Karczma

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Re: Karczma

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 12:22

Odsunęła krzesło i usiadła prawie naprzeciwko swojego mistrza. Wyglądał tak jak wcześniej. Ponury, cichy, ubrany w czerń jak zwykle oraz bandaże na twarzy. Spojrzenie wpatrzona albo w dal albo w jakąś osobę która wydawała mu się podejrzana. Zaczął swój wywód, odpowiadając na jej pytania. Spodziewała się, że Noriaki wymyśli mu jakąś trudną misję, lecz wysłanie go na obóz 40 nukenninów to wyjątkowo ciężki przypadek. O reszcie nie wiedział za dużo. Wspomniał tylko o tym, że nasz Kage też udał się na misję. Pytanie tylko, czy z niej wrócił? Wracając, spytał się jej, co się działo u niej.
- No tak. Z poczatku udałam się na misję dyplomatyczną do pobliskiej wioski, aby uzyskać zapasy do obozu. Niestety, tamtejsi nie lubili shinobi. Dzieci rzucały we mnie kamieniami, a strażnicy czekali tylko, aż zrobię coś głupiego i będą mogli mnie wywalić za bramę. Udało się jednak przekonać sołtysową do współpracy. Później, razem z Chimeiem, udaliśmy się na wspólną misję do eskortowania karawany z tamtej wioski. Zaatakowało nas dwóch nukenniów, jeden z nich kontrolował mgłę a drugi znał się trochę na Dotonie. Była to ciężką walka, lecz udało się jakimś cudem ich pokonać. Dzisiaj natomiast miałam pomóc tutaj w karczmie, wykuwając garnki. Musiałam udać się do kolejnej wioski w której walczyłam z wyjątkowo silnym pijaczyną. Naprawdę, coraz dziwniejsze stają się te misję. - przerwała monolog, biorąc łyk herbaty. - Brakuje mi normalnego dnia z Iwy, jeziorka, a w szczególności tamtego klimatu. To zimno zaczyna powoli działać mi na nerwy. A ty jakie masz odczucia? - spytała, zaczynając jeść posiłek.
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 13:17

Fujiko powiedziała, że mieszkańcy wiosek nie są zbyt przychylnie nastawieni do shinobi. Nasiliło to tylko moje obawy, że coś niedługo się stanie. Fujiko wspomniała o walce z użytkownikiem mgły i dotonu.
-Jeśli walczysz z kimś kto posługuje się mgłą i nie masz mocnych technik futtonu to trzeba z takiej mgły uciekać. Nie próbuj się chować w mgle gdyż taka osoba na pewno cię odnajdzie. Wyjść poza obszar mgły i kontynuować walkę.- Powiedziałem jak powinno się zachować w walce z taką osobą. Oczywiście nie zawsze był taki scenariusz możliwy.
-Chociaż to nie zawsze jest możliwe. Wtedy trzeba przeczekać, ich mgła nigdy nie jest wieczna i w miarę możliwości nie dać się zbytnio zranić.- Kończyłem jeść swój posiłek a Fujiko zapytała mnie jakie mam odczucia dotyczące tego wszystkiego.
-Normalny dzień to coś dość rzadkiego więc nie tęsknie za tym. Moje obawy dotyczą czegoś innego. Ja na misjach nie miałem do czynienia z normalnymi ludźmi. Były to raczej zbiry lub nukenini. Jednak jak wspomniałaś ludzie z wiosek nie są do nas zbyt przyjaźnie nastawieni. Mam przeczucie, że niedługo zostaniemy zaatakowani tutaj, w klatce shinobi jak to określiła jedna z osób na misji.- Chwilę zamilkłem i zastanawiałem się, oparłem dłonie na brodzie i powiedziałem Fujiko.
-Wiesz, że pragnę siły i potęgi? Pamiętasz co ci kiedyś mówiłem o ciągłym życiu w zagrożeniu i wzrastaniu w siłę? Niedługo będziemy musieli się pożegnać, wrócisz do wioski a ja zniknę ze świadomości wszystkich do pewnego czasu.- Czekałem na reakcję Fujiko, pewnie będzie próbowała mnie namawiać na porzucenie swoich planów, jeszcze nie byłem pewny kiedy nadarzy się okazja do zrobienia kolejnego kroku w moim rozwoju. Chciałem jednak przygotować na to dziewczynę.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 13:50

