Burzowe Mielizny - Piaszczysty cypel

Położone są na wodach terytorialnych należących do Kraju Błyskawic, stanowiących naturalną ochronę przed atakami mogącymi nadejść od strony morza. Są to piaskowe groble, ukryte pod powierzchnią wody, na których nie jeden okręt zakończył swoją żeglugę. Łączą one wystające z odmętów morskich potężne skały przypominające rekinie kły. Wiele legend wspomina o licznych podwodnych grotach, będących niegdyś kryjówkami piratów i szmuglerów. Być może do dziś w niektórych z nich spoczywają zapomniane skarby, jednak podróż przez ów obszar nie należy do najbezpieczniejszych. Jeden fałszywy krok niedoświadczonego podróżnika, może być jego ostatnim...
Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Re: Piaszczysty cypel

Post autor: Akarai Tazaru » sob, 3 gru 2016, 20:00

Chłopak obserwował, jak czerwonowłosa trenowała. Wyszczerzył zęby, kiedy dziewczyna po chwili namysłu odrzuciła drugi patyk i wzięła się za ćwiczenia walki jednym mieczem.
- Dobrze, że nie dajesz sobie narzucić stylu w jakim chcesz walczyć. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że masz rękę do miecza, tylko musisz zacząć porządnie ćwiczyć tą sztukę. - powiedział zastanawiając się, co by tu jeszcze zrobić. - Dobra, skoro wiesz już co robić, to zostawię cię na trochę byś się z tym oswoiła i sam poćwiczę. - rzekł odchodząc kilka metrów i rozpoczynając swój trening.

