Stary dworek

Majątek ziemski powierzony klanowi z Kraju Błyskawic, który niegdyś wsparł pobliską wioskę w pozbyciu się bandytów. Jest on równocześnie symbolem zgody między shinobi, a samurajami.
Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Re: Stary dworek

Post autor: Mao Atatsuke » czw, 12 kwie 2018, 21:00

-Czyli zgaduję, że to coś co na mnie puściłeś to jakoby ten cały laser, tak? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Dziwne to było, większe jednak wrażenie zrobił na mnie faktycznie ten klon co wybuchł. Sam mam detonujące się kopie, lecz te akurat zabijają. No nic. Ciekawe zdolności tak czy siak - rzekłem po wysłuchaniu tego co miał mi do powiedzenia Tazaru. Rozmawiałem z nim podczas tworzenia swoich specyfików, przez to trochę urywkowo z nim prowadziłem dialog
-Tak, tak. Fajne chmurki. Straszak na dzieci - rzuciłem podczas miażdżenia Gruczolnika Bagiennego
-Takie techniki są dobre faktycznie na misję z bachorami, których staram się omijać jak ogień. Nie jestem stworzony do takich błahych misyjek, dla mnie bardziej wchodząc w grę morderstwa, zastraszania, odbicie celu i takie tam. Wiesz, jestem jednoosobową armią, mało jaka sytuacja jest mi straszna - teraz już postawiłem swoje rzeczy na palniku żeby specyfik się związał
-Nie masz się co martwić. Nie namawiam Ciebie do zdradzenia swojej wioski. Nie każdy musi być taki jak ja. To, że mówisz mi o tym co potrafisz, użyję tylko i wyłącznie na swoje potrzeby. Poza tym i tak nie mam komu tego powiedzieć. Nie zamierzam też próbować zniszczyć żadnej wioski. Póki oczywiście nie zaszła mi za skórę, wtedy zrobię wszystko żeby tylko się jej pozbyć. Póki co nawet Kirigakure mi nie stara się wchodzić w drogę, głównie z powodu tego, że właśnie nie działam przeciwko niej. Możesz być więc spokojny, nie sprzedam Ciebie. Uhonoruję naszą umowę jak i to, że mi zdradzasz te szczegóły, mimo, że nie jesteś nukeninem. Dotrzymam też część układu, mówiącą o tym, że możesz się mnie o coś spytać - po tych słowach, ściągnąłem maź z palnika, wystudziłem szybko i włożyłem do odpowiedniego pojemnika. Posmarowałem swoją ranę i podałem Tazaru
-Masz. Świetnie łagodzi ból i momentalnie pozbywa się nawet większych ran. Mój wymysł. Swoją drogą, nie chciałbyś się może kiedyś podzielić swoim Kekkei Genkai?

Wytworzony Magiczny Środek i po jednym użyciu, reszta przekazana Tazaru.