Wzięła kolejną łyżkę, słuchając rad Kozoke w sprawie użytkowników mgły. Sporo wiedział na ten temat. No może nie aż tak dużo, ale rada z tym, że powinna była ewakuować się z mgły jak najszybciej była słuszna.
- No cóż. Nie powiem, że gdy walczyłam w mgle chciałam uciec, jednak byłam raniona. Powiem tak, po dłuższym czasie mgła zeszła. Ale to było chyba tylko z tego powodu, że zadałam użytkownikowi obrażenia. Nie chciałabym ponownie spotkać takiej osoby. - odparła, popijając herbatę. Kozoke nie za bardzo tęsknił za Iwą, lecz uświadomił jej o innej rzeczy. Wrogowie mogą ich zaatakować. Właściwie, jedynymi osobami, którym w tym obozie można zaufać to właśnie jej mistrz, Izuro, Chimei i Noriaki. Można by powiedzieć, że są osaczeni.
- Nawet tutaj, w samym obozie nie jest bezpiecznie. Zbyt duża ilość shinobi z przeróżnych krain nie pomaga. Gdyby nie to, że zostałam tutaj wezwana przez Kage, oraz gdyby ciebie nie było, to pewnie od razu bym się stąd ewakuowała. - odparła, kończąc posiłek. Następne słowa jej nauczyciela trochę ją poruszyły.
- Pewnie uważasz, że będę ci przeszkadzać i będzie mi zagrażać niebezpieczeństwo... - była lekko poruszona jego słowami. Siedziała chwilę cicho. - Nie wiem, czy opłaca mi się szukać jakiś argumentów. Pewnie za szybko nie zmienisz tej decyzji, prawda? - spytała, lekko przyciszonym głosem.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 14:11

Dziewczyna stwierdziła, że nie chciałaby ponownie mierzyć się z użytkownikiem mgły. Jednak prawda była taka, że takie osoby były niesamowicie wręcz wyspecjalizowanymi zabójcami i zawsze się takie osoby spotykało.
-Wiesz. Osoby posługujące się mgłą są niesamowitymi zabójcami więc na pewno jeszcze kiedyś kogoś takiego spotkasz, jestem tego prawie pewny.- Wysłuchiwałem dalej słów dziewczyny i zastanawiałem się nad tym co mówiła. Miała rację, nawet tutaj w obozie nie było bezpiecznie.
-Wiesz, ja mam możliwości przeżyć dość dużo, więcej niż normalny człowiek i znam doskonałe techniki walki wręcz a także służące do odwrotu. Jednak nie sądzę, że ludzie tutaj wewnątrz podejmą jakieś agresywne kroki, przynajmniej dopóki nukenini nas nie zaatakują. Każdy wtedy będzie chciał coś dla siebie ugrać.- Powiedziałem i zamilkłem, zastanawiałem się jak odpowiedzieć dziewczynie, stwierdziła, że będzie mi przeszkadzać. Nie było to prawdą, w zupełności nie o to chodziło, postanowiłem wyznać jej prawdę.
-Nie uważam, że będziesz mi przeszkadzać, niebezpieczeństwo tak naprawdę zagraża ci z dnia na dzień więc to też nie jest główny czynnik. Wpierw będę chciał stać się silniejszy. Później będę musiał załatwić coś dla pewnej grupy osób i na koniec zrobić coś, co przekracza logikę i moralność człowieka. To wszystko zajmie mi bardzo dużo czasu. Jednak nie czas odgrywa tutaj rolę. Podczas moich działań będę robić takie rzeczy o których nawet nie pomyślałabyś, będę wzbudzał strach w ludziach. Nie chcę byś podzieliła mój los i nie wiem czy jesteś gotowa na takie widoki i akcje, które planuje przeprowadzić. No i oczywiście nie chciałbym cię wprowadzać w moją przeszłość gdyż musiałabyś złożyć wieczystą przysięgę...- Powiedziałem i oczekiwałem na słowa dziewczyny. Byłem ciekaw czy będzie chciała brnąć ze mną w ten świat. Wolałbym nie, ale jeśli będzie nalegać... kto wie, może się zgodzę.
.

