28.02.2014

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Kowai Terumi
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi +
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi +
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi +
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=2587

28.02.2014

Post autor: Kowai Terumi » pt, 28 lut 2014, 20:15

Cześć moi kochani!
Dziś chcę wam przedstawić garstkę nowość.
Nie lubię się tu rozpisywać, więc powiem wam tyle, że nareszcie skończyłem renowację klanu Douhito, która spędzała mi sen z powiek przez wiele miesięcy. Jednocześnie klan na tyle urósł w siłę, ze postanowiliśmy go wrzucić do jednego garnka z innymi elitami. Tak dobrze czytacie od dzisiaj Douhito staje się elitą. Użytkownicy tego Kekkei Genkai i MG pamiętajcie o glinie! Tutaj macie linkacza do ich opisu, natomiast tutaj ich techniki. Ponadto w Iwijskim sklepie będzie można kupić glinę i pojemniki na nią.
Skoro mowa o sklepach to zakończyła się renowacja sklepów z opancerzeniem. Każda wioska ma teraz nieco inny asortyment. Iwa, Kiri, Konoha, Kumo, Suna. Fotki jeszcze się nieco zmienią, ale to z powodu natłoku zajęć jakim jest obarczony Miz będzie odroczone w czasie tak samo jak pojawienie się niektórych obrazków pasujących do technik Douhito.

Wykaz zmian w Douhito:
Pojawiły się techniki:
- Kaihatsu nendo
- Ōmu
- Hakujin īguru
Koszt PR
Brak zmian, ale muszę nadmienić także i tutaj, że od teraz prawie każda technika kosztuje też glinę! Każdy z Douhito w chwili obecnej dostaje jedną maksymalnie wypełniony pojemnik z glina. (pojemność 70 porcji)

Na sam koniec nie zapomnijcie o naszych konkursowych niespodziewajkach więcej o tym znajdziecie Pod Tym słodziaśnym linkiem.
Obrazek
Szybkie składanie pieczęci lvl.2
Ukrywanie się lvl.1
Tworzenie Pieczęci lvl.1
Tropiciel lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”