Głosowanie roku 2019!

Znajdziecie tu wszystkie zabawy, konkursy i inne ciekawe rzeczy organizowane przez Administracje dla urozmaicenia forumowego życia.
Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Głosowanie roku 2019!

Post autor: Moeru » sob, 4 sty 2020, 12:25

Głosowanie roku 2019!

Witam serdecznie!
W tym roku mam tę przyjemność, by ogłosić konkurs podsumowujący i tym samym, zamykający rok 2019.
W tym konkursie wybieramy Administratora, Supporta, oraz MG/Misjonarza, którzy wyjątkowo zasłużyli się w minionym roku. Każdemu przysługują 3 głosy, po jednym w następujących kategoriach:
-Administrator roku
-Support roku
-MG/Misjonarz roku.

Możecie głosować na każdego kto sprawuje lub sprawował dane stanowisko i wykonywał swojej obowiązki przez co najmniej miesiąc czasu. Przy oddawaniu głosu proszę o jakieś krótkie podsumowanie, kilka słów, dlaczego waszym zdaniem to tak osoba powinna wygrać ten konkurs!

Jeśli ktoś nie zamierza głosować, byłoby miło, gdyby również napisał, że od głosu się wstrzymuje, tak więc nie trzeba oddać wszystkich trzech głosów.

Liczę na dużą frekwencję i jak zawsze, szczęścia życzę wszystkim!

Czas na głosowanie macie do 10.01.2020r.

~Wasz Moerciu
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Re: Głosowanie roku 2019!

Post autor: Nakata » sob, 4 sty 2020, 20:24

Parę słów wstępu. W takich rocznych głosowaniach zauważyłem, że często pojawia się tendencja, w której większe znaczenie ma trzeci i czwarty w szczególności kwartał, bo są najlepiej pamiętane, z kolei na pierwszy czy drugi mało kto patrzy. Ja postaram się w te pułapkę nie wpaść co zdecydowanie utrudnia mi wydanie werdyktu, bo rok ten był dziwny. Mieliśmy osoby pracujące cały ten okres, w równomierny, ale nie zawsze bardzo widoczny sposób (wszak są równie działania zakulisowe), a były takie co wpadły na chwilę, narobiły szumu i zniknęły. Za każde pozytywne zmiany i fajnie przeprowadzone misje jestem, jednak wdzięczny osobą, którym głosu udzielę czy też nie. Wiadomo, bowiem że szary użytkownik jak ja nie może obiektywnie ocenić pracy przedstawicieli tych zacnych funkcji, w końcu nie czytam wszystkich misji, nie mam dostępu do wiedzy jaka część renowacji jest dziełem kogo, ani czy dani sałatkowicze nie działają zakulisowo. Jeśli, więc kogoś nie docenię albo docenię niesłusznie to przepraszam. Na koniec tego wstępu chciałem rzec tylko, że widzę progres, bo działania na przykład sałatki są dla mnie słuszniejsze, niż w niektórych innych okresach ubiegłego roku czy lat poprzednich, a to chyba najważniejsza sprawa, wyciągać wnioski z popełnionych przez siebie czy też innych błędów. Do rzeczy.

Admin - Tutaj mam problem. Zastanawiałem się czy tytuł ma dostać Tazaru czy Kenji. Tazaru za bardzo aktywną i widoczną pracę w okresach, w których był aktywny. Kenji za równe i rzetelne działanie na całej rozciągłości roku. W związku z tym o czym napisałem w wstępie zdecydowałem się docenić tutaj robotę może nieraz mniej widoczną, moze mniej efektowną, ale rozciągniętą na czas od stycznia, aż po sam grudzień 2019. Mój głos idzie do Kenjimona.

Support - Tutaj problem miałem jeszcze większy xd Poważnie czasem zastanawia mnie czy dobrze czynię poświęcając tyle myśli temu forum xD Ale do rzeczy. Pojawiają się w przypadku Supporta problemy, które są dla mnie nie do przeskoczenia. Na przykład ile rzeczy kto robi za kulisami? Takich niewidocznych, przysłowiowej brudnej roboty. Nie mam pojęcia. Jako, że zaś Moeru (Uwaga spoiler!) chce nagrodzić w innej kategorii to optymistycznie założę, że takiej pracy robionej jest dużo, bo mój głos ląduje u Zaji!

