Fumio Hyūga

Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
Fumio
Posty: 1
Rejestracja: sob, 2 lis 2019, 16:26
Płeć: Mężczyzna

Fumio Hyūga

Post autor: Fumio » śr, 20 lis 2019, 20:57

Metryka:

Imię: Fumio

Nazwisko: Hyūga

Pseudonim: -

Płeć: mężczyzna

Ranga: Student akademii

Status: shinobi

Klan: Hyūga

Kekkei Genkai: Byakugan

Natura Chakry: Fuuton

Pochodzenie: Konohagakure no Sato

Lojalność: Konohagakure no Sato

Aparycja i charakter:

Wiek: 9 lat

Wzrost i waga: 145 cm / 35 kg

Aparycja:
Jeśli chodzi o wygląd chłopaka, to ten niespecjalnie wyróżnia się na tle swoich rówieśników, może poza pewnymi wyjątkami. Fumio posiada w miarę jasną karnację. Jest on dość szczupłym, przeciętnego wzrostu jak na swój wiek, dzieciakiem. Przez to że ma jedynie dziewięć lat, ciężko się u niego doszukać jakichkolwiek muskułów, choć można zauważyć delikatnie zarysy mięśni na jego rękach, spowodowane wykonywanymi przez niego treningami. Natomiast rzeczą, która na pewno przyciąga uwagę ludzi, są jego brunatne włosy. A co jest w nich takiego nietypowego? Otóż są one bardzo długie, sięgają bowiem, mniej więcej do pępka, przez co chłopak często jest mylony z płcią przeciwną. Jednak nie ta cecha najbardziej wyróżnia go wśród innych. Są to natomiast jego białe, pozbawione źrenic oczy, charakterystyczne dla jego klanu.

Ubiór:
Granatowe Sandały
Czarne spodnie
Jasno-kremowa, luźna koszula


Cechy Charakteru:
Fumio na pewno wyróżnia się od swoich rówieśników, pod względem charakteru. Nie oznacza to, że jest w jakiś sposób kłopotliwy, czy nadmiernie egoistyczny, a właśnie zupełnie na odwrót. Chłopak jest bardzo miły, życzliwy i nienawidzi sprawiać innym problemów. Dodatkowo może wydawać się nieśmiały dla nowo poznanych osób, jednak w gronie zaufanych osób, przyjaciół, jest po prostu sobą. Z tego powodu Fumio nie lubi przebywać w większych grupach, ponieważ czuje się w nich bardzo niekomfortowo. Warto nadmienić, że chłopak nie toleruje i gardzi osobami znęcającymi się nad słabszymi. Co do samej przemocy ma on raczej negatywne nastawienie i używa jej tylko w ostateczności. Chłopak unika konfliktów czy bójek jak ognia, a jeśli już do nich dochodzi, stara się je rozwiązywać na drodze pokojowej. Jednak pomimo tych wszystkich cech, Fumio potrafi wypowiedzieć się w danym temacie, mieć swoje własne zdanie i stara się być w miarę możliwości asertywnym. Chłopak przykłada dużą wagę do słów, które wypowiada. Jeśli coś postanowi, to nie ma żadnego sposobu, aby mu to wybić z głowy. Można więc powiedzieć, że jest on pod tym względem trochę uparty. Warto również dodać, że chłopak uwielbia ludzi z dużym poczuciem humoru i mimo tego, że sam nie potrafi opowiadać żartów, uwielbia jak inni to robią.

Atrybuty fizyczne i duchowe:

Siła: Zero Kaishi
Wytrzymałość: Zero Kaishi
Szybkość: Zero Kaishi
Zręczność: Zero Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi
Zasoby chakry:
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi
Kontrola Kekkei Genkai: Zero Kaishi
Kontrola Natur Chakry: Zero Kaishi

Fuuton: Zero Kaishi

Walka Wręcz: Zero Kaishi
Punkty Fabuły:

Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa: Juubun choushu – Doskonały słuch.
Najmniejszy szelest w krzakach powoduje skupienie twojej uwagi. W nocy nie możesz spać przez szmery z zewnątrz, ale to nic skoro można wsadzić do uszu watę. Stojąc blisko kogoś potrafisz usłyszeć jego szepty.


Talent Wrodzony:
Ninjutsu: S
Taijutsu: A
Genjutsu: D

Styl Walki: Jyuken

Specjalizacja:

Pakt ze Zwierzętami: -

Bijuu/Pieczęć/Inne: -

Inne Umiejętności: -


Ekwipunek:


Przy sobie: -

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane: -

Pieniądze: 150 rou

Depozyt: -

Przepisy: -

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
  • brak

Taijutsu:
  • brak

Genjutsu:
  • brak

Klanowe:
  • brak

Specjalizacji:
  • brak

Własne:
  • brak


Inne:


Nindo: -

Osiągnięcia: -

Choroby: -

Fobie: -

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 0
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0


Specjalne Wydarzenia:

Informacje odnośnie czynów w świecie Shinobi:Biografia:


Pewnego ciepłego, słonecznego, typowego dla okresu letniego dnia, w wiosce Konohagakure no Sato, urodził się kolejny przedstawiciel okazałego klanu Hyūga, Fumio. Dla jego matki był to najszczęśliwszy dzień w życiu, jednak jak później się okazało, był to również jej ostatni dzień. Z niewiadomych przyczyn kobieta zmarła zaraz po tym, jak wydała na świat potomstwo. Ojciec chłopaka był zrozpaczony utratą najbliższej mu osoby. Nigdy nie był w stanie pogodzić się z śmiercią żony, przez co wraz z biegiem czasu, mężczyzna diametralnie się zmienił. Z wiecznie wesołego, tętniącego życiem mężczyzny, stał się ponurym i bezwzględnym ojcem. Fumio z pewnością nie miał lekko, gdyż od samego dzieciństwa ciężko trenował by sprostać wymaganiom ojca. Niestety jego tata zazwyczaj nie był zadowolony z rezultatów, ponieważ chłopak był raczej typowym przeciętniakiem i niespecjalnie wyróżniał się na tle innych dzieciaków. Natomiast sprawa miała się zupełnie inaczej, co do jego starszego o dwa lata, brata. W oczach ojca był on chodzącym ideałem. Już jako dziecko, zanim wstąpił do akademii ninja, nauczył się korzystać z byakugana oraz poznał podstawy jyuken, stylu walki charakterystycznego dla jego klanu. Ojciec ciągle powtarzał chłopakowi, że powinien brać przykład ze swojego, starszego brata. Mimo tego, Fumio to w ogóle nie przeszkadzało. Szczerze mówiąc, to właśnie on wspierał go w trudnych chwilach i był poniekąd dla chłopca autorytetem. Młody przedstawiciel klanu Hyūga marzył o tym, żeby być takim samym wspaniałym człowiekiem co jego brat, miłym, opiekuńczym a przede wszystkim wszechstronnie utalentowanym. Jedna, nie zmienia to faktu, że mimo jego determinacji i wysiłku włożonego w treningi, problemem chłopaka był jego potulny charakter. Fumio nienawidził krzywdzenia innych. Dlatego kiedy inne dzieciaki bawiły się w ninja, czy urządzały sobie różnego rodzaju bijatyki, chłopak wolał sobie leżeć na trawie i oglądać piękno otaczającej go natury. Ojciec od początku próbował wyeliminować tą cechę dzieciaka, jednak udało mu się tylko w niewielkim stopniu. Dlatego postanowił jak najszybciej zapisać chłopaka do akademii ninja, żeby ten zrozumiał, że czasami przemoc to jedyna droga w celu ochrony swojego życia i innych...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karty Postaci”