Obrazek

♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 14:42

Siedziała, patrząc się na swojego nauczyciela. Dopiła swoją herbatę. Jej mistrz potwierdził tylko jej to, że na pewno spotka jeszcze kilka osób, które będą używać mgły i pewnie będą to zabójcy.
- Trzeba będzie uważać. Dziękuje za radę. - odparła. Gdy napomniała o shinobi w obozie, Kozoke zaczął mówić o tym, że zawsze ma jakieś techniki do odwrotu i odparł, że ludzie z obozu pewnie ich nie zaatakują, do momentu kiedy nukennini zaatakują. Miał rację. Niektórzy będą mogli wiele zyskać, zabijając paru wpływowych shinobi, gdyby stał się chaos i zrzucić winę na bandytów.
- Miejmy nadzieję, że nikt nas nie zdradzi. Lecz szansę na to są znikome. Każdy będzie myślał tylko o sobie, a nie o innych. - mówiąc to, wypiła ostatni łyk swojej herbaty. Dalsze słowa jej mistrza, dały jej sporo do myślenia. Wspomniała o tym, że pewnie jej obecność przy nim mu przeszkadza. On jednak powiedział zupełnie inną rzecz. Powiedział jej, jakie ma odczucia i cele. Miał rację. Niebezpieczeństwo czai się praktycznie wszędzie. Nigdzie nie jest bezpiecznie. Zależało mu na czymś innym. Bał się o to, co mogła zobaczyć podczas takiej podróży. Bał się też przeszłości. Nie wiedziała, co z początku powiedzieć. Myślała nad tym dość długi czas.
- Rozumiem. Wydaje mi się jednak, że jestem gotowa z tobą podróżować. W życiu spotkało mnie i tak zbyt dużo. Kolejne widoki nie powinny mną aż tak wstrząsnąć. Jeżeli będę musiała podzielić taki los jak ty, to trudno. Niech tak się stanie. Dla mnie najważniejsze jest znalezienie brata i stanie się silniejszą. W sprawie twoich tajemnic, to jeżeli chcesz, żebym złożyła przysięgą, to to zrobię. - powiedziała, opierając się o ławę. - To jak?

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 15:00

Siedziałem i słuchałem się dziewczyny. Musiałem się upewnić, że wie w co się pakuje. Ściszyłem głos tak by tylko ona mogła mnie usłyszeć.
-Fujiko, wiesz w co się pakujesz? Wpierw będzie nas szukać Iwa, później możemy stać się celem ataku innych wiosek i krajów, zależy od rozwoju sytuacji. Jednak gwarantuje ci, że zdobędziesz siłę by poradzić sobie ze wszystkimi swoimi marzeniami i pragnieniami. Kiedy zejdę z drogi shinobi jeszcze nie zdecydowałem, pewnie gdy nadarzy się okazja.- Powiedziałem dziewczynie co miałem do powiedzenia. Zastanawiałem się jeszcze nad przysięgą.
-Ów przysięga nie jest zwyczajnym daniem słowa. Wiąże nas pieczęcią, która uniemożliwia zdradzenie informacji o drugiej osobie. Jedynie za obustronną zgodą da się ją zawiązać i zdjąć. Zamierzam ci opowiedzieć o sobie coś czego nigdy raczej innemu nie powiem. Jeśli to usłyszysz możesz całkowicie zmienić o mnie zdanie, to czy będziesz chciała coś mi przekazać zależy tylko od ciebie. Wchodzisz w to? Zawsze możesz wrócić do wioski i zapamiętać mnie tak jak teraz.- Był to pierwszy raz gdy będę składał tą pieczęć, nie miałem okazji jej przećwiczyć. Zawsze jednak byłem pewny swoich umiejętności i tak było też tym razem. Chociaż miałem dalej nadzieję, że dziewczyna się nie zgodzi.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 15:23