Mistrz gry - Głos dla Moeru. Nie ma po co mówić, bo chyba każdy wie. Przytoczyłbym słowa Kozoke z jednego tematu na ten temat, ale nie chce mi się szukać. Pozostaje mi tylko pogratulować zwycięstwa, bo wiem że to wygrasz i życzyć Tobie oraz nam byś kontynuował swą arcyaktywną działalność.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » sob, 4 sty 2020, 21:17

Admin - Kenji
Support - Moeru
MG - Kipek
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Vaynard
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » ndz, 5 sty 2020, 16:09

Większość roku mnie nie było, ale ocenię to co widziałem :D

Admin - Tazaru
Supp - Moeru
MG - brak wystarczających danych :D
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » ndz, 5 sty 2020, 16:45

Admin - W tym roku przewinęło się kilka kadencji, ale myślę że realną i długoterminową robotę robił Kenji (choćby w pracowniach, do których ja prawie nie mam czasu zaglądać), stąd też żeby docenić nieopisaną pomoc, głosuje na Kenjiego.

Support i Mistrz Gry - Na tym stanowisku również przewinęło się trochę osób i choć doceniam pracę wszystkich naszych sałatkowiczów, to zagłosuje na Moeru za nieopisanie dobrą organizacje czasu, by móc zarówno prowadzić bardzo wiele misji i wydarzeń, jak i pomagać w renowacji i w składaniu aktualizacji (zwłaszcza ostatniej).

Dzięki wielkie, że jesteście ze mną... i pracujcie tak dalej! XD (Kiedyś w końcu dostaniesz tą emeryturę Kenji, nie martw się!)
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Post autor: Ayatsuri Joutei » ndz, 5 sty 2020, 19:18

Admin - Tazar, może i często go nie było, ale kiedy już się pojawiał, świetnie wypełniał swoje obowiązkj
Support - Moeru, wiadomo czemu
MG - po długim zastanowieniu Kozoke, chyba tylko u niego można było dostać ocenę treningu o każdej porze dnia i nocy
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Zręczność: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » ndz, 12 sty 2020, 20:52

Prawie o tym zapomniałem, a wcześniej chciałem analizować dokładnie co sie wydarzyło w tym roku. Tak więc zacznijmy od dołu xD

Miszcz Gry - Mój głos trafia do Momeru. Chłop walił misję swego czasu częściej niż ja wiadro, a Kenji wódę. Zasłużył na to jak nikt inny. Z racji na krótki staż jako Supp w tym roku nie dostaniesz głosu. xD

Support - Nierobem roku który nie ocenia pracowni... nie no czasy gdy ranga Supporta była tylko do wręczania warnów przepadły, a teraz trzeba tam podobno coś robić. Mój głos wędruje do KosmoMiauty - Asakura Zaji. Rób więcej grafiki i oceniaj pracownię to będzie KC bardziej <3

Admin - No tutaj nie może być innego wyboru. Administracja się zmienia przychodzą Mizuny, mieszają Tahariusze, edytują Bazary, ale on jest tylko jeden. W błękitnym sakkacie nawalony jak meserszmity Kenjimon Yami.
Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Yari
Wioska: Suna Gakure no Sato
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&t=11803&p=271355#p271355

Post autor: Yari » ndz, 12 sty 2020, 21:17

To ja króciutko bez zbędnego rozpisywania się:
Admin - Kenji
Sup - Moeru (chociaż tu zastanawiałem się czy dać mu MG czy supa ale skoro obecnie należy do sałatki...)
MG - Thaelin
Pokaż/Ukryj:
MyśliSłowa

Obecny wygląd postaci

Awatar użytkownika
Asakura Zaji
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 22
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Katon: Ichi Kaishi +
Kontrola Doton: Ichi Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=6456&p=132945#p132945

Post autor: Asakura Zaji » ndz, 12 sty 2020, 23:18

To ja tak na szybko!

