Taharii

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Taharii

Post autor: Taharii » sob, 23 cze 2012, 16:57

Metryka:


Imię: Taharii.

Nazwisko: Yami(nieużywane). Obecnie: Rakurai.

Pseudonim: Wakai Raikage-desu(Młody Raikage); Kiritsugu(przedstawia się tak, kiedy nie chce podawać imienia).

Płeć: Mężczyzna.

Ranga: Nuukenin A.
Status: Nuukenin A.

Klan: Rakurai.

Kekkei Genkai: Raiton no Shunshin.

Natura Chakry: Obrazek Raiton.

Pochodzenie: Ta no Kuni.

Aktualne Miejsce Pobytu: -Brak-.

Aparycja i charakter:


Wiek: 25 lat.

Wzrost i waga: 180/73kg.

Aparycja:
Przed zmianami:
Jeśli chodzi o wygląd Tahariiego - od samego urodzenia był on dosyć wyjątkowym chłopcem. Już wtedy wyróżniał się z tłumu przez ogromny kontrast między jego kruczoczarnymi, długimi włosami a dosyć bladą karnacją. Jego wygląd sprzeciwiał się schematowi pochodzącemu z Kumo-Gakure no Sato, w której większość ludzi cechowała się ciemniejszą skórą i jaśniejszymi, niekiedy wręcz blond włosami. Jednak przechodząc do sedna, zaczynając od ogólników. Postura Tahariiego nie różni się zbytnio od tego, co można zobaczyć u innych ludzi. W przeciwieństwie do masy Shinobi, na pierwszy rzut oka nie widać po nim, że jest wysportowany... Co nie znaczy, że tak jest! Po ściągnięciu przez niego odzieży wierzchniej, bez problemu można rozróżnić poszczególne mięśnie i konkretne miejsca w ciele każdego człowieka. Sto osiemdziesiąt centymetrów wzrostu Raikage w pełni go zadowala, gdyż nie jest ani za wysoki, ani za niski. Utrzymuje on też odpowiednią wagę związaną ściśle z jego wzrostem, mimo, że nigdy nie przykładał do tego większego znaczenia.
Jeśli zaś chodzi o konkretniejszy opis... Zaczynając od samej góry - Tahariiego wyróżniają jego długie włosy, sięgające kawałek za łopatki. Zazwyczaj upięte były w wysoki kucyk, jednak po pewnym czasie zaczął je rozpuszczać. Było to jedno z miejsc, do którego przywiązywał bardzo dużą wagę - dbał o swoje włosy, mimo to nie obsesyjnie, by nikt nie pomyślał, że ich władca jest narcyzem, który spędza pół dnia przed lustrem. Kolejnym ciekawym miejscem w jego aparycji są oczy. "Zwierciadła duszy" Jōnina są jedyne w swoim rodzaju, bowiem posiada on tęczówki koloru... Złotego. Sam nie wie dlaczego, bowiem nie odziedziczył tego po żadnym ze swoich rodziców, ale po pewnym czasie - kolokwialnie mówiąc - olał tą sprawę, i stał się dumny z ich powodu. Nie były zwyczajne, a gdy odbijało się od nich światło... Sprawiały wrażenie jeszcze bardziej przerażających. Taharii nigdy nie pokazywał po sobie wielu emocji, mimika jego twarzy ograniczała się zwykle do typowego dla niego znudzenia, bądź całkowitej obojętności. Zjeżdżając jeszcze bardziej w dół - nos. Nos Cienia Błyskawicy był... Em... Najnormalniejszy we wszechświecie. Delikatnie zadarty ku górze, nie za duży ani nie za mały, świetnie komponował się z pozostałymi elementami znajdującymi się na twarzy. Usta chłopaka - podobnie jak oczy - ukazywały zazwyczaj coś na kształt obojętności, rzadko je otwierał, nie lubił zbytnio się odzywać. Nie widział do tego powodu. O uszach także nie ma co się rozwodzić, wszystko to było... Po prostu zwykłe. Kierując się jeszcze niżej - ciało Tahariiego. Jak już wspomniałem - nie jest on ani za gruby, ani za chudy. Jest bardzo proporcjonalny, co z pewnością można odebrać jako pozytywna cecha. Jest dość szeroki w barkach, można bez problemu ujrzeć jego obojczyk i tzw. kaptury, które nie są zbyt duże, ale nadal widoczne. Jeśli chodzi o biceps, triceps i przedramię - nie widać tego zbyt dobrze, w momencie jednak kiedy napnie odpowiednie mięśnie - mogą budzić podziw. Korpus Raikage także nie cechuje się niczym szczególnym, klatka mięśniowa i brzuch są bowiem wyrobione tak, by można było ujrzeć ich zarys, a w momencie napięcia - całkiem dokładnie przejechać po ich "liniach", określających konkretny mięsień w konkretnym miejscu. Nie było to jednak nic, czym Cień się chwalił bądź pokazywał publicznie, licząc na owacje i oklaski. Jeśli chodzi o to co znajduje się niżej - tutaj nie warto się rozgadywać. W tamtym aspekcie ciało dwudziesto-jedno latka nie różni się zbytnio od jego rówieśników i innych Shinobi, dlatego nie ma tam nic specjalnego do opisywania. Po prostu jest.

Po zmianie:


Do poprzedniego wyglądu chłopaka doszło parę tatuaży. Taharii polubił wyrabianie ich, oraz dekorowanie swego ciała w tenże sposób. Jeden z wzorów znalazł się na prawej części jego klatki piersiowej. Wzór "闇", oznaczał nic innego jak... Mrok. Raikage pragnął upamiętnić to, w jakim klanie się wychowywał, i gdzie nabył podstawowe umiejętności Shinobi. Drugi z tatuaży znalazł się na jego lepszej - lewej ręce, a przedstawiał on jadowitego węża, który spuszczał się po niej w dół. Pysk gada kończył się przy nadgarstku Cienia Błyskawicy. Można było spostrzec, iż wąż uwieczniony został w pozycji dosłownie na sekundy przed atakiem. Nadal spokojny, wyrafinowany, wydawał się sunąć po ręce dwudziesto-jedno latka. Ostatni z tych jakże niespotykanych i oryginalnych elementów zdobienia własnego ciała znajdował się na prawej łydce Młodego Raikage. Ukazywał on Kusarigamę, której łańcuch owijał się wokół całej nogi, aż do kolana. Na ostrzu broni znajdował się znak Wioski Ukrytej w Chmurach, jednak był on w zdecydowanie bardziej agresywnym wydaniu. To wszystko znacznie rzutowało na aparycję mężczyzny, który przeszedł zmiany w swoim życiu, dodawało mu kolejnych cech rozpoznawczych, oraz sprawiało, że można było go uznać za delikatnie odmiennego. Kolejną oryginalną cechą wyglądu, którą zyskał Taharii była blizna przechodząca przez lewe oko, oznaczająca przynależności klanowe, oraz będąca pamiątką po technice Sandaime Raikage. Zwykle jej nie widać, gdyż grzywka Cienia Błyskawicy samoistnie zasłania ją, uciekając spod opaski, którą zdarza mu się mieć na czole. Z powodu lenistwa i przyzwyczajenia, często nie odgarnia owych włosów, co owocuje brakiem wglądu na jego ranę. A właściwie co do jej dokładnego opisu - ciągnie się ona od czoła, przez brew, a następnie powiekę, aż schodzi delikatnie w stronę ucha, kończąc się ostrym zacięciem w górę na policzku. Zdawać się mogło, że przedstawia ona nic innego jak... Właśnie błyskawicę, a sama pozostałość walki, bardzo, ale to bardzo przypomina . Muskulatura ciała nie zmieniła się prawie wcale, nadal utrzymuje on swoją poprzednią wagę oraz wzrost, cała akcja, która działa się podczas zdobywania nowych umiejętności nie rzutowała na jego ogólną aparycję. Ciało dwudziesto-jedno latka z pewnością nie sprawiało wrażenia będącego w stanie zadawać silne i wyrafinowane ciosy, jednak... Pozory często mylą, prawda?
Edicik:
Po wydarzeniu z trybun ręce Tahariiego są dokładnie zabandażowane.


W wieku dwudziestu pięciu lat:


Jeśli chodzi o aparycję Tahariiego - niewiele się zmieniło. Mężczyzna obciął włosy na zdecydowanie krótsze, nie ma w nich nic z tego, co reprezentowały kiedyś. Ponadto niewiele się zmieniło - muskulatura ciała oraz waga pozostały na swoich miejscach... a może ten nowy uśmiech też jest częścią zmiany? Kto to wie.

Aktualny:
Taharii został wygnany. Teraz nosi na sobie czarny płaszcz, który przykrywa pełną zbroję Shinobi zakupioną dawno temu. Na czole przepasa go frotka, którą można pomylić z opaską wioski. Nie ma na wierzchu żadnych znaków przynależności, jest po prostu zwykłym strudzonym wędrowcem.

Podsumowując (dla leniwych):
• Taharii jest średniego wzrostu(180cm) i o przeciętnej wadze, odpowiedniej dla jego wielkości(73kg).
• Posiada trzy tatuaże. Na prawej piersi, lewym ramieniu i prawej nodze.
• Ma krótkie czarne włosy i złote tęczówki, które pozawalają rozpoznać go spośród tłumu - są bardzo charakterystyczne.
• Nie wygląda na bardzo wysportowanego, ale nie należy oceniać książki po okładce.
• Posiada bliznę przechodzącą przez lewe oko, często zakrywaną przez jego grzywkę.
Ubiór:
Kolejnym ważnym aspektem, właściwie ściśle związanym z bezpośrednią aparycją chłopaka jest jego ubiór. Zwykle nie jest on specjalny, gdyż sam Taharii nie lubił wyróżniania się z tłumów za jego pomocą. Utrzymuje się on w kolorach bieli i czerni, z powodu nawyków, które wpajane mu były przez rodziców w domu. Zaczynając od najbardziej wierzchniej odzieży, którą widać na pierwszy rzut oka, gdy spogląda się na młodego Raikage. Nosi on charakterystyczny, długi płaszcz sięgający do kostek. Warto przyjrzeć się mu bliżej, z prostego powodu - jest on bardzo, ale to bardzo często jedyną widoczną rzeczą w wyglądzie młodego władcy Kumo-Gakure no Sato. Cechował się on wysokim kołnierzem, za którym znajdował się gruby kaptur. Ponadto utrzymywany był w barwach bieli i szeroko pojętej szarości, gdzieniegdzie przerywanj czarnymi, szarpanymi ornamentami. Na prawym ramieniu znajdowała się metalowa wstawka z wygrawerowanym znakiem Wioski Ukrytej w Chmurach. Owy symbol jednak cechował się czarnymi obwódkami, co potęgowało jego znaczenie, oraz sprawiało wrażenie bardziej widocznego. W owej "płachcie", którą Taharii prawie zawsze miał na sobie, można było znaleźć parę kieszeni, których położenie dwudziesto-jedno latek opanował wręcz do perfekcji. Dwie na wysokości kieszeni w spodniach, dosyć głębokie. Dwie w środku płaszcza, na wysokości klatki piersiowej. Jedna przy kostce, słabo widoczna, znajdowało się w niej zazwyczaj to, co chłopak chciał ukryć przed wzrokiem innych, taka troszkę kieszeń zapasowa, którą trzeba było wykorzystać tylko w sytuacjach kryzysowych, dla zaskoczenia oponenta. Nie była ona wielka, mimo to jednak, mieścił się tam przedmiot wielkości kunaia, więc... Była wystarczająca. Odchodząc od wierzchniego przykrycia całego ciała - na nogach mężczyzny można było ujrzeć czarne buty, przystosowane do chodzenia w prawie każdych warunkach. Nie przemakały, "oddychały" wtedy, kiedy było ciepło, ogólnie było to dosyć wszechstronne obuwie, którego Taharii nie zwykł zmieniać, z - po prostu - braku potrzeby. Głowę Cienia Błyskawicy zdobiła czarna opaska ze złotą linią przechodzącą przez sam jej środek. Sam ten niewielki aspekt można było interpretować w różny sposób - cienka linia oznaczać mogła panowanie nad błyskawicą, bądź też... Była po prostu elementem zdobniczym, podkreślającym kolor oczu Jōnina. To by było na tyle wyglądu dostępnego dla zwykłych postronnych, teraz przechodząc głębiej... Albo inaczej - pod płaszcz opisywanego osobnika...
Pod płachtą, którą zwykł nosić dwudziesto-jedno latek znajdowało się parę innych ubrań. O dziwo - nie wyróżniały go z tłumu, po prostu... Em... Były. Tak jak z innymi elementami jego wdzianka. Zaczynając od góry - prosta, czarnego koloru koszulka wykonana z bawełny. Przewiewna, delikatna, nie ograniczająca ruchów. Było to bardzo ważne z prostego powodu - Taharii był Shinobi. Musiał wykonywać w niej przeróżne akrobacje, co wiązało się z wykorzystaniem swoich kończyn w stu procentach. Ubrania które w tym przeszkadzały... Po prostu się nie nadawały. Na koszulce można było znaleźć ciekawą z wyglądu kamizelkę ochronną, dosyć popularną w całym Kaminari no Kuni. Była ona koloru białego, a sam krój podobny do tego, który można było ujrzeć w Hi no Kuni. Kieszonki były puste, czekały na uzupełnienie zwojami czy innymi tego typu zabawkami. No... Prawie puste. Na lewej piersi można było znaleźć trzy zabezpieczone przez rozbiciem probówki różnej wielkości. Na nogach i - kolokwialnie mówiąc - tyłku Raikage, można było dojrzeć czarnego koloru spodnie. Ogólnie cały ubiór Jōnina ograniczał się do kolorów tego typu, nie lubił się wybijać, a oczojebne kolory z pewnością zwracałyby uwagę ludzi właśnie na niego. W tym momencie warto wspomnieć o akcesoriach, które często asystowały w ubiorze Tahariiego. Na obu nadgarstkach dojrzeć można było czarną i białą frotkę, często wykorzystywane do - po prostu - otarcia potu z czoła. Na rękach zwykł nosić skórzane rękawiczki bez palców, które nie ograniczały ruchów dłonii. Wokół ramienia i przedramienia prawej ręki owinięte były bandaże, podobnie jak na około jego brzucha... To by było na tyle jeśli chodzi o całą odzież wierzchnią naszego Cienia, oraz wszystkie jej ciekawe, i mniej ciekawe aspekty.