Nauka: Hari Senbon

Podchodząc do skały, zaczął grzebać w leżącej obok kupce zwojów, w których zapisane były wszystkie techniki, które go do tej pory zainteresowały. Nie musiał długo szukać, żeby odnaleźć w nich nową technikę opartą o włosy, które tak często ratowały mu życie za czasów, kiedy był geninem. Nie tracąc więcej czasu na rozmyślania o dawnych dziejach, chłopak chwycił zwój i zaczął uważnie czytać jego treść. Teoria sama w sobie wydawała się całkiem prosta, więc zapoznanie się z nią nie zajęło szkarłatnowłosemu za dużo czasu. Bardziej zależało mu na tym, by skupić się na praktyce, gdyż techniki oparte o korzystanie z włosów były jego mocną stroną. Stanął teraz nieopodal skały w lekkim rozkroku i zaczął przelewać bladoniebieską energię do swoich kłaków. Czuł, jak moc przechodzi na jego czuprynę i dość szybko powoduje wzrost włosów. Wszystko wyglądało całkiem dobrze, jednak chłopak nie wpadł na jedną rzecz. Jak rozdzielić włosy, w dodatku tak, aby leciały do przodu ze sporą prędkością? To pytanie troszkę nurtowało młodzieńca, jednak nie zamierzał czekać, aż ktoś mu podsunie nań odpowiedź. Pierwszym krokiem jaki podjął po rozciągnięciu włosów, były próby zachwiania ich trwałości chakrą elementu błyskawicy. Chciał w jakiś sposób spróbować je przeciąć, za pomocą samej bladoniebieskiej energii, jednak jedyne co udało mu się wywołać, to całkiem niezłe afro na głowie. Wtedy to właśnie trochę zaczęła mu chodzić noga i jego ciało rwało do tańca. Był to niekontrolowany odruch, którego pierwszy raz doznał podczas Bitwy o Sunę. Teraz jednak wytężając swoją siłę woli, powstrzymał się od niepotrzebnych ruchów i skupił się na dalszym treningu. To, co planował wcześniej, zdecydowanie było ślepą uliczką. Wciągnął resztki chakry ze swoich włosów, aby wróciły do pierwotnych rozmiarów. Wtedy właśnie dostrzegł, jak kilka kosmyków pod wpływem gwałtownego skurczenia upadło na wilgotny piasek. Była to pierwsza poszlaka, jaką odnalazł prowadząca go ku nauczeniu się tej techniki. Kolejnym spostrzeżeniem chłopaka podczas następnych prób rozciągania i gwałtownego przywracania włosów do normalności było to, iż mimo, że kłaki sypały mu się z głowy jakby miał raka, to na jego głowie nie widać było ubytków owłosienia. Wciąż jednak nie był wstanie określić, co jest czynnikiem, który ma wprawić włosy w ruch i jak ma je rozdzielić na taką ilość, jaka była opisana w zwoju. Powtarzając czynność z wydłużaniem i nagłym skracaniem włosów, mógł tylko zasypać kogoś sporą ilością kłaków i czasami nawet kilkoma gramami łupieżu, jeśli nie miał sposobności, żeby się umyć. W pewnym momencie tak ciągle patrząc na spadające szkarłatne kosmyki, chłopak wpadł na pewien pomysł. Chciał zrobić dokładnie to samo, jednak w odwrotny sposób. Skupiając chakrę w swoim ciele, wlał ją natychmiast do włosów szybko je wydłużając, a potem nieco wolniej skracając. Nie przyniosło takiego efektu, jaki młodzieniec oczekiwał, wręcz powrócił do punktu wyjścia. Usiadł na piasku przez chwilę zastanawiając się, co robi nie tak. Podniósł zwój, który wcześniej odłożył na bok i ponownie zaczął go studiować. Po kilku minutach czytania opisu techniki, dosłownie doznał olśnienia.
- To działa przecież trochę jak Dekata, tylko że we włosach i dopływ chakry trzeba regularnie i szybko przerywać, zamiast utrzymywać stale i nim manipulować. Kurwa, dlaczego wcześniej na to nie wpadłem? - mruczał do siebie pod nosem, winiąc się za swoją ignorancje. Wtedy to właśnie wstał ponownie z piasku i zaczął przygotowywać się do wykonania techniki. Wlał momentalnie sporą ilość chakry do swoich włosów, wydłużając je i równie szybko przerwał jej dopływ. Ku jego uciesze udało mu się stworzyć coś przypominającego pociski, jednak kosmyki były tak długie, że po prostu poleciały kilka metrów od niego prosto na ziemię. Zauważył też, że powinien to robić znacznie szybciej i wlewać mniej chakry do włosów, aby utworzyć drobne pociski na wzór senbonów. Ponawiał próby przez kolejne kilka minut, oczekując rezultatu. Miał nadzieje, że to był właśnie ten właściwy trop.
Pokaż/Ukryj:
Po treningu, poszedł zerknąć, co robi Ryoko, o ile jeszcze była w pobliżu.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Ryoko Sabaku
Wioska: Sunagakure
Ranga: Student Akademii
Wiek Postaci: 18
KP: viewtopic.php?f=36&t=10147

Post autor: Ryoko Sabaku » sob, 3 gru 2016, 20:15

Bardzo wciągnęło mnie ćwiczenie ciosów mieczem. Czułam, że mogę to traktować nie jak sztukę walki, a jako hobby. Kiedy Tazaru powiedział, że sam idzie potrenować kiwnęłam tylko głową. Trenowałam jeszcze chwilę uderzając w powietrze, ale zaraz przeniosłam się na drzewo. Niestety kij się złamał, wyciągnęłam więc tanto i to nim jeszcze chwilę poćwiczyłam. Po wszystkim obejrzałam się naokoło, ale Tazaru nigdzie nie było. Wyglądało no to, że jeszcze ćwiczy. Postanowiłam więc usiąść sobie na plaży i pooglądać widoki. Tak więc też zrobiłam. Usiadłam sobie gdzieś na piasku i przyglądałam się morzu i falą czekając na czerwonowłosego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 3 gru 2016, 20:36

przyklepuje
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » sob, 3 gru 2016, 20:47

