Sarutobi Nakata

Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
Awatar użytkownika
Nakata
Posty: 3635
Rejestracja: ndz, 12 lip 2015, 20:00
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813
Lokalizacja: Bydgoszcz

Sarutobi Nakata

Post autor: Nakata » sob, 12 sty 2019, 16:49

Metryka:

Imię: Nakata

Nazwisko: Sarutobi

Pseudonim:

Płeć: Mężczyzna

Ranga: Jounin

Status: Shinobi

Klan: brak

Ścieżka rozwoju: Taijutsu

Natura Chakry: Fuuton [A], Doton [A]

Pochodzenie: Konoha

Aktualne Miejsce Pobytu: Konoha

Aparycja i charakter:

Wiek: 19

Wzrost i waga: 212cm/140kg

Aparycja:
Z Nakaty wyrósł kawał dziada co jest pewnego rodzaju uśmiechem losu ze względu na jego bezpośredni styl walki. Wielkie ciało oraz duża waga sprawiają, iż budzi respekt, a gdy pokazuje jak szybko jest w stanie wprawić je w ruch wprawia w zaskoczenie niejednego z ludzi. Młody mężczyzna mierzy grubo przeszło dwa metry wzrostu, a przy tym ma szerokie bary, oraz ogólnie potężną budowę ciała. Jego dłonie oraz stopy są spore, a duża ilość mięśni mocno winduje wzwyż wagę jego ciała. Przechodząc do szczegółów zacznijmy od góry. Ten ma gęste i proste czarne włosy, długości mniej więcej pięciu centymetrów, które zaczesuje w tył. Brwi ma krzaczaste, jednak nie szalenie, a pod tym spore, uczciwe oczy również tego samego koloru co kłaki. Nos, również ma spory, z niewielkim garbem, dla kontrastu wargi ma raczej niewielkie. Cała twarz ciosana jest jakby z kamienia przez niezbyt wprawnego artystę. Rysy, bowiem są ostre, a kształty kanciaste. Dla urozmaicenia na podbródku nosi krótką kozią bródkę. Co do koloru skóry to jest ona całkiem opalona, w dość naturalny sposób. Rosłe ciało Sarutobiego nosi sporo blizn, ale twarz akurat ich uniknęła.

Ubiór:
Jeśli chodzi o ubiór to Chuunin od zawsze stawiał na praktyczność w pracy. Dlatego nosi się w dość typowy dla ninja z Konohy w sposób. Zatem nosi typowy czarny strój do pary. Na dole długie czarne spodnie do kostek z ściągaczami, które wykonane są z dobrego materiału, także są całkiem odporne na obtarcia przy tarzaniu się po ziemi, co jest dość normalne dla Shinobi w służbie czynnej. U góry, natomiast bluzę tej samej barwy, z długimi rękawami oraz ściągaczami na nadgarstkach. Na prawym oraz lewym barku znajdują się czerwone znaki kraju Wiru, które przypominają o starych czasach, w których Konoha była blisko związana z Uzumaki pochodzącymi właśnie stamtąd. Na ten zestaw nałożona jest typowa dla Chuuninów kamizelka o jasnobrązowej barwie. W niej znajduje się sporo przydatnych kieszeni, a sama jest naprawdę wytrzymała jak na brak wzmocnień skórą czy metalem. Na jej plecach znajduje się ten sam symbol, który chłopak nosi na bluzie. Do ubioru trzeba dodać opaskę na czole, ta wykonana jest z czarnego materiału, wraz z blaszką z przodu, na której wyryto specyficzny wzór, który informuje o przynależności do Konoha Gakure oraz typowe dla ninja sandały bez palców tej samej barwy.