Aktualny:
W wieku dwudziestu pięciu lat:


Patrz wyżej.

Podsumowanie (dla leniwych):
• Na pierwszy rzut oka można rozróżnić u Tahariiego trzy rzeczy: Płaszcz, opaskę na czole, oraz buty.
• Pod płaszczem mężczyzna nie nosi zbroi. Znajduje sie tam czarna koszulka ze znakami wioski i brązowe spodnie.
• Na nadgarstkach Raikage dostrzec można frotki, jedna koloru czarnego, druga białego.
Cechy Charakteru:
Taharii jest dość skomplikowanym człowiekiem, jednak rozwikłanie jego tajemnic nie jest trudne. Zaczynając od najbardziej podstawowych cech charakteru... Dwudziesto-jedno latek wielokrotnie udowadniał, że gardzi słabszymi od siebie. Nabył ten zwyczaj już w dzieciństwie.. Nigdy nie lubił wychodzić przed tłum, nie był jednak całkowicie skryty. Najnormalniej w świecie preferował zrobienie czegoś, niż czcze gadanie. To wszystko przeszło do jego teraźniejszego zachowania, gdzie - po prostu - nie jest skory do pomocy słabszym. Drugą cechą charakteru, równie podłą jest jego samolubność. Jōnin zawsze patrzy się najpierw na siebie i swoje interesy, a dopiero później na innych. Oczywiście są wyjątki, jednak ich liczbę można określić na palcach jednej ręki. Gotów jest poświęcić swoich żołnierzy, ludzi, z którymi wykonuje misję, dla swojego dobra. Jeśli widzi w tym korzyść dla samego siebie, będzie w stanie udoskonalić swoje umiejętności przy pomocy stracenia kogoś innego - kogoś, na kim w ogóle mu nie zależy - zrobi to. Ponadto nasz Raikage jest... Dosyć zasadniczym człowiekiem. Nie lubi, kiedy ktoś kwestionuje jego polecenia z prostego powodu - on sam zawsze był posłuszny, przez co przyzwyczaił się do tego typu zachowań, i uważał, że są one jak najbardziej normalne, nawet w momentach, kiedy zadania postawione przed podwładnym czy kimkolwiek innym były ciężkie i niezwykle ryzykowne. Zawsze stawiał wykonanie misji ponad wszystko, uważał, że nieskończenie zadania równało się straceniu własnej wartości, a osoba, która nie była w stanie czegoś dociągnąć do końca, po prostu zasługuje na karę. Potrafi także wysługiwać się innymi ludźmi, jeśli uważa, że sam nie musi się za coś wziąć. Ufa zdaniu podwładnych na temat samych siebie, dlatego często pozwala im na ryzykowne zagrywki w momentach, kiedy oni sami pragną się ich podjąć. Kolejną - jedną z ważniejszych - składnych na całokształt charakteru Czarnowłosego jest jego dążenie do doskonałości i ciągłe samodoskonalenie się. Taharii od małego dużo trenował - najczęściej z ojciem oraz - po prostu - samotnie. Już wtedy postawił sobie za cel stanie się jednym z największych Shinobi na świecie, i nie miał zamiaru rezygnować z tego marzenia. Zwykle spędza masę czasu w odosobnieniu, reperując swoje umiejętności, a w momencie kiedy widzi szansę, by posiąść nowe techniki i wiedzę... Jest po prostu szczęśliwy. Wtedy robi się z niego dosyć potulna osóbka, która za wszelką cenę łaknie wzmocnienia samego siebie. Stara się, i chce, by każdy to doceniał. Mimo wszystko jednak po prostu nie mówi innym czym się zajmuje, gdyż nie widzi takiej potrzeby. Idąc za ciosem, warto wspomnieć o tym, że nasz Jōnin jest bardzo skrytą i cichą osobą. Wcześniej wspominałem o tym, że nie lubi wybijać się przed tłum... Zostało mu tak do tej pory. Mimo pozycji jaką objął często zachowywał wszelkie wydarzenia dla siebie, nigdy nie był specjalnie rozgadany, wolał, by większość prac związanych z nic nieznaczącymi gadkami odbywali za niego jego współpracownicy. Jeśli jednak przyszłoby do obgadania ważnego planu, czy też zawarciu transakcji lub wykonania misji - potrafił się wysłowić i w kolokwialny, prosty sposób, i ten drugi - bardziej oficjalny. Rzadko kiedy jednak używał zwrotów grzecznościowych, po prostu nie widział w tym nic, bez czego nie mógłby obejść się rozmówca. Przechodząc do kolejnej cechy, poniekąd wiążącej się z poprzednią - wspomnimy o szacunku. Czarnowłosy z pewnością jest osobą, która potrafi docenić poświęcenie innych i ich umiejętności. Zwykle nie przepada za chwaleniem postępów, czy też ogólnym wspominaniu o nich, ale w głębi duszy jest dumny z osób, które są dla niego ważne. Jeśli spotka od siebie kogoś starszego, bardziej doświadczonego lub silniejszego - jest w stanie szanować jego zdania i wypowiedzi, oraz nie trzymać się utartych schematów. Wie, że osoby o większej randze i wieku często miały za sobą więcej doświadczeń, i mogą udzielać wspaniałych i pouczających rad, do których zdarzało mu się stosować. Podczas rozmowy, Taharii często pokazywał swoją dobitną szczerość. Chłopak nienawidził kłamstw, gardził każdym, kto posługiwał się nimi bez wyraźnego celu. Nie, strach wcale nie był celem, w którym można kłamać. Wiedział, że jest to jak najbardziej rzecz całkowicie ludzka, ale