Kijuro Maji

Awatar użytkownika
Kijuro
Posty: 14
Rejestracja: śr, 4 lip 2018, 16:02
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Sunagakure no no SA
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 16
Szybkość: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=270546#p270546

Kijuro Maji

Post autor: Kijuro » ndz, 22 lip 2018, 13:13

Metryka:

Imię: Kijuro

Nazwisko: Maji

Pseudonim:

Płeć: mężczyzna

Ranga: Genin

Status: shinobi

Klan: Maji

Kekkei Genkai: Jiton

Natura Chakry:

Pochodzenie: Pustynia Nara

Lojalność: Sunagakure no Sato

Aparycja i charakter:

Wiek: 16 lat

Wzrost i waga: 176cm 70 kg

Aparycja: Kijuro jest stosunkowo wysokim chłopakiem o szczupłej budowie ciała. Ma dosyć długie, kruczoczarne włosy, które osłaniają kark przed promieniami słonecznymi. Spod grzywki, która zasłania prawie całe czoło z wyjątkiem przedziałka na środku, można dostrzec małe, ciemnobrązowe oczy. Na twarzy Kijuro widoczne są ślady zmęczenia i niewyspania - małe worki pod oczami. Dodatkowo dłonie chłopaka są pokryte niewielkimi bliznami po źle gojących się pęcherzach powstałych w wyniku wieloletnich prac w jaskini.

Ubiór: Czarna koszula z długimi rękawami. Czarne, długie spodnie z żelaznymi ćwiekami. Dodatkowo długi aż do kolan ciemnoniebieski płaszcz z dwoma głębokimi kieszeniami. Na szyi zawieszony mały żelazny łańcuch.

Cechy Charakteru: Kijuro jest samotnikiem. Zazwyczaj stroni od kontaktu z innymi ludźmi. Jest również bardzo małomówny. Nienawidzi zbędnego ględzenia, dlatego jeżeli już musi się wypowiedzieć to używa krótkich, prostych zdań. Chłopak nie lubi po prostu tracić czasu na głupoty. Najchętniej cały czas by pracował nad sobą i doskonalił swoje umiejętności.
Kijuro jest generalnie dosyć nieprzyjemnym typem. Obce mu są emocje takie jak empatia czy współczucie. Uważa, że każdy jest kowalem swojego losu.


Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła: Zero Kaishi
Wytrzymałość: Zero Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Zero Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi
 • Zasoby chakry: znikome
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi
Kontrola Kekkei Genkai: Zero Kaishi
Kontrola Natur Chakry: Zero Kaishi
Walka Wręcz: Zero Kaishi

Punkty Rozwoju: 36
Punkty Sławy: 0
Punkty Fabuły: 0

Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa: 63. Rokku - Skała
Godzinami potrafisz trwać w bezruchu. W przeciwieństwie do innych ludzi lubujesz się w cało dniowych obserwacjach motyli na łące nie poruszając się nawet o cal. Jednym minusem tego jest fakt, że już 2 razy chcieli Cię zapakować do trumny.

Talent Wrodzony:

Styl Walki: Hayai

Specjalizacja:

Pakt ze Zwierzętami:

Bijuu/Pieczęć/Inne:

Inne Umiejętności:


Ekwipunek:


Przy sobie:

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane:

Pieniądze: 150 rou.

Depozyt:

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
 • Ranga E: wszystkie
  Ranga D:
  • Shunshin no Jutsu
Taijutsu:
 • Ranga E: wszystkie
Genjutsu:
 • Ranga E: wszystkie
Klanowe:
 • brak
Specjalizacji:
 • brak
Własne:
 • brak
Inne:


Nindo: Każdy jest kowalem swojego losu

Osiągnięcia:

Choroby:

Fobie:

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 0
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:


Biografia:
Kilka glinianych domków wokół małej oazy po środku pustyni Nara w kraju Kaze no Kumi. Ogromny skwar. Ciągłe zagrożenie burzami piaskowymi. Cała wioska to jedna rodzina, która żyje w tym miejscu od wielu pokoleń. Mimo niesprzyjających warunków, są tak przywiązani do tego miejsca, że nie chcą go opuścić. Tutejsza ludność zajmuje się wydobywaniem rzadkich materiałów z pobliskich jaskiń i handlowaniem swoimi zdobyczami z karawanami. Osada jest w stanie przetrwać dzięki wymianie swoich dóbr z kupcami. Jedynym źródłem życia w promieniu kilkudziesięciu kilometrów jest małe jeziorko pośrodku oazy.

W takich warunkach przyszło żyć Kijuro. Chłopak nigdy nie zaznał prawdziwego dzieciństwa. Już w wieku 6 lat razem z innymi wyruszał do jaskiń. Pobudka o 6 rano. Dwanaście godzin pracy. Powrót do domu. Sen. Tak wyglądało całe jego życie.
Kijuro od początku był małomównym samotnikiem. Zawsze starał się trzymać na uboczu i z nikim nie rozmawiać. Nawet podczas wypraw do jaskiń zazwyczaj oddzielał się od grupy i samotnie ciemne tunele. Takie życie było dla niego bardzo nudne. Chłopak marzył o podróżach. Chciał zobaczyć coś więcej niż rodzinną oazę i ciemność jaskini.

W dniu swoich 16 urodzin postanowił coś zmienić. Pod osłoną nocy zakradł się do wozu jednego z kupców, który akurat zatrzymał się przy oazie razem ze swoją karawaną. Przykrył się szmatami, które znalazł i zasnął. Obudził się dopiero gdy karawana dojechała do stolicy Kaze no Kumi. Kijuro zaciekawiony nowym miastem szybko wyskoczył z wozu i ruszył rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”