Tsuyo Uchiha

Awatar użytkownika
Tsuyo Uchiha
Posty: 6684
Rejestracja: sob, 3 wrz 2011, 19:08
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Specjal Jōnin
Wiek Postaci: 35
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi ++
Kontrola Fūton: Yon Kaishi +
Kontrola Katon: Yon Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=3156
Lokalizacja: Centrum Zarządzania Wszechświatem
Kontakt:

Tsuyo Uchiha

Post autor: Tsuyo Uchiha » śr, 7 wrz 2011, 17:42

Metryka:

Imię: Tsuyo

Nazwisko: -

Pseudonim:
- Tsu
- Kijutsu-shi
- Kuzuri (Jako ANBU)
- Bohater Sunagakure - Okryty sławą człowiek, który przysłużył się wiosce. Każdy z was jest rozpoznawany przez mieszkańców przynajmniej z wyglądu. Wszyscy was szanują i czują respekt.


Płeć: Shinobi

Ranga: Specjal Jōnin

Status: Shinobi Konohy

Klan: Uchiha Obrazek

Kekkei Genkai:

Obrazek


-Sharingan (Lewe oko - Droga Genjutsu)
-Rinnegan (Prawe oko - Droga Mędrca Sześciu Ścieżek)
-Mokuton

Natura Chakry: Obrazek Katon, Obrazek Fūton

Pochodzenie: Brak dokładnych danych, ale jego rodzice wywodzili się z Konoha.

Aktualne Miejsce Pobytu: Konohagakure no Sato

Aparycja i charakter:

Wiek: 35 lat

Wzrost i waga: 190cm/ 85kg

Aparycja:
Cóż można powiedzieć o wyglądzie Tsuyo? Co wyróżnia go spośród tłumu setek jemu podobnych młodzieńców? Po prawdzie wszystko i nic (z wyjątkiem wzrostu, bo mając ponad metr dziewięćdziesiąt z całą pewnością rzuca się w oczy w społeczeństwie ludzi z natury niezbyt wysokich). On sam, nie przywiązuje zbytniej wagi do swojego wyglądu, jednak po przemianach jakie zaszły w jego organizmie sam zdecydował się odrzucić wszystko co przypominałoby mu o jego dawnym życiu, jednak zacznijmy od początku... Twarz młodego Uchihy pozostała niezmiennie pociągła i bez wątpienia przystojna. Niegdyś mlecznobiałe, nieco wodniste i maślane oczy, teraz stały się bystre i przybrały kolor nasyconej czerni, jednak ktoś, kto będzie się w nie dość długo wpatrywał z pewnością porówna je do węgli na kominku, bo ten kto potrafi patrzeć dostrzeże tlącą się w nich, dobrze ukrytą iskrę... Iskrę determinacji, stanowczości i męstwa. Nie tak dawno temu Tsuyo zastąpił prawego Sharingana Rinneganem - Okiem samsary, które skrzętnie ukrywa. Tak... Tak więc wyżej wspomniane oczy otoczone są gęstymi, długimi rzęsami, zaś zwieńczeniem całości bez dwóch zdań są ciemne, równe brwi układające się w lekkie, eleganckie łuki. Nos młodego Jounina jest... Jest całkiem zwykły po prawdzie, bo nic niezwykłego w nim nie ma... Nie jest ani szczególnie mały, ani też duży. Nie jest zadarty ani opadający. Nie orli ani cofnięty. Nozdrza nie są ani zbyt pokaźne, ani zbyt małe, tak więc chyba można pokusić się o stwierdzenie, że jest w sam raz, prawda? Tak... Co by tu dalej..? Może na chwilę przystaniemy przy ustach? Tak, myślę, że zatrzymamy się tu na chwilę. Usta Konoszanina są dość niewielkie i wyjątkowo rzadko gości na nich uśmiech, jednak gdy już się pojawi jest on szeroki, ciepły i szczery. Wargi młodzieńca często są blade i spękane, gdyż z nieznanych przyczyn chronicznie wysychają a sam Tsuyo nie uznał tego za dość dokuczliwe by fatygować tym dermatologa. No to chyba tyle jeśli chodzi o blade i ponure oblicze Tsu, tak więc pozwólcie, że omówię krótko jego fryzurę. Dawniej, jak zapewne wiecie włosy chłopaka miały płową, burą i mocno nijaką barwę a na domiar złego były potocznie mówiąc „sianowate” jednak po zabiegu, który przeszedł były Hokage, również i one się zmieniły... Zaczęły niezwykle szybko ciemnieć, aż stały się kruczoczarne a Jounin skrócił je w taki sposób, że z niegdyś sięgającej połowy pleców grzywy zamieniły się w sterczące na wszystkie strony świata, ostre i niesforne kosmyki, które w żaden możliwy sposób nie chcą się układać (Co oczywiście ich właścicielowi w żaden sposób nie przeszkadza).
Postura Tsuyo nic a nic się nie zmieniła... Nadal porusza się wyprostowany, ze ściągniętymi łopatkami a jego postawa jest nienaganna. Jedyna dostrzegalna zmiana, jakiej można się doszukać jeśli poświęci się temu dostatecznie dużo uwagi jest coś co można najlepiej określić jako... Gracja..? Widać ją w każdym ruchu chłopaka, w każdym geście (A trzeba Wam wiedzieć, że nie gestykuluje zbyt często, gdyż jak twierdzi odciąga to uwagę jego rozmówców od sensu wypowiadanych przez niego słów i nie pozwala im się skupić, zaś w moim odczuciu... ma rację do diaska!)... Wszystko to nadaje Konoszaninowi gracji, której niegdyś bez wątpienia mu brakowało, jednak nie o tym chciałem prawić... Ciało Uchihy... Ciało, jak można się zapewne domyślić, jest perfekcyjnie wytrenowane i wyrzeźbione, choć smukłe. Pod gładką, bladą skórą kryją się grube niczym powrozy, silne mięśnie co szczególnie widoczne jest w okolicach bicepsów (te są naprawdę pokaźne), łydek, klatki piersiowej i brzucha, jednak nie należy sądzić, że pozostałe partie nie mają znaczenia, czy też znacząco odbiegają swoim stanem od reszty, bo tak nie jest! Dłonie czarnookiego mimo procesu regeneracji nadal pozostają poznaczone licznymi, głębokimi, białymi bliznami, jednak Tsuyo już się ich nie wstydzi i nie kryje nerwowo w kieszeniach jak to bywało dawniej. Tak więc... Jak sądzę udało mi się omówić najistotniejsze aspekty powierzchowności Tsu.

