23.02.2015

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

23.02.2015

Post autor: Mizuno Uchiha » pn, 23 lut 2015, 18:01

Siemaneczko, wszyscy wyczekujemy z wytęsknieniem nowego opisowego systemu atrybutów, nowego zachęcającego do ryzykownych akcji i dynamicznej gry systemu śmierci i wielu innych, lecz niestety dziś nie mogę wam tego jeszcze zaprezentować. Oczywiście mam coś, być może nie tak czadowego, lecz również atrakcyjnego.

Pierwszą nowością jest nowy rodzaj Przeklętej Pieczęci jakim jest Dzikie Piętno, w Naruto pojawiło się to w fillerach jako nieudany eksperyment nad tym rodzajem pieczęci, bądź nowy jej rodzaj. My postanowiliśmy udostępnić ją wam, by uatrakcyjnić rozrywkę. Być może ktoś z was będzie chętny na zdobycie, tego ciekawego wzmocnienia. Jeśli zainteresowało was Dzikie Piętno zapraszam po więcej informacji TU

Drugą z nowości jest arena treningowa, gdzie według ustalonych zasad możecie toczyć pozafabularne, bądź niefabularne pojedynki między posiadanymi postaciami POWODZENIA

Ostatnią nowością, a zarazem najbardziej według mnie atrakcyjną częścią tego niusa jest System Towarzyszy NPC. Czytajcie, wypowiadajcie się, komentujcie. Być może niektóre z tych rzeczy ulegną w trakcie gry zmianie za co szczególnie przepraszamy!
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Shirome Hyuuga
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 22
KP: viewtopic.php?f=36&t=6250

Re: 23.02.2015

Post autor: Shirome Hyuuga » wt, 24 lut 2015, 09:48

Fajna sprawa :D Tahariemu to różnicy nie robi, bo już ma takiego NPC w sumie :( Mnie :(
Odpisy, treningi itp na GG: 6053714

Akami Theme

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”