Myślała dłuższy czas nad słowami mistrza. Ścigani przez Iwę, ścigani przez przeciwników. Tak, to coś dla niej.
- Wiem co to oznacza. Jestem na to gotowa. Wolę być na szlaku, niż kisić się w wiosce i wykonywać durne misje. Będzie ciężko, lecz postaram się zdać z siebie wszystko. W wiosce mam małe szanse na spełnienie swoich celów. Oczywiście, jeżeli moja obecność ci nie pasuję to mogę uciec sama. Lecz chciałabym działać z tobą. - odparła. Zaczął mówić o przysiedzę. Wyglądało na to, że była to swego rodzaju pieczęć, która była silna i miała zabezpieczyć, przed przekazaniem komuś tajemnic drugiej osoby. Wspomniał, że może to zmienić to, jak na niego będzie patrzeć.
- Właściwie, to niczego nie zmieni, bardziej wyjaśni parę spraw. Na przykład, dlaczego jesteś taki bez emocji.- delikatnie się uśmiechnęła - Powiem jedno. Jestem gotowa na wszystko. Zdanie już nie zmienię. Ufam ci, dlatego też wchodzę w to. - odparła, czekając na reakcję Kozoke.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 15:45

Dziewczyna słuchała moich słów. Stwierdziła że i tak uciekłaby z wioski. Jej obecność nie przeszkadzała mi w najmniejszym stopniu więc od razu powiedziałem to.
-Twoja obecność mi w żaden sposób nie przeszkadza. Więc oczywiście możesz że mną podróżować.- Słuchałem dalej słów dziewczyny. W moim odczuciu raczej nic by jej nie zawiodło z pomysłu podróżowania że mną. Słuchałem słów dziewczyny i coraz bardziej nie byłem pewny czy to co robię jest słuszne. Siedziałem i patrzyłem na nią nie wiedząc co robić. Nie wiedziałem czy chciałem zdradzić wszystkie tajemnice. Oparłem łokieć na stole i jedną ręką złożyłem pieczęć barana. Powiedziałem do dziewczyny.
-Jeśli jesteś zdecydowana dokończ składanie pieczęci barana razem ze mną. Jeśli chcesz zacznij pierwsza mówić a jeśli nie masz mi nic do powiedzenia to ja będę mówił.- Cały czas miałem nadzieję że dziewczyna zrezygnuje ze swojego postanowienia, wiedziałem jednak że było to mało prawdopodobne.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 16:04

Fujiko wylała z siebie dość dużo emocji i słów. No, w zasadzie słów. Była gotowa podróżować z Kozoke i zacząć się szkolić. Powiedział jej, że nie przeszkadza mu, że będzie z nim podczas wypraw. Ucieszyła się. Nie mogła jednak odczytać po jego słowach, czy mówił prawdę czy tylko tak mówił, by ona czuła się lepiej. Myśląc tak, jej nauczyciel złożył połowę barana i oparł o ławę swoją rękę. Wyglądało na to, że będą składać tą przysięgę tutaj. Jego decyzja. Wzięła głęboki oddech i dołożyła swoją rękę do jego i udało im się złożyć całego barana. Powiedział, że może zacząć, jeżeli ma jakąś tajemnicę do przekazania. Myślała chwilę. Praktycznie wszystko mu powiedziała. Od brata, po rodzinę, po jej aktualne życie. Czy było to wszystko? Nie. Miała jeszcze jedną tajemnicę. Co się wydarzyło po tym, jak wyruszyła w podróż po śmierci rodziców i co tam zrobiła.
- Nie. Większość tajemnic ci powiedziałam wcześniej. Brat, rodzina, zabójca. Nie mam nic do zaoferowania do tej techniki. - odparła, czekając na słowa Kozoke. Przełknęła ślinę, czekając na to, co powie.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 17:14

