Taichi Senju

Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » sob, 6 gru 2014, 15:27

Imię: Taichi

Nazwisko: Senju

Pseudonim: - Brak -

Ranga: - Jounin -

Ranga Dodatkowa:—Atarashi Jidai Shodai Hokage

Status: Shinobi

Klan: Senju

Kekkei Genkai: Mokuton

Natura Chakry:
Doton

Suiton

Pochodzenie: Konohagakure no Sato

Aktualne Miejsce Pobytu: Konohagakure no Sato
Aparycja i charakter:

Wzrost i waga : 180 cm i 77 kg
Aparycja: Taichi jest młodym mężczyzna właściwie dopiero co wchodzącym w dorosłe życie. Cechą wyróżniająca go z tłumu są długie białe włosy. Zazwyczaj pojawiający się w czarnym długim płaszczu z czerwonymi przeszyciami sięgającym aż do kostek. Pod płaszczem znajduje się czarna koszulka przykrywająca metalowy pancerz jaki nosi na sobie Taichi. Dodatkowo na nogach posiada również czarne dresowe spodnie i sportowe buty. zupełnie jakby był przygotowany zawsze do walki.
Czarny strój chłopaka pozwala uwidocznić bardziej jego białe włosy.

Ubiór Pierwsza rzucająca się w oczy rzeczą u ubiorze Taichiego jest złota moneta zamieniona w wisiorek, noszony na czarnej koszulce centralnie na piersi.
Taichi posiada kilka wersji ubrań, na zimne dni zmienia swój płaszcza na gruby płaszcz również, koloru czarnego. Wkładając również czarny sweter.

Archetyp charakteru: Chaotyczny

Cechy charakteru: Taichi jest radosnym uśmiechniętym optymistycznym chłopakiem lubiącym zabawę, ze znajomymi a w szczególności randkowanie z kobietami. Bywa sarkastyczny i dokuczliwy ale w pozytywnym sensie, jednak jeżeli ktoś go skrzywdzi potrafi się odgryźć i jest pamiętliwy oraz mściwy. Jednocześnie jednak potrafi kalkulować sytuacje czy mszczenie w danej chwili się opłaci. Jednak jego największym minusem jest upartość która często powoduje spięcia ze znajomymi, oraz pakuje go w kłopoty. Jedynym sposobem na zmianę zdania Taichiego jest pokazanie mu argumentów nie do podważenia.
Jednak od momentu gdy był tak blisko śmierci jakby coś się w nim zmieniło, zdecydowanie spoważniał. zaczął znacznie bardziej analizować swoje postępowania. Rozluźniając się już właściwie tylko w obecności znajomych.

Atrybuty fizyczne i duchowe: 2 LVL Biju

Siła: SAN Kaishi
Wytrzymałość: SAN Kaishi++
Szybkość: YON Kaishi++
Zręczność: SAN Kaishi + (+od mikołaja)
Kontrola Chakry: San Kaishi + (+ za klan)
Kontrola Kekkei Genkai:YON Kaishi (++ KKG Seido) (+od mikołaja)
Zasoby Chakry: Bardzo duże+ (+++Kyodaina Chakura) Gigantyczne +
Kontrola Natur Chakry:
Chitynowy pancerz

Fuuton:Zero Kaishi+
Katon:Zero Kaishi
Raiton:Zero Kaishi
Doton:San Kaishi
Suiton:NI Kaishi

Walka Wręcz:Zero Kaishi

Punkty Fabuły:2984,5 pkt. Punkty MG :12,5 Umiejętności:

Umiejętność Dodatkowa: Itame-nin - Kucharz ninja
Czy to las, czy też pustynia, zawsze znajdzie się coś do zjedzenia. Być z tobą w drużynie, to jak być w raju. Potrafisz zrobić herbatę z piasku, a obiad z liści i kawałka kory, przy czym da się to zjeść!

Talent Wrodzony: -
Nin: Do S
Tai: do B
Gen: Do C

Styl Walki: Hayai (Szybki)

Szybki styl walki pozwalający użytkownikowi na zadawanie słabszych, aczkolwiek bardziej zaskakujących i szybkich ciosów, dzięki czemu jego użytkownicy są nie lada przeciwnikami. W walce skupiają się głównie na swojej zręczności i dominacji prędkościowej nad przeciwnikiem, który w przypadku wyszkolonego użytkownika stylu Hayai ma problemy z nadążeniem WZROKIEM za jego ruchami.

