24.08.2013

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Taharii
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

24.08.2013

Post autor: Taharii » sob, 24 sie 2013, 20:35

Kszzzt... Jestem już połączony? Taa... A więc zaczynajmy.
Witajcie drodzy użytkownicy Ninja-Gaiden! Sałatka nie próżnuje, dlatego też mam przyjemność uraczyć was dwoma ważnymi nowościami, które są... Można rzecz, jeszcze ciepłe!

Pierwsza z nich będzie o wiele przyjemniejsza i mniej formalna... Otóż rozpoczął się etap kiedy stworzone przez WAS, tak, WAS techniki zostają powoli wcielane w wszelkie tematy z nimi związane. w ten oto sposób nowe opisy pojawiły się tutaj oraz tutaj! Części opisów natomiast zagościły do klanu Abumi oraz Yami! Ale kontynuując, od teraz każda zaakceptowana przez Administrację odnowiona technika będzie natychmiastowo przenoszona do odpowiedniego działu, dzięki temu na forum będzie panował porządek, a renowacja będzie przebiegała w pełni sprawnie i bez opóźnień z powodu dublowania opisów.

Drugą nowością są dwa punkty regulaminu, które wkradły się w przepisy panujące na naszym forum pod wpływem paru nieprzyjemnych wydarzeń, które miały miejsce jakiś czas temu. Chcąc uniknąć tego wszystkiego, po prostu zawęziliśmy kolejne luki w regulaminie, który proponuję ponownie przeczytać... Zawsze warto odświeżyć pewne wiadomości, prawda? Dla leniwych, tak oto brzmią nowe podpunkty:
14. Każdy post zamieszczony na forum, dobrowolnie staje się własnością intelektualną Administracji Ninja Gaiden. Administracja ma prawo swobodnie zarządzać całą treścią, a kopiowanie i wykorzystywanie tekstu poza forum, bez zgody Administracji jest całkowicie zabronione oraz karane permanentnym banem.
15. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu wraz z odnajdywaniem kolejnych luk oraz uchybień które mogą zostać wykorzystane na niekorzyść użytkowników lub samego forum Ninjagaiden.pl. Zobowiązuje się również do poinformowania użytkowników o zmianach regulaminu.
A więc... Życzymy dobrej zabawy podczas gry i zachęcamy do tworzenia nowych technik, przewidujemy ciekawe nagrody i osiągnięcia dla najbardziej pomocnych, a więc... Do dzieła!
Obrazek

Awatar użytkownika
Erom Netre
Wioska: Suna Gakure
Ranga: chuunin
KP: viewtopic.php?f=36&t=6300
Kontakt:

Re: 24.08.2013

Post autor: Erom Netre » sob, 24 sie 2013, 21:51

Czy czasami

""14. Każdy post zamieszczony na forum, dobrowolnie staje się własnością intelektualną Administracji Ninja Gaiden. Administracja ma prawo swobodnie zarządzać całą treścią, a kopiowanie i wykorzystywanie tekstu poza forum, bez zgody Administracji jest całkowicie zabronione oraz karane permanentnym banem.""

Nie jest sprzeczne z naszym ukochanym narodowym prawem?
WOOWOOWOW MAM FUNPAGE'A https://www.facebook.com/Kakubar Stream odpalony od czasu do czasu.

Obrazek

Jestę Eromę uświadom to sobie

.

Awatar użytkownika
Tsuyo Uchiha
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Specjal Jōnin
Wiek Postaci: 35
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi ++
Kontrola Fūton: Yon Kaishi +
Kontrola Katon: Yon Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=3156
Kontakt:

Post autor: Tsuyo Uchiha » sob, 24 sie 2013, 21:56

Chyba nie. Np wszystko wrzucona na Facebooka staje się jego własnością więc chyba jednak nie. No chyba, że Facebook jest ponad prawem, ale tego nie wiem. Jednak wnoszę, że skoro oni mają takie prawo no to ono... Funkcjonuje. Tak zgaduję rogasie... Wydaje się być logiczne.
Szybkie wiązanie pieczęci lvl. 1

Mowa | Waran

"Kyouretsu mouretsu dainamikku !"

