Chmurowe Szczyty - Cicha polana

Mieszczą się w najbardziej górzystych obszarach Kraju Błyskawic, które charakteryzują się spowitymi przez chmury szczytami. Stoki gór porastają dziewicze, zielone lasy, którym towarzyszą górskie potoki opadające po skalistych pułkach. Cichy chlupot płynącej wody przyciąga swym dźwiękiem spragnione zwierzęta, możliwe do napotkania w każdej części tej dzikiej głuszy. Wśród konarów wiekowych drzew nie widać śladu działań człowieka, co daje temu miejscu urok pierwotnej matki natury. Przemierzając tą krainę trzeba liczyć się z tym, że nocą mogą nas napaść głodne wilki, czy bardziej niebezpieczni mieszkańcy lasu.
Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Re: Cicha polana

Post autor: Kenjimon » pt, 3 sie 2018, 12:09

Jak wychodził z założenia. Nie wszystko było jego sprawą i wioski. Nikogo na smyczy nie trzymał. - Bardzo możliwe. Nigdy nie wiem co się wydarzy w najbliższym czasie, ale tak. Masz moją zgodę. Tym bardziej, jeśli masz mi zaraportować kto z Tobą ruszy. Zaufam Ci i powierzę Ci kogoś z odpowiednim potencjałem, jeśli kogoś takiego wypatrzysz. - pozostawił mu tym komentarzem wolny wybór i chęć tego, by Samui sam się przekonał jak zdolni są Genini z Kirigakure no Sato.
Tymczasem, białowłosy zastanawiał się co mówi Akai Kotei, mówiąc o rdzenności Kiryjskiej. Czy on coś wie, czego nie wie Mizukage?
- Lojalność i oddanie jest najważniejsze w tej chwili. Jesteś Kiryjczykiem - możesz należeć do elity, jeśli posiadasz odpowiednią siłę. Jeżeli chodzi o nauki, to nawet w tej chwili.. - bez namysłu dotknął swojego karku, gdzie mieściła się pieczęć przechowująca potężny miecz Feiku Kubikiribocho, podróbkę artefaktu, którą chwycił jednorącz i rzucił w kierunku Samuia, tak, by ten mógł go chwycić. - Czy może wolisz katanę lub jakieś mniejszy oręż? Jestem przygotowany... - powiedziawszy, wyjął drugą ręką swoją katanę, która umiejscowiona była przy lędźwi. - Po prostu atakuj jak czujesz, a ja powiem Ci co poprawić, gdzie szukać słabych punktów oraz jak się nie wysilać, a zadać śmiertelny cios.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » pt, 3 sie 2018, 20:48

gdy wy sobie tu zwyczajnie, gawędziliście w najlepsze wydarzyła się jedna z najdziwniejszych rzeczy jakie kiedykolwiek widziałem, tuż obok Samuia zaczęło się coś materializować. Zupełnie nie wiadomo z jakiego powodu. Najpierw znikając z rak Raikage, by ostatecznie zmaterializować się w rekach człowieka oddalonego o wiele ale to wiele kilometrów. Samui dostrzegł stronę bardzo szybko, jednak co z nią zrobi pozostawało tajemnicą.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » sob, 4 sie 2018, 16:23

// od razu mowie, ze w historii mam, iż nie należę do żadnego kraju, ale zasłużyłam się służbą w wielu i żaden nic do mnie nie ma, akceptują mogą "zminność"
no i byłam w innym miejscu, więc postaram się jakoś we wszystko wpasować //