tylko w pewnych granicach - jeśli ktoś miał osiągnąć z tego pewne korzyści. Inaczej uważał ludzi tego typu za śmieci, i najczęściej pragnął pozbyć się ich z powierzchni świata. Młody Raikage, sam zazwyczaj był niezwykle dobitny, a jego zdanie na temat danych osób szybko kończyło całą rozmowę, gdyż bez kompleksów odpowiadał na każde pytanie, nie kryjąc absolutnie nic. Nie widział niczego złego w powiedzeniu towarzyszowi, że jest śmierdzącym tchórzem i należy mu ściąć głowę, nie obawiał się mówić innym o śmierci ich bliskich, po prostu... Walił prosto z mostu. Kolokwialnie mówiąc. Z tego powodu często przebywał w samotności, w końcu... Kto chce mieć obok siebie kogoś, kto z natury odpycha ludzi? Przez wzrost siły i zajęcie stanowiska Raikage jego miłość do samotnego przebywania w odosobnionych miejscach została zachwiana, ale nadal niekiedy znajduje ukojenie w swoim domu oraz Gabinecie gdzie urzęduje. Potrafi godzinami wsłuchiwać się w naturę, którą podziwia za to, jak często powstaje ze zgliszczy, ożywa, po potężnej zimie, przepełnionej zawieruchami i śnieżycami. Jeśli chodzi o pozostałe cechy chłopaka... Nie można zapomnieć o jego porywczości. Nabył tą umiejętność w momencie, kiedy duchy Raikage opowiedział mu o sobie i swoich czasach. Taharii już wcześniej często miał problemy z pohamowaniem rozochoconego temperamentu. Gdy katował - prawie zabijał. Gdy gonił - nigdy nie odpuszczał. Był uparty. Tak samo było i w tym wypadku, często reagował wybuchowo, jednak nie pokazywał tego po sobie w sposób, jaki robili to jego poprzednik - czwarty. Mimo to jednak, gdy wpadł w szał, był gotów zniszczyć ścianę(nawet w swoim gabinecie!), lub po prostu zasiać ziarnko zniszczenia gdziekolwiek na świecie. Ale! Tak, jest jedno ale. Jeśli okaże się, że sprawy nie da załatwić się w ten sposób, Taharii nie ma problemów z obmyślaniem ciekawych i wyrafinowanych planów, przygotowanych w oparciu o umiejętności osób, które mają brać udział w ich wykonaniu. Jest wtedy cierpliwy, a każdy krok nadzoruje i wykonuje z jak największą starannością. Zwykle nie jest skory do zmian schematów podczas ich wykonywania, ale jeśli przyjdzie taka potrzeba, potrafi wykazać się kreatywnością i zmienić to i owo. W tym momencie oczywiście ukazują się jego wartości przywódcze - zdolność poświęcenie czegoś lub kogoś dla większego zysku, bezpośredniość, pomyślunek oraz trzeźwość umysłu. Co do walk... Chłopak nie lubi przegrywać. Cóż, każdy chciałby zawsze być zwycięski, czy to w pojedynku na rękę, czy podczas wojny, Taharii jednak jest przewrażliwiony na tym punkcie. Jeśli z kimś przegra, poprzysięga zemstę. Zawsze kończy to co zaczął, nie lubił przerywania w środku czynności, a gdy ktoś okazał się lepszy od niego... Nie, nie zazdrościł. Dążył do poprawy samego siebie, by móc przewyższyć daną osobę. Młody Raikage jest bardzo ambitnym człowiekiem, co z pewnością można uznać za jedną z jego najważniejszych cech. Ponadto warto przyznać fakt, iż chłopakowi zdarza się być... Bestialskim. Po prostu. Często zadaje ból, by móc zadać ból. Łamie, torturuje, bije, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności by osiągnąć postawiony przed sobą cel... Co poradzić, każdy ma jakieś wady, o których nie chciałby powiedzieć nikomu. To była jedna z nich. Teraz zaś pora wspomnieć o tych "paru wyjątkach", o których wspomniałem powyżej, przejść do drugiego obozu w charakterze Tahariiego. Złotooki potrafi kochać. Jak najbardziej. Po rozmowie z pewną osobą, która uświadomiła go w tym, że jest to jak najbardziej ludzkie uczucie, był w stanie pokochać inną osobę. Zwykle bał się o los swoich bliskich i przyjaciół, dlatego odgradzał się od tego samotnością, którą polubił. Nie skreślało to jednak jego przydatności w społeczeństwie. Po pewnym czasie zyskał wiernych przyjaciół i osobę, na której bardzo mu zależy. Jeśli tej ostatniej stałoby się coś złego, był w stanie zrobić dla niej wszystko. Tracił rozum. W momencie, kiedy wymagałoby to poświęcenia własnego życia - nie zawahałby się. Od dawna powtarzał sobie, że jeśli znajdzie kogoś, kto będzie chciał być blisko niego - odda się całkowicie. Taharii nie zwykł rzucać słów na wiatr, dlatego też... Tak właśnie jest. Dwudziesto-jedno latek często bierze na swoje barki duże ciężary, a jednym z nich bez wątpienia jest ukochana, oraz przyjaciele. Dba o nich i robi wszystko, by było im jak najlepiej. Można tu zobaczyć drugi biegun jego charakteru, ten cieplejszy, delikatniejszy... Nie okazuje go byle komu, i chce, by tak pozostało. Serce przesiąknięte złem, nie zawsze musi być takim w stu procentach, ponieważ gdy pojawią się odpowiednie osoby, potrafią zasiać tam ziarnko światła... Które rozrasta się wraz z czasem.

