28.02.2018 - Shakuton i specjalizacje

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

28.02.2018 - Shakuton i specjalizacje

Post autor: Mizuno Uchiha » śr, 28 lut 2018, 20:20

Witajcie drodzy shinboi. Właśnie stoczyłem nierówną walkę z potężną Sesją, ale udało mi się zbiec z życiem, by przekazać Wam kilka (trzy) wspaniałych wieści. Dawno nie dostaliście nic od nas, ale w związku z tym, że mamy więcej wolnego czasu to możecie spodziewać się nie tylko tego.

Pierwszą i chyba największą zmianą jest dokładne opisanie nowego systemu specjalizacji, oraz usunięcie podziału na wioski chodź w tym przypadku znajdziecie kilka wyjątków takich jak specjalizacje związane z żywiołami, oraz walka we mgle, lecz nie lękajcie się. I na ten problem znajdziecie odpowiedź w TYM TEMACIE. Specjalizacje do końca dzisiejszego dnia powinny znaleźć się TUTAJ*.

Drugą z nich jest dodanie klanu posługującego się Elementem Skwaru. Klan Pakura, bo o nim mowa będzie kolejnym reprezentantem wielkich rodzin z Sunagakure no Sato. Zapraszam do zapoznania się z jego opisem KLIK.

Trzecim i pewnie najbardziej wyczekiwanym przez Was tematem jest fabuła globalna forum. W poniedziałek powinna pojawić się informacja na ten temat. Tak, startujemy w poniedziałek dobrze słyszycie! Przepraszamy za długą zwłokę. Mam nadzieję, że będziecie dobrze się bawić w najbliższym czasie. Proponuje zaopatrzyć się w ciepłe ubrania i wszelkie narzędzia, oraz wiedzę, która pozwoli wam przetrwać. Tym razem to może naprawdę uratować waszą skórę.

Miały być trzy informacje, ale was oszukałem. Zupełnie niechcący. Informacyjnie: klan Chinoike pojawi się jeszcze w tym tygodniu jako "łatka" do tej nowości. W najbliższej przyszłości skupimy się na systemie walki bronią i tego powinniście oczekiwać z naszej strony. Gdybyście mieli jakieś pomysły, sugestie to piszcie do mnie śmiało. Gdybym o czymś zapomniał - a powiedziałem, że to zrobię - bijcie mnie kijem z sękami tylko porządnie żebym sobie przypomniał. Do zobaczenia ciao!

*Jestem skłonny negocjować w sprawie kosztów zmiany specjalizacji.
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Re: 28.02.2018 - Shakuton i specjalizacje

Post autor: Mao Atatsuke » śr, 28 lut 2018, 23:02

Nie sądzę iż to są rzeczy, które najbardziej potrzebowały zajęcia się nimi ale powiem, że dobra robota.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”