Zamarznięte jezioro

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Re: Zamarznięte jezioro

Post autor: Mao Atatsuke » pn, 2 kwie 2018, 23:59

Akcept tym razem.

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » wt, 3 kwie 2018, 15:49

Przyglądając się co jakiś poczynaniom kompanki. Było to interesujące zjawisko poobserwować czasem jak inni się męczą i próbują przekroczyć własne granice. Gdy zakończyłem swój trening mogłem w spokoju przyglądać się temu co robi dziewczyna. Jutsu nie wyglądało na jakieś bardzo skomplikowane chociaż zdawało się wymagać od groma chakry. Znacznie więcej niż to, którego nauki sam się podjąłem. Fioletowo-włosa panowała nad dwoma żywiołami. W tym momencie zdziwiłem się trochę, że nie skorzystała z tej natury w walce ze mną. Wszak fuuton był idealną bronią przeciwko raitonowi, który był od niego słabszy. Nie mniej nie chciałem tego komentować ani się wymądrzać. Gdy technika wyszła z pełnym powodzeniem przyglądałem się uważniej.
-Nie wygląda jakoś bardzo spektakularnie, ale podejrzewam, że daje większe możliwości niż wygląda. Jestem pod wrażeniem. Tyle, że przygotowanie tej techniki zabrało Ci nie mało czasu co może być wadą. Nie mniej wydaje mi się, że nawet gdybym był w stanie władać tym żywiołem mógłbym nie opanować takiego jutsu z moimi umiejętnościami. - przeciągnąłem się lekko dla rozluźnienia mięśni.
-Ja się będę zbierał do wioski, bo noc nas zastanie. Co Ty na to byśmy jutro ruszyli na wspólną misję? W samo południe pod siedzibą dowodzącego? Pasuje Ci? - jeśli się określi to żegnam się machnięciem ręki i ruszam w swoją stronę z zamiarem dłuuuugiego odpoczynku.

// po poście Hany z/t
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » wt, 3 kwie 2018, 20:08

Zdyszana, ale pełna radości, a może i nawet euforii wywołanej powodzeniem wykonania techniki przemówiłam do Vaynarda przekonana że mu zaimponowałam i po trochę że wywołam u niego respekt. Jak się okazało chłopak bez większego wrażenia mnie pochwalił, a sama technika nie wzbudziła u niego zbytnio respektu czy szacunku. Zaczęłam się zastanawiać jak sprawić żeby chłopak w końcu uznał mnie za trochę silniejszą niż jest on. W sumie to zastanawiałam się czy ktokolwiek na świecie był w stanie mu zaimponować swoimi czynami. Same zdolności Samuiego- sama nie zrobiły na nim wrażenia, a co dopiero moje wypierdki których się dopiero uczę. No nic, musiałam si ę bardziej postarać żeby wpłynąć na jego umysł i odczucia względem mojej osoby. Łapiąc tlen w usta ogromnymi jeszcze haustami postanowiłam poprowadzić konwersację - Wiesz. To był pierwszy raz kiedy jej używam, zapewniam Cię że po kilkunastu powtórzeniach będę wykonywała ją równie szybko co ty swoją zbroję. Znaczy taką mam nadzieję. - rzuciłam mu kąśliwie. W sumie nie chciałam mu wjeżdżać na ambicję, ani nic jednak wypowiedzenie tych słów jakoś mnie motywowało do dalszego treningu. Po chwili gdy uspokoiłam tętno i byłam w stanie już stać wyprostowana i wyglądać w miarę jak szanowana Kunoichi postanowiłam odpowiedzieć na jego dalsze słowa. - Sądzę że jak bym Ci to pokazała i wytłumaczyła jak, to dałbyś rade do wykonać w jeden dzień. Jedyne co tutaj jest trudne to zgromadzenie tyle chakry i uformowanie jej w coś na wzór dłoni. Serio proste, acz skuteczne. - wróciłam już do normalnej dykcji bez przecinków na oddychanie.- Co do misji to uważam że możemy to zrobić. W sumie razem możemy podjąć się czegoś bardziej wymagającego, a co za tym idzie bardziej się przydać tutaj w wiosce. Pasuje mi godzina. Czyli jutro rano u Noriakiego się widzimy, a teraz uważam tak samo jak ty. Ruszajmy do obozu, musimy troch odpocząć po tych treningach. - uśmiechając się zabrałam swoje rzeczy z ziemi i zarzucając płaszcz i torbę na plecy ruszyłam w ślady za chłopakiem w kierunku pobliskiej bramy. Rany, ale byłam zmęczona.