Ubiór:
Strój, który zwykł przywdziewać Tsuyo jest bez wątpienia funkcjonalny i praktyczny. Uchiha zawsze przywdziewa aksamitną koszulę w kolorze węgla, zapinaną na kołki wykonane z kości słoniowej. Jej rękawy nieznacznie rozszerzają się na wysokości nadgarstków, dzięki czemu można ukryć w nich niewielką broń taką jak choćby kunai. Kolejną warstwą jest tu i ówdzie zarysowany, ciemny jak noc Pełny Pancerz Shinobi, spięty grubymi i wytrzymałymi rzemieniami i obwiązany na wysokości podbrzusza lnianą, płową szarfą. Zbroja ta skutecznie chroni zarówno korpus wojownika, jak i jego krocze, biodra, kark oraz ramiona. Ręce byłego Hokage również zostały osłonięte elementami zbroi, choć pochodzącymi z innych kompletów. Karwasze oraz Ochraniacze na łokcie mają dokładnie ten sam kolor co napierśnik i idealnie z nim współgrają. Spodnie Konoszanina mają barwę nasyconej czerni i tak naprawdę nie ma w nich nic ani szczególnego, ani też interesującego, z wyjątkiem faktu, że ich nogawki na odcinku od łydki do kostki zostały ciasno owinięte bandażami, dzięki czemu ściśle przylegają do nóg właściciela. Piszczele i kolana czarnookiego osłonięte są Ochraniaczami na nogi, w kolorze, który naturalnie pasuje do reszty jego pancerza, zaś buty... Tak naprawę są standardowym obuwiem, które zwykli nosi Shinobi wszystkich Pięciu Wielkich Nacji. Całości dopełniają przytroczone do obu ud mężczyzny Kabury na broń, przewieszony prze plecy Māshī (No – Dachi, które Tsuyo otrzymał w prezencie od jednego z wojowników Ukrytej Mgły) oraz wyraźnie kontrastująca z resztą przyodziewku, biała, przyozdobiona szkarłatnymi elementami i wzmocniona Maska Oddziałów ANBU, uformowana na podobieństwo pyska rosomaka. Uchiha niemal nigdy jej nie zdejmuje skrupulatnie starając się ukrywać przed światem swoje oblicze. Okazjonalnie, zależnie od pogody i klimatu panującego w danym regionie wojownik osłania swoją głowę Sakkatem.

