Mizuno Uchiha

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Posty: 3349
Rejestracja: ndz, 29 sie 2010, 13:08
Płeć: Mężczyzna
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Lokalizacja: Kraj Demona
Kontakt:

Mizuno Uchiha

Post autor: Mizuno Uchiha » pn, 6 wrz 2010, 20:37

Obrazek
Mizuno Uchiha
Mężczyzna, 27 lat, 176cm, 71kg
Cień Krwi z Chigakure no Sato
Sannin urodzony w Konohagakure no Sato
Założyciel Sekuto Chi, członek
klanu Uchiha
Posiadacz
Eien no Mangekyō Sharingana (Ścieżka Enton)Natura Chakry: Katon (S), Raiton (S), Doton (S), Fuuton (A), Suiton (A).

Aparycja i charakter:

Potężny Sannin na którym pogoń za potęgą odcisnęło wyraźne piętno. Wiele lat walk, tytanicznych treningów, zwycięstw i porażek musiało odbić się zarówno na jego wyglądzie jak i charakterze. Oto on! Mizuno Uchiha!


Aparycja:
 • Długie kruczoczarne włosy, które zachodzą mu na twarz i spływają po plecach. W czasie walki rozwiane niczym wijące się węże, czy też stado kruków zrywające się do lotu nadają mu dziki wygląd. Jego oczy na których kolor wydawać się może wpływa jego nastrój. Zwykle ciemne, brązowe z daleka wyglądające na czarne. W gniewie przepełnią je ogień przepleciony z krwistą czerwienią, która często przypomina jego potężnego dōjutsu. Duch Indry widoczny jest w kształtach jego nieco wychudzonej twarzy. Blada cera, ostre rysy, kościsty, lekko wygięty w górę nos i szerokie usta, które często układają się w demoniczny uśmiech sprawiają, że nie można ocenić go jako przystojnego mężczyznę. Zaklasyfikowanie go jako odpychającą personę również byłoby nadużyciem. W jego twarzy jest coś nieludzkiego do czego przyczyniają się nieco zaostrzone zęby z pośród których najbardziej w oczy rzucają się duże i ostre kły. Czarnowłosy jest raczej wysokim, chudym shinobi. Mimo to jego ciało zdobią twarde i dobrze zarysowane mięśnie świadczące o jego dobrej fizycznej formie. Oczywiście nigdy nie mógł dorównać pod względem siły, czy szybkości niektórym spotykanym na swojej drodze shinobi, lecz nigdy nie przeszkadzało mu to w wychodzeniu cało z wielu opresji. Uchiha porusza cię zwinnie niczym kot. Każdemu jego ruchowi towarzyszy nieosiągalna dla większości gracja i lekkość. Całość jego osoby dopełnia strój, pieczęć będąca symbolem przynależności do organizacji na prawym ręku oraz pewne rzeczy dostrzegalne tylko dla niektórych osób. Jeśli chodzi o jego zwyczajowy ubiór najczęściej spotkać go można w bordowym pełnym pancerzu shinobi zwanym przez jego twórcę „Pancerzem Sannina”, którego historia sięga początków Chigakure no Sato. Na nogach nosi standardowe buty shinobi, ręce zaś chronią rękawice ochronne. Wszystko to wieńczy czarny płaszcz, który swoim kołnierzem zwykle zasłania większość twarzy Mizuno, bądź Księżycowa Maska pozwalająca mu na ukrywanie swojej chakry oraz zmianę głosu. Opisując Chikage nie sposób nie wspomnieć o jego chakrze, która podczas aktywacji przyjmuje namacalny wygląd przypominający skupisko czarnych i czerwonych płomieniu, którego centrum jest on sam.
Ubiór: Czarny płaszcz, Pancerz Sannina, rękawice ochronne, Maska Księzycowa, buty shinobi