Specjalizacja:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Pakt ze Zwierzętami: -
Lwy

Bijuu/Pieczęć/Inne:

Chakra Bijuu (Pseudo Jinchuuriki chakry Nanabiego) - Możliwość używania do drugiego poziomu(tych po aktualizacji), (28/30)

91% zgodność z naturalna energia (Kenji rzucał)

Inne Umiejętności: -

Odbijanie pocisków 1 LVL
Wytrzymałość psychiczna 2 LVL
Szybkie wiązanie pieczęci 2LVL
Czytanie Śladów 1 LVL
Perswazja 2 LVL

Ekwipunek:

Maczeta
Tsuinbureido
Saundoiyaringu
Paipu
Gōrudochēn ゴールドチェーン
Ringukabā リングカバー
Mokusei no tate 木製の盾

Przy sobie:
-
- złota moneta (naszyjnik )
- Opaska Genina umiejscowiona na czole zakryta włosami
-Metalowy pancerz pod płaszczem
4x Pigułki ze skrzepniętą krwią
1x Maść na rany
1x Pigułki wzmacniające [22-25]
5x Raca
2x butelki z wodą
4x kulki ryżowe
2x Tanto
1x Świąteczne cukierki.
Zwój z informacjami na temat Rasengana

Pojemnik na broń:

1x bomba dymna
9x bomba świetlna
4x kunai z notką wybuchową nasączony chakrą
Pisklę emanacji - jajko o skorupce któregoś z kolorów emanacji z którego wykluje się pisklę kruka w danym kolorze. Po wykonaniu misji fabularnej rangi C przyjmuje rozmiary pierwowzoru stając się sporej wielkości krukiem mogącym uczyć się technik pieczętowania do rangi C włącznie - może przemawiać ludzką mową.
10x Kunai
10x Shuriken

Zapieczętowane:

Pieniądze:
Pokaż/Ukryj:
4340 rou.

Depozyt:
Lekki pancerz pożyczony od Shi[ czeka w pałacu]

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:

wszystkie E

D
Shunshin no jutsu
Dekata KI
Dekata Mizu
Kawara Shuriken
Hana Shuriken
Fūbaku Hojin
Fukumi Hari

C
Hari Senbon
Kuchiyose no Jutsu
Waiyā Sasshi

B
Heaburēdo
Rasengan

Taijutsu:

wszystkie E

Genjutsu:

wszystkie E

Doton:
D:
Moru no Jutsu

C:
Maddourufu
Moguragakure no Jutsu
Ganchūsō

B:
Dosenkiryū
Doryūdan
Arijigoku no Jutsu.
Gōremu no jutsu
Shīsā

A:
Ganban Kyū
Jimenkara no Supaiku.

Suiton:
Mizuame Nabara D

Mizuame Bakujō. C
Mizurappa C

B Suiryuuben
Suihachi

Klanowe:
D:
Mokuton no jutsu.
Mokuton Henge.

C:
Mokuton no jutsu.
Mokuton Kousku.
Shīzu Hoshō

B:
Mokuton no jutsu.
Moku Bunshin no jutsu.
Moku Souran no jutsu.
Mokuton: Ryū Sokubaku Yowa-sa

A:
Jubaku Eisou.

Specjalizacji:
Kagura Shingan

Własne:
D:Shizen no tsuyo-sa
D:Mokusei no supaiku
C:Mokus Edni
C:Pin shi
C:Shinrin saimin 森林催眠
C:木製の槍 Mokusei no yari
B:Yattsu no yari つの槍
B:Katai kabe
S:Mokus Edni Ni

Inne:
Towarzysz Złoty kruk imieniem Kin.
Pokaż/Ukryj:
Przyjmuje rozmiary pierwowzoru stając się sporej wielkości krukiem mogącym uczyć się technik pieczętowania do rangi C włącznie - może przemawiać ludzką mową.