z/t
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » czw, 5 kwie 2018, 18:43

Vaynard - 54 PF
Hana-Mi - 89 PF

Edit: Zapomniałem o 1,5.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Imelyo Kagura
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 14
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=329&t=11225&p=257452#p257452

Post autor: Imelyo Kagura » pn, 23 kwie 2018, 16:22

// trening szybkości na Ichi Kaishii

Pogoda tego dnia była doprawdy fantastyczna. Mimo panującego wokół mrozu, padającego śniegu i ograniczonego światła słonecznego, ten dziobek zapowiadał się na prawdę świetnie. Kilka ostatnich zleceń pozwoliło mi na to, aby przygarnąć do duszy trochę grosza, a tym samym będę miał za co żyć, bądź pić. Niezależnie jak ułoży się te słowa, one u mnie znaczą właściwie to samo.
Postanowiłem nieco się poruszać i właśnie w tym celu ruszyłem nad staw. Jako, że woda była w nim zamarznięta, a powierzchnia była nieruchoma, postanowiłem nieco poćwiczyć swój refleks. Pochwyciłem za kosę, którą następnie ściągnąłem z pleców. Wbiłem jej ostrze kilkukrotnie w jedno miejsce na tafli i wtem ten począł pękać. Właśnie o taki efekt mi chodziło. Miało powstać coś na wzór kry, albo raczej losowo popękanych kawałków lodu, które będą niestabilnie oraz będą tworzyć swojego rodzaju, niestabilne platformy. W pierwszej kolejności zacząłem od rozgrzewki. Na początku począłem truchtać w okół stawu, przeradzając to coraz bardziej w sprint. Każde kółko dookoła zbiornika wodnego miało wiązać się z przyśpieszeniem tempa. Właściwie wytrzymałem całkiem długo jak na taki ziąb, który panował dookoła. Następnie, kiedy zmęczenie dało mi się już we znaki, w ramach odpoczynku, postanowiłem się nieco porozciągać. Najpierw kilka skłonów, potem ponaciągałem mięśnie nóg, a na sam koniec podążałem coraz bardziej ku górze. W końcu nadszedł kulminacyjny moment mojego treningu. Wskoczyłem na jeden z lodowych podestów, ale nie pozostałem na nim, tylko odbiłem się i wzbiłem się na następny. Mój trening miał wyglądać właśnie w taki sposób - skakanie po różnie rozmieszczonych, niestabilnych platformach. Dosyć szybko dotarłem do następnej, a potem następnej. Czułem jak moja krew wre do dalszej pracy, widząc efekty. Na początku moje stopy lekko się zanurzały, lecz z każdą kolejną próbą przemieszczałem się coraz szybciej oraz odbijałem się z większą gracją, co pozwalało mi na trening szybkości.
● Wytrzymałość psychiczna poziom I ● Kowal poziom I ● Czytanie śladów poziom I ● Odbijanie pocisków poziom I ●
● Szybkie składanie pieczęci poziom I ● Sztuka pieczętowania poziom I ● Perswazja poziom I ●

Obrazek

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » pn, 23 kwie 2018, 16:31

Zaliczam
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » wt, 5 cze 2018, 21:57

