Sakumo Hyuuga

Awatar użytkownika
Sakumo Hyuuga
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 1 kwie 2018, 14:32
Płeć: Mężczyzna

Sakumo Hyuuga

Post autor: Sakumo Hyuuga » pn, 2 kwie 2018, 17:12

Metryka:

Imię: Sakumo

Nazwisko: Hyuuga

Pseudonim: ----

Płeć: mężczyzna

Ranga: student akademii

Status: shinobi

Klan: Hyuuga

Kekkei Genkai: Byakugan

Natura Chakry: Fuuton

Pochodzenie: Konoha Gakure no Sato

Lojalność: Konoha Gakure

Aparycja i charakter:

Wiek: 12

Wzrost i waga: 172cm 65kg

Aparycja: Nietypowe w wyglądzie Sakumo jest to, że nie odziedziczył po matce typowych dla klanu Hyuuga czarnych włosów. Są one białe i zawsze sterczą w strasznym nieładzie na głowie chłopaka. Sakumo jest strasznie wysoki jak na swój i całkiem dobrze zbudowany. Znakiem szczególnym chłopaka jest poszarpane prawo ucho. Jest to pozostałość po upadku z drzewa gdy podsłuchiwał rozmowę swoich rodziców. (Aru Akise)

Ubiór: Biała koszula, bawełniana, fioletowa bluza, ciemnoszare spodnie oraz te buto-sandały, które noszą wszyscy w Naruto. Przy prawej nodze ma pojemnik na broń, a w zimniejsze dni nosi także kurtkę w kolorze bluzy.

Cechy Charakteru: Sakumo jest osobą z natury ciekawską. Zawsze chce wiedzieć wszystko co się wokół niego dzieje. Szczególnie wtedy kiedy ktoś nie chce mu tego powiedzieć. Jest także lojalny wobec swoich przyjaciół, rodziny oraz wioski. Sakumo to także uparciuch. Dopóki nie będzie miał dobitnego dowodu, że się myli będzie obstawał przy swoim. Poza tymi cechami jest raczej normalnym dzieciakiem.

Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła:  Zero Kaishi
Wytrzymałość:
Szybkość: Zero Kaishi
Zręczność: Zero Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi
 • Zasoby chakry:
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi
Kontrola Kekkei Genkai: Zero Kaishi
Kontrola Natur Chakry:
 • Fuuton: Zero Kaishi
Walka Wręcz:  Zero Kaishi
Punkty Rozwoju:
Punkty Sławy:
Punkty Fabuły:

Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa:
 • Douka – Mister Lustro
  Masz talent do odwzorowywania czyichś ruchów. Ruchy nie są odwzorowywane perfekcyjnie jak u użytkownika sharingana aczkolwiek są blisko oryginału przez co łatwiej jest Ci się uczyć z kimś niż samemu.
Talent Wrodzony:

Styl Walki:

Specjalizacja:

Pakt ze Zwierzętami:

Bijuu/Pieczęć/Inne:

Inne Umiejętności:


Ekwipunek:


Przy sobie:

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane:

Pieniądze: 150 rou.

Depozyt:

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
 • brak
Taijutsu:
 • brak
Genjutsu:
 • brak
Klanowe:
 • brak
Specjalizacji:
 • brak
Własne:
 • brak
Inne:


Nindo:

Osiągnięcia:

Choroby:

Fobie:

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 0
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:


Biografia:


Sakumo urodził się w Konoha Gakure no Sato w posiadłości klanu Hyuuga. Do klanu należy jego matka, z kolei ojciec był zwykłym shinobi. Zmarł przed kilkoma miesiącami z powodu choroby. Obecnie chłopak mieszka ze jedynie z matką, swoją rok młodszą siostrą oraz dziadkami ze strony matki. Sakumo ma jeszcze pięć lat starszego brata. Zaginął kilka lat temu podczas jeden z misji wyższej rangi. Oficjalnie został uznany za zmarłego, jednak młody Hyuuga nie wierzy w to. Jest członkiem gałęzi klanu. Lider jest dla niego tak odległym wujkiem, że widział go może z dwa razy w życiu.
Sakumo wychował się w kochającej i szczęśliwej rodzinie. Ojciec był shinobi, a matka porzuciła ten żywot by zająć się dziećmi. Od najmłodszych lat dziadek trenował chłopaka by mógł przebudzić swój Byakugan. Stało się to dopiero gdy miał 11 lat. Jak normalne dziecko Sakumo wspiął się chyba na każde drzewo, wszedł w każdy zakamarek i znalazł wszystkie najlepsze kryjówki w posiadłości. Wiele czasu spędził na zabawie ze swoim kuzynostwem. W posiadłości zawsze było więcej niż jedno dziecko. Pierwszą ciężką sytuacją w życiu chłopaka było zaginięcie jego brata. Dowiedział się o tym podsłuchując rozmowę rodziców. Ojciec mówił jego matce, że wszyscy, którzy wykonywali misję nie żyją, a ich najstarszy syn zaginął. Kobieta zalała się płaczem, a młody Hyuuga spadł z drzewa. To zdarzenie pozostawiło znak w postaci rany szarpanej na jego prawym uchu. Kilka tygodni później uznano go za zmarłego. Sakumo obiecał sobie, że gdy zostanie shinobi odnajdzie brata i udowodni wszystkim, że się mylili. Życie powoli zaczęło wracać do normy. Świat zapomniał o zaginionym shinobi, a rodzinie udało się ruszyć dalej. Przynajmniej dopóki ojciec Sakumo nie zachorował. Utalentowany chuunin przeżył niejedną trudną misję, ale wyglądało na to, że z chorobą nie wygra. Przez ponad rok leżał praktycznie sparaliżowany w łóżku, a jego dzieci i żona patrzyli jak powoli kona w męczarniach. Chłopak nauczył się wtedy ukrywać emocje za uśmiechem. Starał się wmówić sobie oraz wszystkim swoim bliskim, że wszystko będzie dobrze. Jednak pogrzeb bardzo go dobił. Na pół roku zatracił się w treningu nie wychodząc z domu. Dawał upust swojej złości bijąc drewniane manekiny. Prawdopodobnie to właśnie to wydarzenie przyczyniło się także, do aktywowania przez Sakumo Byakuganu. Był to warunek, które dziadek postawił mu przed dołączeniem do akademii.
Dziś chłopak pogodził się już ze śmiercią swojego ojca choć ciągle mu go brakuje. To zdarzenie jeszcze bardziej zmotywowało go w planowanym odnalezieniu swojego brata. Ale żeby tego dokonać musiał zostać shinobi. Dodatkowo dwaj najwspanialsi obrońcy wioski, według chłopaka, nie mogli już jej bronić. Datego jako ich syn i brat musiał zamiast nich chronić swoją wioskę, rodzinę i klan.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”