Podsumowanie (dla leniwych):

• Taharii jest samolubny, często działa dla siebie.
• Wykorzystuje innych do swoich celów.
• Nienawidzi, gdy ktoś podważa zdanie jego, lub kogoś z wyższą rangą.
• Szanuje bardziej doświadczonych, oraz silniejszych od siebie.
• Jest zasadniczym człowiekiem, często kieruje się schematami.
• Nie lubi dużo mówić.(kiedy nie musi)
• Jest szczery.
• Lubi samotność
• Osoby dla niego ważne, wzbudzają w nim szczególne emocje.
• Zdarza się mu popadać w szał.
• Porywczy, ale w momencie kiedy jest to konieczne - potrafi stworzyć szczegółowy plan i dostosować się do niego, wykorzystując wszystkie plusy, które stoją po jego stronie.
• Troszczy się o bliskich i przyjaciół, trzyma ich blisko.
Ostatnio zmieniony pn, 13 mar 2017, 21:24 przez Taharii, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Re: Taharii Yami

Post autor: Taharii » sob, 18 sty 2014, 17:21

Atrybuty fizyczne i duchowe:


Siła: Yon Kaishi.
Wytrzymałość: Yon Kaishi.
Z Raiton no Yoroi: Go Kaishi.
Szybkość: Yon Kaishi +.
Z Raiton no Yoroi: Go Kaishi +.
Zręczność: Yon Kaishi +.
Z Raiton no Yoroi: Go Kaishi +.
Kontrola Chakry: Yon Kaishi.
Zasoby Chakry: Poziom Piąty - Gigantyczne.
Kontrola Kekkei Genkai: Yon Kaishi.
Kontrola Natur Chakry:
  • Raiton: Go Kaishi +.
Walka Wręcz: Yon Kaishi.
Potencjał Genjutsu: San Kaishi.

Punkty Rozwoju:
32(Usunięta technika rangi A)+20- 20(Shosen no Jutsu)- 28(Kiritsugi)+9-13(Bokashi)+ 2+ 10(osiągnięcie)+ 10(PS)+ 5 PR(za PF)- 27(Meiton: Nenriki idō)+ 10 PR+ 30PR(osiągnięcie)+ 15 PR(osiągnięcie) +10 PR+ 2 PR(za PF)+3- 30PR(3 lvl Raiton no Yoroi)- 10 PR (Dwie umiejętności)+ 3 PR+ 1 PR(osiągnięcie)+ 5 PR + 10 PR - 17 PR(Insutanto-shi dageki)+ 4 PR - 5 PR(wyt. psych.)+ 2PR + 9 PR - 10 PR(1 lvl stylu walki) + 5 PR(osiągnięcie) + 10 PR(łapka na Facebooku) + 30 PR - 24 PR(Kantsu Raitoningu) + 3 PR - 3 PR(Konoha Raiken) + 8 PR(Boski Miszcz) - 25 PR(Styl walki: poziom II) + 2 PR + 10 PR(sława) + 39 PR - 24 PR(Kaminari no Kyōka) + 2 PR + 1 PR - 31 PR(Raikiri) + 30 PR + 8 PR(Boski Miszcz - S Jounin) - 32 PR(Akire Tantō) + 10 PR(PS) + 15 PR + 5 PR(PS) - 28 PR(Rariatto) + 10 PR(nagroda za przeszczepy w Tsume) + 4 PR(za PF) - 22 PR(Heddo Butto) 25 PR + 7PR(za przeszczep) + 13 PR - 40 PR(4 poziom Raiton no Yoroi) + 5PR(pobranie KG Nikai) + 3 PR + 45 PR(Wieczna Mandarynka) + 15 PR(za PS) + 2 PR + 18 PR + 15 PR(Osiągnięcie) - 30 PR(Eksperyment) - 37 PR(Tōjisha) + 6 PR + 5 PR(za PS) + 15 PR(za PF) - 50 PR(Senshi Misuto) + 1 PR - 18 PR(technika Zabójcy) + 3 PR + 9 PR(PF) - 14(-2=12) PR(Kaminari no Mezame) + 4 PR + 3 PR + 4 PR(poprzednia strona) + 19 PR(za PF) - 32 PR(Chidori Eisou) + 5 PR(osiągnięcie) + 5 PR(osiągnięcie) + 15 PR(osiągnięcie) + 15 PR - 29 PR(Raiton: Sogeki-Hei) - 3 PR(Arashi) + 12 PR(za PS) + 25 PR - 15(Kage Buyō) + 12 PR(za PF) - 43 PR(4 lvl styl walki) + 11 PR + 5 PR(za PF) + 120 PR - 34 PR(Chidori Nagashi) - 27 PR(Rairyū no Hōkō) - 32 PR(Raiton: Narukami) + 15 PR - 32 PR(Haja Kensē: Itten) + 50 PR(Zwrot Specjalista 2) - 26(Rairyū Zero no Hakyū) - 26 PR(własna) + 98 PR + 14PR(poprawione osiągnięcie Boski Miszcz) + 20PR(poprawa osiągnięcia) + 15 PR(poprawa osiągnięcia) = 20 PR - 28 PR - Kyuushuu za zwój(losowanie marzec) - 50PR(Shihai - Raiton no Yoroi Lvl 5) - 32PR(Inazuma no Hen'i) + 53PR - 28 PR(Hayaku no Jutsu) - 30 PR(Tajū Kage Bunshin no Jutsu) - 5 PR(Perswazja) - 83 PR(Na Kachiko)= 0 PR
Punkty Sławy:
50+ 10(osiągnięcie)+15+ 20(Wielki Zwycięzca - osiągnięcie)+ 50(Kage)+ 15(osiągnięcie)- 50(Wymiana)+ 5 PS(osiągnięcie)+ 15 PS(osiągnięcie) + 25 PS + 20(osiągnięcie) + 10 PS(łapka na Facebooku) + 10 PS - 160 PS - 25 PS(na PR) + 15 PS(osiągnięcie) - 25 PS(5 PR) + 10 PS(Osiągnięcie) + 20PS(osiągnięcie) + 15 PS + 20 PS(osiągnięcie) - 50 PS(10 PR) + 10 PS - 25 PS(5 PR)+ 20 PS + 10 PS + 60 PS(Wieczna Mandarynka) - 75 PS(na PR) + 10 PS - 25 PS(5 PR) + 146 PS(za Sima i Garasu) + 67,5 PS + 45 PS(Za MGP) - 250 PS(Artefakt rangi B - Dłonie) + 25 PS(Pisarz) - 30 PS(na PR) + 25 PS + 4 PS + 25 PS + 50 PS(prezent od Seisołaja) + 80 PS + 20PS(osiągnięcie) + 25 PS(Osiągnięcie) + 15 PS(Osiągnięcie) + 20 PS(poprawa osiągnięcia) + 15 PS(poprawa osiągnięcia) + 10 PS(poprawa osiągnięcia) - 292,5(na Kachiko)= 0 PS
Punkty Fabuły:
289 PF(kiedyś tam) - 289 PF(też kiedyś tam) + 65-65(13 KKG)+ 24PF- 20 PF(4 KKG)+30 PF+15 PF- 45 PF(9 KKG)+22 PF - 25 PF(5 KKG) +60 PF - 60 PF(12 KKG) + 60 PF+ 112 PF+30 PF(osiągnięcie)- 75 PF(wymiana za PR)- 125(25 KKG)+ 95 PF- 95 PF(9 KKG i 10 Szybkość)+ 33 PF- 35(1 Zręczność i 2 PR)+ 13 PF+ 45 PF+ 22 PF- 80(1 szybkość, 11 siła, 4 wytrzymałość)+ 167 PF- 165 PF(33 KKG)+ 34 PF= 35 PF(7 Kontrola Kekkei Genkai)+ 145 PF - 145PF(10 siła, 19 zręczność)+ 460 PF +50PF - 505 PF(30 WW, 4 siła, 9 wytrzymałość, 15 zręczność, 31 Raiton) + 50PF - 56(8 WW)+ 20 PF(bicie rekordu) - 21 PF(3 WW)+ 30 PF + 10 PF - 40 PF(8 szybkość) + 60 PF(osiągnięcie) - 60 PF(12 siła) + 50 PF = 50 PF(10 zręczność) + 50 PF - 50 PF(3 siła, 7 Raiton) + 35 PF + 27 PF - 60 PF(4 PR)+ 15 PF + 40 PF + 15 PF + 30 PF + 125 PF + 10 PF - 225 PF(15 PR) + 65 PF + 68 PF - 135 PF(PR) + 12 PF + 30 PF + 40 PF + 45 PF + 140 PF + 20 PF - 285 PF(19 PR) + 25 PF + 50 PF + 60 PF + 40 PF - 180 PF(12 PR) + 38 PF + 23 + 20 PF - 75 PF(za 5 PR) + 60 PF(osiągnięcie) - 73(na Kachiko)= 0 PF.
____________________________
Suma od początku: 2373 PF
Umiejętności: Do rozdania 23 pkt.
- Czytanie śladów poziom 1.
- Odbijanie pocisków poziom 1.
- Szybkie wiązanie pieczęci poziom 1.
- Perswazja poziom 1.
- Wytrzymałość psychiczna poziom 2.
Umiejętność Dodatkowa:
67. Shi/Misesu Yorokobi - Pan/i Rozkoszy
Jesteś prawdziwym panem/ni rozkoszy osoba z którą zdarzy Ci się trafić do łóżka nigdy nie będzie zawiedziona. Na poczekaniu wymyślasz nowe techniki związane z dawaniem przyjemności. Sam dotyk twoich niezwykłych dłoni sprawia, że osoby przeciwnej płci omdlewają z zachwytu!
Style Walki:
1. Styl: Hayai.
Poziom: Poziom Czwarty (Kōdona).
Bonusy: Szybkość + podczas walki; Zręczność + podczas walki z Tsuyoi; techniki Tai do rangi B tańsze o 10%.