Nauka: Mizuame Nabara

Po kolejnym czasochłonnym lecz owocnym treningu, chłopak postanowił sobie trochę odpocząć, a przynajmniej do chwili, kiedy nie zagłębi się w treści kolejnego zwoju z opisaną techniką. Zasiadł sobie wygodnie na w miarę płaskim kamieniu i zaczął czytać skrawek papieru, na którym była opisania interesująca umiejętność. W międzyczasie zerknął na przestrzeń kawałek stąd, aby zobaczyć, czy Ryoko dalej ćwiczy. Nie dostrzegł jednak dziewczyny, więc zagłębił się w kolejnym treningu. Młodzieniec był dość mocno zachwycony możliwością posiadania techniki, która mogłaby pomóc mu unieruchomić przeciwnika. Dzięki temu będzie miał kolejny strategiczny aspekt podczas swoich walk i nie będzie musiał ograniczać się do ciągłych prób spowolnienia przeciwnika techniką "Reiza Sakasu". Wyczytując dokładnie, jak to powinno wyglądać, szkarłatnowłosy podniósł się z kamienia i zaczął ćwiczyć. Stanął w pewnym siebie lekkim rozkroku i zaczął kumulować chakrę w ustach. Pamiętał, jak coś takiego się robi w wypadku Fukumi Hari, jednak przy tej technice musiał wykorzystać chakrę elementu wody, co było nieco trudniejszym zadaniem. Starał się zebrać jak najwięcej bladoniebieskiej energii w ustach i połączyć ją ze swoją śliną, aby wytworzyć lepki śluz. Nie był pewien, czy to działa właśnie w taki sposób i zaraz miał się o tym przekonać. Kiedy tylko wypluł to co zgromadził, zobaczył jakieś drobne igiełki w formie glutu, które do niczego się nie nadawały. Ten fakt, troszkę zdenerwował chłopaka, przez co zaczął się troszkę bardziej przykładać.
- To technika z poziomu genina, więc do cholery, nie powinna mi sprawiać takich problemów... - mruczał pod nosem. Skupiwszy moc troszkę inaczej niż wcześniej, chłopak najpierw wytworzył wodę w ustach, potem zamieniając ją w galaretę. Kiedy wypuścił ów twór z buzi sądząc, że to zadziała, wyglądał, jakby zrobił kupę ustami, w dodatku bardzo rzadką. Niemniej jednak wciąż nie zamierzał się poddać. Powtórzył próbę, tym razem mieszając w małym stopniu chakrę ze śliną, czekając, aż twór troszkę zgęstnieje. Dopiero potem wypuścił z siebie kolejną dawkę tegoż przedziwnego gluta. Oczywiście była to kolejna ślepa próba. Przez następne kilka minut chłopak powtarzał próby raz za razem, starając się otrzymać odpowiednią ilość i właściwą konsystencje mazi, która miała unieruchamiać przeciwników. W końcu po pewnym czasie postanowił trochę odsapnąć i poczytać jeszcze co nieco na temat techniki. Dopiero wtedy chłopak zrozumiał, że zupełnie zapomniał o wykonywaniu jakichkolwiek pieczęci. Łyknął pigułkę żywieniową, aby dodać sobie trochę siły i wziął się z powrotem do pracy. Tym razem był niemalże pewien, że próba się powiedzie. Stanął w swojej pełnej pewności siebie pozycji i zaczął kumulować w ustach chakrę, składając pieczęć "Tora". Czekał chwilkę, aż chakra zgromadzi się odrobinę, po czym miał zamiar wypuścić z siebie powstałą substancje. Czy jednak otrzymał zamierzony efekt? Tego miał się niebawem przekonać.
Pokaż/Ukryj:
Po tymże przedsięwzięciu, jeśli oczywiście wszystko się udało, chłopak ruszył w kierunku miejsca, gdzie wcześniej rozmawiał z czerwonowłosą. Miał nadzieje, że jeszcze ją tam zastanie, gdyż chciał jeszcze troszkę po przebywać w czyimś towarzystwie.
- Ryoooko? - zawołał rozglądając się za dziewczyną. - Gdzie ona do cholery polazła? - zamruczał pod nosem z lekkim zdenerwowaniem.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 3 gru 2016, 20:48