Cechy Charakteru:
Z charakterem Nakaty jest trochę jak z głównymi bohaterami filmu Shrek 2. Te po wypiciu eliksiru „żyj długo i szczęśliwie” zmieniły swoją zewnętrzną powłokę, ale wewnątrz nadal byli obskurnym ogrem i marudnym osłem. Tak też Sarutobi zdał sobie sprawę, iż jego naturalne usposobienie przeszkadza w kontaktach z postronnymi, nie mówiąc już o misjach dyplomatycznych. Najpierw walenie w mordę, a potem pytanie przeszkadza w zbieraniu informacji. Dlatego wykształcił w sobie maskę, którą zakłada gdy tylko może. Według niej jest człowiekiem tak uprzejmym jak to tylko się da, osobą kochającą konwenanse, zawsze stosującą formy grzecznościowe oraz do każdego wypowiadającą się z szacunkiem. Człowieka dobrotliwego i poprawnego, którego nie da się wyprowadzić z równowagi, nie lubiącego rozwiązań siłowych ani agresji. Rzecz, jednak w tym że to tylko maska, pod nią Konoszanin, wciąż jest tym samym naładowanym energią chłopakiem, pyskatym i złośliwym. Takim, który lubuje się w prostych rozwiązaniach, w wręcz przesadny sposób. Gościem, którego łatwo sprowokować, a przy tym pierwszym do działania. Jest odważny, a przy tym czasem sprawia wrażenie szalonego. To nie oznacza, że jest złym człowiekiem. Przy tym jest wesoły, a także bardzo lojalny, skory do dowcipów i zabawy, a dla towarzysza będący w stanie zrobić bardzo wiele. Kolejną ważną istotą jest to, iż kocha walkę, jest ona dla niego pierwszą przyjemnością, bodźcem do samorozwoju, by odnajdywać się w niej coraz lepiej i lepiej. Co sprawia, iż maska spada? Po pierwsze silne emocje popędzane przez adrenalinę. Po drugie bój, gdy dochodzi do walki Sarutobi nigdy nie jest „dżentelmeńskim” sobą. Co do spokojnej swojej wersji to ta stara się wpływać na politykę wioski. Ten wierzy, iż należy przede wszystkim dbać o dobro oraz niepodległość Konohy. Ku temu konieczne jest dbanie o to, by równowaga w regionie została zachowana… Oczywiście przez odpowiednie sojusz. Ta zasada ma jeden wyjątek, w którym to właśnie jego wioska może zaburzać re równowagę jako hegemon. Inaczej trzeba subtelnie grać na szkodę siły dominującej na globie.

Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła: san kaishi (Warunkowy + przy kastetach)
Wytrzymałość: san kaishi
Szybkość: yon kaishi ++ (+ ze specjalizacji, + z bycia bezklanem, warunkowy + przy kastetach)
Zręczność: yon kaishi (san podstawa, + ze specjalizacji, + z bycia bezklanem, + ze specjalizacji)
Kontrola Chakry: san kaishi
 • Zasoby chakry:
duże
Potencjał Genjutsu: san kaishi
Kontrola Natur Chakry:
 • Fuuton: ni kaishi
  Doton: san kaishi
Walka Wręcz: san kaishi

Punkty Fabuły: 9033
Pokaż/Ukryj:
Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa:

Kanzei – Siła kozackiej perswazji

Posiadasz niezwykłą siłę perswazji, którą wykorzystujesz w każdy możliwy sposób. Gdy ktoś ci grozi nie próbujesz szukać wyjścia z sytuacji tylko sam mu grozisz czymś gorszym co od razu powoduję zmianę zdania. Twoje cwaniactwo weszło na nowy poziom.

Kyoujin - Szaleniec

Nie potrzebny Ci żaden miecz ani kij. Bijesz tym co masz pod ręką. Ławki, kamienie, hydranty czy przypadkowy przechodzień - wszystkim biegle się posługujesz. Jesteś na tyle szalony, że mógłbyś wziąć pałeczkę do jedzenia i zatłuc nią Kage wioski na śmierć.

Talent Wrodzony:
Opcja siódma. (10)
Nin: A
Tai: S
Gen: C
Styl Walki: Shuyo - gouken (poziom 2)
Gyakuji Yaban Hito (poziom 3)

Specjalizacja:
- Yoshi Kinsetsu Sento,
- Senshuken Jugekisen: Tekubijutsu,
- Hebi no Gaki

Pakt ze Zwierzętami: Węże (użytkownik)

Bijuu/Pieczęć/Inne:

Inne Umiejętności:
- Wytrzymałość psychiczna (poziom 2),
- Mistrz przywołań (poziom 1),
- Odbijanie pocisków (poziom 3),
- Szybkie wiązanie pieczęci (poziom 1),
- Tworzenie trucizn (poziom 3)
- Tworzenie pieczęci (poziom 1)

Ekwipunek:


Przy sobie: Pancerz Santon Uwagi (na sobie) nagolenniki Guribu (artefakt rangi D) Kamizelka chuunina, ubranie, szalik i rękawiczki z dobrego materiału, ciepła czapka mikołaja, ciepły płaszcz mikołaja, haridoku, gdy zima no to płaszcz, Grzechotka, różdżka, którą można świecić (kocie losowanie), słoik pigułek wzmacniających (24 sztuk), słoik pigułek wzmacniających (25 sztuk), maść na rany (25 użyć), 20x bandaż, 10x pigułka z skrzepniętą krwią, paczka herbatników czapka z piórami bażanta prosto z tori no kuni, kompas, teleskop, 4x mały zwój, płaszcz, lizak regenerujący chakre, 1x krwawiec, 10x płazińca, 24 piguł regeneracyjnych (wytwór niejakiego Nekutai Nakaty), 2x1,5 l. wody, 2l termos z gorącą herbatą

Pojemnik na broń: Kastety Sarutobi, 32x kunai pierwszego typu, 10x kunai z notką wybuchową (w okół rękojeści), 40x shuriken, 3x shuriken demonicznego wiatru 2x notka wybuchowa, 30x mikibishi, 10 metrów żyłki, 10x bomba dymna, 10x bomba świetlna, 30x senbon

Zapieczętowane: 1 mały zwój:
- 5x strzykawka
- 5x zakorkowana fiolka 50 ml

2 mały zwój:
- 2x skalpel
- zestaw narzędzi chirurgicznych

3 mały zwój:
- 3x uvaria
- 3x dziewięćsił bezłodygowy

4 mały zwój:

Pieniądze: 36575 rou (ogółem), 5000 (przy sobie), 31575 (w Konoha depozycie)
Pokaż/Ukryj:
Depozyt:
- Pancerz Muneate

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:

 • E:
  - Kai,
  - Nawanuke no jutsu,
  - Kawarimi no jutsu,
  - Bunshin no jutsu,
  - Henge no jutsu

  D:
  - Shunshin no jutsu,
  - Fubaku Hojin,
  - Fukumi Hari,
  - Dekata Ki,
  - Dekata Mizu,
  - Hea no jutsu,
  - Kawara Shuriken,
  - Shiru no jutsu
  C:
  - Kage Bunshin no jutsu,
  - Kuchiyose no jutsu,
  - Hari Senbon,
  - Hari Jizou,
  - Nan Kaizou,
  - Waiya Sasshi,
  - Jishin no Furue,
  - Kuchiyose: Raiko Kenka no jutsu
  B:
  - Rasengan,
  - Nikutai Kassei,
  - Heaburedo,
  - Shoshitsu no jutsu,
  - Bakuretsu Kage Bunshin no jutsu,
  - Doku Kiri,
  - Ranjishigami no jutsu,
  - Kodate no jutsu
  A:
  - Taju Kage Bunshin no jutsu
  Fuuton:
  D:
  - Ensho no Kaze,
  - Reppusho,
  - Kiryo,
  - Taiki Osen
  C:
  - Fuuton Sunabokari,
  - Daitoppa,
  - Ressenpu,
  - Reppuken,
  - Kami Oroshi,
  - Hien,
  - Komakai Butoukai Tatsumaki,
  - Kuki no Tanoshimi
  B:
  - Juha Sho,
  - Juha Reppu Sho,
  - Kamikaze
  Doton:
  D:
  - Doro Kawarimi,
  - Gensetsukon,
  C:
  - Moguragakure no jutsu,
  - Dochu Eigiyo no jutsu,
  - Ganchuso,
  - Doroku Gaeshi,
  - Poru Iwa
  B:
  - Doryo Dango,
  - Dosekidake,
  - Fukusu Doroku Gaeshi,
  - Ganchuro no jutsu,
  - Arijigoku no jutsu,
  - Goremu no jutsu,
  - Dochubaku,
  - Doryu Taiga,
  - Doryudan,
  - Shisa

  Węże:
  C:
  - Hebi Dageki Oki,
  - Hebi Dageki Ken,
  - Hebi no Kaori,
  - Sen’eijashu,
  - Sukeru Shirudo no jutsu
  B:
  - Jagei Jubaku,
  - Kuchiyose: Iwa Hebi no Dozo,
  - Hebi Dageki
  A:
  - Senei'Tajashu
  - Hoku Hebi
Taijutsu:

 • E:
  - Sennen Goroshi,
  - Boko,
  - Dainiamikku Entorii
  D:
  - Konoha Raiken,
  - Konoha Ageruken,
  - Konoha Reppuu,
  - Konoha Senpuu,
  - Konoha Shoufuu,
  - Katari Ikuzo
  C:
  - Kage Buyo,
  - Kobushi no Ganseki
  - Shishi Rendan,
  - Hando Ouda,
  - Ningen Dangan no jutsu,
  - Appu,
  - Konoha Daisenpuu
  B:
  - Konoha Kaigansho,
  - Yubi Ryoku,
  - Atsu Shou
  A:
  - Rariatto
Genjutsu:

 • E:
  - Hidoi no jutsu,
  - Utusemi no jutsu
  D:
  - Kokohi no jutsu,
  - Sakkaku Kyoki
  C:
  - Hana Tonsou,
  - Kyakubu Satsu,
  - Jigoku Gouka no jutsu
Specjalizacji:
 • brak
Własne:
 • Ken Ouda
  Pokaż/Ukryj:
  Kage Boko
  Pokaż/Ukryj:
  Paiku
  Pokaż/Ukryj:
  Hiroidesu Kosaten
  Pokaż/Ukryj:
  Hoirubureka
  Pokaż/Ukryj:
  Doton, Doro Gonshu Chikara no jutsu
  Pokaż/Ukryj:
  Doton, Moguradaiba no jutsu
  Pokaż/Ukryj:
  Sutoraiki no Kyoka
  Pokaż/Ukryj:
  Hiroi Kogeki
  Pokaż/Ukryj:
  Hebi Kurage no jutsu
  Pokaż/Ukryj:
[/list]

Inne:


Nindo:

Osiągnięcia:
Pokaż/Ukryj:
Choroby:

Fobie:

Poziom synchronizacji z naturalną energią: 56% (wylosował Kozoke 12.01.2019)

Informacje:

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 16
Rangi C - 8
Rangi B - 3
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:

Misja ratunkowa dla kraju drewna, festyn shinobi, obóz ninja w Tetsu, event na CE

Informacje odnośnie czynów w świecie shinobi:
O twoim zwycięstwie, zaczęły krążyć plotki, które rozchodzą się lepiej, niż świeże bułeczki. W wiosce Gorących Źródeł, jesteś przyjmowany jak bohater i niemal każdy pragnie cię ugościć, najlepiej jak potrafi, na swój koszt oczywiście, bo jakby to tak brać pieniądze od bohatera, który uratował ich dom i rodziny. U władz wioski, również masz niemałe dojścia, szczególnie u córki starszego, Noriko.
Informacje na twój temat nie pojawiły się tylko w tej jednej wiosce, lecz rozeszły się po całym kraju, choć im dalej, tym były bardziej zniekształcone. Jedne przedstawiały cię jak pięciometrowego goryla, który rozpruł całą armię gołymi rękoma, inne, zaś, mówiły, że wygrałeś tylko dzięki pomocy mieszkańców wioski, oraz wsparciu ze strony Konohy, które nadeszło w odpowiednim czasie. Wiadomo, jak to plotki..
Biografia:


Wydaje mi się, iż nim zacznę opowiadać losy samego Nakaty warto, by wspomnieć słów kilka o osobach, które miały do tej pory na niego największy wpływ. Byli nimi oczywiście jego rodzice – Tadei i Suzume. Dwójka ta jest dość niecodziennym małżeństwem. Z jednej strony on, uznawany za geniusza, mimo młodego wieku jounin, świetny shinobi, potężny człowiek, a z drugiej strony ona – właścicielka sklepu z kwiatami… a nawet nie samodzielna właścicielka, bowiem łączy ów biznes wraz z rodziną. Co zbliżyło ludzi pozornie tak różnych od siebie? Oczywiście przypadek. Zdarzyło się to wszystko w Konoha gakure gdy Tadei był ranny po jednej misji, a do tego by odpocząć dłużej, wziął sobie urlop. Nudziło mu się, jednak strasznie, więc szlajał się po wiosce i kawałek za nią. Tak spotkał swą wybrankę serca, która właśnie zrywała kwiaty na łące. Czy to dlatego, że Suzume była wyjątkowo urodziwą, młodą kobietą czy z innego powodu Tadei postanowił jej pomóc. Cały dzień rozmawiali, zrywali kwiaty i spacerowali, a wrócili zauroczeni w sobie. Przez resztę urlopu Tadei spotykał się z kwiaciarką, a po powrocie do pracy robił to gdy tylko wracał do wioski z misji. Owocem tych spotkań szybko okazała się nie tylko miłość między dwojgiem tych ludzi, ale również ciąża Suzume. Para nie zastanawiając się długo pobrała się, a niespełna rok później na świat przyszedł młody Nakata. Najnowszy członek klanu Sarutobi, o którym to też myślę, że warto by co nieco na start powiedzieć. Rodzina ta, bowiem jak na świat shinobi jest dość nietypowa. Jest, bowiem stara tak jak i wioski shinobi, a może i bardziej, a choć nie posiadają oni żadnego kekkei genkai to z tym nazwiskiem pojawiło się w przeciągu historii kilku wybitnych shinobi, tacy jak Sandaime Hokage – Hiruzen czy jego syn – Asuma. Rodzina ta miała, więc w świecie ninja swoje tradycje także naturalnym wydawać się mogło, iż ścieżka zawodowa Nakaty, również zostanie pokierowana w tę stronę.