Elementy zbroi:

Pełny Pancerz Shinobi w kolorze czarnym
• Czarne karwasze
• Czarne ochraniacze na łokcie
• Czarne ochraniacze na nogi
Maska ANBU

• Sakkat (Okazjonalnie)

Archetyp Charakteru: Chaotyczny Dobry


Cechy Charakteru:
Od czasu metamorfozy, którą przeszedł jego charakter zaczął się diametralnie zmieniać. Niegdyś skryty, ponury i zamknięty w sobie wojownik z nieznanych przyczyn i w zupełnie niewyjaśniony sposób pogodził się z sobą, w pełni zaakceptował to kim był, kim się stał i kim powinien być... Wreszcie po ponad osiemnastu latach udało mu się osiągnąć stan, który sam określa jako „idealna równowaga pomiędzy ciałem, umysłem i duszą” i chyba jest w tym sporo prawdy, bo każdy kto choćby spojrzy na Tsuyo bez wątpienia dostrzeże bijącą od niego aurę spokoju i dostojeństwa. Nie oznacza to oczywiście, że z powodu doświadczeń, które przypadły w udziale młodemu Jouninowi stał się typowym wesołkiem, błaznem skorym do zawierania nowych znajomości, nic z tych rzeczy. Nadal pozostał lekko wycofany i nieufny (Bo zaufanie byłego Hokage pozyskać niezwykle trudno a stracić można je w jednej chwili), jednak gdy już nawiąże z kimś nić porozumienia i w jego mniemaniu okaże się ona dostatecznie mocna, na tyle mocna iż zdecyduje się tą osobę nazwać „przyjacielem” to bez wahania skoczy za nią w ogień i z uśmiechem na ustach pójdzie dla niej na pewną śmierć. Tak, bez chwili zwątpienia ruszy do boju z najstraszliwszym przeciwnikiem, był wesprzeć kompana a odwagi młodemu Jouninowi nie brakuje. Oczywiście nie jest nieustraszony, bo przecież tylko szaleńcy nie odczuwają, strachu, ale niełatwo obudzić w jego sercu zwątpienie czy bojaźń. Myślę, że choć on sam tego nie dostrzega, to po „powrocie do korzeni”stał się nawet odważniejszy niż przed metamorfozą. Nie ucieka też przed ludźmi jak to bywało dawniej i jego komunikatywność również znacząco wzrosła, choć zapewne jest to również powodowane wzrostem poczucia własnej wartości. Tak... umysł Tsuyo kroczy niezwykle krętymi ścieżkami i trudno niekiedy przewidzieć jak się zachowa w pewnych sytuacjach, gdyż jego nastój i samopoczucie zmienia się równie często jak pogoda Kraju Ognia. Nie, nie... Nie jest humorzasty i nie miewa tak zwanych fochów... prawdziwsze byłoby stwierdzenie, że w sposób dość spontaniczny reaguje na różnego rodzaju bodźce. Na przykład widząc Kenjiego Hozuki (Dawnego podopiecznego i bliskiego przyjaciela) odczuwa radość i jest to jedyna osoba, w której obecności potrafi śmiać się radośnie i szczerze. Innym przykładem może być zapach roślin bagiennych, które dla odmiany wzbudza w Tsu rozrzewnienie i wprowadza go w stan nostalgii. Myślę, że doskonale zrozumieliście o co mi chodziło...
No tak... Oczywiście pewne rzeczy pozostają niezmienne, tak więc mimo tych wszystkich przemian, o których rozprawiam od dobrych kilku linijek pozostają też cechy charakteru, których wykorzeni się nie udało. Chłopak niezmiennie przywiązuje ogromną wagę do dyscypliny, bo w jego mniemaniu to właśnie ona pozwoliła przetrwać mu chorobę. Młody Jounin również nie przestał zaniedbywać treningów, którym poświęca niemal każdą wolną chwilę a rozwój uważa za coś nie tylko koniecznego, ale też cennego jako wartość sama w sobie i dobrego, choć już nie osądza ludzi na podstawie siły jaką dysponują. W czasie swojej „niedyspozycji” zrozumiał, że nie tylko szeroki repertuar technik i siła mięśni decyduje o wartości Shinobi, ale także hart ducha i wola przetrwania. Oto cały Tsuyo, oto kwintesencja jego zachowań i przemyśleń...
Atrybuty fizyczne i duchowe:


Siła: San Kaishi.
Wytrzymałość: San Kaishi.
Szybkość: San Kaishi.
Zręczność: San Kaishi + (z aktywnym Sharinganem Yon Kaishi ++).
Kontrola Chakry: Yon Kaishi.
Zasoby Chakry: Bardzo Duże
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi ++.
Kontrola Kekkei Genkai Sharingan: Yon Kaishi++.
Kontrola Kekkei Genkai Rinnegan: Yon Kaishi +.
Kontrola Kekkei Genkai Mokuton: Yon Kaishi +.
Kontrola Natur Chakry:
  • Katon: Yon Kaishi.
    Fūton: Yon Kaishi +.
Walka Wręcz: San Kaishi.Punkty Fabuły:
Pokaż/Ukryj:
Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa:

Shu – Aktor
Potrafisz niesamowicie grać. Podczas gry ktoś mówi możesz „zasnąć” by go zirytować. Podszywać się pod kogoś kim nie jesteś a także niesamowicie udawać. Potrafisz również ukrywać swoje prawdziwe emocje i ukazywać te które ludzie spodziewają się zobaczyć.

Bokkaku – Pisarz (Od Mikołaja 2011)
Plotki głoszą iż urodził żeś się Wać Panie z piórem w prawej dłoni i atramentem w lewej. Twoja poezja, wiersze, powiastki, ballady, fraszki, treny itd. Jest nie do pobicia. Każdy kto lubuje się w czytaniu poezji chętnie kupuje twoją literaturę.

Inosento - Niewinny (Od Mikołaja 2012)
„-Panie ja jestem niewinny to był kto inny” Twoja zdolność do wymigiwania się z rożnych tarapatów jest bardzo przydatna, jednak do tej pory wykorzystywałeś ją wyłącznie podczas drobnych sporów. Co się stanie jeśli będziesz usiłował się wykręcić podczas czegoś poważniejszego?

Agensuto Doku – Anty wirus (Od Mikołaja 2013)
Masz w sobie coś czego inni nie mają twoja krew nie jest zwyczajna jest unikatowa ! Czerwone krwinki osiągnęły już taki level, że doskonale same sobie radzą z wszelakimi truciznami przez co działają one na ciebie z mniejszym efektem, który odczuwany jest po wiele dłuższym czasie. BAZA WIRUS ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA.


Talent Wrodzony:
Nin: A
Tai: D
Gen: S

Styl Walki: Subayatari Poziom Pierwszy - Uczeń (Hitomi)
Styl będący wizytówką każdego przedstawiciela rodu, którego wywodzi się Tsuyo. Młody Jounin wykorzystując nieskończony potencjał swojego Sharingana z ogromną łatwością naśladuje ruchy swoich wrogów jak i sojuszników, dobierając ich najlepsze cechy w takich kombinacjach by całkowicie zdominować oponenta, zepchnąć go do obrony i nie dać chwili wytchnienia. Każde posunięcie chłopaka wydaje się chaotyczne i nieprzemyślane, zaś same ruchy mają w sobie coś niezwykle 'małpiego” jednak nie należy dać się zwieść pozorom, bo to ogromny błąd. Tsu z łatwością odszukuje luki w gardzie przeciwnika i naciera bez litości.

