[B] W walce o własne życie.

Od Chunina
Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Re: [B] W walce o własne życie.

Post autor: Shisetsu Jigoku » pn, 21 sie 2017, 17:33

Niestety i tym razem atak chłopaka był na nic, jego przeciwnik był dobry w unikach aż za dobry. Irytowało już to Jigoku lecz nie mógł nic z tym zrobić, ruszył jedynie w stronę korytarza tam gdzie leżała lalka. Miał nadzieje dojrzeć nitki które pozostawił po sobie drugi kuglarz lecz ich nie było, dopiero po chwili czerwony oczy dostrzegły mały korytarz który znajdował się w owym kompleksie. Nie mam powoli już na to sił. Rzekł do Siebie diablik, czując wyczerpanie psychiczne. Ktoś poruszał nim tak samo jak tą lalką, ironiczne prawda? Aczkolwiek wiedział że nie mógł się poddać, dlatego też wziął głęboki oddech i udał się prosto do tego korytarza podpadając swoją dłoń ponownie. Chłopak wiedział iż zabawa w kotka i myszkę kończy się właśnie tutaj. Musiał być gotowy na wszystko, nitki ponownie weszły do jego ciała a nim nitkarz przemknął obok kukły przesunął ją w miejsce z którego przyszedł musiał uważać. Szczególnie iż przeciwnik polegał na lalkach jak i na żywiole ziemi, było to bardzo niebezpieczne połączenie. Kto wie... może Shisetsu sam kiedyś pozna element ziemi. Lecz to zbyt daleka przyszłość aby teraz o tym myśleć, pierw trzeba zając się bieżącymi sprawami czyż nie?

// Hono.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » pn, 21 sie 2017, 17:50

Jedno bylo pewien, Ten Yasha mial przerabane i musial cos zrobic, inaczej oszaleje. Doznal duzych obrazen i jego cialo nie bylo gotowe na kolejna walke. Nici byly bardzo szybkie, ale nie wystarczajaco, aby zlapac przeciwnika. Ten bez problemu mogl wnikac w sciany, a do tego posiadal takie same umiejetnosci manipulowania lalkami, jak nasz bohater. Blondyn w koncu dal za wygrana i ruszyl ciemnym koytarzem. Ten w odroznieniu od poprzedniego byl w miare oswielony, ale tez i bardzo dlugi. Jego klastrofobiczna wielkosc wiazac sie mogla niemal ze wszystkim. Mimo to Diabel zaryzykowal i ruszyl przed siebie. Jego krok byl szybki, co swiadczylo o desperacji, jaka nim teraz wladala. Z zemsty krwi przeszedl teraz do obawy o swoje zycie. Nie ma co sie dziwic, przeciwnik mogl go zaskoczyc z kazdej strony. W koncu, kiedy tak szedl, tunel zmusil go do polozenia sie i czolgania po ziemi. Korytarz wydawal sie coraz smuklejszy, jakby nie mial konca. W momencie, kiedy wszystko wydawalo sie byc juz dobrze, a wyjscie bylo zaledwie na wyciagniecie reki przed Yasha stanal znowu ten sam jegomosc. Kaptur skrywal jego tozsamosc, a dlugi plaszcz uniemozliwiaj dostrzezenie dokladnej postury. Wrog znajdywal sie tuz u wyjscia z tunelu, a odwrotu nie bylo. Demon musial stawic czola swoim lekom i pokonac fobie, by przetrwac. Sytacja wydawala sie bez wyjscia, jednak przeciwnik nie atakowal. Wydawal byc sie bardzo spokojny, nawet nie drgnal o milimetr. Pol nagi Ten musial cos zrobic jak pierwszy.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » wt, 22 sie 2017, 21:21

Sytuacja stała się napięta, Diabeł nadal gonił swoją ofiarę by móc ją pochwycić i wypruć jej trzewia. Wparowanie do tunelu nie było najlepszym pomysłem jednakże kuglarz to zrobił, najpierw się nieco zmniejszył by potem jeszcze bardziej się skulić, aż w końcu jego pozycja w której się poruszał była leząca. Jaki był mankament? Poparzone dłonie na tym mocno cierpiały, osoba która to wszystkie sobie zaplanowała chciała zadać jak najwięcej bólu Jigoku, a także jak najmocniej go upokorzyć, chociaż z tym drugim mogło nieco ciężej. Sama ta sytuacja wprowadziła szarlatana w stan który tak rzadko w bywał w jego umyśle. Był rozbawiony, wręcz uśmiechał się jak dziecko które widzi słodycze. To było wręcz nienaturalne, ale co sprawiło że właśnie taki stan emocjonalny towarzyszył chłopakowi. Ano to że jego przeciwnik był... idealny. Potrafił go rozgryźć na każdym kroku, każda jedna jego akcja była do dupy. Czy był to Bóg? Upadły Anioł? Mściciel? A może Łowca Demonów? Ciężko było to wszystko zebrać do kupy, mimo wszystko Yasha nie chciał się poddawać. Był to przeciwnik idealny, a pokonanie go równało się z zwiększeniem swej mocy. Właśnie to powodowało poczucie szczęścia, znalezienie Swojego Nemezis. A skoro o nim mowa... właśnie pojawił się on przed pełznącym Shisetsu. Fufufufu... Z ust niktarza wydobył się jego charakterystyczny śmiech. Masz mnie... Co teraz wrogu którego pokonać nie mogę? Zapytał Blondas oczekując odpowiedzi.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 24 sie 2017, 16:30