Awatar użytkownika
Erom Netre
Kontakt:

Post autor: Erom Netre » sob, 24 sie 2013, 22:12

Facuś to wgl jest śmieszny portal ;p a prawa autorskie zawsze pozostają przy twórcy

A że Facuś śmieszny zgadzam się w 100% i dlatego nie posiadam konta. Pozdrawiam. ~Tsu
WOOWOOWOW MAM FUNPAGE'A https://www.facebook.com/Kakubar Stream odpalony od czasu do czasu.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Zaito Yami
Wioska: Kumo.
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 16
KP: viewtopic.php?f=36&p=152634#p152634

Post autor: Zaito Yami » sob, 24 sie 2013, 22:18

Erom, jak widać nie skoro nie mogę żądać usunięcia swoich prac. xDD To jest co najmniej śmieszne, ale okej, szkoda słów. Przecież jak to wezmę to plagiatuję, mimo, że to moje, lol. :3
A reszta ładnie opisana(Abumi co prawda w połowie i dziwnie to wygląda, ale ktoś pewnie dorobi x.x).

@Down: Proszę Cię... Autorstwo to nadal autorstwo. Nie było to Wasze zlecenie, a praca wykonana i UDOSTĘPNIONA dobrowolnie. I ktoś jako autor może to udostępnić na milionach innych for, stronach jak narutowiki. Szczególnie jeśli jest napisane kto to zrobił(tak możecie to zmienić, czemu nie, w tej sytuacji przywłaszczenie sobie czyjejś pracy nie jest problemem~). Więc nie mów o plagiatach(szczególnie, że tego wcześniej w regulaminie nie było, a ludzie powyrywali już permy, śmiech na sali) kiedy autor zezwolił im na udostępnienie jego pracy(gdzie nadal będę się trzymał przy swoim, że ma do tego pełne prawo i może wkleić to na każdą stronę jaką tylko zechce).
Ostatnio zmieniony sob, 24 sie 2013, 22:28 przez Zaito Yami, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

Post autor: Mizuno Uchiha » sob, 24 sie 2013, 22:21

Istnieje coś takiego jak dobrowolne zrzeczenie się praw autorskich na rzec danego podmiotu, tym podmiotem jesteśmy my, czyli grając tu wszystkie postów, które publikujesz dobrowolnie oddajesz prawa autorskie, ponieważ zaakceptowałeś regulamin, bo tu grasz, ale to ma zapobiegać temu, żebyście wy tracili własność swoją, a raczej, żeby nikt inny nie chciał tego plagiatować. Wcześniej, nie było takiego podpunktu i ktoś mógł na siłę kłócić się, że, nigdzie nie ma napisane, że za plagiat grozi perm, teraz macie.
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Awatar użytkownika
Erom Netre
Kontakt:

Post autor: Erom Netre » sob, 24 sie 2013, 23:20

wut? A o co teraz się rozchodzi?

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Shozo Sayuki

Post autor: Shozo Sayuki » sob, 24 sie 2013, 23:55

Ktoś kopiował nasze posty na swoje forum, i o to chodzi.
A co do zmiany, okej ale powinniście zminieć nie na zrzeszenie, a na współdzielenie bo tak jak napisał Zaito. Jeżeli narysuje postać podzielę się z wami na forum, to automatycznie nie mogę jej wykorzystać dalej. I to jest dziwne.
14. Każdy post zamieszczony na forum, dobrowolnie staje się współwłasnością intelektualną Administracji Ninja Gaiden. Administracja ma prawo zarządzać całą treścią (za zgodą autora), a kopiowanie i wykorzystywanie tekstu poza forum, przez osoby nie będące twórcą, lub/oraz bez zgody Administracji jest całkowicie zabronione oraz karane permanentnym banem.14.1 Administracja ma obowiązek informowania współwłaściciela treści intelektualnej o użytku jej poza obszarem forum.14.2 Gracz tworzący własnoć intelektualną (w jakimkolwiek rodzaju, opowiadanie, grafika czy melodia) jest właścicielem nadrzędny, ma on prawo usuwanie wpisów, edycji ich oraz wglądu w ich wykorzystanie.
Tak powinien brzmieć ptk 14. Bo chore jest to że, idąc waszym rozumowaniem nie mogę usunąć swojego wpisu i/lub go edytować

Dziękuje Dobranoc ©
Ostatnio zmieniony ndz, 25 sie 2013, 00:15 przez Shozo Sayuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zaito Yami

Post autor: Zaito Yami » ndz, 25 sie 2013, 00:05

Tak jak napisał pan wyżej. :3 Poza tym nie było tego w regulaminie i jeśli taki ustalacie to go nie akceptuje. A co za tym idzie nie zgadzam się na dalsze udostępnianie wam Fuutonu(obrazki+opisy) i Katonu(opisy) jeśli ma się to stać Waszą własnością, gdyż, iż jako autor mam prawo zamieścić to gdziekolwiek zechcę, ponieważ nie robiłem tego na Wasze zlecenie, a zgodziłem się tym jedynie podzielić. A jako, że w Waszym durnym regulaminie nie było takiego podpunktu w momencie udostępniania Wam tego i wtedy nie zgadzałem się oddać praw do prac, nie akceptowałem tego i nadal nie jest to wasze. I jeśli macie problem z tym, że udostępniłem to gdzie indziej(tak, między innymi za to pobanowaliście ludzi) to proszę o usunięcie tego, bowiem nie zgadzam się z waszym regulaminem i jako autor żądam usunięcia. It's all. ~
Obrazek