Nindo:

Osiągnięcia:

(Osiągnięcie)Noc mi nie straszna - Brałeś udział w Halloweenowym Evencie w Hayashi no kuni(Nie daje nic oprócz osiągnięcia do puli dla wszystkich uczestników biorących udział w wydarzeniu.)
+ Chłonny Mózg (Zdanie akademii w tydzień od rozpoczęcia nauki) +10 PR
+ Pojęty Uczeń (Nauka każdego jutsu w akademii w jednym poście) - Jednorazowo + 2 PR.
+ Aniołeczek (Wyjątkowo grzeczny uczeń z postami o dobrej jakości) - +1 pkt. Wytrzymałości
+ Pan/Pani Przeznaczenie (Poprowadzone minimum dziesięć spontanicznych wydarzeń fabularnych - walki, misje, wojny etc.) - +10 PS
+ Wieczny Gennin (Przebywanie na randze Ggennina przez czas 8 miesięcy) - +10 PR
+Boski Miszcz (Osiągnięcie wszystkich statystyk na max) - +15 PR na każdej randze (genin, chunin)
+Umiejętny Farciarz (Zdanie egzaminu na Chunnin'a za pierwszym podejściem) - +5PS
+Multimisja (Prowadzenie pięciu misji na raz - odpisy muszą być regularne, raz na 24h) - +15 PS
+Wiecznie żółty/brązowy (Rok aktywnej pracy na pozycji Mistrza Gry lub Misjonarza) - +15 PR, 20 PS
+Kolekcjoner Osiągnięć (Minimum 5 osiągnięć na koncie naszej postaci) - +15 PR
+Pisarz I (1000 postów) - +10 PS
+Stara Gwardia (Granie na forum przez minimum 2 lata) - +10 PS
+Kolekcjoner (Posiadanie minimum czterech artefaktów) - +15 PS
+Bóg (Poprowadzenie 35 misji)
+Twórca Technik (Minimum 5 stworzonych własnych technik) - Koszt tworzenia kolejnych technik zmniejszony o 4 PR.
+Pisarz II (2000 postów) - +15 PS
+Szlachcic (Wejdź w posiadanie budowli, klasyfikowanej jako duża, np. zamku) ~ +1500 rou, 50 PF

Choroby:

Fobie:

Wypełnione Misje:

Rangi D - 7
Rangi C - 7
Rangi B - 2
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:

losownie:
Dotarł do Ciebie list przyniesiony w zębach tęczowej wiewiórki, która zaraz po dostarczeniu go rozpadła się na tęczowe motylki lecące w różne strony(latały... no... jak to motyle... dziwnie). W jego treści zawarte było otrzymanie spadku - po zmarłym dalekim wujku. Na dodatek możesz tam wybudować co tylko chcesz, ponieważ budowa jest opłacona do czterdziestu tysięcy Rou. wykorzystane
Aleś trafił! Ktoś Ci podkradł pieniądze. Konkretnie 200 Rou. :c odjęto
500 ru dodano
Metalowy pancerz NA sobie
Tajchi - nagłe osiwienie(tak, wszędzie) zmiana w KP
Tajczi - 20. Trzy świąteczne cukierki. w ekwipunku
30. Taichi Senju
Watari-Ziom! - wracając z wieczornego treningu wpadłeś na ledwo trzymającego się na nogach gościa. Pijany jak bela wzbudził w tobie litość przez co postanowiłeś odprowadzić go grzecznie do domu. Mężczyzna w podzięce poprosiłbyś wpadł jutro, a wyjawi Ci swój sekret. Tak też oto zrobiłeś, dzięki czemu dowiedziałeś się, iż pochodzi on z Kraju Ptaków i jest jednym z Watari Ninja. Dodatkowo w przypływie wdzięczności podarował Ci wiedzę na temat pewnego tajemnego hijutsu (do wyboru, ranga B, nie trzeba robić wyprawy, koszt mniejszy o 25%).
Wykorzystane
Pisklę emanacji - jajko o skorupce któregoś z kolorów emanacji z którego wykluje się pisklę kruka w danym kolorze. Po wykonaniu misji fabularnej rangi C przyjmuje rozmiary pierwowzoru stając się sporej wielkości krukiem mogącym uczyć się technik pieczętowania do rangi C włącznie - może przemawiać ludzką mową.