Pierwszy z poziomów zaawansowania w sztuce walki stylem Shuyō dostępny tylko i wyłącznie dla osób urodzonych z naturalnym talentem do Taijutsu. W tym wypadku wtajemniczeni są niczym maszyny do zabijania potrafiący spotęgować swoją szybkość/siłę, dzięki postawą i ciosom znanym tylko nielicznym, dzięki czemu w czasie walki w zwarciu jeden z dominujących atrybutów wzrasta o + (w wypadku stylu pośredniego oba wzrastają o pół mniej niż w silnym, bądź szybkim).

2. Styl: Rairyū no Ken.
Poziom: -Brak-.
Opis: -Brak Poziomu-.

Informacje dodatkowe: Taharii wykorzystuje style naprzemiennie, zależnie od tego, jaki jest w danym momencie potrzebny. Bazowo przygotowany jest do użytku bardziej rozwinięty ze stylów - hayai - i to właśnie on jest użytkowany podczas rozpoczęcia walk. Raikage zmienia style dosyć często, zależy to właśnie od tego, w jakiej sytuacji się znalazł. Nie boi się dokonywać nawet paru zmian podczas walki.
Od autora: Będę zaznaczał, który styl walki jest wykorzystywany. Bazowo jest to pierwszy z nich - Hayai.
Specjalizacje:
1. Iryonin(droga Kabuto).
2. Senshi Misuto.
Pakt ze Zwierzętami:
Ślimaki
Bijuu/Pieczęć/Inne:
- Brak -
Inne Umiejętności:
1. Dōbutsu no Kankaku.
Pokaż/Ukryj:
2. Zawsze ubrany artefakt: Suchīruhanzu.
Pokaż/Ukryj:
Ostatnio zmieniony ndz, 3 mar 2019, 19:24 przez Taharii, łącznie zmieniany 25 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Re: Taharii Yami