Cechy Charakteru:
 • Pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy po spotkaniu na swojej drodze Mizuno jest jego pewność siebie, którą niektórzy mogą odebrać jako arogancje. Przykładem tego może być otwarte rzucenie wyzwania całemu światu. Uchiha jest ambitny, czasem wręcz chorobliwie przez co bezwzględnie dąży do niemożliwego do osiągnięcia celu – ascendencji. Tak Sannin postawił przed sobą zadanie stania się bogiem i krok po kroku zbliża się do zdobycia tego czego pragnie. Jako shinobi nie charakteryzuje się bezmyślnym okrucieństwem, czy też czerpaniem przyjemności z mordu. Owszem uwielbia rywalizacje. Często walczy ryzykując swoim życiem by utwierdzić się w swojej potędze, lecz zabija tylko wtedy kiedy musi. W walce nie hamuje się przed odebraniem przeciwnikowi życia i nie oczekuje innego zachowania od swoich wrogów. Sam siebie uważa za kogoś wyjątkowego starając się pokonywać kolejne stawiane przed nim wyzwania. Czarnowłosy jest lojalny. Mimo egoistycznego podejścia do realizacji swoich celów, nigdy nie stawia ich ponad życie swoich towarzyszy. Jest to cecha, którą nabył stosunkowo niedawno, gdyż nie zawsze tak było. Pamiątką po tym jest jego Wieczny Kalejdoskopowy Sharingan. Jest zawsze gotów stanąć w ramie w ramie ze swoimi przyjaciółmi i przelewać za nich krew. Sannin w stosunkach z ludźmi jest raczej wycofany i zamknięty w sobie. Rzadko kiedy dopuszcza do siebie kogoś, lecz gdy ktoś przebije się przez tę zbroje zyskuje nieco dziwnego, czasami gburowatego, lecz zawsze lojalnego przyjaciela. Potrafi kochać i potrafi nienawidzić. Na pozycji Chikage wyróżnia go wyjątkowe poczucie obowiązku jakim jest ochrona ludzi, którzy wynieśli go na tę posadę. Dba on o bezpieczeństwo wszystkich osób, które mu zaufały wiedząc, że jako człowiek nie jest on kimś komu łatwo powierzyć swoje życie. Uchiha stara się przestrzegać zasad honoru, lecz życie shinobi nigdy nie jest czarno białe. Szczególnie tego, który dąży do osiągnięcia boskiej potęgi. Dodatkowo zaznaczyć trzeba dumę, którą czuje będąc z powodu swojego pochodzenia. Mimo, że nie utrzymuje kontaktu z główną gałęzią swojego klanu, Uchiha czuje się jego częścią.


Obrazek
Atrybuty fizyczne i duchowe:
Siła: Yon Kaish
Wytrzymałość: Yon Kaishi.
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi (+)
Kontrola Kekkei Genkai: Yon Kaishi
Kontrola Natur Chakry:
 • Katon: Roku Kaishi (Go Kaishi + Yōso no Tensai ++ Hishihai)
  Raiton: Yon Kaishi
  Doton: Zero Kaishi +
  Fuuton:Ichi Kaishi (Ni Kaishi --- Zręczność Go)
  Suiton: Zero Kaishi (Ichi Kaishi --- Zręczność Go)
Walka Wręcz: Yon Kaishi
Potecjał Genjutsu: San Kaishi
Zasoby Chakry: Nadnaturalne (+++ Kyodaina Chakura, +++ Indra no Seishin)
Punkty Fabuły:‭1 561‬

Umiejętności:

Umiejętność Dodatkowa:
Juubun Choushu - Doskonały słuch
Najmniejszy szelest w krzakach powoduje skupienie twojej uwagi. W nocy nie możesz spać przez szmery z zewnątrz, ale to nic skoro można wsadzić do uszu watę. Stojąc blisko kogoś potrafisz usłyszeć jego szepty.


Talent Wrodzony: NIN: S TAI: C (A - Yoso no Tensai) GEN: D
Styl Walki: Subayatari
Specjalizacje: Yōso no Tensai, Kyodaina Chakura, Hishihai
Pakt ze Zwierzętami: Węże
Bijuu/Pieczęć/Inne: Omei, Indra no Seishin
Inne Umiejętności: Pieczętowanie (3), Szybkie Składanie Pieczęci (1), Wytrzymałość Psychiczna (1)

Obrazek
Ekwipunek:

Przy sobie: Strzykawka, mapa, kompas, 3 próbówki, bandaż, suchy prowiant, pusty zwój, kusarigama
Pieczęć na prawym nadgarstku: 10 metrów łańcucha przypiętego do kusurigamy.
Pojemnik na broń: wybuchowe notki (14), Pigułki Żołnierzy(10), Pigułki ze skrzepniętą krwią (5), Granat Dymny (1), Notka Boruto (20), Kunai (5), Shurikenów (5).
Zapieczętowane: Zwój (Mikibishi 60 Szt), Zwój (Demoniczny Shuriken Wiatru)
Pieniądze: 2275 rou.
Depozyt: Haridoku, Zwój Paktu z Wężami, Ostrze Zabójców, Katana Zabójców Jest jak zwykła jedynie rękojeść jest z czarnego drewna- wygodna i świetnie wyglądająca), Książka opisująca technikę (Nauka kolejnej techniki DO B tylko do 90%).
Przepisy: brak.
Księgozbiór: Bardzo Stara Książka z Bajkami, Rycina przedstawiająca Kubikiribocho. Bardzo Stara Książka na temat 4 Wielkiej Wojny Shinobi.

Artefakty:

Śmiechowe jajka
 • Niby znalazłeś w swojej torbie dziesięć jajek w normalnym opakowaniu, jakim kupuje się te zdeformowane kulki, ale były one nietypowe. Kompletnie różowe. Wewnątrz opakowania zostało napisane różowym kolorem cosik takiego: "Zalecane ostrożne używanie! Opary są niebywale silne i rozprzestrzeniają się na obszar dziesięciu metrów w błyskawicznym tempie!". Opary utrzymują się jedną turę. Przez dwie tury osoba, która chociażby przez chwilkę wdychała różowy, półprzezroczysty dym - będzie się śmiała. Uśmiech z jej twarzy nie zejdzie choćby na moment. Oczywiście nie przeszkadza to w skupieniu i tak dalej, ale o wiele bardziej kolorowo walczy się z wesołym przeciwnikiem, prawda?

Suitai Beruto – Pas Minimalisty
 • Niezwykły pas, którego długa historia nie jest nikomu znana. Jest on dość szeroki i ciężki jak na rzecz tego rodzaju, zbudowany z bliżej nieokreślonego i wytrzymałego materiału, którego rozpoznać, mógłby jedynie mistrz w kwestii wyrabiania takich ciekawych i funkcjonalnych części garderoby. Pas ten posiada oprócz wspaniałej klamry w kształcie głowy smoka i kilku zaczepów na zwoje (dwa z przodu, po obu stronach ciała, trzy z tyłu po lewej stronie) niezwykle ciekawą właściwość z nimi związaną. Mianowicie, po umieszczeniu w nich dowolnego zwoju natychmiast uruchamiane jest jutsu pieczętujące, które zmniejsza rozmiary i wagę włożonego wcześniej przedmiotu niezależnie od jego wielkości (działa tylko na zwoje). Włożony tam zwój przyjmuje wielkość zbliżoną do kunai (waga zmniejsza się o połowę w zależności od rodzaju zwoju), dzięki czemu nie przeszkadza on podczas walki i podróży. Po wyciągnięciu potrzebnego nam zwoju niemal natychmiast wraca do swoich naturalnych rozmiarów. Całość pieczętowania trwa niesamowicie, krótko i nie wymaga większego wkładu od posiadacza. Mały zwój po włożeniu w uchwyt niemal natychmiast zmniejsza się (1s). średniemu zabiera to więcej czasu ze względu na jego rozmiary, lecz nadal nie jest to długi czas (2s), duży zaś potrzebuje od pięciu do ośmiu sekund, na to, by jutsu zmniejszające zadziałało, przez co odkładanie go z powrotem podczas walki, mogłoby skończyć się niemiło ze względu na ograniczenia ruchów, które powodowałby uwieszony u pasa ogromny zwój. Odpieczętowywanie i pieczętowanie zwojów wymaga niewielkich ilości chakry.
Pancerz Sannina
 • Bordowy, pełny pancerz wojownika zakrywający cały korpus, ręce i nogi. Jedynie nie dłonie. Kamień na korpusie symbolizuję władzę nad żywiołem Katon. Można dzięki niemu poznać wiele nowych technik oraz władać tymi żywiołami we wszelaki sposób.Oraz na karwaszu żółty kamyk. Daje on lepszą kontrolę nad Raiton i szansę na poznanie nowych technik. Po przeróbkach w Kraju Kła została wzmocniona nową warstwą, która jednak nie zwiększyła jej masy, oraz, dzięki pracy tamtejszego kowala stała się ona wygodniejsza, dzięki czemu łatwiej uniknąć otarć związanych z jej użytkowaniem.