Specjalizacja:
- Genjutsu Tensai
- Kekkei Genkai Senshuken (Za Punkty Fabuły)

Pakt ze Zwierzętami: Warany

Bijuu/Pieczęć/Inne:
-


Inne Umiejętności:
- Specjalista lvl. 1
- Szybkie wiązanie pieczęci lvl. 1
- Tworzenie Pieczęci lvl. 1

Ekwipunek:


Przy sobie:


Māshī
Obrazek

[quote]Wykuty dla Tsuyo przez jednego z shinobi mgły miecz. Będący podziękowaniem dla byłego Hokage za możliwość odbycia szkolenia w konoszańskiej Wielkiej Kuźni. Dar ze względu na swą jakość doczekał się uznania w oczach Uchihy. Jest to No - dachi wykonane z największą starannością i w zgodzie z wszelkimi zasadami dotyczącymi sztuki kucia tego typu broni, choć bez zachowania klasycznego rytuału. Długość klingi (3,5 shaku -135cm) stanowi nie małe wyzwanie zarówno dla świeżo upieczonego adepta, jak i doświadczonego kowala, co więcej czyni tę broń szalenie niebezpieczną w rękach osoby potrafiącej nią władać. Z pozoru wygląda na zwyczajny kawałek stali, który w procesie obróbki uzyskał niemal standardową grafitową barwę, efekt hartowania. Pozbawiony szczególnych zdobień, z oplotem rękojeści z prostej czarnej taśmy ułożonej w tradycyjny wzór. U podstawy klingi i na tsubie oznaczony symbolem tłumaczonym jako siła. Gdy się jednak przyjrzeć, można dostrzec, iż konstrukcja tej broni nie ma w sobie tyle prostoty. Wręcz przeciwnie, jest dobrze zaplanowana i uwzględnia wszystkie, konieczne dla prawidłowego użytkowania, aspekty. Ostrze i grzbiety wykonane są z twardej, wysokowęglowej stali, co zapewnia dobre właściwości tnące i możliwość użycia ich zarówno w ofensywie, jak i do obrony. Płaszcz z preparowanego sporym trudem damasku skuwanego wytrzymałego i elastycznego, by zapobiec złamaniu klingi pod wpływem siły uderzenia, który pozostawia widoczny ślad, warstwy uchylające rąbka tajemnicy przed każdym, kto zna się na podobnym orężu. To jednak nie wszystko. Wnętrze kryje tajemnicę sukcesu owego narzędzia. Rdzeń z miękkiej stali, gwarantujący odpowiednie wyważenie i rozprowadzający naprężenia po całej jego długości. To wszystko składa się na właściwości miecza. No-dachi nie posiada żadnych szczególnych możliwości, jest to najzwyczajniej w świecie dobry jakościowo kawałek metalu. Ubrany w skromne szaty jakie winna nosić towarzyszka tak zacnego męża. Rękojeść o długości 35 cm, nieco wydłużona w stosunku do standardowego wymiaru zapewnia właściwy uchwyt i komfort podczas walki. Jest to coś, czego może chcieć prawdziwy wojownik, zabójstwo zaklęte w 170 centymetrach, dzięki godzinom pracy i litrom wylanego nad kowadłem potu. Tsuyo nigdy się z nim nie rozstaje. Miecz zawsze przewieszony jest przez plecy wojownika tak by jego rękojeść znajdowała się nad jego prawym ramieniem.[/quote]


Plecak:
Pokaż/Ukryj:
Racje żywnościowe:
Pokaż/Ukryj:
Podróżna apteczka:
Pokaż/Ukryj:
Pojemnik na broń:
Pokaż/Ukryj:
Zapieczętowane:
Mały zwój (czerwony) - 10x kunai pierwszego typu
Mały zwój (zielony) - 6x Batrang
Mały zwój (Niebieski) - PustyPieniądze: 4369 rou.

Depozyt:
Pokaż/Ukryj:
Przepisy:

Asortyment Technik:


Ninjutsu:

E
- Bunshin no Jutsu
- Henge no Jutsu
- Kawarimi no Jutsu
- Kai
- Nawanuke no Jutsu


D
- Shunshin no Jutsu
- Hea no Jutsu
- Fukumi Hari
- Fūbaku Hojin
- Dekata Ki
- Dekata Mizu


C
- Kuchiyose no Jutsu
- Hari Jizou
- Kage Bunshin no Jutsu


B
- Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu
- Kuchiyose: Rashōmon
- Sanzengarasu no Jutsu
- Ranjishigami no Jutsu


Taijutsu:

E
- Bōkō


D
- Konoha ShoufuuGenjutsu:

E
- Utsusemi no Jutsu


D
- Kokohi no Jutsu


C
- Kasumi Juusha no Jutsu
- Hachūrui Kizuna (Własna)
- Karasu no Katachi (Własna)