Post autor: Taharii » sob, 18 sty 2014, 17:22

Ekwipunek:
Przy sobie:
- Pełny pancerz Shinobi pod czarnym płaszczem.
- 5 kunai.
- 6 shuriken.
- Ninja Tabi Hattoriego Hanzō(ranga C) - Buty te należały do legendarnego Hattoriego Hanzō, a ich właściciel jakimś cudem poruszał się szybciej niżeli w normalnych butach.(artefakt zwiększa szybkość ruchów użytkownika)
- Suchīruhanzu - stalowe dłonie, które są artefaktem Tahariiego. Zawsze ukryte pod bandażami.(brak jednej)
Pojemnik na broń:
-Brak-
Zapieczętowane:
- Brak -
Pieniądze:
1000+350-1080+90+1000(osiągnięcie)+ 130 Rou + 150 Rou. - 310 Rou(pobyt w Udon)- 600 Rou(dla Echo) + 10.000 Rou(ze skarbca Kumo) - 7.700 Rou. - 1.000 Rou. - 1.250 Rou + 800 Rou. - 700 Rou. - 300 Rou.(pierdolone szkody) + 250 Rou+ 750 Rou + 230 Rou + 200 Rou. - 1500 Rou + 2.000 Rou(osiągnięcie) + 1.450 Rou= 3.960 Rou.
Depozyt:
32 centymetrowe dildo o barwie fioletowej, dwustronne, posiada wypustki oraz obrotowe główki, czerwona skarpeta wypchana słodyczami (czekoladki), książka która kończy naukę techniki klanowej na 80%, książka o czwartej wielkiej wojnie Shinobi, KG klanu Sosei, Miecz.
- Grzmot lodowca -Miecz Simeona oraz elitarnych wojowników wioski Yaroglek. Jest on nadzwyczajny, gdyż potrafi zmieniać się w trzymetrowy bicz. Wystarczy wcisnąć przycisk na rękojeści. Cała jego powierzchnia jest otoczona małymi kolcami, swoistego rodzaju zębatką. Kiedy Nemesis (tak zwykł na ową broń mówić Simeon) zmienia się w bicz, owa zębatka zadaje dodatkowe obrażenia szarpane. Ponadto potrafi przewodzić chakrę.- w świecie Ślimaków.

Roślinki: 2x Ipekakuana. 2x Żółciak Korowy, 1x Cieciorka pstra, 1x Variada mglista
Przepisy:
- Brak -
Ostatnio zmieniony pn, 13 mar 2017, 21:13 przez Taharii, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Re: Taharii Yami

Post autor: Taharii » sob, 18 sty 2014, 17:23

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
- Ranga E:
Bunshin no Jutsu, Henge no Jutsu, Nawanuke no Jutsu, Kai, Kawarimi no Jutsu.
- Ranga D:
Shunshin no Jutsu, Dekata Ki, Dekata Mizu, Fūbaku Hojin.
- Ranga C:
Kage Bunshin no Jutsu, Hari Jizou, Kuchiyose no Jutsu.
- Ranga B:
Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu, Rasengan
- Ranga A:
Tajū Kage Bunshin no Jutsu

Taijutsu:
- Ranga E:
Dainamikku Entorii, Bōkō.
- Ranga D:
Konoha Senpuu, Konoha Reppuu, Konoha Raiken.

- Ranga C:
Kage Buyō.
- Ranga B:
Heddo Butto(w).
- Ranga A:
Rariatto, Akire Tantō(w), Haja Kensē: Itten(w).

Genjutsu:

- Ranga E:
Utsusemi no Jutsu.
- Ranga D:
-Brak-

Rakurai:
- Ranga D:
Raiton no Yoroi(Poziom: 5), Arashi(w).
- Ranga C:
Insutanto-shi dageki, Kaminari no Mezame(w).
- Ranga B:
Insutanto-shi erubō, Panchikattā, Kaminari no Kyōka(w).
- Ranga A:
Raigā Bomb.
- Ranga S:
Jigokuzuki.

Iryonin:
- Ranga D:
Chiyute no Jutsu.
- Ranga C:
Chakra Kyuuin Jutsu
- Ranga B:
Shosen no Jutsu, Kiritsugi

Senshi Misuto:
- Ranga C:
Binshou no Jutsu
- Ranga B:
Hayaku no Jutsu
- Ranga A:
Inazuma no Hen'i(w)

Natury Chakry:

- Raiton:
Ranga D: Hiraishin.
Ranga C: Jibashi, Ikadzuchi No Utage
Ranga B: Sandā Appu, Chidori, Kantsū Raitoningu(w).
Ranga A: Raikiri, Chidori Eisou, Chidori Nagashi, Raiton: Narukami(w), Raiton: Sogeki-Hei(w), Raiton: Rairyū no Hōkō(w), Raijū Hashiri no Jutsu, Kyuushuu, Rairyū Zero no Hakyū.


Własne:
- Kantsū Raitoningu. - Raiton B.
Pokaż/Ukryj:


- Kaminari no Kyōka. - Rakurai B.
Pokaż/Ukryj:


- Akire Tantō. - Taijutsu A.
Pokaż/Ukryj:


- Heddo Butto. - Taijutsu B.
Pokaż/Ukryj:


- Kaminari no Mezame - Rakurai C.
Pokaż/Ukryj:


- Arashi. - Rakurai D.
Pokaż/Ukryj:- Raiton: Sogeki-Hei. - Raiton A.
Pokaż/Ukryj:


- Raiton: Rairyū no Hōkō. - Raiton A.
Pokaż/Ukryj:


- Raiton: Narukami. - Raiton B/A.
Pokaż/Ukryj:


- Haja Kensē: Itten. - Taijutsu A.
Pokaż/Ukryj:- Rairyū Zero no Hakyū. - Raiton A.
Pokaż/Ukryj:


- Binshō no Ryū: Chōyaku. - Klanowe/Taijutsu A.
Pokaż/Ukryj:


- Inazuma no Hen'i. - Zabójcy we Mgle, A.
Pokaż/Ukryj:
Ostatnio zmieniony sob, 18 mar 2017, 12:55 przez Taharii, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Re: Taharii Yami

Post autor: Taharii » sob, 18 sty 2014, 17:23

Inne:


Nindo: "Jeśli chcesz, by coś było zrobione dobrze - zrób to sam."

