01.06.2011

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

01.06.2011

Post autor: Mizuno Uchiha » śr, 1 cze 2011, 18:59

Witajcie, w wasz ulubiony dzień drogie "dzieci" pragnę wam zaoferować nowości, które zostały stworzone, mniej lub bardziej ciężką pracą przez naszą Pomarańczowo-Białą ekipę. Oczywiście nikt tak dobrze, jak Seiso nie pisze niusów, lecz musicie przeżyć ten jakże beznadziejny tekścik, a tak na poważnie to chciałbym życzyć wam wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że wy życzycie mi to samo.
Pierwszą nowością są bonusy startowe, które mam nadzieję, że zachęcą graczy do wybierania mniej zaludnionych wiosek: Klik!.
Drugą nowością jest skorygowanie technik Ayatsuri: Klik!.
Trzecią już nowością jest rozpisanie poprawnego wypełnienia KP. Mam nadzieję, że tym razem ludzie będą czytać i cały system jej sprawdzania odbędzie się bardziej płynnie no i oczywiście szybciej. A byłbym zapomniał, dodane zostało nowe pole, a mianowicie WIEK: Klik!.
Ostatnią już nowością będzie wprowadzenie na próbę dodatkowych punktów fabularnych dla MG za prowadzenie ciekawych misji, więcej info tutaj:Klik!
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Mailee Lee
Kontakt:

Post autor: Mailee Lee » śr, 1 cze 2011, 20:37

Mówicie, że nikt nie komentuję niusów to ja sobie skomentuję i swoją wypowiedź podzielę na kilka części.

- Bonusy startowe.
To świetny pomysł, żeby nowych graczy trochę rozesłać po wioskach i w sumie ktoś zyskał ciekawą koncepcję, mi osobiście b. się podoba.

- Korekta.
A co tu dużo pisać? Fajnie, że zrobiliście. Teraz tylko czekać na resztę technik, cu? :>

- KP.
To również jest jeden z fajniejszych pomysłów, teraz newbie będą wiedzieli co i jak i (chyba) nie będzie problemu z niepoprawnie uzupełnionymi KP.

- PF dla MG.
Superowy pomysł. ;)) Tak długo oczekiwana zapłata za pracę MG. Super. ^^

Podsumowując:
Komentarz zawiera samą gadkę o dupie Marynie. :p
Lepiej pozornie być uważanym za idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. ;)

Firippu Maji
Wioska: Sunagakure no Sato
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 18
Kontakt:

Post autor: Firippu Maji » czw, 2 cze 2011, 06:36

A upewnić się tylko chcę. Gracze, których jeszcze nie dosięgnął ten bonus startowy w postaci statystyk nie dopisują ich sobie, prawda?

Awatar użytkownika
Dan Hayashi
Organizacja: ANBU
Wioska: Suna-Gakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 17
KP: viewtopic.php?f=36&t=431

Post autor: Dan Hayashi » czw, 2 cze 2011, 14:49

Fajne te nowości, za jakiś czas może w końcu nowe techniki będą...Firippu pytałem się o to...chyba nie można...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”