/nauka Ikkou Tabekake
Pokaż/Ukryj:
Wyszedłem z karczmy i udałem się nad zamarznięte jezioro. Było to miejsce gdzie z rzadka kto kiedy przychodził a ludzie przebywający tu nie rzucali się zbytnio w oczy. Zawsze też można było mieć na oku obóz by zareagować gdyby coś się działo. Dotarłem pierwszy, dziewczyna jeszcze nie dotarła tutaj lecz nie chciałem marnować czasu. Postanowiłem najpierw nauczyć się techniki będącej w pewnym sensie powiązaną z Nan Kaizou. Tym razem jednak chciałem rozciągnąć swoje wnętrzności. A konkretnie układ pokarmowy. Wyciągnąłem zwój z płaszcza i włożyłem go do ust. Zagryzłem zębami i zacząłem się skupiać. Powoli przymknąłem powieki i zacząłem kumulować chakrę. Nie śpieszyłem się z tą czynnością, dokładnie wypełniałem swoje wnętrze niebieską energią. Głównie skupiłem się na ustach, gardle, przełyku aż do żołądka. Technika może wydawała się łatwa, jednak w moim odczuciu taka nie było. Co innego rozciągnąć rękę a co innego cały układ pokarmowy. Chakra powoli wzbierała we mnie, przepuszczałem ją przez elementy mojego ciała, które miały posłużyć do wykonania techniki. Nadać im elastyczności oraz przygotować do tego jakże dziwnego zadania. Byłem ciekawy odczuciom jakie towarzyszą, konkretnie tej wykonywanej czynności. Nie śpieszyłem się, gdy w moim przeczuciu wszystko było tak jak należy postanowiłem okryć zwój swoją chakrą. Tak by mógł bez problemu skomponować się z moimi wnętrznościami. Powoli zacząłem powlekać go swoją bladoniebieską energią. Nie chciałem użyć zbyt dużo chakry, nie o to chodziło w tej technice, nie mogło być jej również zbyt mało. Przy nauce techniki miałem odpowiednią ilość czasu by to wywarzyć i starałem się to robić bardzo ostrożnie. Jeśli już raz się nauczę porządnie wykonywać technikę to w akcji przyjdzie mi to z łatwością. Czułem jak chakra rozkłada się na zwoju. W pewnym momencie stwierdziłem, że to ta chwila. Nie byłem tego pewny, jednak intuicja mi zawsze podpowiadała, kiedy nadszedł ten moment. Nie zawsze jednak była dokładna. Wyobraziłem sobie, że zwój jest moją śliną, przesunąłem go językiem i starałem się go połknąć ze swoich wszystkich sił. W wypadku zakrztuszenia byłem gotów wyjąć go palcami. Mi jako Jashinowi nic nie powinno się stać, jednak niczego nie mogłem być pewny.
.

