Mushi Kaguya

Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
Awatar użytkownika
Aian
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 5 kwie 2020, 14:28
Płeć: Mężczyzna
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Zasoby Chakry: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12877

Mushi Kaguya

Post autor: Aian » wt, 7 kwie 2020, 16:11

Metryka:

Imię: Mushi

Nazwisko: Kaguya - Ale bezklanowiec-

Pseudonim: Aian

Płeć: Męska

Ranga: Student Akademii.

Status: - Nie znany-

Natura Chakry: Doton

Ścierzka rozwoju : Ninjutsu

Aparycja i charakter:

Wiek:17

Wzrost i waga: 190 85

Aparycja:Wydaje się nosić ubrania blade jak kości lub podobne do szpiku kostnego, kreując się całkowicie na metaliczne odczucie, posiada też dziwne oczy o ciemnych białkach i metaliczny język, więc jak najbardziej taki może być. Noszący na sobie kimono ma też oznaki bandarzu na swoim ciele. Dość wysoki i o białych włosach zdarza się być odbierany za prawdziwego potwora kiedy tak nie jest, bo czasem wydaje się przyjazny, jednak napewno za czymś się kryje (tak wyglada jak szaleństwo, ale nie zawsze musi taki być, bo ukryć się może pod płachtą tajemniczości)

Ubiór: Kimono białe, paski koloru szpiku, bandarze, pełne buty, Miecz

Cechy Charakteru: Oddaje ludziom ten sam charakter przyjaźni co za czasów szkoleń. Czasami wydaje się niczym "strażnik który nie chce zranić swojego nosiciela" to wtedy kiedy nikt się nie przestraszy potwora okazuje się jaki jest dla innych. Śladowe ilości artyzmu, dodają mu nieco perfekcyjnego uśmiechu, który pozwala mu używać żyletkowego ostrza bez strachu. Jego przerażająca twarz staje się nieco miekka jesli patrzy się pod kątem, jest osobą która włada destrukcją dalej orientując. Jego uśmiech jest raczej sympatyczny, kiedy wiadomo, że napewno nad sobą panuje i nie chce nikogo zabić.
Atrybuty fizyczne i duchowe:
Siła: Zero
Wytrzymałość: Zero
Szybkość: Zero
Zręczność: Zero
Kontrola Chakry: Zero +
  • Zasoby chakry: Zero + (-20% zużycie - Ninjutsu)
Kontrola Natur Chakry: Zero
  • Raiton: Zero
Walka Wręcz: Zero
Potencjał Genjutsu: Zero
Ścierzka Rozwoju:
Korzyści płynące ze ścieżki Ninjutsu:
  • + do kontroli, + do zasobów, złużycie -20% zasobów
  • Możliwość wybrania specjalizacji związanej z dominacją żywiołu (Hishihai, Mizushihai, Tsuchishihai, Kaminarishihai, bądź Kazeshihai) niezależnie od wioski startowej.
  • Możliwość tworzenia własnych technik Ninjutsu od rangi Genin po wykonaniu misji rangi C.
  • Nauka technik Ninjutsu kończy się na 80%.
Punkty Fabuły: - Brak -
Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa: 58. Katai! - Niezłomny!
Od dziecka jadłeś dużo danonków, rosłeś jak na drożdżach dzięki czemu Twoje kości stały się niebywale mocne. Pęknięcie kości podczas siłowania na rękę raczej Ci nie grozi i o wiele trudniej Cię połamać, jednak pamiętaj, że nie jesteś niezniszczalny, więc lepiej nie skacz z piątego piętra bo to się nigdy dobrze nie kończy...

Talent Wrodzony:

Styl Walki: - Brak -

Specjalizacja:

Pakt ze Zwierzętami: Zero

Bijuu/Pieczęć/Inne: Zero

Inne Umiejętności: - Brak -
Ekwipunek:


Przy sobie:

Pojemnik na broń: 5 kunai, 5 shurikenów.

Zapieczętowane:

Pieniądze: 150 rou.

Depozyt:

Przepisy:

Asortyment Technik:

Ninjutsu: ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=124&t=11 ... 51#p296851
  • brak
Taijutsu:
  • brak
Specjalizacji:
  • brak
Własne:
  • brak
Inne:


Nindo: - Bruh bruh!

Osiągnięcia:

Choroby:

Fobie:

Ranga Dodatkowa:

Wypełnione Misje:


Rangi D - 0
Rangi C - 0
Rangi B - 0
Rangi A - 0
Rangi S - 0

Specjalne Wydarzenia:


Informacje odnośnie czynów w świecie Shinobi:Biografia:

Pochodzi z klanu Kaguya, jego kości są jednak splamione jak by był przeklęty przez kogoś już od dziecka. Radzi sobie, jednak cena za używanie jego umiejętności na zawsze pozostała na jego kremowo bladej skórze i wyrazie twarzy mordercy. Nie jest w cale zły, jego historia zaczęła się długo przed tym jak może taki się stał....
Już jako 5 latek, opanował swoją pierwszą technikę z walką mieczem związaną, Swój długi miecz wypuszczał chwytając za łańcuch, tworząc żyletke, która jako iż miecz był ładny mimo iż solidny i nieporęczny wyglądała przerażająco. To tylko pogorszyło klątwe, bo jego samopoczucie uległo zmianie.Wiecznie z tym samym koszmarnym usmiechem, zaczął ciachać ludzi wokół niego, jego miecz zawsze kiedy żyletka się wysówała wydawał przeraźliwy klekot.
Już kilka lat później opanował dział B dla swoich technik, nazywano go prawdziwnym talentem, jednak klątwa jego twarzy powodowała, że nie miał za duzo kolegów wokół siebie. Kazano go wysłać jako nie odczówającego zbytniej sympatii na rygoralny trening.
Wrócił jednak jak się okazało miejsce do którego został wysłany zostało doszczętnie zniszczone, a on miał zakrwawiony naszyjnik swojego mistrza, Jashinisty na sobie. Kazano go zamknąć, jednak nie było gdzie, wszędzie oddawał ludziom ten sam charakter przyjaźni, na dodatek zmienił się nieco, był dość artystyczny, jak by klątwa z niego zeszła, jednak kiedy klekot żyletki ponownie spotkał się z jakimś więźniem wiadomo było, że jego moc się jeszcze rozwija.
Ostatnio zmieniony ndz, 10 maja 2020, 19:48 przez Aian, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Używa w medytacji swojej natury w aryzmie, żeby zadać cios jako serie skoków i morderczych rzutek, po czym algorytm chwytajacy się kończy. i zadaje zawsze wtedy ponowny cios bardzo szybko.

Awatar użytkownika
Aian
Posty: 19
Rejestracja: ndz, 5 kwie 2020, 14:28
Płeć: Mężczyzna
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Zasoby Chakry: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12877

Re: Mushi Kaguya

Post autor: Aian » wt, 7 kwie 2020, 16:11

Zaakceptowana przez Moeru
Obrazek

Używa w medytacji swojej natury w aryzmie, żeby zadać cios jako serie skoków i morderczych rzutek, po czym algorytm chwytajacy się kończy. i zadaje zawsze wtedy ponowny cios bardzo szybko.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karty Postaci”