Biografia

Taichi odkąd pamięta wychowywała go tylko matka nie poznał swojego ojca, o którym tez nie chciała nigdy mu powiedzieć . Jako jedyna pamiątkę po ojcu nosi złota monetę zamieniona w medalion która to trzyma na szyi. Urodził się w wiosce liścia gdzie tez wychowywał pod czujnym okiem matki. Jednak pewnej zimy gdy Taichi miał 8 lat matka zachorowała na śmiertelna chorobę, wtedy to na łożu śmierci wyznała mu kim był jego ojciec.
Powiedziała mu ze jego ojciec był jednym z legendarnych ninja wioski oraz nigdy nie wiedział o jego istnieniu ponieważ został poczęty w skutek jednorazowej przygody, oraz to że jego ojciec zgiął na wojnie jeszcze przed urodzeniem Taichiego. Wiec chłopak został sam na świecie i postanowił zostać Shinobi, by naprawić ten świat i przejść do historii jako jeden z najlepszych Shinobi na świecie.

Ukończenie akademii [Genin]
Jak się okazało Taichi bardzo szybko skończył akademie. Jak widać młody shinobi ma wrodzony talent bo bycia ninja, może odziedziczył go po ojcu, albo porostu to jego zapał i entuzjazm pchają go do przodu. w Akademii poznał Iseja który to był jego senseiem i nauczył go niezbędnych technik go ukończenia akademii i rozpoczęcia przygody w świecie ninja.

Zdanie egzaminu na Chunina.
Po prawie dwóch latach ciężkich treningów, walki oraz misji jakie było mi przeżyć jako shinobi wioski liścia. Ile to osób podczas mojego szkolenia i działania musiało paść z mojej ręki, ile to dziwnych rzeczy musiałem doświadczyć, jakież to okrucieństwa musiałem robić i widzieć na własne oczy. Niestety takie jest życie shinobi i muszę się z tym pogodzić.
Dodatkowo nadeszły jeszcze bardzo ciężkie czasy, byłem świadkiem upadku i doszczętnego zniszczenia mojej rodzinnej wioski Konohy dla której też jestem bezwarunkowo oddany.
Wracając jednak do egzaminu to wyglądał zupełnie inaczej niż tego się spodziewałem.
Pierwsza była jakaś żenująca część pisemna, a następnie walki na arenie przerwał znowu atak avatarów. Których oczywiście nikt się nie spodziewał. Jednak dzięki wspólnej pracy wszystkich tutaj zgromadzonych uczestników egzaminu udało się uratować znaczną większość ludności cywilnej. Jednak było blisko by wszystko się nie powiodło, lecz o włos się udało.
Za moje bohaterstwo i poświęcenie zostało nagrodzone awansem na chunina.

T chunin
Kolejnym bardzo ważnym etapem z życiu już dorosłego Taichiego była wyprawa po pakt handlowy tuz po zniszczeniu jego ukochanej wioski. Starając się robić wszystko co mogło by pomóc w odbudowie Konohy wyruszyłem do kraju, ościennego by podpisać pakt handlowy który to miał pomóc w zdobyciu funduszy na odbudowę. Oczywiście jak się później okazało nie było to takie proste. Kraj ów posiadał jednak swoje problemy i to na moście naruto. Prowadzącym akurat do kraju ognia. Musiałem pozbyć się dobrze zorganizowanej grupy bandytów która okopała się na moście. Nastąpiła tam krwawa potyczka która zakończyła się moim zwycięstwem. Po powrocie do wioski i otrzymaniu paktu, otrzymałem nominacje na T chunina.

Szczyt Kage
Miałem zaszczyt zostać ochroniarzem Hokage na ostatnim szczycie Kage. Na którym to znajdowałem się wraz z Kojem Hyuga aktualnym wówczas hokage wioski ukrytej w liściach. Po zjawianiu się na szczycie miałem okazje poznać największych i najsławniejszych ninja ówczesnego świata. Niestety moja ekscytacja nie trwała długo, ponieważ zostaliśmy zakatowani przez avatary.