To też
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Ryoko Sabaku

Post autor: Ryoko Sabaku » sob, 3 gru 2016, 22:29

Widok fal był jakiś uspokajający, pozwalał mi w głowie ułożyć sobie myśli i ustalić co w sumie chce teraz robić. Z zadumy wyrwał mnie jednak głos czerwonowłosego. Usłyszałam jego krzyk. Czyżby mnie szukał?- zapytałam siebie- No w końcu gdzieś sobie poszłam zupełnie bez uprzedzenia.- odpowiedziałam sama sobie podnosząc się z piasku. Otrzepałam tyłek z piasku i ruszyłam na miejsce w którym wcześniej skończyłam trening.
-Byłam nad wodą.- rzuciłam od razu widząc Tazara.
-Jak tam trening? Ja żeby kontynuować swój będę musiała kupić sobie jakąś lepszą broń.- dodałam patrząc połamany patyk leżący pod drzewem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » ndz, 4 gru 2016, 17:08

Po chwili rozglądania się wokół, młodzieniec usłyszał głos dziewczyny dochodzący z wybrzeża. Odwróciwszy głowę, zobaczył, jak powoli zbliża się do niego. Kiedy podeszła i poinformowała go, gdzie była, powiedziała przy tym coś, co wprawiło chłopaka w zastanowienie.
- Fakt, czym ona ma się uczyć, jak nie ma nawet miecza... hm. - pomyślał. Zastanawiał się, czy będąc pomocnikiem w kuźni swojego ojca, mógłby wziąć się w końcu za rodzinne rzemiosło. W tym celu jednak musiał odbyć jakąś praktykę w kuźni, a to wymagało od niego czasu. Po chwili postanowił, że nauczy się sztuki kowalstwa.
- Niebawem, zacznę się parać robieniem różnych rzeczy z metalu, więc jak już nabędę jakieś podstawowe umiejętności, będę mógł coś dla Ciebie wykuć, przynajmniej na początek. - powiedział, po czym dodał - Potem, jak się trochę w tym wprawię, to pomyślimy o porządnej broni, bo moim zdaniem, szkoda pieniędzy na zwyczajną broń z targu. Noże, shurikeny owszem, ale do mieczy lepiej zatrudnić kogoś. - wyjaśnił dziewczynie, po czym zasiadł na piasku. - Może opowiesz mi coś o sobie, skoro już masz, czego chciałaś. Z chęcią posłuchałbym jakiejś ciekawej historii. - powiedział, po chwili dodając - Moje treningi są dosyć wyczerpujące... - powiedział rozmasowując sobie nogę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Ryoko Sabaku

Post autor: Ryoko Sabaku » ndz, 4 gru 2016, 17:55

Chłopak stwierdził, że jak już nauczy się kowalstwa będzie mógł wykuć dla Ryoko miecz. Brzmiało idealnie, ale ta musiała się upewnić.
-Ale, jeśli nie stać mnie na miecz z targu to robiony na zamówienie będzie jeszcze droższy, prawda?- zapytała rozmyślając jak fajnie by było mieć już swój własny miecz, a nie tylko tanto.
-Chętnie bym co coś ciekawego o sobie powiedziała, ale niestety nic takiego nie przychodzi mi na myśl. Dlatego właśnie chce się stać silniejsza i wyrwać się troszkę z monotonii życia.- odpowiedziała siadając obok czerwonowłosego- Ale może ty masz coś ciekawego czym chciałbyś się podzielić?- dodała licząc na interesującą opowieść.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » ndz, 4 gru 2016, 18:30

- U mnie wyjdzie znacznie taniej. Materiał będę miał np. z kilku noży, więc wystarczy, że dostanę ich ze dwadzieścia i starczy na jakąś tam katanę. Nawet chyba piętnaście by wystarczyło. - powiedział i spojrzał ku niebu, kiedy dziewczyna stwierdziła, że nie ma nic do opowiedzenia. Liczył, że usłyszy jakąś ciekawą historię, jednak troszkę się rozczarował. Niemniej jednak, dziewczyna z kolei zaciekawiła się jego własną historią, więc na pewno wciąż miał temat do rozmowy.
- Cóż, mam na koncie trochę interesujących przeżyć... chociaż uważam, że najistotniejszymi był egzamin na chuunina i bitwa o twoją wioskę przeciwko rebeliantom. - chłopak przez chwilę się zastanowił. - A właśnie, czy sytuacja wiosce wróciła do normy? Nie ma już żadnych zatargów wewnętrznych? Troszkę wnerwiłbym się, jakby nasza walka poszła na marne. - powiedział. Zastanawiał się, czy ktokolwiek wie coś o tych wydarzeniach.