Zawsze, od kiedy tylko poznałam Kenji'ego, w moim życiu spotykały mnie na prawdę same dziwne rzeczy. Chociaż przy większej części z nich, jego osoba jest nieobecna, tutaj było inaczej. ale o tym za chwilę. Posłusznie ruszyłam biegiem w zupełnie innym kierunku. Zamierzałam niczym kameleon ukryć się w roślinach, a a tym samym unieruchomić wszystkie pięć biegnących osób. Nim cokolwiek zdołałam, jednak zrobić, czas jakby zupełnie stanął w miejscu. Każda kolejna sekunda wydłużała się coraz bardziej w mojej świadomości, ukazując mi obecną sytuację w bardzo wolnym tempie.
- Co do cholery...? - zapytałam samej siebie. dopiero po chwili zauważyłam zmianę w otaczającej nas wszystkich atmosferze. Od razu ruszyłam biegiem w stronę oryginalnego Kenji'ego, lecz go nie było już w miejscu, w którym go zostawiłam. Postanowiłam poszukać w takim przypadku pozostałej dwójki, której groziło niebezpieczeństwo. Wybiegając na polanę, dostrzegłam rozmawiającego Akai'a wraz z Kenji'm.
- To oni się znają? - zapytałam sama siebie, lecz w rezultacie pytanie retoryczne zostało posłane gdzieś w niepamięć. Zamiast podchodzić do Vaynard'a, by zaczynać nowy wątek, postanowiłam zniknąć jak zawsze. Właśnie dlatego, będąc między drzewami, postanowiłam po prostu stąd odejść. Wrócę tu, kiedy już nikogo nie będzie.

z/t
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Ahiko Akimichi
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Go Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Ahiko Akimichi » pn, 6 sie 2018, 14:29

-Bardzo mnie to cieszy. W takim razie odezwę się do Ciebie, jak zdecyduje kto nim zostanie - po tych słowach, Kenji powiedział, że może mnie nauczyć walki nawet w tym momencie. Dobrze się złożyło. Rzucił mi wielki miecz, który to z łatwością złapałem. Chwyciłem go obrącz i poprawiłem swój chwyt.
-Nie jest taki ciężki jak myślałem, że będzie cięższy. Złapałem broń w jedną rękę i wycelowalem w Kenjiego. W tym samym momencie w mej dłoni ukazała się kartka papieru. Podałem ją Kenjiemu gdyż to była odpowiedź właśnie do niego.
-Zaczynajmy - powiedziałem stając naprzeciw niego. Mierzyłem go wzrokiem, rozmyślając jak najlepiej go zaatakować. Mówił coś o punktach witalnych. Jako były medyk wiedziałem gdzie są lecz trafienie tak wielkim mieczem nie mogło być proste. Machnąłem dwa razy w powietrzu, żeby złapać środek ciężkości miecza oraz sprawdzić czy ciężko jest go prowadzić. Wyglądało na to, że na początku lepiej abym trzymał broń w obu rękach, co też zrobiłem. Położyłem obie dłonie na rękojeści i ponownie się zamachnalem. Dużo lepiej, mogłem lepiej panować nad ciężkim orężem i tym samym wyprowadzać dużo bardziej precyzyjne ciosy oraz druzgocące uderzenia miażdżące obrony. Spodobało mi się to. Na mej twarzy pojawił się uśmiech. Napiąłem moje wszystkie mięśnie i wyskoczyłem do góry, mknąc ku Kenjiemu ażeby zrzucić mu moją broń prosto na łeb, wiedziałem, że na sto procent zablokuje ten atak. Nie jest przecież pierwszym lepszym leszczem. Dlatego tez, po tym jak zablokuje mój atak, odskakuje od niego na trzy, może pięć metrów i biegnę w jego stronę ponownie, tym razem po to żeby go zaatakować od boku. Wykonując potężny zamach, miałem zamiar trafić go w klatkę piersiową. Na tym jednakże nie był koniec. Został jeszcze jeden wariant,.który musiałem wypromować. Stając na przeciw niego, używając całej mojej szybkości i zręczności, zasypianie Mizukage gradem ciosów, z każdej strony z jakiej to tylko było możliwe. Nie ważne było to gdzie trafię. Wiedziałem, że to wszystko zablokuje ale warto było spróbować. Tak czy siak, Kenji powie mi przecież co jeszcze musze doszkolić.