Admin... Muszę przyznać spora zagwozdka, każdy na swój sposób zrobił naprawdę dużo, aczkolwiek ostatecznie zdecydowałam się oddać głos na Kenji'ego, który mimo wszystko dzielnie siedzi na forum po dziś dzień.
Jeśli zaś chodzi o Support, to bez dwóch zdań głos idzie do Moeru, którego zawsze jest pełno i tak samo zresztą wygrywa jak na moje w kategorii Mistrz Gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
Baku
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 24
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?p=267427

Post autor: Baku » pn, 13 sty 2020, 15:01

Admin - Tazar
Sup - Moeru
MG - Thaelin
Słowa / Myśli i działania / Autor i czwarta ściana

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. ounin
Wiek Postaci: 25
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » pn, 13 sty 2020, 16:49

ADMIN - Tazaru
Support - Zaji
MG - Kozoke
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Enji Nakahara
Wioska: brak
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 21
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=290131#p290131

Post autor: Enji Nakahara » pn, 13 sty 2020, 18:52

Admin - W tym roku głos pójdzie na forumowego degenerata i alkoholika - serdecznie gratuluję, szanowny panie Kenji Yami. Za dzielne i wytrwałe demoralizowanie wszystkiego i wszystkich przez kolejny rok! Szacun, że Ci się mimo wszystko chce, nawet jeśli twierdzisz, że wszystko co robisz, to siedzi i STARASZ się ładnie wyglądać.

Zarówno support jak i mg roku - jak dla mnie bezsprzecznie Moeru, który robił wszystko wszędzie gdzie się dało. Ciężko mi dodać cokolwiek więcej, bo tak naprawdę nie ma potrzeby, ten jodnozdaniowy opis mówi absolutnie wszystko
Słowa/Myśli

Bonus w walce:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » sob, 18 sty 2020, 11:39

Oto i czas, by podsumować rok 2019, zamykając go pięknym aspektem wręczenia nagród tym, którzy pracowali przez ubiegły rok i zasłużyli sobie na nagrodę!

Jednak póki to nastąpi… chciałbym oddać swoje głosy, podsumowując całość.

Admin roku 2019 - Zdecydowanie na ten tytuł zasługuje zarówno Kenji, jak i Tazaru. Obaj wykonali całe mnóstwo roboty, jednak każdy na swój własny sposób. Kenji jest zawsze, kiedy go potrzeba. Wiecznie stara się wypełniać swoją robotę jak należy. Tazaru zaś, wpada jak szalony dzik, robi robotę na pół roku w dwa miesiące i potem musi zrobić sobie przerwę, by porządnie się najeść weny. Myślę, że ilość pracy jaką włożyli obaj w tym roku jest równa, to mój głos wyląduje u Tazaru. Dlaczego? Początek roku był… dynamiczny, było dużo niespodziewanych zmian i niektóre były dość niekontrolowane, a Tazaru wziął na swoje barki to, by wszystko wyprostować. Cieszę się bardzo, że mogę pracować razem z wami oboma, bo to czysta przyjemność.

Support roku 2019 - Tutaj chciałbym wspomnieć osobę, o której wszyscy zapomnieli, a która wykazała się szczególnie w pierwszej połowie roku 2019. Jest to nie kto inny jak Sagaś, który sprawował prace supporta dobrze i wypełniał swoje obowiązki rzetelnie. Miał też wkład w ostatnią renowację, bardzo nam pomagając. Dlatego mój głos ląduje u niego. Zaji pracuje podobnie jak Kenji, bardziej z ukrycia, powoli, w swoim tempie wykonuje prace, których inni nie potrafią. Dlatego też bardzo chciałem ci podziękować, bo wiem, że bez ciebie byłoby krucho.