Wróg pozwolił Ten Yashy wstać na równe nogi i stanąć kilka metrów od niego. Potem blondyn wysunął do niego bardzo interesujące pytanie. Zamaskowana postać jednak stała dalej w ciszy, a co więcej, nie ruszyłam się nawet o krok. Kto by pomyślał, że tego wieczoru dojdzie jeszcze do takiego starcia. Dwójka stojących przed sobą shinobi zapewne była jakoś powiązana. Jeden miał powód, by wbić w szyję drugiego strzałkę z środkiem usypiającym. W wyniku tego nasz bohater musiał przeżyć swojego rodzaju piekło. Najpierw długa podróż w zaspach śniegu, a następnie doznanie rozległych obrażeń poparzenia drugiego stopnia. Z wielkim bólem musiał dalej bawić się w chorą gierkę nieznajomego tylko po to, by dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi. Nagle niespodziewanie postać zsunęła z głosy swój kaptur. Był to mężczyzna o chamskim uśmiechu, seledynowych oczach i rudych, średniej długości włosach. Blizna, która przewodziła przez jego ciało świadczyła o tym, że doznał on trwałych obrażeń w przeszłości. teraz stał przed Tobą i zaczął mówić:
- Legendarny Ten Yasha, poszukiwany w Sunagakure no Sato. A gdybym oddał tak Cię w ich ręce? - zapytał retorycznie i nawet nie czekał na odpowiedź, bo swoją wypowiedź kontynuował dalej: - Nie, to by było zbyt proste. Mogę zrobić coś lepszego. Coś dużo lepszego. Opowiem Ci historię o pewnej dziewczynie, którą porwałem z jej rodzinnego domu dobre dziesięć lat temu. Zabiłem całą jej rodzinę, w tym Twoją matkę, aby potem zepsuć jej resztę życia. Niestety ta mała blondyneczka uciekła i... chciałbym, abyś ją znalazł, mieszka w Kirigakure no Sato i nazywa się Lilaine - tutaj kończył się jego monolog. Przedstawił swojego rodzaju propozycję, którą miałeś teraz przemyśleć i... no właśnie, co dalej? Będziesz chciał go zaatakować? A może zadać jakieś konkretne pytania?
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » pt, 25 sie 2017, 15:01

Chłopak dość szeroko rozszerzył swoje oczy, po czym zaśmiał się wyszczerzając się przy tym. Raz już sam oddałem się w ręce kuweciarzy, i sam z niego uciekłem. Taki pstryczek w nos dla Kazekage, sam zrozumiesz. W tym momencie przerwał aby po chwili dodać. Wiesz... widzę że jednak mało o mnie wiesz. Myślałem że jednak jesteś kimś kogo mogę nazwać mianem mojego nemezis, a tu proszę? Rzucasz we mnie fałszywymi informacjami. Me imię brzmi Shisetsu Jigoku ~ Wysłannik Piekieł. To po pierwsze. Tu przerwał i podał drugi argument. Po drugie... Moja matka zginęła dokładnie piętnaście lat temu gdy Kiri gakure no Sato napadło na pierdoloną kuwetę. No nic... zdarza się pomylić każdemu. Możemy się dogadać kuglarzu. Rzucił z pogardą. Jeżeli oddasz mi mój ekwipunek przemyślę Twoją ofertę, a gdy mi zapłacisz przyprowadzę Ci te dziewoję na talerzu. Jeden fakt jednak nie pasował coś Jigoku, czuł on bowiem że pewne fakty mogą się ze sobą łączyć ale to nie było teraz istotne. To jak będzie..? Bo stać przed Tobą z fajfusem na wierzchu nie jest zbyt dobrą perspektywą do załatwiania interesów. To Yasha przerwał zastanawiał się dlaczego ta osoba zwróciła się właśnie do niego. Co tutaj było nie tak?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 25 sie 2017, 16:12

Nasz bohater po przeżyciu prawdziwego piekła, zdawał się być rozczarowany. Jego przeciwnik okazał się nie tak idealny, jak blondyn myślał. Posiadał niekompletne informacje na jego temat, a żeby tego było mało jeszcze składał jakieś dziwne propozycje. Ten miał przynieść mężczyźnie nieistniejącą siostrę, aby ten mógł dalej zrobić z nią co tylko chce. Dziewczyna na oko powinna mieć około szesnastu lat, a jej imię również było już mężczyźnie znane. Na ultimatum Diabła uśmiechnął się chamsko, a jego oczy zaświecił się niczym magiczne gwiazdy.
- Twoje życzenie zostanie spełnione, trzymam Cię za słowo - przemówił, a potem pstryknął palcem. Yasha w jednej chwili poczuł kujący ból w całym ciele. Jego wszystkie organy pulsowały, a zarazem tańczyły, jakby chciały zadać mu jak największą ilość obrażeń. Nie mogąc wytrzymać, Nukenin padł na ziemię, aż w końcu stracił przytomność spowodowaną zbyt dużym bólem. Nagle jego oczy roztwarły się, a on znowu znajdywał się wśród kiryjskich drzew. Lotka z jego szyi zniknęła, zaś ekwipunek i ubranie były na swoim miejscu. Co więcej, żadne obrażenia na ciele mężczyzny nie miały racji bytu. Wszystko jakby.... mu się przyśniło?

+40PR
+15PR
+1B

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”