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » pn, 6 sie 2018, 14:51

hmmm.... niech będzie
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » pn, 6 sie 2018, 21:18

Vaynard po oddaleniu zasiadł na jednym z kamieni których tutaj nie brakło. Nie zamierzał podsłuchiwać rozmowy, jednak białowłosy nie silił się nawet na to by mówić ciszej więc siłą rzeczy był w stanie usłyszeć co nieco z rozmowy. Nie patrzył jednak w ich kierunku. Nie były to jego sprawy, a on sam nie zamierzał się wtrącać. Dość miał w ostatnim czasie na głowie, a do tego Kiryjczyk nie sprawiał wrażenia by był kimś kogo chce się znać. Do tego był dość pewny siebie, zaś aparycją i zachowaniem sprawiał wrażenie dość mocnego. Do tego zachowanie Akaia w stosunku do niego także dawało do myślenia. Nie trzeba było być geniuszem by domyślić się, że przybyły może być dość wysoko postawiony w wiosce. Niby Rakurai wychowywał się w Kiri i znał tam parę osób, ale obecnego tutaj nijak nie był w stanie dopasować do której kolwiek ze znanych osobistości. Rozmowa też nie zapowiadała się na najkrótszą, a Kumijczyk nie lubił marnować czasu. Jednak czego to się nie robi by móc podnieść swoje umiejętności. Mógł się nie mało nauczyć przy Koteiu i miał zamiar z tego skorzystać. Domyślał się, że ten nie robi nic bezinteresownie, nie mniej nie zamierzał na razie się tym przejmować. Czekał cierpliwie jak ten skończy swoje sprawy. Chwilę później miał okazję by zaobserwować trening walki mieczem tej dwójki. Może i cenna umiejętność, dość powszechna w świecie shinobi, jednak dla Vaynarda totalnie zbędna. Jego styl opierał się na czymś zupełnie innym. Tak czy inaczej obserwował. Mógł dzięki temu choć trochę zidentyfikować umiejętności doświadczonego szermierza.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » wt, 7 sie 2018, 06:19

Białowłosy widział jak Samui całkiem dobrze sobie radzi z potężnym mieczem, który oferował ex-Nukeninowi na czas treningów. Jak widać, miał ku temu zdolności, a przede wszystkim siłę, by móc wymierzać nim ciosy bardzo silne, ale jeszcze niezbyt dokładne. Widać było chęć trafienia Mizukage, który jednak przerastał siłą Samuia i doświadczeniem w walce potężnymi mieczami. Sięgnął on po Samehade, z której umiejętności nie zamierzał korzystać. Trzymając ją w jednej dłoni, nie blokując ataków, a pokazując przewagę w tym aspekcie dodając siły do bloków, oddając ją atakującemu, co mogło powodować utratę nie tylko równowagi, ale i spore odsunięcia. Każdy z ataków tak potraktował, wykonując swój atak, unikając jednak kontaktu. Pokazał jak połącznie szybkości, zwinności, a także monstrualnej siły jest potrzebne do tej walki. Białowłosy wykonał krótki sprint, a atak wykonał z obrotu pod ukosem od góry. Zebrana siła nie była wcale wycelowana w Samuia, bo mogłaby przebić obronę, a trafienie tuż obok w ziemię, która prawdopodobnie się roztrzaskała.
- Po tylu wymachach, wyglądasz jakbyś w ogóle się nie zmęczył. Wyglądasz na wytrzymałego, więc idzie Ci nadzwyczaj łatwo. Tak potężny oręż przełamuje obronę, to jego główna zaleta. Włóż w to więcej serca. Szukaj jak przełamać obronę jednym atakiem i pozbywając się przeciwnika. Punkty witalne są nieistotne, gdy trafisz to i tak zabijesz. Wielki miecz to też wielka tarcza, która umożliwia pójście na całość w każdej chwili. Ale uznajmy, że jak na pierwszy raz poszło Ci bardzo dobrze, czujesz to. - powiedziawszy, poprosił o swój miecz, chowając Samehade na plecy. - Ściemnia się, a ja jestem już umówiony, pozwól, że Cię opuszczę i niedługo widzimy się w wiosce. - powiedziawszy, odzyskując oręż niemal zniknął im z oczu. Ot, rozmył się ze swoją prędkością nie tylko dla Vaynarda, ale także dla Samuia.