Nieudane JE

Hmm... tutaj przychodzi czas na najsmutniejszą w dziejach chłopaka historię. Nie znając do tej pory porażki wyruszyłem pewnie na swój egzamin zlecony przez radę wioski. Co jak się jednak okazało bylo moja porażka. Zbyt duża wiara we własne umiejętności oraz pewność siebie spowodowały iż poległem niemal na całej lini dając zginać moim podwładnym. Oraz ludności cywilnej.
Właściwie ja również poległem, tak to można nazwać. Skoro ktoś podcina ci gardło i pozwala się wykrwawić to nie można tego inaczej nazwać. Jakimś tylko cudem Anbu udało się przetransportować mnie do szpitala gdzie właśnie się odcinałem. Były to wydarzenia które wstrząsnęły moja osobowością. Tak dyza bliskość śmierci powoduje ze coś w człowieku się zmienia. Jednak czy na lepsze to się okaże jednak na 100% stałem się bardziej bezwzględny. czas jednak pokaże czy to zmiana na lepsze.

Hokage

Taichi po powrocie do zdrowia został wezwany, przed oblicze rady wioski. Gdzie został poddany kolejnej próbie. Owa próbą okazało się odpowiedzenie na kilka pytać odnośnie planów jakie poczyni będąc Cieniem wioski. Po udzieleniu pytań okazało się ze został zaakceptowany jako Pierwszy Hokege nowej konohy. Jednak to zmieniło znacznie jego podejście do świata. Uświadomił sobie, teraz jest odpowiedzialny za znacznie więcej istnień niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedział również o fakcie iz owe stanowisko, wymaga podejmowania trudnych decyzji. Takich jak wysyłanie ludzi na śmierć i to że on nie jest w stanie uratować wszystkich. Jednak jak sobie poradzi ze stanowiskiem czas pokaże.
Ostatnio zmieniony wt, 19 lis 2019, 13:35 przez Taichi Senju, łącznie zmieniany 316 razy.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Re: Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pt, 9 sty 2015, 11:25

Poznane postacie

Isei (Panda) mój sensei z akademii posiada dziury w rękach by móc korzystać z technik dźwiękowych

Yo Shiro- Genin w moim wieku członek klanu Shiro potrafiący tworzyć różne rzeczy z lodu dzięki swojemu kkg

Hei- Poznany jako Li bardzo tajemniczy człowiek mało mówiący o sobie, z zawsze obojętnym wyrazem twarzy jakby nie czół emocji. Posiadana przez niego natura chakry to riaton

SHI Chłopak poznany przypadkowo podczas podróży na trening dość przyjazny polubiłem go spędzając z nim większość dnia. Zdecydowanie mogę go nazwać moim przyjacielem, spotkałem się z nim w barze w Kiri gdzie użyczył mi swojego pancerza

Yohei Sezamura
Chłopak poznany podczas ataku na konohe razem ze mną pomagał mi ratować ludzi. Dysponuje dość dziwnymi zdolnościami tworzy mydlane bańki które wybuchają.

Kenji biało-włosy chłopak poznany podczas ataku na Konohe pomagał mi walczyć przeciwko jakiemuś dziwnemu facetowi z metalu. Spotkany kilka lat później na stoliku Mizukage. Traktowany przez Taichiego z szacunkiem i zaliczany raczej do przyjaciół.

Koji Hyuga
Były Hokage wioski ukrytej w liściach. Kompan Taichiego i osoba którą podziwia jako obrońcę wioski

Nakata
Jeden z TC wioski ukrytej w liściach dość narwany w walce, Jednak spisał się jako kompan na polu bitwy.

Nobu - Towarzysz Keniego podczas podczas egzaminu na chunina

Ayatsuri Joutei- Chłopak z suny spotkany na egzaminie, Osobiście go nie pamiętam jednak ten uważa, iż się znamy

Shiko Raibaru
bardzo nie lubiana postać przez Taichiego, początkowo miał go za przyjaciela a ten po prostu go zakatował jakby w jakimś szale.

Vaynard Zdecydowanie osoba, za którą Taichi nie przepada i właściwie, gdyby nadarzyła się okazja to zabiłby bez wahania.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Re: Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » czw, 28 mar 2019, 11:38

Punkty Rozwoju:43
Pokaż/Ukryj:
Punkty Sławy:wszystkie 734 /pozostało 284pkt.
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karty Postaci”