Obrazek

♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » wt, 5 cze 2018, 21:59

Zaliczam
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 6 cze 2018, 12:08

//nauka Karuto no Tayori - 9PR
Pokaż/Ukryj:
Czułem zwój w swoim żołądku więc udało mi się wykonać technikę. Odkryłem również to, że nie musiałem się zbytnio skupiać po wykonaniu tej czynności i mogłem oddać się dalszym działaniom. Była to dla mnie niewątpliwa zaleta tej techniki. Skupiając swoją chakrę wypchnąłem zwój z wnętrza siebie i ponownie włożyłem pod płaszcz. W jednej kieszeni natrafiłem na karty, które dostałem od jakiegoś człowieka na którejś z misji. Miały one ponoć służyć do odczytywania informacji o drugiej osobie, wystarczyło tylko przelać na nie swoją chakrę. Tak naprawdę nie wiedziałem w jaki sposób miały one działać jednak chciałem spróbować. Możliwości, które dawała ta technika były poza opisaniem. Oczywiście o ile była prawdziwa. Znalazłem jakieś drzewo, odgarnąłem śnieg spod niego i spokojnie sobie usiadłem. Wyciągnąłem karty spod siebie i wziąłem jedną z nich w dłoń. Nie miałem pojęcia co robić więc zamknąłem oczy i skupiłem się na przepływie chakry w moim ciele. Zacząłem ją zbierać powoli, nie sądziłem, że ta technika wymagała jakiś wielkich jej ilości. Powoli sączyłem energię w stronę mojej dłoni w której znajdowała się karta. Nie śpieszyłem się, jak z każdą nauką techniki, liczyło się wyczucie, tak bym później mógł wykonywać wyuczone ruchy niemal automatycznie nie zwracając na nie większej uwagi niż powinienem. I tak nie spodziewałem się, że kiedykolwiek użyję tej techniki w ferworze walki jednak na wszelki wypadek chciałem wytrenować ją perfekcyjnie. Gdy intuicja podpowiadała mi, że uzbierałem już wystarczające ilości chakry, zacząłem ją powoli i płynnie przelewać na kartę. W tym samym czasie musiałem wybrać jakiś cel, który dość dobrze znałem by sprawdzić czy technika na prawdę działa i nie jest jakąś tanią podpuchą. Mój wybór padł oczywiście na Fujiko. Znałem jej imię i nazwisko oraz miałem pewność, że są prawdziwe. Fakty z jej życia oraz umiejętności również były mi znane. Skupiłem się na przesłaniu do karty swojej chakry razem z myślami. Nie wiedziałem do końca jak ten proces ma przebiegać lecz robiłem wszystko co nakazywała logika. Po wysłaniu impulsu do karty otworzyłem oczy, chciałem zobaczyć czy technika się udała. A jeśli tak, to czy informacje na temat Fujiko są prawdziwe.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 6 cze 2018, 12:09

zaliczam

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 6 cze 2018, 13:39

//nauka Tsurugi no Yofun - 19PR
Pokaż/Ukryj:
Ujrzałem przed sobą wszystkie informacje o Fujiko. O dziwo wszystko co wiedziałem zgadzało się z tą małą karteczką. Schowałem resztą pod płaszcz. W moim asortymencie pojawiła się właśnie technika, która mogła być nie doceniana przez większość a tak naprawdę dawała dość dużo pole do popisu. Wstałem z ziemi i otrzepałem śnieg z płaszcza. Dziewczyny jeszcze nie było więc doszedłem do wniosku, że musiała po drodze pozałatwiać kilka spraw. Nie bałem się o nią zbytnio, w razie czego umiała sobie poradzić. Wyciągnąłem swój miecz, zamierzałem nauczyć się jeszcze jednej techniki, która była fuzją kilku. Przynajmniej tak mi się wydawało. Wpierw jednak postanowiłem się rozgrzać. Wziąłem kilka większych zamachów mieczem dopóki nie poczułem rozluźnienia mięśni. Nie ruszałem się przez kilka ostatnich godzin, nie można powiedzieć, że moje ciało cierpiało na jakiegoś rodzaju zastanie, jednak nie chciałem głupio złapać kontuzji. Po rozgrzewce jeszcze chwilę pobiegałem by rozciągnąć mięśnie w nogach. Byłem gotów wykonać technikę. Ułożyłem swoje ręce z mieczem po lewej stronie swojego ciała. Broń była skierowana równolegle z ziemią. Obniżyłem wtedy delikatnie szpikulec ostrza tak by był skierowany w kierunku podłoża. Przystosowałem swoje ciało przybierając odpowiednią postawę. Nogi w kolanach delikatnie ugiąłem. Pochyliłem się jednocześnie do tyłu by przenieść swój środek ciężkości. Start w takich technikach był najważniejszy. Delikatnie się też zgarbiłem. Ustawiałem swoje ciało jeszcze przez jakiś czas, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie mogłem przecież wyrobić sobie złych przyzwyczajeń podczas nauki technik gdyż takowe się pojawią podczas jej normalnego używania. Zamknąłem oczy i zacząłem kumulować swoją chakrę by wysłać ją do nóg. Mięśnie miały dostać zastrzyk dzięki czemu miałem poruszać się z zawrotną szybkością. Niemal jak w technice Kage Buyo, po części te kroki przypominały też Shunhina. Gdy poczułem, że chakry już wystarczy, skupiłem się na następnych krokach. Uwolniłem swoje ciało, ruszyłem do przodu niczym pantera wykorzystując wcześniejsze ustawienie swojego ciała jak i niebieską energię zgromadzoną w nogach. W głowie planowałem wykonać dość proste uderzenie, jednak przy takim pędzie powinno być zabójcze gdyż do mojej siły dokładała się jeszcze siła uderzenia wytworzona podczas tej techniki. Oczywiście wcześniej otworzyłem oczy by widzieć czy wszystko poszło po mojej myśli.
.