Księżycowa Maska
 • Maska z dwoma półksiężycami na policzkach i pieczęcią, która pozwala imitować i zapamiętywać głosy napotkanych osób. Głosy zarejestrowane przez maskę: Katrin Uchiha, Kenji Yamanaka, Washichi Uchiha


Zwierzaczki:
 • Orzeł (klik) Taki jak na zdjęciu tylko wielkości summona Sasuke. Służy do transportu i zawsze krąży gdzieś nad postacią Mizuno kryjąc się między chmurami czekając na wezwanie swojego pana (martwy).

  Gołąb Tsuyo.

  Stado dwudziestu gadających kruków.


Inne: brak.

Obrazek
Asortyment Technik:

Ninjutsu:
 • Bunshin no Justu, Kai, Shunshin no jutsu, Henge no Jutsu, Nawanuke no Jutsu, Kawarimi no Jutsu, Nan Kaizou, Kuchiyose no Jutsu, Kage Bunshin no Jutsu, Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu, Fūbaku Hojin, Shoushagan no jutsu, Hirashin no jutsu, Dekata Ki, Dekata Mizu, Edo Tensei, Sanzengarasu no Jutsu.
Taijutsu:
 • brak
Genjutsu:
 • Kokohi no Jutsu.
Pieczętujące:
 • Sutanpu o Teishi

Klanowe:
 • Mangekyou: Dasu, Sharingan: Yume, Amaterasu (II), Tsukuyomi (I), Susanoo, Kyouten Chiten (I), Seppaku no jutsu.
Pakt:
 • Senei Jashuu, Jagei Jubaku, Senei Ta-Jashuu, Hoku Hebi.
Raiton:
 • Rai no Tate, Torunēdo Raitoningu, Chidori Senbon, Chidori, Ikazuchi Hisame, Chidori Eisou, Raikiri Bunshin no Jutsu, Chidori Nagashi, Raijū Hashiri no Jutsu, Raikiri, Raikou Hitetsu, Sandā Appu.
Katon:
 • Goukakyuu no Jutsu, Ryuuka no Jutsu, Housenka no jutsu, Gouryuuka no Jutsu, Hibashiri, Hai Seki Shou, Yakedo, Kashou, Girisha, Te, Kami Kasai.
Fuuton:
 • Kazekiri, Jūha Shō.
Doton:
 • Doroku Gaeshi (skopiowane), Yomi Numa, Ganchūsō.
Suiton:
 • Mizurappa.

Własne:
 • Rōpu Sunēku, Chakra Shīrudo, Ninpou, Endoresuribon, Sutanpu Chi, Senhyō no jutsu, Gengo no Jutsu, Omei, Jigoku No Gensou, Susanoo no Tate. Furaito Chidori, Kaze Hozon, Shīrudo Meinu, Bakuhatsu Bunshin no Jutsu, Igunaitā
Inne:


Nindo: Zostać bogiem, kreować rzeczywistość...

Osiągnięcia: Elitarny Sensei, Kage, Pogromca Cienia, Rekordzista, Wieczna Mandarynka, Kolekcjoner Osiągnięć, Pomysłodawca, Twórca Technik.

Choroby: brak.

Fobie: Nienawiść do wszelkich kotowatych. Nie cierpisz nie tylko ich widoku, ale też podświadomie Twoje ciało się ich troszkę boi. Oczywiście nie do stopnia, by jakoś mocniej to na Ciebie wpłynęło, ale na przykład w jakiejś krytycznej sytuacji np. Gdy atakuje Cię tygrys (summon) i masz szansę na kontratak po uniku i ścięcie mu głowy, czy zabicie go to zawahasz się i jednak skupisz w takiej chwili na obronie.

Ranga Dodatkowa: Członek Organizacji Sekuto Chi.

Wypełnione Misje:
Rangi D - 4
Rangi C - 33
Rangi B - 33
Rangi A - 32
Rangi S - 14

Specjalne Wydarzenia:
4.