MG roku 2019 - Tutaj kandydatów jest dużo, ale miałem najmniejszy problem z podjęciem decyzji. Nie chcąc ukrywać, bardzo celowałem w to wyróżnienie, gdy tylko zacząłem pracować jako MG, jednak podczas tych ładnych kilku miesięcy widziałem pracę pozostałych. I szczególnie jedna osoba dawała mi to wsparcie, którego potrzebowałem. Gdy nie mogłem już czegoś prowadzić, on zawsze się pojawiał i brał coś na siebie, szczególnie w okresie wakacyjnej posuchy, gdy większość forum wymarła, to my staraliśmy się utrzymać to przy życiu. Oczywiście, doceniam wszystkich, którzy pracują, którzy wykonują pracę MG, jednak ta osoba jak się już za to zabiera, wykonuje to cholernie dobrze. Dlatego liczę, że w roku 2020 dalej będzie pracować tak samo dobrze, a nawet i lepiej. Mój głos ląduje u Nakaty! Dziękuję ci bardzo za pracę, którą włożyłeś.

A teraz czas na który wszyscy czekali, czyli… wręczenie nagród!

W kategorii Administratora roku 2019 wygrywa…

Zapijaczony Kenjimon! Uzyskał aż 7 waszych głosów!
W ramach nagrody za to piękne zwycięstwo otrzymujesz soczyste 500 PF, oraz bon na inwestycję do 100k rou, ale także najnowsze osiągnięcie "Najlepszy Admin 2019 - Wygrałeś w konkursie na administratora roku 2019!"

Drugie miejsce należy do Tazaru, który nie pozostał za dużo w tyle, gdyż uzyskał aż 5 głosów!
Za drugie miejsce dostajesz nagrodę w postaci 100 PF, bonu na inwestycję do 50k rou, a także soczyste osiągnięcie "Drugi Admin 2019 - Zająłeś drugie miejsce w konkursie na administratora roku 2019!"

W kategorii Support roku 2019 wygrywa…

Wasz Moerciu! Według waszych głosów uzyskał aż 8!
W ramach nagrody za to piękne zwycięstwo otrzymujesz soczyste 500 PF, oraz bon na inwestycję do 100k rou, ale także najnowsze osiągnięcie "Najlepszy Support 2019 - Wygrałeś w konkursie na supporta roku 2019!"

Drugie miejsce należy do Asakura Zaji, która otrzymała 3 głosy!
Za drugie miejsce dostajesz nagrodę w postaci 100 PF, bonu na inwestycję do 50k rou, a także soczyste osiągnięcie "Drugi Support 2019 - Zajęłaś drugie miejsce w konkursie na supporta roku 2019!"

W kategorii MG roku 2019 wygrywa…

Moeru! Uzyskał aż 5 waszych głosów!
W ramach nagrody za to piękne zwycięstwo otrzymujesz soczyste 500 PF, oraz bon na inwestycję do 100k rou, ale także najnowsze osiągnięcie "Najlepszy MG 2019 - Wygrałeś w konkursie na Mistrza Gry roku 2019!"

Drugie miejsce należy Ex aequo do Kozoke & Thaelina, którzy otrzymali po 2 wasze głosy!
Za drugie miejsce dostajecie nagrodę w postaci 100 PF, bonu na inwestycję do 50k rou, a także soczyste osiągnięcie "Drugi MG 2019 - Zajęłaś drugie miejsce w konkursie na Mistrza Gry roku 2019!"

Tym, którzy również dostali głosy, jednak nie zostali wyróżnieni, także chciałbym bardzo podziękować, gdyż ich praca również została zauważone i docenione. W ramach tego chciałbym wam wręczyć po 50 PF, jako drobny upominek, za wasz trud i starania. Sagaś, Murasaki oraz Nakata, serdecznie wam dziękuję i gratuluję.

Tym aspektem kończymy rok 2019 i brniemy mocno w rok 2020, który przyniesie nam duuuużo zmian i niespodzianek! Jedna z nich pojawi się już za moment, więc wyczekujcie niecierpliwie kochani!

Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie,
Wasz Moerciu!
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Post autor: Nakata » sob, 18 sty 2020, 13:19

Gratulacje dla zwycięzców, niechaj gwiazdka pomyślności nigdyyyy nie zagaaaaśnie, hic!
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”