Wstrzymywałem się przed tym by powiedzieć dziewczynie to co miałem wyznać. Wewnętrzne opory przed wyjawieniem prawdy były kwestią kilku lat nieufności wobec ludzi. W tym przypadku wiedziałem jednak, że zabezpieczała mnie technika będąca w stanie zablokować przepływ informacji o mnie. Westchnąłem wewnętrznie i zacząłem mówić. Robiłem to tak by tylko dziewczyna mnie słyszała.
-Najważniejszą rzeczą którą musisz o mnie wiedzieć to to, że jestem praktycznie nieśmiertelny. Przeżyłem trzy dni przytłoczony setkami kilogramów błota i ziemi, bez dostępu do powietrza i możliwości poruszania się. Wtedy jeszcze nie umiałem poruszać się pod ziemią więc wydostanie się z tej sytuacji było dość uciążliwe. Izuro mnie wygrzebał po trzech dniach. Oprócz ciebie aby on wie kim jestem. A jestem członkiem sekty Jashina, sekty w której wyznawcy składają krwawe ofiary w zamian za specjalne umiejętności i nieśmiertelność. Drugą i ostatnią rzeczą o której musisz wiedzieć to to, że zamierzam ożywić człowieka, nie wiem jeszcze jak i kiedy ale to główny motor napędowy mojego pragnienia rośnięcia w siłę. Chodzi o Rias, przywrócę ją do życia choćby nie wiem co. To tyle.- Powiedziałem i wysłałem impuls do dłoni. Wokół nadgarstka mojego jak i Fujiko utworzyły się pieczęcie w kształcie bransoletek. Siadłem normalnie.
-Dopóki to mamy na sobie jesteśmy związanie przysięgą. Próba jej złamania będzie kończyła się paraliżem i utratą przytomności.- Powiedziałem po czym całkowicie zmieniłem temat.
-Oprócz odnalezienia brata masz jeszcze jakieś inne cele?- Spytałem się przechodząc już do normalnej rozmowy.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 17:49

Czekała cierpliwie na to, co powie Kozoke. Po paru chwilach zaczął on swój monolog. Trochę rzeczy ją zaskoczyło, trochę wyjaśniło. Był praktycznie nieśmiertelnym człowiekiem. Jest z sekty Jahisna...Jashina, która składa krwawe ofiary. Chce on też wskrzesić Rias. Cóż, było to dla niej zdecydowanie dużo informacji jak na ten moment. Zaczęła układać sobie wszystko w głowie. Patrzyła na rękę, gdzie pojawiła się teraz pieczęć z opaską. Myślała dłuższą chwilę. Wskrzeszenie Rias i bycie wyjątkowo silnym i nieśmiertelnym ją aż tak bardzo nie zaskoczyło. Pragnienie odzyskania swojej miłości, oraz to że jest wyjątkowym wojownikiem, który jest też silny i wytrzymały. Ale to, że jest z krwawej sekty. Nie chciała go oceniać, póki jest po jej stronie, oraz to że się dobrze dogadują nie przeszkadzało jej to. Musiała zaczynać przyzwyczajać się do takich sytuacji. Ciekawe, czy przez tą sektę jest taki wyprany z emocji. Otrząsnęła głowę i wróciła do rzeczywistości. Dopóki ma tą pieczęć nie może nikomu wyjawić jego tajemnic. Nie wie, czy kiedyś będzie w takiej sytuacji, lecz postara się nikomu o tym powiedzieć, szczególnie patrząc na to, że jest ona wygadaną dziewczyną. Jej naczyciel zmienił temat, pytając się o jej cele.
- Cóż. Ciągły rozwój, stanie się lepszą w genjutsu, i właściwie to odnalezienie osoby, która zabiła mi rodziców, lecz szanse są znikome, a właściwie podobne do odnalezienia brata. Mam jednak nadzieję. Jak zabraknie mi celów, to pewnie zacznę podróżować w poszukiwaniu kolejnego celu. Na razie mam załatwiony najbliższy czas, dlatego nie zamierzam wybiegać w przyszłość. - odparła, poprawiając się na krześle. - Tak się zastanawiałam, dlaczego w pierwszej chwili, gdy się spotkaliśmy, postanowiłeś mi zaufać a potem uczyć?