Obrazek

Awatar użytkownika
Ryoko Sabaku

Post autor: Ryoko Sabaku » ndz, 4 gru 2016, 20:22

-To w takim razie na pewno skorzystam z twoich usług.- odpowiedziała ze słyszalną nutką zadowolenia w głosie.
-A co ciekawego możesz powiedzieć o swoim egzaminie? Może coś mi się z tego przyda bo o bitwie o Sunie już się nasłuchałam.- powiedziała i przez chwilę się siedziała cicho myśląc.
-Zaraz zaraz to ty walczyłeś pod Suną? Przecież tam podobno było naprawdę ciężko. Ale chyba się opłaciło bo mimo tego, że nie mamy jeszcze Kazekage to można powiedzieć, że panuje pokój.- dziewczyna była zdziwiona. Myślałam, że nie za dużo chuninów z innych wiosek tam walczyło. Teraz pytanie czy Tazaru był na tyle pewny siebie żeby bronić Suny czy tylko nie wiedział w co się pakuje.- rozmyślała Ryoko spoglądając na czerwonowłosego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » ndz, 4 gru 2016, 21:05

- To świetnie. Prawdopodobnie będziesz moją pierwszą klientką, hehe. - wyszczerzył zęby zapominając trochę o swoim braku jednego zęba. - Cóż, że tak powiem, mój egzamin był dość... specyficzny. - odpowiedział, po czym słuchał dalej. Kiedy dziewczyna wspomniała o trudnościach, z jakimi borykali się wojownicy podczas bitwy, jego twarz przybrała poważny wyraz. - Ciężka walka, to mało powiedziane. Wpadliśmy na samym początku w pułapkę, w wyniku której zginęło sporo Sunijczyków. Potem wywiązała się walka, która nie obyła się bez obustronnych ofiar. Sam załatwiłem kilkunastu shinobi, jednak było ich tam setki. Po całej tej bitwie musieliśmy jeszcze uporać się z jakimiś wariatami w jaskiniach. Wasz radny mówił coś o jakichś ruinach pod Suną i psim Bogu? Nie pamiętam tych bredni i szczerze w ogóle w to nie uwierzyłem. W każdym razie musieliśmy się rozdzielić i każdy poszedł swoją drogą. Powiem ci, że wśród wojowników był nawet były Hokage, jednak nie mam pojęcia, skąd on się tam wziął, ani jak się nazywał. Knetsu też wyglądał mi na kogoś z Konohy, jednak nie wiem, jaki mieli interes w załatwianiu waszych problemów wewnętrznych. Dowódcą głównym był jednak jakiś medyk od was. Jak on się nazywał... - drapał się po brodzie usiłując sobie przypomnieć - Kyoru? Chyba jakoś tak. No i po rozdzieleniu się do tych tuneli, szedłem sam przez ciemność. Napotkałem tam na człowieka, który posługiwał się metalowymi opiłkami do swoich ataków. Najprawdopodobniej był to jakiś limit krwi, jednak udało mi się go pokonać. - powiedział przygryzając lekko język. Przypomniał sobie, że ów dziwak, z którym walczył był zupełnie nagi, co wypełniło go bardzo niesmacznym uczuciem. - Nie obyło się oczywiście bez ran. Po przejściu tunelu, wszyscy spotkali się w jednym miejscu i tam ten cały Kyoru musiał poskładać mnie i kapitana Knetsu. On chyba wyszedł w najgorszym stanie ze swojej walki. - odetchnął - No. To chyba w skrócie wszystko na temat tej bitwy. Potem uciekliśmy z tunelu. - chwilę się zastanowił. - A co do egzaminu na chuunina... to powiem tylko tyle, że byli tam ci, którzy zniszczyli Kumo. Wtedy zaś podczas egzaminu pogrążyli Kraj Księżyca w ruinach i rozpaczy. Jedyne, czym wtedy się mogłem zająć, to ratowaniem rannych i ocalałych. - powiedział i po tych słowach zamilkł. Zaczął rozmyślać o tych smutnych wspomnieniach, które naprawdę były dla niego czymś ciężkim. Starał się nie patrzeć w przeszłość, a takie rzeczy dawno już go nie ruszały, jednak kiedy zaczynały docierać do jego umysłu wszystkie stare wspomnienia, czuł jak blizny na jego ciele przypominają się na nowo obdarzając chłopaka niewielkimi bólami. Było to dziwne uczucie, którego młodzieniec nie do końca rozumiał. Po chwili uzmysłowił sobie, że mocno się rozgadał, w dodatku nie na ten temat, o który prosiła dziewczyna.
- Wybacz, że aż tak się rozgadałem na temat tej bitwy, a nie egzaminu. Po prostu o tym drugim ciężko mi cokolwiek opowiedzieć. - rzekł kierując wzrok prosto na oczy dziewczyny.

