29.02.2012

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

29.02.2012

Post autor: Mizuno Uchiha » śr, 29 lut 2012, 20:17

Witajcie! Tuż przed meczem przyszedł mi ten zaszczyt poinformować was o zmianach, które były zapowiadane już dawno temu, a więc moi drodzy kochani i ulubieni użytkownicy naszego forum, nowości, które do nas zawitały to:
Długo oczekiwany system awansu nuukeninów, który ma w tym momencie identyczne wymagania co awans na wyższą rangę w wiosce, więcej znajdziecie pod tym linkiem: Nukenini. Był on opracowany przez Hashiego, więc ładnie mu podziękujmy wszyscy razem...DZIĘKUJEMY!
Drugą nowością, która jest ściśle powiązana z trzecią, jest zmiana sposobu przyznawania punktów sławy przy walce z słabszymi, lub silniejszymi od nas przeciwnikami, czytajcie: Sława
Trzecią dość kontrowersyjną nowością jest nowy system śmierci postaci, nie rozpisując się zbyt wiele (bo widzieliście to już dawno)..Enjoy: Śmierci Postaci.

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości lub bóg wie co jeszcze zapraszam na gg (903504)
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”