B
- Karasu Bunshin no Jutsu


A
- Magen: Keimusho Chūi
- Shinkarasu


Klanowe:

D
- Seppaku no Jutsu
- Sharingan Soufuusha Sannotachi


C
- Iatsu sharingan
- Kyouten Chiten Dai-Ni Dankai


B
- Kasegui no Jutsu
- Seiteki Shihai Sharingan (Własna)
- Seishin no Shin'nyū Sharingan (Własna)


A
- Utakata
- Tsukuyomi


Techniki Rinnegana:

C
- Fujō


B
- Shinra Tensei


A
- Saigo no Shubi - Gedō Mazō (Własna)
- Sekiryoku: Seigyo Sekai (Własna)
- Fūjutsu Kyūin


S
- Inseki no jutsu


Mokuton:

D
- Mokuton no jutsu


C
- Mokuton: Kaika Hana no mori (Własna)


B
- Ki Kyū Seichō (Własna)
- Mokuton: Ryū Sokubaku Yowa-sa


Katon:

D
- Zaripou
- Kajiya
- Katon: Honoo Heirō (Własna)
- Kyū Kemuri (Własna)


A
- Katon: Ryūen Hōka no Jutsu
- Gouryuuka no Jutsu


Fūton:

D
- Enshō no Kaze


C
- Komakai Butoukai Tatsumaki
- Daitoppa


B
- Sen Hane (Własna)
- Kaze no Yoroi (Własna)
- Jūha Shō
- Jūha Reppū Shō
- Kazekiri


A
- Fūton: Gekido Shenron (Własna)
- Hyakuman Hane (Własna)
- Kaze no Yaiba


Pieczętujące:

D
- Shīru no Jutsu


C
- Kuchyiose: Raiko Kenka


B
- Kyūshū Fūjin no Rirīsu (Własna)
- Sutanpu o Teishi

Nindo: Inochi ni kaetemo mamoru yo

Osiągnięcia:
- Głupi Konkurs Seiso'a +1 WW
- Schab skill 100% ( 0,5 WT od Seiso ^^)
- MultiMisja
- Najdłuższy list (+10 PS )
- Wyróżniam się
- Rekordzista (Wziąć udział w biciu rekordu osób online na forum)
- Elitarny Sensei (Minimum 10 podopiecznych, którzy awansowali na genina)
- Kolekcjoner Osiągnięć (Minimum 5 osiągnięć na koncie naszej postaci)
- Pomysłodawca (Co najmniej 3 zaakceptowane pomysły)
- Pan/Pani Przeznaczenie (Poprowadzone minimum dziesięć spontanicznych wydarzeń fabularnych - walki, misje, wojny etc.)
- Bóg (Poprowadzenie 35 misji)
- Pnący się na szczyt (Osiągnięcie rangi Jounina sześć miesiącach od zdania egzaminu na Chunina)
- Wieczny Gennin (przebywanie na randze gennina przez czas 8 miesiący)
- Pierwszy Jounin generacji (Zostań pierwszym jouninem z twojego CE)
- Pisarz - 1000 postów + 10 PS, 2000 postów + 15 PS, 3000 postów + 20 PS itd
- Umiejętny Farciarz (Zdanie egzaminu na Chunnin'a za pierwszym podejściem)
- Jestem lubiany (Tylko dla graczy pozostających w wiosce. Fabularnie polubiło cie przynajmniej 5 postaci)
- Sędzia (Ocenienie 200 treningów)
- Chłonny Mózg (Zdanie akademii w tydzień od rozpoczęcia nauki)
- Zapał do pracy (Wykonanie 10 misji rangi D)
- Kage (Zdobycie tytułu Kage)
- Przyszłościowiec (Wykonanie przynajmniej czterech budynków publicznych przez wioskę, obmyślonych przez Ciebie, zaakceptowanych przez Kage [kage też może je osiągnąć])
- Dużo Osiągnąłem (Posiadanie minimum 20 osiągnięć na koncie danej postaci)
- Człowiek Misja (Wykonanie łącznie 30 misji )
- Twórca Technik (Minimum 5 stworzonych własnych technik)
- Wieczna Mandarynka (Rok aktywnej pracy na pozycji Administratora)
- Fabularny Gracz (Zdobycie 1400 PF)
- Pierwszy Special Jounin generacji (Zostań pierwszym s. jouninem z twojego CE)
- Jest nas trzystu! - Wziąć udział w próbie pobicia rekordu osób online na forum dnia 09.03.2014 - 20 Punktów Sławy + 5 do wybranego atrybutu (Wybrana szybkość).
- To ja piszę historię! (zwycięstwo w konkursie "To my piszemy historię!) + 20 PS
- Znajoma Twarz (Poznanie minimum 20 postaci prowadzonych przez graczy)
- Stara Gwardia (Granie na forum, przez minimum 2 lata)
- Ludzka Hybryda (Osiągnięcie limitu przeszczepianych Kekkei Genkai)
- Fabularny Maestro - (Wykonaj przynajmniej jedno błyskotliwe i niepowtarzalne fabularne zagranie.( np. Uczyń szpiega z własnego przeciwnika, zastrasz Kage, by ten wykonał Twoje rozkazy)
- Archeolog (Odkrycie czegoś niesamowitego na wyprawie np.stara kryjówka Orochimaru)
- Kibic Mistrzostw Świata - Wspieranie Repki Siatkarzy podczas Mistrzostw 2014 - + 5 PR.
- Stojący w cieniu