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » czw, 12 kwie 2018, 21:34

Szkarłatnowłosy był rad, iż jego rozmówca rozumiał, jak ważna jest dla chłopaka wioska i nie zamierzał nalegać, by ten zdradził mu coś ważnego. Słysząc to Tazaru odetchnął z ulgą i przyjął od swojego towarzysza tajemniczą maść. Nasmarował sobie okolice rany lekko odwijając wcześniej bandaże i po chwili poczuł ulgę.
— Mocny specyfik, praktycznie nie czuje bólu choć dokucza trochę jak się ruszam. — powiedział, w czasie kiedy Kotei mówił już o drugiej części umowy, która była korzystna dla szkarłatnowłosego. Pytanie które padło później nieco wstrząsnęło chłopakiem, a właściwie bardziej wprawiło go w zaskoczenie. Nie miał pojęcia, że można komuś przekazać swoje moce.
— Cóż. To dość trudne pytanie, choć nie powiem, nawet nie miałem pojęcia, że tak w ogóle się da. Hm, jeśli rzeczywiście jest to możliwe i chciałbym w przyszłości posiąść Kekkei Genkai innego klanu, to czy również zrobiłbyś coś takiego dla mnie? W sensie, gdybym znalazł kogoś takiego, bądź zdobył co potrzebne... właściwie... opowiedz mi może o tym. Bardzo mnie to zaciekawiło. Jeśli wytłumaczysz mi jak to działa, myślę że będę mógł to przemyśleć. Oczywiście w tym wypadku będę liczył że się odwdzięczysz. — powiedziawszy to chłopak podszedł do jednej z półek, koło której była mała szafka i wyjął z niej szklany słoik. Potem wsadził do niego resztę maści i spojrzał na Kotei'a pytającym wzrokiem.
— Rozumiem, że resztę mam sobie wziąć? — zapytał jakby domyślając się, że taka była wola jego towarzysza. Chłopak rozmyślał na temat różnych mocy które widział w swoim życiu. Kontrola żelaza czy wytwarzanie gumy przez Echo i Rin. Sporo było rzeczy, które chłopak zdążył zobaczyć w swoim niedługim życiu. A teraz kiedy dowiedział się, że może posiąść jedną z tych rzeczy czuł się, jakby jego żywot nabrał nowego znaczenia i celu.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » czw, 12 kwie 2018, 22:00

Ehh, chyba pociągnąłem nie za ten sznurek co trzeba. Za wcześnie to pytanie najprawdopodobniej zadałem i tylko wzbudziłem ciekawość w chłopaku. Teraz bym musiał mu obiecywać wiele różnych rzeczy w zamian za podzielenie się ze mną tym ciekawym Kekkei Genkai, miałem jednak nadzieję, że obejdzie się bez tego. Najwyżej zrobię mu kiedyś też przeszczep jak będzie chciał i tyle. Westchnąłem głęboko i zacząłem mówić
-Nie dziwię się, że nie wiedziałeś o istnieniu takiej możliwości. Coś takiego nie jest traktowane przez społeczeństwo jak coś normalnego. Tylko przestępcy się czegoś takiego dopuszczają gdyż takie zabiegi są uznane za nielegalne. Na dodatek, dopiero ludzie z moją rangą dowiadują się o takich możliwościach legalnie. Jest to bardzo ciężkie i zaawansowane dla medyka zadanie. Jestem jednakże skłonny Ci kiedyś wszczepić jakieś geny jeśli zechcesz się ze mną podzielić własnymi. Wiesz. Coś za coś, prawda? Takich rzeczy nie dostaje się za darmo, tymbardziej, że jest to jak wspomniałem, zakazana praktyka. Trzeba pobrać krew, szpik kostny i płyn mózgowo rdzeniowy, dlatego też ludziom z rangą niższą niż Jounin, nie pozwala się nawet wiedzieć o czymś takim. Same ciało też musi być wytrzymałe żeby przyjęło przeszczep. Przynajmniej tak jak moje, mimo, że nie należę do najtwardszych. Nie ma tez problemu żebym Ci kiedyś pomógł pozyskać coś takiego, bo ludzie bez doświadczenia, lepiej aby nie próbowali pobrać Kekkei Genkai od innych osób gdyż najzwyczajniej w świecie, mogą je zepsuć. W tym jednakże mógłbym Ci pomóc tylko jeśli byś się do mnie dołączył i wsparł mnie w moich małych planach. Już mam paru ludzi, którzy się mi przydadzą do pomocy i bardzo chętnie dołączą do mej grupy. Co do samego specyfiku, tak. Reszta jest dla Ciebie. Przyda Ci się. Jakbyś kiedyś chciał więcej, to po prostu zwróć się do mnie. No i oczywiście, dalej czekam na pytanie do mnie, na które sobie zasłużyłeś. Oczywiście jeśli jakieś masz chłopcze.

