Ninja Gaiden
http://ninjagaiden.pl/

23.10.2011
http://ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=30&t=3419
Strona 1 z 1

Autor:  Kororowy Renifer [ N, 23 paź 2011, 15:57 ]
Tytuł:  23.10.2011

Panowie i Panie i wszystkie bezklanowcowe postaci przedstawiam Wam! Ścieżki rozwoju dla bezklanowców, a wszystko stało się w nocy...
Dwaj przeciwnicy a zarazem przyjaciele, jak Ying i Yang, jak MIz i Seiso, jak parówka i kiełbasa, przemierzając bezkresne i ciemne niczym dupa Kyuubi'ego pole farmera Stanisława, natchnęli się na tajemnicze znalezisko. Mizuno schyliwszy się i zacisnąwszy dłoń na okrągłym kształcie krzyczał uradowany:
-Mówię Ci, że to kamień Uchiha!
Z racji, że noc obom doskwierała bardzo mocno, nie widzieli czym były owe przepełnione tajemniczą tajemniczością znalezisko.
-Pieprzysz!-krzyknął Seiso-Przecież ten kamień schowałem u Was w sanktuarium Naka pod lodówką...
-Więc cóż to?-Mizuno uniósł rzec ku górze, blask księżyca odbił od idealnie gładkiej skóry kartofla, tworząc zielona poświatę. Obaj zaczerpnęli powietrza, to znalezisko było niesamowite, w końcu Seiso wydukał:
-Ttto...ziemniak Tenpin...dzięki niemu poznam wszystkie tajemnice mojego klanu i przyrządzania ziemniaka w różnych formach, muszę go zjeść!-krzyknął zachwycony Seiso.
-Udławisz się mundurkiem!-wykrzyczał zdenerwowany Mizuno, po czym trzy godziny męczyli się aby obedrzeć kartofla ze skóry. Wszystkie wysiłki poszły na marne. W końcu spojrzeli po sobie i zgodnie stwierdzili:
-Do poznania wszystkich tajemnic przyrządzania ziemniaka potzreba nam nowa generacja bezklanowców!

I o to przedstawiamy Wam! WSTĘP! i DANIE GŁÓWNE

Oczywiście bezklanowcy zmieniający dotychczasowe umiejętności na nowe są zobowiązani do poinformowania o tym Adminów

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/