z/t
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Ahiko Akimichi
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Kontrola Chakry: Go Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Ahiko Akimichi » wt, 7 sie 2018, 20:47

-Sam dałeś niezły pokaz siły i umiejętności. Zobaczysz, niedługo dorownam Ci poziomem, możesz na to liczyć - powiedziałem, żegnając Mizukage, który ruszył na spotkanie z Tazaru. Ja sam odwrocilem się i podszedłem do Vaynarda
-Sorry, nie mam teraz sił na szkolenie po całym tym zajściu. Musisz mi wybaczyć. Spotkajmy się za dwa dni w Hi no Kuni. Dokładniej w Gorących Źródłach, z których słynie ten kraj. Musze coś załatwić w Kiri i Odpocząć tam. W tym miejscu raczej nikt nie będzie nam przerywał. Tam dogadamy szczegóły treningu - to mówiąc podałem chłopakowi rękę na pożegnanie po czym ruszyłem w stronę Kirigakure
-Swoją drogą. Cieszę się, że zamiast uciekać, stanąłeś razem ze mną do walki. Będzie z Ciebie dobry shinobi a kompan, z którym będziesz pracował, będzie mógł być spokojny o swoje plecy - dodałem nie odwracając się do chłopaka.

Z/t Kiri

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » sob, 11 sie 2018, 21:18

Po wszystkich wydarzeniach chłopak udał się do siedziby Raikage by ostatecznie odebrać swoją kamizelkę chuunina. Po tym udał się na górne piętro pod gabinet i tam zostawił wiadomość wsuwając kartkę pod drzwiami.
Pokaż/Ukryj:
// z/t Hi no Kuni 2h

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » sob, 11 sie 2018, 23:27

Vaynard ~ 200PF
Michiyuuki ~ 232PF
Samui no Hagane ~ 154PF
Kenji Yami ~ 148PF
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Vaynard

Re: Chmurowe Szczyty - Cicha polana

Post autor: Vaynard » ndz, 1 gru 2019, 20:20

Po zdaniu raportów i rozmówieniu się z krewniakiem Vaynard miał nieco czasu dla siebie. Postanowił wyruszyć na krótki spacer po górach. Od jego przeprowadzki do Kumogakure upłynęło sporo wody w okolicznych strumieniach. Przed wyruszeniem zaszedł jednak do biblioteki by zaczerpnąć z klanowej skarbnicy wiedzy. Potrzebował w swoim asortymencie czegoś mocnego. Po chwili poszukiwań natrafił na technikę opisującą wykonanie Insutanto-shi erubō. Bardzo uważnie zapoznał się z treścią zwoju. Gdy miał pewność, że zapamiętał każdy szczegół i wskazówkę ruszył w obranym kierunku. Na miejscu widok jak zawsze był niesamowity. Ruszył w kierunku znanej sobie polany na której odbywał swoje poprzednie treningi. Gdy po kilku chwilach leniwego spaceru znalazł się na miejscu rozejrzał się po polanie. Miejsce wyglądało niezmiennie co mogło świadczyć, że nikt inny tu nie przychodził. Kumijczyk zasiadł w pobliżu zbiornika wodnego by oddać się chwili zadumy. Coś się w nim zmieniło. Wiedział, że ostatnie wydarzenia odcisnęły na nim swój ślad, nie był jednak pewien czy te przyniosą coś dobrego. Po niedługiej chwili wyrwał się z zadumy i potrząsnął głową na boki. Dawno nie trenował i zamierzał nadrobić nieco zaległości.

