Wain Masu

Czyli drugie postacie graczy.
Wain Masu
Posty: 17
Rejestracja: śr, 6 mar 2019, 17:57
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Suna
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 35
KP: viewtopic.php?f=36&p=285122#p285122

Wain Masu

Post autor: Wain Masu » śr, 6 mar 2019, 18:49

Metryka:

Imię: Wain

Nazwisko: Masu

Pseudonim: Sekkyō

Płeć: Mężczyzna

Ranga: Genin

Status: Shinobi

Klan: Bezklanowiec, Ścieżka Ninjutsu

Kekkei Genkai: Brak

Natura Chakry: Suiton

Pochodzenie: SunaGakure no Sato

Lojalność: SunaGakure no Sato

Aparycja i charakter:

Wiek: 35

Wzrost i waga: 170cm 90kg

Aparycja: Przystojny młodzieniec. Tak opisałaby go każda babcia, co nie jest dalekie prawdy, gdyż jego babcia na ten przykład wypowiedziała dokładnie te słowa tylko w odniesieniu do innej osoby. Wain posiada piękną kwadratową, wysuniętą do przodu szczękę i nastroszone blond włosy. Za dziecka dużo pracował na roli co ukształtowało jego muskularne ciało o szerokich barkach. Gdyby nie fakt, że postanowił oddać się Bogu to z pewnością zostałby kimś sensowniejszym... Może skończyłby kulturoznawstwo? Niewiadomo... Wiadomym jest jednak to, że jego szerokim dłutem osadzona twarz genialnie komponuje się z szeregiem białych zębów w szerokim uśmiechu i szeroko otwartymi oczami.

Ubiór: Zamszowe buciki charakterystyczne wśród młodych księży. Proste czarne spodnie i dokładnie wyprasowana czarna koszula ze złotymi mankietami i spinkami przy kołnierzu w kształcie krzyży dodatkowo ozdobiona śnieżnobiałą koloratką. Standardowy strój księdza, nawet jeśli liczyć wielki złoty medalion zwisający z szyi. Do tego biały płaszcz sięgający kostek, taki z lekkiego materiału z wysokim kołnierzem oraz wieloma guzikami przy rękawach. Seksi ksiądz aż miło się modli. Często nosi też okulary zerówki, nie żeby miał problemy ze wzrokiem... po prostu kiedyś zaczął je nosić bo wyglądał na bardziej oczytanego i tak jakoś mu zostało.

Cechy Charakteru: Wain zawsze jest niezwykle pewny swoich przekonań. Wie bardzo wiele o istotach boskich i chętnie o nich naucza każdego kto ma ochotę posłuchać choć nie jest to do końca wymagane. Brzydzi się grzechem a właściwie tym co sam uważa za grzech: Arogancję, pychę, chciwość. Oczywiście nie przeszkadza mu to w byciu właśnie taką osobą choć innym przesłania to jego najczęściej miła osobowość. Wyznaje średniowieczne metody nawracania i choć blisko mu do wyznawców Jashina to nie jest jednym z nich. Nie chce zagłady świata i śmierci wszystkich istot. Chce nawrócić świat i uwolnić go od grzechu! Sam często stosuje na sobie kary cielesne karając się za swoje skłonności kierowane ku młodzieży w wieku kwitnącym. Choć obecnie sam jest młody to wychowanie w religijnej rodzinie nakazuje mu powściągliwość.

Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła: Zero Kaishi
Wytrzymałość: Zero Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Zero Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi
  • Zasoby chakry:
Zero Kaishi + (+bezklanowiec)
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi
Kontrola Kekkei Genkai: Zero Kaishi
Kontrola Natur Chakry:
  • Suiton:
Zero Kaishi + (+bezklanowiec)

Walka Wręcz: Zero Kaishi
Punkty Rozwoju: 5+16(wymiana z PS)=21-15(szybkość na Ichi)=6-5(persfazja lv1)=1+24(misja D)=25
Punkty Sławy: 5-5(wymiana na pr)=0
Punkty Fabuły: 25

Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa:
34. Kisaku – Otwarty na wszystko.
Nieśmiałość ? A co to takiego ? Podejść do kogoś i zagadać to nic trudnego, ponadto jesteś duszą towarzystwa zawsze wszystkich zabawiasz i rozpoczynasz jakiś temat gdy poprzedni się już skończył. Jesteś niezbędny na każdej imprezie.

Talent Wrodzony:
Nin: S
Tai: A
Gen: D
Styl Walki: Masutasutairu

Specjalizacja: Brak

Pakt ze Zwierzętami: Brak

Bijuu/Pieczęć/Inne: Brak

Inne Umiejętności:
Persfazja lv 1
Ekwipunek:


Przy sobie:

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane:

Pieniądze: 150+1000(za PS)+225(misja D)=1375 rou.

Depozyt:

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
  • Wszystkie E
Taijutsu:
  • Wszystkie E
Genjutsu:
  • Wszystkie E
Specjalizacji:
  • brak
Własne:
  • brak
Inne:


Nindo:

Mój lśniący miecz i ma ręka sprawują sąd.
Dokonam zemsty na mych wrogach.
I odpłacę tym, którzy mnie nienawidzą!
O Panie!
Posadź mnie po prawicy swojej i zalicz mnie w poczet swoich świętych!


Osiągnięcia:

Choroby: Kilka różnych -filii.

Fobie: brak

Ranga Dodatkowa: Kaznodzieja

Wypełnione Misje:


Rangi D - 1
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:


Biografia:


Wain wychował się w seminarium. Tak, po prostu. Jest w końcu księdzem, dość młodym zresztą więc to chyba oczywiste, że w jakimś seminarium pierw być musiał? Ot zwykła historia: dzieciak porzucony na progu kościoła zostaje przygarnięty przez księdza alkoholika, który o dziwo nie molestował wychowanka ale miał komu się wygadać ze swoich teorii bo oczywiście wiedział lepiej niż wszystkie religijne księgi. Mając takiego mentora Wain ma nieco skrzywione rozumienie wiary i bojaźni bożej. Sam ma niemałą skłonność do alkoholu zaczerpnięta właśnie po starszym stażem opiekunie. Po kilku latach na rodzinnej parafii i pomocy opiekunowi jako ministrant młody Masu dołączył do wspomnianego seminarium, choć nauka nie szła mu zbyt łatwo. Nauki jakie otrzymał za młodu kłóciły się z tymi zyskanymi w szkole. Jego przekonania i bystry umysł pozwoliły mu jednak ukryć prawdę w jaką wierzył! Skrycie wyznawał własne racje czekając cierpliwie na koniec nauk by zostać prawdziwym księdzem i móc nauczać innych według tych właściwych przekonań jakie objawił mu jego wychowawca! Takkk! Arogancja fałszywych proroków napotka to na co zasługuje! Wain skąpie się w ich krwi ku chwale Pana i siądzie po jego prawicy! A potem podotyka tych pięknych młodych owieczek. <3
Uchroni niewinne dzieci od mroków niewiary i bluźnierstwa a potem namaści je i puści w świat! By dalej głosiły wolę boską! I kształtowały ten piękny świat bez arogancji, chciwości i zakłamanych prawd! Ku chwale Boga!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Towarzysze Główni”