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 18:02

Szkoda mi było trochę Fujiko, była moją siostrą jednak nie mogłem jej tego powiedzieć, właściwie nie powinienem sam tego wiedzieć. Była tak blisko i tak daleko, może kiedyś na łożu śmierci wyznam jej prawdę. Popatrzyłem na nią słuchając jej wypowiedzi. Chęć zyskiwania siły charakteryzuje naprawdę najlepszych wojowników. Jeśli tempo rozwoju tej dziewczyny nie spadnie wkrótce powinna mnie wyprzedzić. Przynajmniej w teorii, wciąż miałem w rękawie kilka asów. Słuchając pytania dziewczyny zastanawiałem się nad odpowiedzią. Nie wiedziałem co mam powiedzieć, w sumie nie wiedziałem dlaczego zdecydowałem się ją szkolić.
-Szczerze powiedziawszy to nie wiem. Kocham Iwę, mimo, że wydarzy się to co ma się wydarzyć. W obecnych czasach coraz mniej jest shinobi, którzy chcą coś odkrywać, genini raczej siedzą w bezpiecznych wioskach a ty byłaś inna i to chyba dlatego zwróciłem na ciebie uwagę. Później się dowiedziałem, że Izuro w akademii cię egzaminował i zdałaś więc to chyba zadecydowało. Może też chciałem zostawić kogoś po sobie w Iwie, nie wiem. Po prostu jakoś tak wyszło.- Na chwilę przerwałem by po chwili kontynuować.
-Fujiko, zapamiętaj sobie, że ja nikomu nigdy nie zaufałem i nikomu nigdy nie zaufam, moje postrzeganie świata jest inne niż większości osób. Nie zauważyłaś, że zawsze zasypiałaś pierwsza lub ja zasypiałem pierwszy gdy w okolicy były koty albo nie pozwalałem ci podążać za moimi plecami? Nie mogę sobie pozwolić na głupią śmierć. Mimo, że moglibyśmy się znać i kilkanaście lat, ja zawsze będę tak postępował. Zaufanie już niejednego doprowadziło do śmierci.- Zamilkłem na chwilę by zmienić temat.
-Swoją drogą, zauważyłaś, że w obozie jakby mniej było osób niż poprzednio? Jak uważasz? To kwestia tego, że każdy jest na misjach czy może po prostu pouciekali?- Spytałem się dziewczyny i oczekiwałem jej odpowiedzi.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 18:27

Powoli wszystko wracało w umyśle Fujiko do normy. Nie chciała przypominać sobie tych tajemnic. Dowiedziała się o nich, teraz nie są ważne i nie będą. Wysłuchała krótkiego monologu, dlaczego zechciał jej uczyć. Widział w niej potencjał. Sama nie czuła się jakoś wyjątkowo. Dostała też dość długą lekcję o zaufaniu. Zapamiętała wszystko to, co powiedział jak jakiś uczeń na lekcji. Wspomniał o tym, że nikomu nie wierzy ani nie ufa. Cóż, może dlatego że był osamotniony, może przez tą Rias albo przez tą sektę. Nie wiadomo. Zmienił on temat, pytając się jej, czy zauważyła braki w obozie.
- Jest to nadzwyczaj podejrzanie. Nie wydaje mi się, że było zajętych aż tak wiele misji. Pamiętam, jak przedwczoraj widziałam o wiele więcej osób. Teraz jest tutaj garstka. Wydaje mi się, że zaczęli bać się oni nukenninów i postanowili uciec. Szczególnie ci Sunyjczycy. W przypadku ataku wroga, będziemy mieli naprawdę ciężko. - zaczęła się zastanawiać. - Bądź ewentualnie zimne klimaty im nie pasowały. Kto wie. - zamówiła sobie jeszcze jedną herbatę. - Widziałeś w ogóle w tym obozie kuźnię? Przydało by mi się wykuć parę rzeczy, a jedyną jaką widziałam, była w wiosce na północy. - zapytała. - Muszę sobie załatwić jakiś pancerz. - burknęła pod nosem.