[trening KKG na san]
Vaynard był świadomy faktu, że jego bazą są unikalne zdolności klanu. Z tego właśnie powodu uznał, że to odpowiedni moment, aby na tym właśnie skupić się w najbliższym czasie. Zaczął jednak trening od odpowiedniego przygotowania, a więc rozgrzewki. By stać się lepszym potrzebował przygotowań nie tylko w aspekcie fizycznym, ale też duchowym. Zaczął więc od wyciszenia się. Zasiadł na ziemi w pozycji kwiatu lotosu. Musiał oczyścić swój umysł ze zbędnych myśli. W tej chwili liczył się tylko trening i to, aby stać się lepszym. Po dwóch kwadransach medytacji uznał, że w tym aspekcie jest gotowy. Teraz musiał rozgrzać odpowiednio swoje ciało, a więc wszystkie mięśnie i stawy. Nie mógł dopuścić do załapania kontuzji. Rozgrzewał wszystkie partie ciała jedne po drugich. Gdy uznał, że jest gotów podniósł się z miejsca i zamknął oczy. Zaczął zbierać w sobie jak największą ilość chakry jaką tylko zdołał. Gdy dobrnął do swojego limitu nie zaprzestawał. Potrzebował energii więcej niż dotychczas. Dał sobie odpowiednią ilość czasu. Nie był mu się powiodło. Najlepszą metodą było sprawdzenie efektu. Całą zgromadzoną chakrę zmieszał teraz z chakrą Raitonu i dał jej upust na zewnątrz swojego ciała otaczając się zbroją z błyskawic. Chciał wycisnąć z niej jeszcze więcej niż do tej pory. Nie mniej finalny efekt który chciał osiągnąć podzielił na etapy. Początkowo skupił się na lepszej stymulacji mięśni rąk. Chciał sprawić by jego ciosy stały się szybsze. Musiał więc zwiększyć stymulację. Następnie wykonywał serię ciosów w powietrze by ocenić rezultaty. Nie przejmował się początkowymi niepowodzeniami. Jeśli nie udało się za pierwszym razem wracał do punktu wyjścia. Wyłączał zbroję i ponownie gromadził swoje zapasy energii. Próbował zebrać jej więcej niż poprzednio starając się tym samym zwiększyć wydajność podstawowej techniki klanu. Następnie ponownie koncentrował się na stymulacji mięśni rąk. Gdy zauważył poprawę w tym aspekcie robił to samo tyle, że z nogami. Tu podobnie starał się oceniać postępy. Gdy te były zauważalne starał się połączyć pierwszą i drugą część treningu razem. Gdy i tu zauważył zadowalające różnice postanowił zrobić sobie dziesięcio minutową przerwę. Po tej niedługiej chwili podniósł się i ponownie zebrał chakrę by otoczyć się zbroją błyskawic. Ostatnim etapem było stymulowanie wszystkich mięśni ciała. Przeszedł do sprawdzenia czy jego reakcje były szybsze, a mięśnie reagują szybciej. W tym celu poruszał się wokół polany z jak największą prędkością, zaś podczas ruchu toczył walki z wytworami wyobraźni. Koncentrował się jednak przede wszystkim na tym by wyciągnąć jak największą sprawność z poszczególnych mięśni uczestniczących w konkretnych ruchach. Nie żałował trudu i sięgał po mniej męczące techniki z segmentu taijutsu, a także te, które były znane tylko przez członków jego klanu by i tu ocenić czy jego trening przynosił wymierne postępy. Gdy te były zadowalające chłopak postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę na odpoczynek. Jeśli zaś zauważył, że nie wszystko wychodzi jak powinno analizował które mięśnie są odpowiedzialne za dany ruch i koncentrował całą uwagę na tym by to te mięśnie stymulować do czasu aż przychodziło mu to w sposób naturalny.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Moeru
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 1 gru 2019, 20:25

Jak prawdziwy Rakurai zabrałeś się za trening tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli panowanie nad swoją zbroją błyskawicy. Trening był ciężki, nieźle się przy nim napociłeś i namęczyłeś, jednak to właśnie powinno sprawić ci trochę radości, bo co innego jak solidny trening? ~Akcept
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » ndz, 1 gru 2019, 20:59

