Ali Pond

Awatar użytkownika
Ali
Posty: 5
Rejestracja: śr, 27 cze 2018, 19:27
Płeć: Kobieta
Wioska: Konoha
Ranga: Studentka
Wiek Postaci: 18
KP: viewtopic.php?f=36&t=11700

Ali Pond

Post autor: Ali » czw, 28 cze 2018, 10:27

Metryka:

Imię: Allison

Nazwisko: Pond

Pseudonim: Ali

Płeć: Kobieta

Ranga: Student Akademii

Klan: Sekta Jashina

Kekkei Genkai: Kaminomegumi

Natura Chakry: Raiton

Pochodzenie: Okolice Konohy

Lojalność: Konoha

Aparycja i charakter:

Wiek: 18 lat

Wzrost i waga: 160cm/48kg

Aparycja, ubiór oraz charakter:
Aparycja, ubiór oraz charakter:
Jej gust jest nieco dziwny, z jednej strony chce wyglądać kobieco, a z drugiej chce aby było wygodne w walce.
Żeby pogodzić te dwie rzeczy uderza w minimalizm, zazwyczaj zakłada prostą, czarną sukienkę do połowy ud oraz krawat co jest jej małym dziwactwem.
Na ludzi spogląda swoimi czerwonymi oczami, nie to żadne kekkei genkai, po prostu jest wybrykiem natury który myśli że długie czarne włosy dodają jej wdzięku.
Praktycznie codziennie wygląda tak samo, lubi ten strój więc kupiła go w kilku sztukach, co nie oznacza że nie potrafi ubrać się odświętnie.
Allison jest dosyć zamknięta na nowe znajomości lecz nie na nowe doświadczenia, czy to przypadkiem się nie wyklucza? Chyba nie.
Wydaje się nawet być czasem strasznie chłodna, lecz jeśli zdobędziesz jej zaufanie to dowiesz się że wcale taka nie jest, a to wszystko to tylko jej maska. Typowa tsundere.
Uwielbia się przedstawiać jako Ali, lubi gdy ludzie tak na nią mówią oraz nienawidzi pełnej wersji swojego imienia.Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła: Zero Kaishi
Wytrzymałość:Zero Kaishi
Szybkość:Zero Kaishi
Zręczność: Zero Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi
  • Zasoby chakry: Zero Kaishi
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi
Kontrola Kekkei Genkai: Zero Kaishi
Kontrola Natur Chakry: Zero Kaishi
  • Raiton:
Walka Wręcz:
Punkty Rozwoju:
Punkty Sławy:
Punkty Fabuły:

Umiejętności:

24. Tenka Handou – Refleks
Osiągnąłeś maksimum w zakresie ludzkiego refleksu. Twoja reakcja nadchodzący czas jest szybsza tak samo potrafisz szybciej coś złapać, a nawet jak ci się wyślizgnie mydło z ręki potrafisz je podbić i złapać do rąk. Oczywiście wszystko do granic możliwości.


Talent Wrodzony:
Nin: S
Tai: A
Gen: D
Styl Walki: Szybki

Specjalizacja:

Pakt ze Zwierzętami:

Bijuu/Pieczęć/Inne:

Inne Umiejętności:


Ekwipunek:


Przy sobie:

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane:

Pieniądze: 150 rou.

Depozyt:

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
  • brak
Taijutsu:
  • brak
Genjutsu:
  • brak
Klanowe:
  • brak
Specjalizacji:
  • brak
Własne:
  • brak
Inne:


Nindo:
Za Jashina!
Osiągnięcia:

Choroby:

Fobie:

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 0
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:


Biografia:

Historia musi być smutna, lecz nie zawsze, ta będzie tylko w połowie. Nigdy nie znała swoich prawdziwych rodziców, swoje pierwsze kilka lat dorastała w sierocińcu z którego zabrało ją pewne małżeństwo.
Jej przybrany ojciec za młodu trenował walkę mieczem i teraz zmuszał do tego kilku letnią Allison. Nie przepadała za tym ponieważ nie był dla niej zbyt delikatny pomimo że była kobietą czy to że była dzieckiem.
Nie przepadała za tym lecz on jej ciągle wpajał że to tradycja, on też przez to przechodził, a ona musi być silna. Tak że skoro musiała być silna to musiała chociaż miała to gdzieś, w końcu była małą dziewczynką.
W wieku dojżewania dosyć często dochodziło pomiędzy nią, a jej ojczymem które kończyły się płaczem i ucieczką dziewczyny z domu. Wtedy zazwyczaj wchodziła na jakiś wysoki dach aby popatrzeć w niebo, czasem aby pomarzyć o byciu wolnym ptakiem.
Pewnego razu gdy była poza domem, na szczęście nie skłócona z przybraną rodziną usłyszała krzyki z budynku w którym mieszkała. Był to napad wyznawców Jashina którzy dla zabawy postanowili zabić jej rodzinę którzy mieszkali w niewielkim domu, w końcu dziwna sekta nie?
Ojciec wykorzystując swoje umiejętności bojowe próbował zabić najeźdźców lecz po jendym cięciu przeciwnika zrezygnował widząc jego regenerację. Dał się zabić pierwszy mając nadzieję że dla jego żony oraz przybranej córki przyjdzie pomoc.
Niestety tak się nie stało, mało tego, jego przybrana córka wpadła wprost do paszczy lwa. Widząc rezygnację rodziców westchnęła po czym pochwytując losowy miecz zaatakowała jednego z wyznawców, była zadziwiona ich leczniczymi właściwościami lecz nie poddała się jak ojciec.
Atakowała dalej nawet na sekundę nie wahając się, niestety była tylko amatorką i została strasznie łatwo pokonana. Lecz wyznawca dostrzegł w niej odwagę oraz determinację więc postanowił darować jej życie oraz nauczać ją o Jashinie.
Ta nie mając jak inaczej przeżyć zgodziła się, lecz to było jej brzemię. Ktoś kto miał teraz o nią dbać czy nauczać był osobą której nienawidziła najbardziej na świecie. Rzuciła więc kataną i poszła wraz ze swoim nowym nauczycielem, chociaż tutaj pasuje bardziej panem.
Dopóki nie osiągnęła dojżałości ten nauczał ją o swojej religii i tłumaczył jak ma robić techniki dzięki którym będzie łączyła się z ich bóstwem. Bacznie zapisywała ponieważ jak jej nauczyciel stwierdził, nie ma talentu do uczenia podstaw, a ona może go nie zrozumieć.
Więc gdy osiągnęła już wyżej wymienioną dojżałość dał zwrócił jej wolność polecając wioskę ukrytą w liściach jako źródła gdzie może się nauczyć podstaw ninjutsu dzięki którym nauczy się technik Jashinowskich. Nigdy nie czuła się tak wolna oraz zdeterminowana do nauki walki której przez ojczyma tak bardzo nienawidziła.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”