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » czw, 12 kwie 2018, 22:35

Chłopak uważnie słuchał wypowiedzi swojego towarzysza, który zdecydował mu się wytłumaczyć, na czym to polega. Z biegiem wyjaśnień, charakter opisywanego przedsięwzięcia nabierał nieco mrocznego charakteru, który nie odpychał w żaden sposób szkarłatnowłosego. Niektóre pojęcia nie były do końca zrozumiałe dla chłopaka, jednak ten nie znał się na medycynie i stwierdził, że nie jest to coś czym powinien się przejmować.
— Cóż, więc wygląda na to, że jest dość ryzykowny zabieg... no nic. Cieszę się, że mi to wszystko wyjaśniłeś. Zastanawia mnie jednak, czy samo pobranie tych genów nie jest niebezpieczne dla osoby od której je się pobiera. Zapewne również i przy tym jest spore ryzyko, nieprawdaż? Nie jestem pewien, czy mógłbym zaryzykować swoje życie tak po prostu, nawet jeśli ustalimy, że kiedy sam znajdę dawcę takich genów, wszczepiłbyś mi je. — chłopak zastanawiał się przez chwilę jak to rozegrać, zastanawiając się nad propozycją dołączenia do planów Kotei'a. — Hm, chyba istnieje potrzeba bym wyjaśnił ci pewną sytuacje, która jakby ma wpływ na moją odpowiedź. Otóż, mimo iż jestem wierny swojej wiosce, ostatnimi czasy przez przypadek wpadłem w małe tarapaty związane z pewnym przestępcą. Przegrałem z nim pojedynek na walkę żywiołami i jestem mu winien przysługę w postaci bycia jego kowalem. Nie umawialiśmy się co do czasu wykonywania tej usługi więc uznałem to za jednorazową usługę ale mniejsza o to. Dawno go nie widziałem i pewnie jeszcze długo nie zobaczę, więc na razie nie mam się tym co przejmować. W razie czego po prostu dopełnię tej obietnicy. Sęk w tym, że w wyniku mojego spotkania i tego człowieka ANBU mojej wioski przyczepiło się do mnie. Najwyraźniej ktoś mnie wtedy widział i doniósł o naszym spotkaniu, w dodatku ten idiota, z którym tą walkę przegrałem wysłał za mną list gończy w świecie przestępczym i ganiała za mną banda jakichś cholernych łowców nagród. Mówię Ci, było ich chyba parę stów, gdyby to byli shinobi, to dawno bym gryzł piach. No i wreszcie przechodząc do sedna całej sprawy, jeśli mielibyśmy współpracować, musiałbym pozostać anonimowy. Natomiast moją lojalność ograniczałoby tylko dobro moich rodzinnych stron, czyli tego oto kraju w którym mam dom oraz Kumogakure no Sato. Mam po prostu na myśli, że nie będę wykonywać zadań mogących zaszkodzić mojej wiosce, ani też nie będę mógł patrzeć obojętnie na podobne działania z twojej strony i twoich współpracowników. Rozumiesz mnie prawda? Jeśli nie miałbyś nic przeciwko moim warunkom, z chęcią bym do Ciebie dołączył, gdyż chcę zdobyć siłę by móc bronić mojej ojczyzny. Niezależnie od tego jakich miałbym użyć do tego środków. Jeśli się zgodzisz, możemy porozmawiać dalej o moim Kekkei Genkai. — powiedziawszy to chłopak zaczął rozglądać się za jakąś szmatką, by zetrzeć krew ze stołu. Uważał, że luźna rozmowa jest najlepszym sposobem spokojnego dialogu i nie musi wyściubiać swojego wzroku na Kotei'a.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » czw, 12 kwie 2018, 23:27