No i cóż… dobrze się wydawało. Co prawda Suzume nie była zbyt radosna na myśl o takim przebiegu wydarzeń. Nie dosyć, że musiałaby się ciągle martwić o męża to jeszcze o syna. Niewiele, jednak mogła tutaj zrobić. Gdy tylko Nakata troszkę podrósł, a Tadei akurat był w domu to opowiadał synowi historie ze swoich misji, rzecz jasna nadając im znacznie bardziej różowe barwy (tj. np. tatuś nikogo nie zabijał tylko pokonywał złego pana). Chłopiec zaś był żywo tym zafascynowany, bardzo szybko zaczął z innymi dziećmi na podwórku bawić się w ninja wykrzykując raz po raz „a ja jestem Yondaime Hokage!” albo „jestem kopiującym ninjom Kakashim!”. Były to, bowiem dwie ulubione postacie Nakaty z historii i to o nich prosił najczęściej, by ojciec opowiadał i ich starał się najczęściej udawać. Zabawy te z czasem przyniosły trochę problemów wychowawczych rodzicom. Gdy, bowiem Nakata wyrósł z udawania sławnych ninja i z efektami dźwiękowymi imitowania tworzenia kul ognia czy innych super technik, rozpoczęły się bardziej praktyczne zabawy z kolegami. Znaczy, że chłopcy, a czasem i dziewczęta zaczęli robić sobie sparingi jak „prawdziwi ninja”. Rzecz jasna z początku nikt nie chciał sobie zrobić krzywdy, ale wiecie jak to jest? Ktoś kogoś przypadkiem źle trafi, ten mu odda ile fabryka dała, a potem już jest zwykła bójka. Tłumaczenia i tyrady Suzume zdawały się na nic, gdyż kwiaciarka po prostu nie potrafiła przemówić do głowy chłopaka, który chciał być ninja. Dopiero gdy ojciec wrócił i rozkazał mu przestać się bić z kolegami Nakata usłuchał, tłumacząc ojcu, że zwyczajnie chciał trenować, by być wielkim shinobi. Tadei, więc by spożytkować nadwyżki energii chłopaka oraz by skierować jego rozwój w odpowiedni sposób dał mu książki z podstawami treningu własnego ciała oraz pokazał jak się takie ćwiczenia powinno przeprowadzić. Do tego mądrze wytłumaczył mu, że tak wygląda trening prawdziwego shinobi, a bójki z kolegami są dla dzieciaków. Taka metoda psychologiczna podziałała w 100%. Następnym razem gdy przyszli znajomi Nakaty i zaproponowali mu „sparingi” ten wydał z siebie przeciągłe „pfff” i orzekł, że to dziecinada, a on trenuje profesjonalnie. Po długich namowach (wyhandlował za to sporo słodyczy) pokazał znajomym zwoje, które dał mu ojciec oraz przedstawił ćwiczenia. Generalnie chłopak wpatrzony był w Tadei’ego jak w obrazek, jego ojciec był tym kim on kiedyś chciałby zostać… no prawie. Byli bowiem ludzie, którzy wzbudzali w młodym Sarutobi jeszcze większy szacunek niż rodzic. Byli to zamaskowani członkowie oddziału ANBU, których co jakiś czas chłopak widywał na ulicach wioski, które patrolowali. Czasem nawet starał się chować i ich szpiegować chcąc zobaczyć co oni właściwie robią, ale jak na złość tylko chodzili. Wszyscy, jednak zdawali się ich darzyć respektem graniczącym ze strachem, zaś ojciec gdy go o nich spytał powiedział tylko, że to członkowie elitarnego oddziału ANBU, który spełnia niebezpieczne i odpowiedzialne funkcje. Niczego więcej, chłopak był bardzo zawiedziony tak ogólną odpowiedzią, ale postanowił nie męczyć, więcej o to rodzica. Od tego czasu Nakata trenował coraz ciężej, a to wszystko by kiedyś móc przywdziać te tajemniczą maskę.