Ograniczenie:
Opcja siódma.(10)
Nin: A
Tai: S
Gen: D
Osiągnięcia:
1. Umiejętny Farciarz (Zdanie egzaminu na Chunnin'a za pierwszym podejściem) - + 5PS NOWE
2. Pnący się na szczyt (Osiągnięcie rangi Jounina sześć miesiącach od zdania egzaminu na Chunina) - +15 PS
3. Człowiek Misja (Wykonanie łącznie 30 misji ) - +30 PR
4. Pierwszy Jounin generacji (Zostań pierwszym jouninem z twojego CE)- + 15PS
5. Kage (Zdobycie tytułu Kage) - + 50 PS
6. Wielki Zwycięzca (Dowodziłeś oddziałem przynajmniej 40 shinobi przeciw podobnym lub większym siłom i zwyciężyłeś.) - +20 PS
7. Pomysłodawca (Co najmniej 3 zaakceptowane pomysły) - + 10 PR, 1000 Rou
8. Jestem lubiany (Tylko dla graczy pozostających w wiosce. Fabularnie polubiło cie przynajmniej 5 postaci) - + 30 PF
9. Pisarz - 1000 postów + 10 PS, 2000 postów + 15 PS, 3000 postów + 20 PS, 4000 postów + 25 PS.
10. Kolekcjoner Osiągnięć (Minimum 5 osiągnięć na koncie naszej postaci) - +15 PR.
11. Wyróżniam się (Minimum jedna charakterystyczna i widoczna blizna, znamię, tatuaż lub inny znak na ciele) - +1 PR
12. Fabularny Gracz (Zdobycie 1400 PF) - +15 PR.
13. Twórca Technik (Minimum 5 stworzonych własnych technik) - Koszt tworzenia kolejnych technik zmniejszony o 4 PR.
14. Jest nas trzystu! - Wziąć udział w próbie pobicia rekordu osób online na forum dnia 09.03.2014 - 20 Punktów Sławy + 5 do wybranego atrybutu.
15. Boski Miszcz (Osiągnięcie wszystkich statystyk na max) - +15 PR za każdą rangę.(Jonin, S. Jounin)
16. Pierwszy Special Jounin generacji (Zostań pierwszym s. jouninem z twojego CE)- + 15PS.
17. Sędzia (Ocenienie 200 treningów) - Jednorazowo +3 do wszystkich statystyk.
18. Multimisja (Prowadzenie pięciu misji na raz - odpisy muszą być regularne, raz na 24h) - +15 PS.
19. Pan/Pani Przeznaczenie (Poprowadzone minimum dziesięć spontanicznych wydarzeń fabularnych - walki, misje, wojny etc.) - +10 PS
20. Znajoma Twarz (Poznanie minimum 20 postaci prowadzonych przez graczy) - + 60 PF.
21. Stara Gwardia (Granie na forum, przez minimum 2 lata) - + 10 PS.
22. Dużo Osiągnąłem (Posiadanie minimum 20 osiągnięć na koncie danej postaci) - +20 PR, 20 PS
23. Transplantolog (Wykonane dwa przeszczepy) - + 10 pkt. kontroli chakry, jednorazowo + 20 pkt. sławy.
24. Wieczna Mandarynka (Rok aktywnej pracy na pozycji Administratora) - +45 PR, 60 PS
25. Archeolog (Odkrycie czegoś niesamowitego na wyprawie np.stara kryjówka Orochimaru) - +15 PR
26. Dyplomata (Zawiązanie sojuszu z pięcioma Krajami lub Wioskami) - Shimo, Kuma, Chigakure, Tsume, Suna) - + 5 PR
27. Kibic Mistrzostw Świata - Wspieranie Repki Siatkarzy podczas Mistrzostw 2014 - + 5 PR.
28. Przyszłościowiec (Wykonanie przynajmniej czterech budynków publicznych przez wioskę, obmyślonych przez Ciebie, zaakceptowanych przez Kage [kage też może je osiągnąć]) - +15 PR, +2000 Rou.
28. Kombatant(Uczestniczyłeś - i przeżyłeś - w jednej wojnie z przynajmniej dwoma wielkimi nacjami shinobi) - +20 PS
29.Zabójca Cienia (Zabicie Kage - Kowai) - +25 PS
30. Pogromca Cienia (Pokonanie Kage - Kowai) - +15 PS
31. Znajoma Twarz (Poznanie minimum 20 postaci prowadzonych przez graczy) - +60 PF
MGP: 16 - 15 + 45 - 30 - 10 = 6MGP

Choroby:
Paranoja - Zaburzenia Urojeniowe.
Taharii - mimo swojego doświadczenia nabytego podczas misji i walk - powoli zaczynał odczuwać na sobie to, jak bardzo niehonorowi są Shinobi. Jego rozum, który od zawsze podpowiadał, że trzeba być honorowym został powoli wypierany przez poczucie zagrożenia. Wszystko to skumulowało się w nim, kiedy - nawet jeśli nic nie robił, a jedynie pomagał - był nazywany wrogiem, oraz po raz kolejny został zaatakowany z zaskoczenia na terenie objętym rozejmem. Taharii doznaje urojeń, które powodują u niego dosyć nieprzewidywalne efekty. W pewnych momentach - kiedy nie czuje się zbyt pewny - jego organizm sam podejmuje kroki mogące obronić go przed ewentualnym niebezpieczeństwem, jest to jak impuls, którego Raikage nie może powstrzymać. Nie wiadomo, jakie czynności podejmie Taharii, staje się wtedy nieprzewidywalny i niehonorowy, a jego czyny popełniane są w afekcie. Ataki mają miejsce niekiedy nawet podczas rutynowej pracy jako Cień wioski, co przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu... może nie jego, ale współpracowników - jak najbardziej. Odnosi się to oczywiście tylko do czynności obronnych. W tym stadium choroba Tahariiego nie prowokuje ataków na niewinnych ludzi, którzy niczym sobie na to nie zasłużyli.
Fobie: - Brak -

Ranga Dodatkowa: Hachidaime Raikage

Wypełnione Misje:


Rangi D - 6
Rangi C - 14
Rangi B - 10
Rangi A - 6
Rangi S - 2

Specjalne Wydarzenia:
Ostatnio zmieniony śr, 8 mar 2017, 16:21 przez Taharii, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Taharii
Posty: 4448
Rejestracja: ndz, 5 gru 2010, 17:34
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Brak
Ranga: Nuukenin A
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Raiton: Go Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=5426

Re: Taharii Yami

Post autor: Taharii » sob, 18 sty 2014, 17:24

Biografia:
Pokaż/Ukryj:

Losowania:
1. Czerwiec Anno Domini 2014 - 19.W piwnicy swego domu znalazłeś w podłodze ukrytą klapkę. Los Ci sprzyjał. No bo kto nie chciałby całej skrzynki whisky?(jeszcze nie piłem!)

2. Lipiec Anno Domini 2014 - 19.Manekin mym bratem – najbliższy trening jest wyjątkowy. Wystarczy bowiem tylko cztery linijki aby otrzymać jeden punkt atrybutu. Trening na maksymalnie piętnaście punktów atrybutu.(0PA wykorzystanych)

3. Sierpień Anno Domini 2014 - Ninja Tabi Hattoriego Hanzō(ranga C) - Buty te należały do legendarnego Hattoriego Hanzō, a ich właściciel jakimś cudem poruszał się szybciej niżeli w normalnych butach.(artefakt zwiększa szybkość ruchów użytkownika).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”