-Gdyby nie był ryzykowny, nie byłby zakazany mój drogi chłopcze - rzuciłem beznamiętnie, pakując swe przybory do mego bezdennego plecaka
-Dlatego też dopiero wykwalifikowanym medykom takim jak ja, przekazywana jest taka wiedza. Ludzie mojego pokroju, naprawdę znają się na swym fachu. Mimo, że u mnie to tylko hobby, szkoliłem się dość często, żeby moje zdolności medyczne były na równi z bojowymi. Szczerze mówiąc, to nawet one wspierają moje umiejętności walki ale to rozmowa na kiedy indziej. Nie namawiam Ciebie żebyś mi oddał życie jak tylko dopiero co mnie poznałeś, lecz oczekuję lojalności i oczywiście dyskrecji co do mojej osoby jak i naszej znajomości - jego następna wypowiedź była troszeczkę niepokojąca. Dlaczego? Mianowicie chłopak mógł być tykającą bombą jeśli nie zająłbym się jego problemami... Eh, upierdliwe ale jednak konieczne. Każdy z członków mojej grupy, ma problemy, z którymi muszę się uporać zanim będą mogli spokojnie zacząć ze mną współpracować
-Dobra, słuchaj. Problem w postaci tego całego pajaca, dla którego masz zostać kowalem, jest jak najbardziej do załatwienia, nawet od ręki. Jestem dobry w skrytobójstwie. Ciężej może być z tym ANBU. Miejmy nadzieję, że nie powiedział nic o Tobie innym i po prostu cały czas Ciebie tropi. Wtedy byłbyś dla nas istną tykającą bombą, bo nie wiadomo byłoby kiedy postanowi na nas wlecieć z całą swoją ekipą. Jestem skłonny przystać na twoje warunki i pomóc Ci z problemami, jeżeli przyrzekniesz mi lojalność i bezwzględne podporządkowanie się moim zasadom jak i rozkazom. Jak już zdążyłeś zauważyć, honoruję warunku umów, nawet słownych. Mimo, że jestem nukeninem, mam swój honor i dumę, na których splamienie sobie nie pozwolę, więc możesz być pewny, że nie zamierzam wszczynać żadnych niecnych poczynań w stronę Kumogakure no Sato. Może nawet i pomogę Ci się wspiąć na wyżyny polityczne w tym kraju jeśli zobaczę, że mogłoby mi to przynieść korzyści, bo podoba mi się twoje podejście. To, że zrobisz wszystko aby stać się silniejszy i dotrzeć do celu. Jeżeli jesteś w stanie mi to przyrzec, wtedy witaj na pokładzie. Co Ty na to? - umowa była jak najbardziej prawdziwa i korzystna dla chłopaka. Ciekawiło mnie, czy na takie coś przystanie.

