Strona 1 z 1

01.08.2018

: śr, 1 sie 2018, 20:39
autor: Akarai Tazaru
Witajcie moi drodzy skorumpowani gracze. Mam zaszczyt udrękę zaprezentować wam kolejną naszą aktualizację, po tej głuchej połowie roku z jaką mieliśmy do czynienia od Lutego. Cóż, wyszło jak wyszło, jednak ważne, że coś jednak ruszyło do przodu. Za tą aktualizacje w imieniu administracji dziękujemy ekipie renowacyjnej, która zabrała się do pracy i mobilizowała innych do pomocy (właściwie Sagaś mobilizował XD) głównie mnie...

Przejdźmy jednak do konkretów.


Pierwszą bardzo istotną nowinką jest wprowadzenie dziennika zmian, który zapewne część z was zauważyła jakiś czas temu w dziale „Nowości”. Służy on nam jako miejsce, w którym wprowadzane są pojedyncze i pomniejsze nowinki, które nie muszą czekać na duże i rzadkie aktualizacje. Jest to nasz sposób na usprawnienie działań podejmowanych przez administracje i support wobec renowacji forum.
Powiększyliśmy nieco zasób osiągnięć, które możemy teraz zdobyć podczas naszej gry oraz ogólnie odświeżyliśmy ich temat, by był czytelniejszy i generalnie ładniejszy. Osiągnięcia, które zostały usunięte - a zostały mimo to zdobyte kiedykolwiek przez kogoś, nie wymagają usunięcia ich z karty postaci. Warto też zajrzeć w swoje osiągnięcia i sprawdzić, czy wszystkie nagrody się zgadzają. Jeśli nie - możecie sobie je śmiało poprawić, jednak proszę nie wpisywać sobie nagród od nowa. Zdemaskowanie podobnej sytuacji u kogokolwiek będzie się wiązało z surowymi konsekwencjami wobec przyłapanego.
Wprowadzone zostały w życie renowacje klanów Kuro-Shin oraz Rakurai, z uwagą, iż pierwszy z wymienionych wymaga jeszcze korekty stylistycznej która na pewno kiedyś dojdzie do skutku - kiedy, czas pokaże.
Wprowadziliśmy regulamin tworzenia technik, który powinien nieco pomóc - zarówno nam oceniającym pracownie w ocenie, jak i wam graczom we właściwym opisywaniu ich.
Odświeżone zostały opisy technik „skoków” oraz nieco zmieniły się ich parametry. Mowa tutaj o technikach: Shunshin no jutsu, Kage Buyō, Nikutai Kassei oraz Hayaku no Jutsu.
Dodaliśmy kilka technik z renowacji: Mane Bunshin no Jutsu (Klan Nara), Seibun Houfutsu (Specjalizacja Mizushihai), Mizu Fūjin, Tōi Dentatsu (Sztuka Pieczętowania)


Na dzisiaj to tyle, jednak nie obawiajcie się! Kolejna część aktualizacji zostanie dodana do końca tygodnia. W niej zaprezentujemy m. in. renowacje klanów Hoshigaki i Inuzuka oraz więcej odnowionych technik. Do zobaczyska!

Re: 01.08.2018

: czw, 16 sie 2018, 16:53
autor: Akarai Tazaru
Klan Hoshigaki został zaktualizowany. W kolejce jeszcze czeka klan Inuzuka i kilka technik.

Edit:
Klan Inuzuka został zaktualizowany. W kolejce czekają jeszcze techniki ninjutsu rangi D oraz Fuutony.