[trening Insutanto-shi erubō]
Pokaż/Ukryj:
Zmęczony, ale zadowolony owocnym treningiem Rakurai postanowił nie zaprzestawać swojego treningu. Po przerwie postanowił tylko raz jeszcze rozgrzać te mięśnie które zdążyły zastygnąć w bezruchu. Nie potrzebował na to aż tak wiele czasu, bo do każdej rozgrzewki przed ćwiczeniami przykładał się równie mocno jak do samego treningu. Zamknął oczy podsumowując w głowie to co wiedział o technice którą to chciał opanować. A więc technika polegała na uderzenie oponenta łokciem wcześniej rozpędzając się do jak największej prędkości wbicie się w cel wspomnianą wcześniej częścią ciała. Do poprawnego wykonania techniki brązowowłosy musiał wyciągnąć absolutnie wszystko ze swoich mięśni. Składową efektu była wykorzystana siła, a także impet uderzenia powstały w wyniku rozwinięcia olbrzymiej prędkości. W efekcie technika mogła całkiem nieźle pokiereszować trafionego. Oczywistym było, że jutsu wymagało od użytkownika aktywnej zbroi błyskawic, bo ta była głównym napędem dla mięśni. Ex kiryjczyk wyciszył się jeszcze koncentrując się na poszczególnych etapach techniki. Zamknął oczy by zobaczyć to wszystko oczami wyobraźni. Aby ułatwić sobie całość treningu postanowił przyzwać klona, który miał za zadanie obserwować poczynania siedemnastolatka i informować o ewentualnych błędach. Następnie skumulował chakrę do aktywacji podstawowej techniki użytkowników Raiton no Shunshin. Poinstruował klona o jego zadaniach i przystąpił do pracy. Zaczął od wyuczenia się pozycji wyjściowej. Przykucnął delikatnie na nogach i pochylił głowę, a następnie wystawił przed siebie odpowiednio ułożony łokieć. Jedyna zmienna w tej pozycji to wysokość ułożenia kończyny. Jeśli jego kopia nie zgłaszała żadnych uwag co do pozycji Vaynard skupił się nie tylko na poprawności ustawienia się, ale chciał to robić jak najszybciej, wręcz instynktownie. Miało to przychodzić naturalnie jak otwieranie gabinetu Raikage z kopa. Gdy i na tym polu zauważył, że wszystko idzie jak należy postanowił skupić się na wyciągnięciu jak największej prędkości biegu. Ta była kluczowa dla uzyskania odpowiedniego impetu. Stojąc na środku polany wybrał jedno z drzew jako swój cel. Musiał wyciągnąć jak największą prędkość podczas biegu, a następnie tuż przed celem wystawić łokieć i nie zatrzymując się ani nie wytracając prędkości wbić się w niego. Ważnym w tym wszystkim był odpowiedni moment wystawienia łokcia przed siebie. Nie mogło to być ani za wcześnie by nie zdradzać intencji, ale też nie mogło być za późno, bo inaczej po prostu wbije się w swój cel całym cielskiem, a to zdecydowanie nie to samo. Niezależnie od osiągniętych rezultatów postanowił powtórzyć całość wykorzystując na przemian to łokieć prawej to lewej ręki. Ten oczywiście został zabezpieczony ochraniaczem, tak aby nie nabawić się stłuczenia! Klon zaś cały czas obserwował wyczyny brązowowłosego komentując ewentualne niedociągnięcia czy błędy. Kumijczyk musiał być pewien, że wszystko wychodzi perfekcyjnie. Gdy przyszedł czas, że klon nie miał żadnych uwag do ćwiczącego odwołał go, a następnie powtórzył całą procedurę kilkukrotnie. W ten sposób chciał mieć pewność, że w wykonaniu techniki nie wkradnie się żaden błąd czy niedociągnięcie.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Moeru
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 1 gru 2019, 21:03

Po dokładnym obeznaniu się z ćwiczeniem zacząłeś wykonywać pierwsze próby. Z początku cios był słaby, brakowało w nim tego czegoś. Czy to dynamiki, czy też odpowiedniej pozycji. Jednak dzięki metodzie prób i błędów, ostatecznie udało ci się wypracować idealne ułożenie ciała, by cios miał w sobie pełnię mocy. ~Akcept
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chmurowe Szczyty”