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 30 maja 2018, 19:40

Zgadzałem się ze słowami Fujiko. Albo ludzie się wynieśli co było bardziej prawdopodobne albo byli na misjach. Według mnie powoli w obozie zaczynało robić się dość niebezpiecznie, trzeba było się mieć na baczności, nie chciałem jednak jeszcze opuszczać tego miejsca. Co do kuźni to rzeczywiście widziałem coś, jednak wątpiłem by w tym czymś Fujiko wykuła coś lepszego niż kawałek blachy.
-Coś tu faktycznie jest, jednak nie radzę kuć w tym czymś czegoś co może uratować ci życie.- Rozmyślałem chwilę nad sensem zbroi.
-Tak sobie myślałem kiedyś o sensie uzbrojenia swojego ciała i doszedłem do wniosku, że mi to nie pasuje. Mimo, że jestem silnym wojownikiem taka zbroja ograniczałaby ruchy. Jeśli już miałbym się ubrać w jakąś zbroję musiałaby zostać zrobiona z jakiś materiałów, których w ogóle bym nie odczuwał.- Zastanawiałem się jeszcze nad tym chwilę.
-Może kiedyś będziesz w stanie wykuć taką zbroję? Jeśli odpowiednio rozwiniesz swoje umiejętności. Sam mam plany na miecz, lecz w ogóle nie mam pomysłu jak go wykonać i myślę, że moje umiejętnośc daleko odbiegają od moich planów. Będę musiał w przyszłości pouczyć się kowalstwa.- Oczywiście w warunkach w jakich się znajdę nie będzie to najprostrze jednak nie narzekałem. Najwyżej mogłabyć to kolejna przeszkoda do przeszkoczenia.
-Oprócz płatnerstwa jeszcze coś potrafisz? Ja na przykład umiem jeszcze tworzyć pieczęcie, co przed chwilą ci zademonstrowałem.- Spytałem dziewczyny i oczekiwałem jakiejś tam odpowiedzi. Tematy stawały się coraz bardziej zwyczajne, takie przy których można było porozmawiać nie bojąc się o to, że ktoś nas podsłucha.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Rei Imazuka

Post autor: Rei Imazuka » śr, 30 maja 2018, 20:03

Fujiko przyjęła od karczmarza herbatę i zaczęła pić kolejny kubek. Myślała nad przyszłością, nad tym co się stanie za niedługo. Czeka ją podróż życia u boku krawego kultysty. Było to nadzwyczaj dziwne, no ale cóż, nikt przeszłości nie wybiera. Ostatnio myślała nad stworzeniem sobie czegoś na kształt zbroi. Nie od razu metalowej.
- Warto wiedzieć. Szkoda. Brakuje mi jakiś porządnych narzędzi i materiałów, aby podszlifowywać swoje umiejętności. - przerwała na chwilę. - Jak dorwę w swoje ręce jakieś porządne narzędzia garbarskie, to spróbuje zrobić jakiś skórzany pancerz. - odparła, jakby mówiąc do siebie. Kozoke zaczął mówić o tym, że jemu zbroja się nie przyda, bo ograniczałaby jego ruchy. To fakt. Wspominał, że gdyby musiał jakąś mieć, to byłaby z lekkiego, elastycznego materiału. Mówił, że gdy ona rozwinie swoje umiejętności, to może zrobi dla niego taki pancerz.
Mówił też, że sam ma jakiś ciekawy projekt w zanadrzu.
- Na pewno jak mi się uda poprawić swoje zdolności to postaram się stworzyć takie dzieło. - powiedziała. Może kiedyś spotka jakiegoś mistrza płatnerskiego, który mógłby nauczyć ją tego lub owego. Kozoke spytał się jej, czy zna jeszcze jakieś umiejętności poza płatnerstwem. Pomyślała chwilę.
- Znam się trochę na tropieniu. Poza tym, nauczyłam się kraść. Nie mówię że jestem idealna, lecz potrafię to i owo zabrać. Pomogło mi to w czasach, gdy uciekłam z domu i musiałam sobie jakoś radzić. - przerwała na chwilę. - Opowiedz trochę o tworzeniu pieczęci. Jak to działa?

Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obóz Shinobi”