Obrazek
Biografia:


Początek


Pewnego zwyczajnego dnia, jak każdego innego urodziło się dziecko, dość niezwykłe jak na klan Uchiha. Był to chłopiec o imieniu Mizuno pochodzący z klanu Uchiha, jeden aspekt wskazywał tylko na jego odmienność... Urodził się z aktywowanym sharinganem, co przyjęte zostało jako zapowiedź jego talentu i wielkich czynów jakich dokona. Rodzice owego chłopa przyjęli tą wiadomość z wielkim entuzjazmem w sumie kto by nie chciał mieć dziecka geniusza. Po kilku minutach od porodu ów sharingan zniknął a chłopiec usnął w objęciach swojej matki. Przez kilka następnych lat chłopiec dorastał w normalnej szczęśliwej rodzinie a jego przyszły geniusz przez wiele lat się nie objawiał. Tak mijały lata chłopak rósł, starając się naśladować swoich rodziców, marząc o zostaniu shinobi. Pewnego dnia jego marzenie spełniło się. Oto wreszcie dorósł na tyle, aby postawić pierwsze kroki w świecie shinobi. Było to niezwykłe wydarzenie, które po części wykształtowało w nim patologiczne wręcz pragnienie mocy i chęć dorównania wielkim wojownikom jego czasu. Niestety przez następne kilkanaście lat Mizuno, nie przejawiał swojego geniuszu, co bardzo rozczarowywało jego rodziców, lecz starali się to ukrywać. Chłopak zdał akademię po roku - w wieku 9 lat - i został przydzielony do jednej z drużyn i rozpoczął swój rozwój pod okiem nowego sensei'a. Podczas wykonywania kolejnych misji Mizuno zdobywał coraz to więcej doświadczenia, niebywale szybko podnosząc swoje umiejętności. W wieku 11 lat po raz drugi w jego oczach pojawił się sharingan. Od tego momentu Mizuno urósł w oczach swoich najbliższych z zwykłego, przeciętnego Uchiha w geniusza. Momentalnie wspinał się na coraz wyższe szczeble rang shinobich. Rok po aktywacji sharingana osiągnął jego drugi poziom oraz zdał egzamin na chuunina, a miesiąc po tym, za uratowanie współtowarzyszy na misji osiągnął rangę Jounina. Odtąd chłopak powoli osuwał się w cień, starając się metodycznie zwiększać swoją moc. Z dnia nadzień coraz rzadziej można było go spotkać na ulicy, co noc wymykał się poza wioskę zgłębiając mroczne tajemnicę klanu Uchiha i Sharingan'a. Osiągając 19 lat chłopak niespodziewanie stając się zagrożeniem dla wioski został skazany za zabójstwo swojego jedynego przyjaciela. Podczas przesłuchania złożył obszerne zeznanie w tej kwestii opisując każdą minutę i przyznając się do morderstwa. Ostatnimi słowami jego zeznania było: - Lecz, nie mam zamiaru tu tracić czasu. W jego oczach pojawił się dziwny rodzaj Sharingana i już po chwili wszyscy obecni w sali padli martwi od błyskawicznych ciosów a Mizuno Uchiha po prostu zniknął z wioski...