Awatar użytkownika
Shozo Sayuki

Post autor: Shozo Sayuki » ndz, 25 sie 2013, 00:14

To jest bardzo nie uczciwe z ich strony. Powinniście ogłosić to na głównej stronie. Od dzisiaj po prostu przy każdym swoim poście będę pisał "By Shozo Sayuki ©"

By Shozo Sayuki ©

Awatar użytkownika
Shiro Ayatsuri
Wioska: Sunagakure no Sato
Ranga: Genin
KP: viewtopic.php?f=36&t=7189

Post autor: Shiro Ayatsuri » pn, 26 sie 2013, 20:06

Cóż, większość graczy nie będzie po prostu pisać postów tutaj gdyż wszystko co tutaj napiszą, nie będą formalnie należeć do ich samych. Przynajmniej ja tak zrobię, poczekam, aż sytuacja z regulaminem się zmieni, i wtedy go akceptuję. Nie wiem jak z innymi graczami.
Opis Postaci:

Shiro nosi na sobie czarny płaszcz, który zasłania jego twarz oraz górne części klatki piersiowej. Mówi lekko niewyraźnie - choć zrozumiale. Na plecach zawieszona zasłonięta materiałem marionetka Hakai
*Specjalista lvl.1 : Iryonin*

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

Post autor: Mizuno Uchiha » pn, 26 sie 2013, 20:14

"Dotyczy tylko opisów zamieszczonych w dziale "Początek"." - dodany wpis, byście nie bali się (o losie) o własność swoich postów.
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Awatar użytkownika
Kowai Terumi
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi +
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi +
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi +
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=2587

Post autor: Kowai Terumi » pn, 26 sie 2013, 20:25

Widzisz Taizo. Tak na dobrą sprawę Ty sam nie zważasz na regulamin, bo mimo Bana permanentnego chcesz tu nadal przebywać, więc nie wyjeżdżaj tu z takimi tekstami.
Obrazek
Szybkie składanie pieczęci lvl.2
Ukrywanie się lvl.1
Tworzenie Pieczęci lvl.1
Tropiciel lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Zaito Yami

Post autor: Zaito Yami » pn, 26 sie 2013, 20:49

Wywal więc pracę i mnie zbanuj. Rób co chcesz, ale autorstwa do nich nie oddam i nie są one waszą własnością. Pogódź się z tym, że to ja jestem autorem i mam do nich wszystkie prawa(i, że wasz regulamin jest błędny. Jest to współwłasność gdzie na prośbę autora musicie to usunąć, ot, tak jest w kochanym prawie. : 3).

@down: "Będziecie usuwać obrazki z tematów do technik czy czegoś jak się zdenelwujećie na forum?" - pewnie kierujesz to do mnie. W woli wyjaśnienia obrazki z fuutonu zniknęły, ponieważ usuwałem dużo obrazków i albumów z imageshacka. Jakkolwiek przesłałem je Mizowi... ~
Ostatnio zmieniony pn, 26 sie 2013, 22:16 przez Zaito Yami, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shin'tao Muramasa
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Fubi Nukenin N
Wiek Postaci: 25
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11928

Post autor: Shin'tao Muramasa » pn, 26 sie 2013, 21:52

O ja pierdole, ale spina o nie wiadomo co. Weźcie ludzie ogarnijcie. Zamierzacie kopiować posty na inne pbfy? Nie wiem... żal Wam jakichś karykatur, które rysowaliście? Rozumiem, że zarobicie na nich miliony, nie? Będziecie usuwać obrazki z tematów do technik czy czegoś jak się zdenelwujećie na forum? Śmieszna spina śmiesznych ludzie o śmieszną sprawę.
Pogódź się z tym, że to ja jestem autorem i mam do nich wszystkie prawa
Powodzenia w sądzie. Udowodnij aeriagames.com, że nie mogą Ci zbanować konta za nic.
Sowa | AKTUALNY WYGLĄD W KP | Ja
Nijimidasu kondaku no monshō. Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki! Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō! Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo! Chi ni michi onore no muryoku wo shire! Hado no kyuujuu: Kurohitsugi!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”