Obrazek

.

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 6 cze 2018, 13:42

zaliczam

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Post autor: Rei Imazuka » śr, 6 cze 2018, 14:46

//nauka kontroli Suitonu na Ichi 15pr

Fujiko zamierzała od razu udać się za swoim mistrzem, lecz zadecydowała, że jeszcze musi zajść do karczmy po jakieś zapasy, tak na wszelki wypadek, gdyby musiała zostać w jednym miejscu i nie wrócić do obozu. Udała się do zamarzniętego jeziora, tak jak jej wspominał mistrz. Zauważyła go z daleka, jak ćwiczył jakąś technikę pod drzewem. Nie zauważył jej, lecz było to w jego naturze. Położyła swoje rzeczy w pobliżu i zaczęła krótką serię ćwiczeń, zastanawiając się co mogłaby potrenować. Ostatnio bardzo zaniedbała techniki swojej natury, Suitonu. Dlatego też wydawało się rozsądne, aby przyzwyczaić się bardziej do technik, których w ostatnim czasie użyła tylko parę razy, bo nie była ich pewna. W szczególności jej Teppoudama, która nie była wyjątkowo stabilna, gdy ją rzucała podczas ostatniej walki. Dlatego też, po tym jak skończyła się rozgrzewać, odszukała sobie jakiś porządny cel, w który będzie mogła celować. Gdy tylko to zrobiła, rozpoczęła się prawdziwa część jej treningu. Stanęła w luźniej pozycji i spróbowała zebrać swoją chakrę w rękach. Każdy ninja wie, a szczególnie dla takich jak ona czyli sensorów, jest ważne poprawna kontrola swojej energii i skupenie je w odpowiednich miejscach. Jeżeli udało jej się skumulować chakrę, to postara się rzucić Teppoudama w drzewo, starając się ukształtować kulę wody tak, aby byłą przede wszystkich dobrze zciśnięta, oraz wielka. Po tym, spróbuje zrobić tak kilka razy, za każdym razem starając się, aby kolejna i kolejna kula była lepsza. Dalsza część treningu poświęciła shurikenom z Mizuame Nabara. Podobnie, jak przy kuli, tym razem skupiła się na szybkim i odpowiednim formowaniu kształtów z wody. Dlatego też w tej części przyspieszyła, zaczynając próbą zebrania ponownie chakry, i staraniem się wysyłania jak największej i jak najkształtniejszą ilość shurikenów w pustą przestrzeń. Może dla kogoś wydawałoby się to wyjątkowo głupim treningiem, lecz pozwalało to skupić się bardziej na kontroli swojej natury, na czym Fujiko zależało. Gdy po paru minutach skończyła z rzucaniem wody w dal, wróciła z powrotem na początek, i zaczęła próbować rzucać kolejne kule a potem starać się stworzyć shurikeny i taką serię postarać się zrobić jeszcze raz. Pod koniec ostatnej techniki, zadecydowała o tym, aby chwilę odpocząć i wymyślić, co mogłaby poćwiczyć teraz.
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » śr, 6 cze 2018, 18:49

Nie zaliczył bym, ale z racji że wyżej został zaliczony trening nie spełniający kryteriów (jak na moje) to masz akcept. Odejmij Punkty rozwoju i uzupełnij KP. Enjoy
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obóz Shinobi”