowiłaś nie brać ze sobą jeńców, pewnie gdyby była to wojna o Teksas, to chodziłabyś z wyciągniętą w górze czerwoną flagą. Zabijałaś, bo tak zostałaś nauczona przez doświadczenie. Rzuciłaś notkę między dwójkę dzieciaków, a odległość między nimi to były jakieś trzy metry. Widząc to jeden z nich, prawdopodobnie ten z umiejętnościami, wyrwał się nieco do przodu, prawdopodobnie dzięki temu ratując swoje kończyny, a wpadając resztą ciała w dalej położoną maź. Drugi nie miał tyle szczęścia, bo co prawda odchylił się nieco do przodu, ale wybuch zabrał ze sobą jego nogę (od kolana w dół), tę która była bardziej wystawiona do przodu. Słysząc odgłos notki, nagle zjawił się tu mężczyzna, który zlecił Ci to zadanie. Widział, jak młodziak wykrwawia się, więc szybko do niego podbiegł, zdjął swoją koszulkę i obwiązał nią udo złodziejaszka. Po chwili zjawiło się więcej ludzi zainteresowanych sytuacją, jednak ci o słabszych żołądkach szybko pożałowali swojej decyzji przyjścia tutaj. Podeszła do Ciebie staruszka, która Cie tutaj doprowadziła. No... Nie do końca tego oczekiwaliśmy, to w końcu tylko młokosy, z czego dwóch było bezbronnych, ale powiedzmy, że wykonałaś swoje zadanie. Odjęłam Cie nieco wynagrodzenia, bo ktoś będzie musiał po Tobie posprzątać... W tym momencie podała Ci woreczek z rou, a Ty mogłaś odejść w swoją stronę.

___

Siła notki: 68 na 100, wygenerowana przez stronkę h3h.

Koniec.
+C
+21 PR
+400 rou
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga C”