Choroby:

Fobie:

Ranga Dodatkowa: Kapitan ANBU

Wypełnione Misje:


Rangi D - 13
Rangi C - 12
Rangi B - 10
Rangi A - 3
Rangi S - 1

Specjalne Wydarzenia:
-Niedoskonały Tryb Mędrca: Zgodność z Naturalną Energią: 75% (Rzucał Mizuno)

Zwierzęta:


Obrazek
Watarimono – Gołąb Białobrzuchy (Azjatycki gołąb śnieżny). Wieloletni kompan Tsuyo, obecnie na „emeryturze”, jednak nie ze względu na wiek czy też kondycję. Po prostu z biegiem czasu Tsuyo podejmując się coraz niebezpieczniejszych zadań zaczął obawiać się o bezpieczeństwo swojego pupila i uwił mu spokojne gniazdo na parapecie swojego mieszkania. Właśnie tam ptak przesiaduje całymi dniami wygrzewając się w słońcu i strzegąc dobytku swojego właściciela podczas jego nieobecności (No myślałby kto ~~).


Obrazek
Batto-kun – Gacek Szary. Mały, żarłoczny i strachliwy. Chętnie dotrzymuje towarzystwa szybując dookoła głowy Tsuyo, lub też wciskając się pod jego pancerz. Zwierzak zdecydowanie nie ma walecznego serca i kiedy tylko wyczuje potencjalne zagrożenie, czym prędzej ewakuuje się popiskując desperacko. Oczywiście zawsze wraca, jednak dopiero wtedy, gdy sytuacja się uspokoi.
Ostatnio zmieniony wt, 16 kwie 2019, 21:00 przez Tsuyo Uchiha, łącznie zmieniany 37 razy.

Awatar użytkownika
Tsuyo Uchiha
Posty: 6684
Rejestracja: sob, 3 wrz 2011, 19:08
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Specjal Jōnin
Wiek Postaci: 35
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi ++
Kontrola Fūton: Yon Kaishi +
Kontrola Katon: Yon Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=3156
Lokalizacja: Centrum Zarządzania Wszechświatem
Kontakt:

Re: Tsuyo Uchiha

Post autor: Tsuyo Uchiha » pn, 10 gru 2012, 11:50

Biografia:

Pokaż/Ukryj:
Szybkie wiązanie pieczęci lvl. 1


Mowa | Waran

"Kyouretsu mouretsu dainamikku !"

Awatar użytkownika
Tsuyo Uchiha
Posty: 6684
Rejestracja: sob, 3 wrz 2011, 19:08
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Specjal Jōnin
Wiek Postaci: 35
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi ++
Kontrola Fūton: Yon Kaishi +
Kontrola Katon: Yon Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=3156
Lokalizacja: Centrum Zarządzania Wszechświatem
Kontakt:

Re: Tsuyo Uchiha

Post autor: Tsuyo Uchiha » pt, 11 sty 2013, 22:15

Pokaż/Ukryj:
Szybkie wiązanie pieczęci lvl. 1


Mowa | Waran

"Kyouretsu mouretsu dainamikku !"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”