Wkrótce nastąpił kolejny przełomowy moment w życiu młodego Sarutobi. Otóż gdy ten miał już swoje 8 lat rodzice poprosili go na poważną rozmowę. Nakata dokonał szybkiego rachunku sumienia czy czegoś nie zmajstrował ostatnio za co Ci mogliby mieć do niego jakieś pretensje. Młodzian nie znalazł za wielu takich rzeczy, więc był raczej zdziwiony tym poważnym tonem. Mimo to przyszedł pełen nawet lekkiego strachu. Wtedy ojciec opowiedział mu o instytucji jaką jest akademia ninja szkoląca nowych shinobi dla Konoha gakure. Powiedział, że uczą tam prawdziwi shinobi i że jest to pierwszy krok do zostania prawdziwym ninja. Po tym zapytał czy Nakata nie chciałby, aby ten zapisał go na egzamin do owej szkoły. Dalej młodzian nie za bardzo słuchał. Było wspomniane coś o niebezpieczeństwach świata shinobi, coś o odpowiedzialności. „Tak, tak tak tak tak!” Zawołał pełen radości i euforii chłopak przerywając ojcu w połowie zdania. Rodzicie tylko się uśmiechnęli i rzeczywiście na następny dzień Tadei udał się do akademii, by zapisać syna. Nakata poszedł razem z nim, by być pewnym, że ojciec na pewno dobrze go wpisał, i że to wszystko aktualne oraz by obejrzeć jak to wszystko wygląda. Był to najbardziej podniecający dzień w życiu młodziana, aż do czasu egzaminu. Nie było choć jednego dnia, w którym Sarutobi obudziłby się tak zestresowany, nawet nie chciało mu się jeść! W końcu nastąpiła godzina testu, na którym było sporo dzieciaków. Wszyscy pokazali co potrafili i sobie poszli w niepewności. Następne kilka dni było dla Nakaty udręką. To czekanie było beznadziejne, szczególnie dla kogoś tak pełnego energii jak on. W końcu przyszły wyniki i chłopiec się dostał. Był to najszczęśliwszy moment życia. Rodzice z tej okazji zrobili małą imprezę rodzinną, pozostałe dwa tygodnie minęły mu na treningach jak z bicza strzelił. Tego dnia kładł się spać ze świadomością, że jutro po raz pierwszy pójdzie do akademii robiąc wielki krok do zostania shinobi. Nie mógł się doczekać tak bardzo, że zaśniecie sprawiło mu ogromne problemy.

Nakata jako młody shinobi okazywał wielki talent, a można i by powiedzieć nawet że geniusz! Niestety ciężko zachorował i zapadł w śpiączkę. Został zahibernowany przez co spał sobie, a w jego organizmie nic się nie zmieniało. Obudził się po koło roku ze słowami:
- O w dupe! - po tym powiedział - dajcie żryć! - i tak oto Konoha zniszczona zyskała promień nadziei po wielkiej tragedii, oto wracał do niej największy jej talent młodego pokolenia, Sarutobi Nakata. Jego rozwój popędził od tego momentu w przód. Chłopak wraz z latami wykonywał kolejne misje rosnąc jako ninja, ale także człowiek. Odnajdywał się w zawodzie starając się dostosować do niego swój charakter, aby być skuteczniejszym nie tylko w boju, ale również w pozostałych działaniach zawodowych. Dzięki temu udało mu się awansować na poziom Tokubetsu Chuunina, wykonać dwie misje dyplomatyczne, trochę misji C i nawet parę rangi B. Dzięki temu jego akcje w wiosce systematycznie rosły, a on sam zaczął sam przymierzać się do roli Jounina, coraz bardziej licząc na nominacje do egzaminu ze strony wioski. Takowy awans czuł, że byłby to przełom w jego karierze.