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pt, 13 kwie 2018, 00:20

Chłopak musiał się porządnie skupić, by żadne słowo Kotei'a nie umknęło jego uwadze. W tym momencie liczyło się to, co ma do zaoferowania jego nowy towarzysz i jaka będzie tego cena. I tak jak przypuszczał, cena była dość wysoka, jednak zyski z nią związane były jeszcze większe. Nie chodziło tutaj rzecz jasna o pieniądze lecz o profity jakie wynikały ze współpracy. Szkarłatnowłosy uświadomił sobie jednak, że jeśli chce zapobiec jakimkolwiek kolizjom z planami swojego rozmówcy, musi sięgnąć wyżej w hierarchii swojej wioski. Choć było to bardzo upierdliwe, musiał stać się kimś, kto ma w niej dużo do powiedzenia, aby mógł chronić swoich rodaków. Tym samym więc postanowił, że sięgnie tytułu raikage, albo chociaż jego zastępcy, jeśli Echo nie będzie mogła z jakichś przyczyn wypełniać tej funkcji. Teraz jednak musiał wyjaśnić jeszcze kilka spraw by ostatecznie zgodzić się na warunki Kotei'a.
— Jeśli chodzi o tego człowieka, nie chcę by został zabity dopóki nie wypełnię swojego zobowiązania. Plamą na moim honorze byłoby, gdybym obietnicy złożonej nie dotrzymał. Większy problem raczej mam z tym ANBU. Osobiście uważam, że to kretyn, bo gubi drogę co chwilę i w sumie raz mnie dorwał, a potem gdzieś zniknął. Nie wydaję mi się by był wielkim zagrożeniem. Jeśli chodzi o naszą umowę, to oczywiście jak najbardziej zachowam dyskrecje. Musimy to bezkompromisowo zrobić wzajemnie, bo obaj należymy do różnych środowisk. Jeśli Kumo dowiedziałoby się, że współpracujemy, Ciebie też mogliby obrać za cel jako tego, który sprowadził mnie na złą drogę. Taka już rzeczywistość wielkich wiosek i nic z tym nie zrobimy o ile nie zostanę raikage. Obecnie byłoby to dla mnie trudne z racji tych podejrzeń. Podsumowując... przystaję na twoje warunki i przysięgam ci lojalność. — chłopak ukłonił się lekko przykładając pięść do swojego serca niczym samuraj składający przysięgę swojemu daimyo. — Myślę, że pod twoimi skrzydłami zdobędę moc, która pozwoli mi chronić wioskę. Co zaś tyczy się mojego pytania... jeśli pozwolisz, zachowam je na później, gdyż na obecną chwilę dosięgło mnie tyle przemyśleń, że nie mam pojęcia o co mógłbym cię zapytać. — szkarłatnowłosy skończywszy przed składaniem przysięgi pucowanie stołu, odszedł teraz na chwilę i odłożył na bok ścierkę, po czym zbliżył się do towarzysza i zadał mu krótkie pytanie. — Myślę, że jeszcze trochę będziemy mieli do pogadania, więc co powiesz bym przygotował jeszcze coś do picia? Mam jeszcze trochę tego wina, myślę że jedną butelką się nie upijemy. — uśmiechnął się i czekał na reakcje Kotei'a.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » wt, 17 kwie 2018, 23:10

-Dobra, dobra, dobra. Rozumiem. Nie chcesz tego rozwiązać po mojemu. Każdy ma inne sposoby na swe problemy. Nie będę Ci się w to wtrącał ale pamiętaj, że zawsze chętnie Ci z nimi pomogę. Cieszy mnie to, że chcesz do mnie dołączyć. Od dzisiaj więc zostaniesz członkiem mojej świty, powiedz więc, gdzie chcesz mieć emblemat mojej organizacji, którą zamierzam uformować z członków, których już mam na celowniku a Ty jesteś jednym z nich. Będzie to piorun, który oczywiście będzie znakiem rozpoznawalnym nas wszystkich - rzuciłem od niechcenia. Kiedy Tazaru rzucił propozycję wypicia jeszcze jednej butelki wina, pokręciłem głową w dezaprobacie i odpowiedziałem
-Nie, dziękuję. Nie chce już więcej pić. Powiedz mi tylko tyle. Chciałbyś coś jeszcze ode mnie? Bo szczerze mówiąc, mam trochę naglące sprawy w Umi no Kuni, zamierzam tam spędzić sporo czasu więc w razie chęci zadania mi pytania, tam mnie znajdziesz. No więc?

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » śr, 18 kwie 2018, 12:32

Słowo „świta” było trochę w niesmak chłopakowi, jednak wiedział, że jeśli naprawdę pożąda siły, musi wyrzec się części swojej dumy. Wskazał Kotei'owi miejsce na swoim karku, w którym mógł nosić symbol tajemniczej organizacji.
— Mówisz więc, że oficjalnie jestem pierwszym twoim podwładnym? Hm, nie mogę się doczekać, aż poznam resztę, jednak pamiętaj moje słowa. Muszę pozostać anonimowym i będzie mi do tego potrzebna jakaś maska. Nie taka zwykła... ale coś co zmieni kolor moich kłaków i najlepiej barwę głosu. — powiedział, po czym przez chwilę się zastanawiał nad odpowiedzią na ostatnie słowa Kotei'a.
— Hm, szczerze? Jeśli miałbyś chęć zostać jeszcze chwilę i pokazać mi kilka technik, byłbym rad nauczyć się czegoś od Ciebie. Na taijutsu przyjdzie jeszcze pora, bo jestem w słabym stanie, ale z chęcią poznałbym jakieś nowe techniki Raitonu i Ninjutsu, jeśli masz coś ciekawego w swoim arsenale. — w głosie chłopaka słychać było powagę i determinacje, mimo iż widać było, że jest lekko obolały i ciężko mu się poruszać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » śr, 18 kwie 2018, 22:53