Ciemność…


Po ucieczce z wioski ślad po młodym Uchiha zaginął na pięć lat, lecz nikt nie wątpił, że chłopak żyje i rośnie w siłę, dlatego Hokage nie przebierał w środkach tropiąc Mizuno. Zbiegły nuukenin nie tracił czas. Kilka miesięcy później drugi co do siły Uchiha w Wiosce Liścia zginął bez słowa. Tak i w tym zniknięciu maczał swój palce shinobi z obsesją na punkcie siły. Stąpał śladami założyciela jego klanu, który kroczył drogą nienawiści. Otrzymał niewyobrażalną moc za cenę życia innych osób, tak on zasługuje na śmierć. Chłopak otrzymał coś niewyobrażalnego, Wieczny Kalejdoskopowy Sharingan, którego udało się zdobyć tylko jednej osobie, lecz obsesji nie było końca. Coraz bardziej samotny, opuszczony i szalony - Bo musicie wiedzieć, w latach poprzedzających opuszczenie wioski nie miał za wielu przyjaciół, lecz liczyła się dla niego jedyna osoba, Katrin Uchiha, która zaginęła na jednej z misji – zmieniał się w cień tak wspaniałego shinobi jakim był. Z dnia na dzień stawał się coraz bardziej bezwzględny i zimny, zdobywał upragnioną moc ale to nie dawało mu wytchnienia chciał więcej i więcej. Przez następne lata kolekcjonował artefakty, trenował i tak zostało by do końca, gdyby nie jego były uczeń, który skontaktował się z nim, wyrwał go z letargu, przywrócił do życia. Wkrótce po tym Mizuno zmienił się, obsesja na punkcie siły nie była już taka mocna, tym razem pragnął zapomnieć, zapomnieć i rzucić się w wir zdarzeń, niczym greccy herosi marzył o upamiętnieniu swojego imienia jako niezwyciężonego shinobi na kartach historii – wystąpił przeciwko całemu światu. Cztery lata później przypomniał wszystkim ludziom o swej obecności, dzięki swojemu szpiegowi , którym był Yamanaka Kenji dowiedział się o tajnym spotkaniu Kage i wyruszył przypomnieć im o swym imieniu. Dzięki swej umiejętności – kontroli nieżywych ciał – był wstanie przeciwstawić się sile czterech kage i zjednoczył się z ówczesnym Kazekage Nizarim Asnerim , który kilka miesięcy potem został zamordowany, ale to już inna historia… W tym samym czasie w życiu Mizuno pojawiło się światło, oto Katrin, cała i zdrowa dowiedziawszy się o tym, że chłopak żyje odnalazła go. Była to historia rodem z taniego romansu, lecz prawdziwa, to wydarzyło się naprawdę. Pod wpływem dziewczyny chłopak znów zmienił swoje nastawienie, czego nie robi się dla miłości?? Wyruszyli razem w podróż, na której czekało ich wiele przeciwności, lecz razem wszystko przetrwali, wreszcie jego życie wydawało się mieć sens…


Notki Boruto - Jest to notka w której zapieczętowany jest ładunek elektryczny zwiększający skuteczność rzuconego kunai lub porażenia porażeniu przeciwnika w zasięgu pięciu metrów od wybuchu niewielkim ładunkiem elektrycznym.

Pieczęć Hirashin na: Orle, kunai w świecie modliszek, kunai Yoshiego, Tsuyo, drzewo w Kraju Kła, podziemny tunel w Kraju Kła, Tajna Sala pod Chikagure no Sato, Taharim, Senshu, Seiso, Dach bramy w Kumo..

Poznane Postacie:
Niepełna lista postaci znanych przez Mizuno i jego stosunek do nich oraz wiedza na ich temat.

Tsuyo Uchiha - Jego krewny z klanu, były Hokage i w gruncie rzeczy dobry człowiek o poglądach odmiennych, niż jego własne. Budzi w nim szacunek, lecz mimo to Mizuno uważa go za naiwniaka w kwestiach dobra i zła oraz przeznaczenia siły.
Ryoko Sabaku - czerwonowłosa geninka z Sunagakure no Sato, którą łatwo doprowadzić do rumieńców. Uchiha uznał, że jest warta jego czasu i zaproponował jej naukę, jeśli po jego powrocie do Suny okażę się tego godna. Również obiecał, że szepnie słówko odnośnie jej indywidualnego treningu do samego Kazekage.
Kenji Yami - Potężny i pewny siebie shinobi na usługach Kirigakure no Sato walczący przy pomocy wielkiego miecza Samehada. Brat (?) Daimyo Kraju Herbaty. Dzięki spotkaniu na Szczycie Kage, oraz wspólnej podróży do Kraju Herbaty zyskał szacunek Sannina.

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Posty: 3349
Rejestracja: ndz, 29 sie 2010, 13:08
Płeć: Mężczyzna
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Lokalizacja: Kraj Demona
Kontakt:

Re: Mizuno Uchiha

Post autor: Mizuno Uchiha » pn, 28 lis 2016, 21:20

Księga Rachunkowa:
Pokaż/Ukryj:
Inne:
Pokaż/Ukryj:
Rou:
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”