Shirai Hanari

Awatar użytkownika
Shirai Hanari
Posty: 2131
Rejestracja: czw, 21 lip 2011, 21:52
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&p=259770#p259770
Lokalizacja: Poznań

Shirai Hanari

Post autor: Shirai Hanari » śr, 8 lis 2017, 07:29

Metryka:

Imię: Shirai
Nazwisko: Hanari
Pseudonim: -
Płeć: Mężczyzna
Ranga: Genin
Status: Nukenin
Klan: Origami
Kekkei Genkai: Kami
Natura Chakry: Fuuton Obrazek
Pochodzenie: Sunagakure no Sato
Lojalność: Brak

Aparycja i charakter:

Wiek: 17 lat

Wzrost i waga: 180cm, 63 kg

Aparycja: Chłopak jest średniego wzrostu i wyróżnia się ciemną karnacją. Oczy kompletnie kontrastują z całą resztą - są żółte i pełne. Wygląda to naprawdę przedziwnie. Generalnie Shirai jest szczupły. Nigdy nie przywiązywał wagi do treningu ciała, bardziej skupiał się na swoich mentalnych zdolnościach, stąd jest młodym geniuszem w posługiwaniu się technikami opartymi na żywiole wiatru. Włosy chłopaka są całkiem długie i równo przycięte. Długością sięgają prawie ramion. Mimo, że same z siebie są nieco dziwaczne, to ogólnie wszystkie elementy aparycji idealnie łączą się w jedną całość i jakoś to wygląda.

Ubiór: Shirai wygląda dokładnie tak, jak na rycinie.
Pokaż/Ukryj:
Cechy Charakteru: Shirai jest... bardzo cichy. Praktycznie w ogóle nie okazuje emocji i uczuć. Bardzo ciężko wyprowadzić go z równowagi. Często stara się skupić na tym, co robi i olewa wszelkie czynniki, które mogą go rozkojarzyć. Trzeba przyznać, że chłopak ma charakter. Jest również całkiem uparty i ściśle dąży do obranego celu. Nie rezygnuje za łatwo. Jedyne relacje jakie posiada, to te z Kyuzo. Chłopaki są kuzynami i spędzali ze sobą sporo czasu. Jest to chyba jedyna osoba, za którą by walczył i mógł poświęcić wiele. Jednak Shiro potrafi całkiem nieźle grać i kłamać. Dzięki temu, że łatwo ukrywa swoje emocje, potrafi kompletnie odwrócić sytuację na swoją korzyść i zmylić rozmówcę. To chyba największy plus jego charakteru.

Atrybuty fizyczne i duchowe:
Siła: Zero Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kekkei Genkai: Ni Kaishi
Fuuton: Ni Kaishi + (ranga w górę za specjalizację i bonus klanowy, kolejny + podczas używania wachlarzu)
Walka Wręcz: Zero Kaishi

Bonus specjalizacji / Bonus klanowy
Punkty Fabuły: 326
Pokaż/Ukryj:
Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa:
 • Kassei - Aktywność:
  Osoba, która potrzebuje mało snu by się wyspać. Ten talent można również odbierać jako bezsenność. Kogoś kto posiada Kessei nie złamią nawet tabletki nasenne. Chyba, że bardzo mocne lub bardzo dużo. Mniej snu - więcej czasu na inne rzeczy jak ramen czy trening.

  Joumae – Pan od zamków:
  Kłódka nie kłódka, zamek nie zamek, z kilkoma wsuwkami potrafisz otworzyć nie jedno mieszkanie, a co dopiero jak w twoje ręce dostanie się wytrych. Z twoją znajomością zabezpieczeń nie łatwo jest się dostać do twojego mieszkania nie grzebiąc się przy samym otwarciu drzwi godzinami.
Talent Wrodzony: -
Styl Walki: Shuyo - Gouken (poz. 0)
Specjalizacja: Kazeshihai
Pakt ze Zwierzętami: -
Bijuu/Pieczęć/Inne: -
Inne Umiejętności:
 • ● Wytrzymałość psychiczna (poz. 1)
  ● Kradzieże (poz. 1)
  ● Tworzenie notek (poz. 1)
  ● Ukrywanie emocji (poz. 1)
  ● Sztuka pieczętowania (poz. 1)

Ekwipunek:


Przy sobie:
Kremowy płaszcz - Kōto kakumei (na sobie)
● Wachlarz bojowy (na plecach, w kształcie trumny, ze znakiem krzyża i Sunagakure)
● Opaska Sunagakure (na czole, przekreślony znak symbolem "X")
● Sakkat


Plecak:
● Bukłak z wodą
● Prowiant (chleb, mięso, ser)
● 5x wybuchowa notka (lekko poszarpana)
● 4x porysowany kunai
● 10x pusta notka


Pojemnik na broń:
● 1x kunai
● 3x shuriken


Zapieczętowane: -
Pieniądze: 1530 rou
Depozyt: -
Przepisy: -

Asortyment Technik:
Ninjutsu:
 • ● Bunshin no jutsu (E)
  ● Henge no jutsu (E)
  ● Kawarimi no jutsu (E)
  ● Kai (E)
  ● Nawanuke no jutsu (E)
  ● Dekata Ki (D)
  ● Dekata Mizu (D)
  ● Shunshin no jutsu (D)
  ● Fukumi Hari (D)
  ● Kawara Shuriken (D)
  ● Fūbaku Hojin (D)
  ● Waiyā Sasshi (C)
Taijutsu:
 • ● Dainamikku Entorii (E)
  ● Sennen Goroshi (E)
  ● Bōkō (E)
Genjutsu:
 • ● Utsusemi no jutsu (E)
  ● Hidoi no jutsu (E)
Klanowe:
 • ● Kami Hada (D)
  ● Kami Shuriken (D)
  ● Kami Haimen Sekkou (D)
  ● Kami Chou Sekkou
  ● Kami Bāsuto no Jutsu I (C, Shihai)
Fuuton:
 • ● Reppūshō (D)
  ● Enshō no Kaze (D)
  ● Kiryū (D)
  ● Taiki Osen (D)
  ● Uindomisu (D, specjalizacja)
  ● Puchikaze (D, specjalizacja)
Inne:


Nindo: Kto sieje wiatr, burzę zbiera.
Osiągnięcia:
Pokaż/Ukryj:
Choroby: -
Fobie: -
Ranga Dodatkowa: -
Zdobyte informacje:
● Klan Sabataya - podstawowe umiejętności i cechy Tsujitegana, techniki rangi D (Sagasiowe losowanie, 11.2017).
Specjalne Wydarzenia:
● Halloween'owa zmiana postaci: #9 Udało Ci się wybrać cukierek zamiast psikusa - Twoja nowa postać gustuje w słodyczach wszelkiego rodzaju

Wypełnione Misje:


Rangi D - 5
Rangi C - 3
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0


Biografia:

“W czasach wojny wszystkie chwyty są dozwolone” - tak właśnie zwykli mawiać ludzie należący do pewnej antagonistycznej grupy, mieszczącej się w Kaminari no Kuni. Mirai, bo tak owa organizacja była przedstawiana, miała generalnie dobre zapędy, jednak nie do końca odpowiednie metody. Wszystko oczywiście zależało od punktu widzenia, aczkolwiek porywanie dzieci i wychowywanie ich na żołnierzy - pomimo, że z bardzo skutecznym rezultatem - niekoniecznie było pochwalanym czynem. Właśnie tak. Grupa Mirai słynęła głównie z pozyskiwania cudzych potomków. Rekrutacja nie była losowa. Mając wiele wtyków i wplątując się w życie codzienne mieszkańców Kumogakure, a także okolic, oceniali na podstawie osiągnięć i predyspozycji rodzin - w tym klanów - najlepiej zapowiadających się kandydatów. Celem były dzieci do lat pięciu. Członkowie Mirai uważali, iż był to najdogodniejszy wiek zarówno do wychowania, jak i do rozpoczęcia szkolenia bojowego. W ten sposób tworzyli armię złożoną z niemalże perfekcyjnie zdyscyplinowanymy żołnierzami. Korzyści mieli z tego niemałe. Stosując takową metodę, od wielu już lat odnosili ogromne sukcesy w każdej bitwie. Z biegiem czasu jednak, a także wieloma zmianami przywódców, początkowa idea Miriai znacząco się zmieniła. Grupa przestała walczyć za swój kraj, a za tych, którzy najzwyczajniej dali więcej w rękę. Stali się typowymi najemnikami, poszukiwanymi przestępcami, nukeninami. Nikomu to jednak nie przeszkadzało. Interes kwitł, a wpływy Mirai przez kolejne lata coraz to bardziej rosły.
Życie Shiraia było dość ściśle związane z tą grupą. Ale zacznijmy od początku. Młodzieniec z wioski piasku. Żył w bardzo normalnym domu, aczkolwiek od dziecka był jakby inny. Bardzo cichy, nie lubił robić wokół siebie szumu. Kompletnie nie pokazywał, ani ujawniał żadnych emocji. Jego jedynym przyjacielem był Kyuzo, który był jego kuzynem z Iwagakure. Dogadywali się bardzo dobrze i tylko przy nim chłopiec potrafił się uśmiechać. Podczas wspólnych zabaw. Mijały kolejne dni dorastania, aż w końcu wydarzyło się coś niespodziewanego. Pewnej nocy do domu włamali się jacyś shinobi. Ogłuszyli całą rodzinę - nie mordowali. Tej nocy Shirai został porwany. Okazało się, że za tym wszystkim stała organizaca Mirai. Tak mijały dni, tygodnie i miesiące. Okazało się, że kuzyn chłopca również został porwany. W ten sposób byli kreowani na shinobi. Nie byli w zwyczajnej akademii. Wszystkiego uczyli się tutaj, w organizacji o żelaznych prawach, zasadach i regułach. Nie było litości, była dyscyplina. Tak minęło kilka lat, a chłopcy zaprawili się nieco w boju. Zdobyli doświadczenie i umiejętności.
Wszystko jednak miało swój koniec i tak też można powiedzieć o tejże organizacji. Właśnie tak. Niespodziewany atak avatarów na główną siedzibę grupy przestępczej przyniósł niespodziewanie przez nikogo konsekwencje. Nikt nie był przygotowany na kataklizm, jaki ze sobą niosły żywe legendy. W mgnieniu oka organizacja Mirai przestała najzwyczajniej istnieć. A co z Shiraiem i Kyuzo? Byli razem podczas tego wydarzenia. Po prostu odeszli. Skierowali się w stronę Ta no Kuni. Musieli rozpocząć nowe życie, obrać nowy kierunek i ustalić nowe cele.
Myśli || Słowa


● Wytrzymałość psychiczna (poz. 1)
● Kradzieże (poz. 1)
● Tworzenie notek (poz. 1)
● Ukrywanie emocji (poz. 1)
● Sztuka pieczętowania (poz. 1)
Specjalizacja: Kazeshihai

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”