Obrazek

Awatar użytkownika
Ryoko Sabaku

Post autor: Ryoko Sabaku » ndz, 4 gru 2016, 23:39

Dziewczyna z zaciekawieniem słuchała opowieści Tazara. Starała się o bitwie zapamiętać jak najwięcej w końcu tu chodziło o dobro jej wioski Kyoru? Lepiej zapamiętać to imię.- zanotowała w głowie dziewczyna. Kiedy Tazaru mówił o kimś kontrolującego opiłki metalu skojarzyło Ryoko pomyślała o swoim limicie krwi i o to, że chłopak nie zapytał ją jeszcze o urnę z piachem na plecach. Albo po prostu zna mój klan, ale jakie to ma w sumie znaczenie.- dziewczyna mówiła sama do siebie w głowie. Wtedy chłopak przeszedł do tematu egzaminu na chunnina. Dziewczynę złapała wtedy dziwna motywacja, miała ochotę coś zrobić. Wstała więc z piasku i otrzepała tyłek.
-Przepraszam cię Tazaru, ale mam coś do załatwienia o czym kompletnie zapomniałam. Muszę lecieć. Trzymaj się i do zobaczenia jak najszybciej.- powiedziała mu dziewczyna wymyślając na szybko jakąś wymówkę by chłopak się nie obraził. Pożegnała się jeszcze z nim i ruszyła do siebie.

z/t kumo 2h
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pn, 5 gru 2016, 18:48

- Ale moment, zaraz... - i dziewczyna zniknęła. Chłopak nie znał powodu, dla którego Ryoko tak szybko musiała odejść. Nie chciał jednak jej zatrzymywać, więc po prostu dał jej odejść. Sam zaczął zastanawiać się, co zrobić, bowiem miał wcześniej zamiar potrenować. Korciło go jednak, aby wyruszyć w końcu na jakąś niebezpieczną misje, więc postanowił ruszyć do wioski, aby o jakąś się upomnieć. Nie zamierzał już dłużej marnować czasu, bowiem samym treningiem na pewno nie stanie się potężniejszy. Jak to mówią, trzeba wszystko umieć wykorzystać w praktyce, więc chciał wypróbować te umiejętności jakie zdążył posiąść.

z/t

Obrazek

Awatar użytkownika
Sabaku no Hissori
Organizacja: Onanizacja
Wioska: Sunagakure no sato
Ranga: T. Chunnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=236054#p236054

Post autor: Sabaku no Hissori » pn, 5 gru 2016, 18:50

34 - Tazaru
30 - Ryoko
Obrazek

Szybkie Składanie Pieczęci lvl.1
Tropienie lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1
Mistrz Przywołań lvl.1

Kyou – Oburęczność

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » wt, 7 sie 2018, 06:26

Docierając całkiem szybko na burzowe mielizny, na piaszczysty cypel nie spodziewał się wiele. Czekał cierpliwie w miejscu, w którym był dobrze widoczny. Wątpił by ktokolwiek zdecydował się go tutaj zaatakować, szczególnie, że non stop miał aktywne Binshou no Jutsu, którym wyczuwał cały teren wokół niego, by móc kontrolować wydarzenia, które miały nadejść, a także oczekiwał Raikage - Akarai Tazaru, którego niegdyś uratował. Oparłszy się o swoją Samehadę, spoglądał przed siebie, przypominając sobie stare czasy, gdy jeszcze pracował dla wioski Ukrytej w Chmurach...
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Burzowe Mielizny”