Poprzednia KP
Ostatnio zmieniony czw, 2 sty 2020, 13:09 przez Nakata, łącznie zmieniany 104 razy.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Nakata
Posty: 3635
Rejestracja: ndz, 12 lip 2015, 20:00
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sarutobi Nakata

Post autor: Nakata » sob, 12 sty 2019, 21:55

Karta wiedzy nabytej:

Odwiedzone kraje:
 • Kaze no Kuni
 • Taki no Kuni
 • Hi no Kuni
 • Tetsu no Kuni
 • Yama no Kuni
 • Hayashi no Kuni
Poznane klany:
 • Kouseki (podstawowe informacje)
 • Hyuuga (całkiem szczegółowe informacje)
 • Kemono (podstawowe informacje)
Poznane techniki:
 • Heaburedo (ninjutsu)
 • Kaiten Shuriken (fuuton)
 • Shoshitsu no jutsu (ninjutsu)
 • Juha Sho (ninjutsu)
 • Shoushagan no jutsu (ninjutsu)
 • Kesshou Shuriken no jutsu (Kouseki)
 • Kurenai no Kajitsu (Kouseki)
 • Shuriken Ranbu (Kouseki)
 • Kamikaze (fuuton)
 • Haretsu (specjalizacja mistrza miecza)
 • Kasumi Juusha no jutsu (genjutsu)
 • Sennou Sousa no jutsu (genjutsu)
Ostatnio zmieniony śr, 7 sie 2019, 18:40 przez Nakata, łącznie zmieniany 3 razy.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Nakata
Posty: 3635
Rejestracja: ndz, 12 lip 2015, 20:00
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sarutobi Nakata

Post autor: Nakata » sob, 12 sty 2019, 21:56

Towarzysz


Imię: Kuroboru (jap. Czarna Kulka)
Gatunek: Kruk
Wygląd:
Kuroboru nie posiada wielu charakterystycznych cech wyglądu, które odróżniłyby go od zwykłego kruka pospolitego. To zresztą wyjątkowo cieszy Nakatę, który dzięki temu dostrzega ogromny potencjał szpiegowski swego kolegi. Dlatego też nie zakupił mu żadnej opaski z symbolem Suny ani niczego innego takiego. To, bowiem od razu spaliłoby na panewce pomysł skorzystania z jego pomocy, jako agenta podszywającego się pod zwykłego ptaka. Kuroboru posiada więc ciemny, wydatny dziób, czarne pióra, a i oczy tego samego koloru. Nawet łapy ma w kolorze wyblakłej smoły zakończone pazurami, którymi może chwytać się przeróżnych gałązek, a także zaatakować w bardzo ograniczonym stopniu. Jedynym co właściwie go odróżnia od typowego kruka jest rozmiar. Pupil Sunijczyka, bowiem jest około półtorej raza większy od zwyczajnego przedstawiciela gatunku. Do tego na nóżkach posiada niewielkie opaski, na których znajdują się pieczęcie.
Cechy charakteru
Kuroboru jest gadatliwym ptakiem. Może i wygląda na typa spod ciemnej gwiazdy, ale tak naprawdę jest ciepłym, wesołym stworzeniem. Lubi rozmawiać, żartować, fruwać, brać udział w ryzykownych akcjach. Mimo tego na misjach jest także wyjątkowo karny. Zdaje sobie sprawę, że jego potencjał bojowy jest ograniczony, więc woli słuchać wszelkich rozkazów Nakaty, aby zwyczajnie uchronić się przed utratą większej ilości piór z kupra. Wszystko co mu się zada stara się zrobić jak najdokładniej, jest bardzo zaangażowany i zdeterminowany, przyjemny towarzysz za równo życia wolnego jak także misji.
Techniki:
- Shiru no jutsu,
- Kuchiyose: Raiko Kenka
Zapieczętowane w opaskach:
- 3 kule z kolcami z przyczepionymi notkami wybuchowymi (po jednej na sztuke, w każdej chakra Nakaty)
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Nakata
Posty: 3635
Rejestracja: ndz, 12 lip 2015, 20:00
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Sarutobi Nakata

Post autor: Nakata » sob, 12 sty 2019, 21:56

Nakata jako prowadzący

Początek stażu jako prowadzący: 27 lipca 2016

Przeprowadzone misje:
D: 20 C: 2 B: 2
Pokaż/Ukryj:
A:
S:

Przeprowadzone wyprawy:
D:
C:
B: 2
A: 1
Pokaż/Ukryj:
S:

PMG: 33
Pokaż/Ukryj:
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karty Postaci”