Po złożeniu wszystkich wymaganych aż jedenastu pieczęci, przyłożyłem dłoń do karku Tazaru
-Teraz to cholernie zaboli. Zaciśnij zęby, zaraz przejdzie. Nadaję Ci kolor czarny i od tej pory, takim będziesz piorunem w Raimei. Dzięki temu znakowi, będziemy mogli Ciebie rozpoznać jako członka organizacji i nie pomylimy Ciebie z żadnym innym. Po przelaniu w niego chakry, zaświeci się on na czarno, tak jak nadałem Ci ten kolor - po tych słowach, oderwałem dłoń od karku chłopaka i odpowiedziałem na jego wspomnienie o masce
-Myślę, że da się coś takiego załatwić. Nie powinienem mieć z tym problemu. Musiałbyś jednakże chwilkę na to poczekać, wypadałoby żebym zdobył potrzebne na to wszystko materiały. Myślę, że mógłbym nawet każdemu z was takową dać żebyście nie musieli się bać o wyciek informacji na wasz temat. Rozumiem, że nie wszyscy chcą się afiszować z ludźmi jak ja i uszanuję to - powiedziałem chłodnym tonem. Wróciłem do zwyczajowego, zimnego siebie.
-Dobrze, mam sporo technik z zakresu Raitonu i Ninjutsu, którymi mógłbym Ciebie uraczyć. Uporajmy się z tym i wyruszajmy w swoje strony, póki was wszystkich nie zwołam. Gdzie chcesz żebym Ciebie szkolił?

Jeśli Tazar daje z/t, to i ja

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru

Post autor: Akarai Tazaru » pt, 20 kwie 2018, 12:45

Chłopak był rad, iż Kotei rozumiał sytuację i pamiętał o zachowaniu anonimowości chłopaka. Sprawy miały się bardzo dobrze, jednak przyszła teraz pora na trening. Wypalanie tatuażu bolało tylko przez chwilę, na co szkarłatnowłosy delikatnie się skrzywił. Kolor jego błyskawicy odpowiadał mu znakomicie, dzięki czemu nie miał obiekcji względem swojego nowego „szefa”.
— Wypróbujmy. — szkarłatnowłosy przelał niewielką ilość chakry do swojego znaku pioruna i rzeczywiście ten zaświecił się mroczną poświatą.
— Interesujące. Dobra, skoro już wszystko mniej więcej ustaliliśmy, możemy chyba wyjść na zewnątrz. Na placyku na którym stoczyliśmy pojedynek powinno być odpowiednie miejsce do treningu, więc udajmy się właśnie tam. — powiedział po czym ruszył przed siebie. Specjalna maść doskonale negowała ból, jaki sprawiało chłopakowi przemieszczanie się. Idąc na placyk po drodze zahaczył o piwnicę, z której zabrał swoje drogocenne miecze. Kiedy już dotarli na miejsce, Tazaru lekko się przeciągnął uważając na swoje rany.
— Myślę, że możemy zacząć od jakiejś techniki szybkiego przemieszczania się. Nie mówię tutaj o szybkim poruszaniu, jak Shunshin no jutsu, tylko coś... nie wiem, jakaś teleportacja? Masz coś takiego? Czasem cholernie mi się by przydała, jak się ewakuuje z jakichś gorących akcji. — powiedział, a w jego głosie dało się słyszeć kapkę żartu. Przypomniał sobie wiele sytuacji z których ciężko mu było wyjść, a technika teleportacji była kluczem który by mu pozwolił wyjść z opresji znacznie szybciej.

z/t Teren Posiadłości

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +