Hitoshi Kaguya

Awatar użytkownika
Hitoshi Kaguya
Posty: 1546
Rejestracja: pn, 9 wrz 2013, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 21
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=7483
Lokalizacja: Wrocław

Hitoshi Kaguya

Post autor: Hitoshi Kaguya » wt, 10 wrz 2013, 23:22

Metryka:

Imię: Hitoshi
Nazwisko: Kaguya (rodowe)
Pseudonim: Shi/Wybielacz
Płeć: Mężczyzna
Ranga: Chuunin
Status: Shinobi
Klan: Tenpin
Kekkei Genkai: Noroi Maku
Natura Chakry: Raiton (S), Fuuton (A)
Pochodzenie: Kirigakure no Sato
Wiek: 21
Wzrost i waga: 180cm, 82kg
[/center]

Aparycja:
Średniego wzrostu chłopak dawno przestał przypominać tego wychudzonego, wybiedzonego, zszarganego przez życie chłopaczka, jakim był niegdyś. Wraz z wiekiem i postępującymi wydarzeniami w które został wplątany jego ciało zaczęło się zmieniać. Delikatnie podrósł, jednak nadal utrzymywał się w średniej pośród jego rówieśników. Widoczną zmianą jest jednak klatka piersiowa, a także dłonie chłopaka, które poprzez działanie limitu krwi znanego jako Noroi Maku zwiększyły swoje rozmiary. Chuderlawe dłonie, zapadnięta klatka teraz nabrały rozmiarów, a dzięki licznym treningom pod skórą zarysowała się wyraźna linia mięśni. Zazwyczaj nie jest to widoczne, ponieważ wszystko skryte jest pod ubraniem, jednak każdy, kto swego czasu miał szczęście, by poznać Hitoshiego, gdy jeszcze był władcą kości mógł zauważyć widoczną różnicę. Zwłaszcza, jeżeli chodziło o nogi, ponieważ te wyglądały na potężnie zbudowane. Tytaniczna praca włożona w samorozwój przyniosła efekt, a sam chłopak porusza się teraz bardziej z gracją mimo większych rozmiarów.
Cechą charakterystyczną dla Shiego są znamiona znajdujące się na czole. Dwie kropki symbolizujące przynależność do swych braci, do swej rodziny, od której dziedzictwa został brutalnie pozbawiony. Zazwyczaj są schowane pod długimi, poszarzałymi, splecionymi z tyłu włosami, które poza tym są w wiecznym nieładzie. Przy jaśniejszym słońcu można ujrzeć, jak odbijają promienie słoneczne, dzięki czemu z bliskiej odległości można ujrzeć ich błysk. Kolejnym elementem jest długa blizna, przecinająca oko chłopaka (przypominająca tą u Kakashiego) przez co bardzo rzadko, lecz jednak można zauważyć jak kryje ją pod czarną opaską. Dla nieznajomego może wydać się to podwójnym zaskoczeniem, albowiem lewa tęczówka Hitoshiego jest biała, tak jak u ślepca. Sugerowanie się blizną może więc wprowadzić kogoś w błąd, jakoby miał do czynienia ze ślepcem. Prawe oko jest natomiast niebieskie, nieodbiegające od normalności, lecz ma w sobie pewną głębie, coś co przyciąga wzrok i jakby ogniki, czy demoniczną iskrę.
Ubiór:
W mieszkaniu/na luźno (jak na avku): Tutaj ubiór jest bardzo swobodny, w żaden sposób nie krępuje jego ruchów przez co czuje się najlepiej. Składa się on bowiem z prostych drewnianych klapków, które utrzymują się na stopach Hitoshiego przez czarny pasek materiału. Dalej widoczne są luzne, szare spodnie związane w biodrach brązowym pasem. Momentami mogą one przypominać tunikę, która zawija się pomiędzy nogami, gdyż materiał wisi sobie dając chłopakowi duża wygodę. Na wszystko narzucona jest szata w kolorze bardzo zbliżonym do spodni, jednak ramiona pokrywa czarne naszycie, które dalej powracają tym razem w jaśniejszą barwę. W miejscu, gdzie szata łączy się na jego klatce piersiowej widnieje kolejne przeszycie w kolorze złotym z jaśniejszymi pasami. Całość oczywiście jest pod wcześniej wspomnianym pasem.

W BUDOWIE
Pierwszą warstwę ubrania stanowi strój treningowy nałożony bezpośrednio na ciało. Czarny, matowy, elastyczny, oraz najważniejsze – idealnie dopasowany do sylwetki chłopaka pozwala na swobodne ruchy w każdą stronę. Sięga on u rąk do nadgarstków, u nóg do kostek, oraz trochę powyżej linii obojczyków u samej góry. Całość jednak skontrastowana bandażami szczelnie oplatającymi odsłonięte części ciała. Wyjątkiem zdawałaby się głowa, która jest całkiem odkryta, a opatrunki sięgają szyję, pozostawiając wolną bujną czuprynę chłopaka, oraz resztę jego twarzy. Na tym nie kończy się złożoność jego ubioru, albowiem nieodzownym elementem jest bluza, którą w przyjaznym, znanym sobie otoczeniu zwykle nosi rozpiętą, oraz cienkie płócienne spodnie.
Na zewnątrz: To co wcześniej, jednak pewne sytuacje z życia chłopaka nauczyły go, by chować swą tożsamość pod płaszczem. Zdecydował się więc na czarny, zwykły ze sklepu w rodzinnej wiosce. Zawsze szczelnie zapięty, z nałożonym kapturem, oraz maską drugiego typu. Dodatkiem o znaczeniu bardziej sentymentalnym, niż użytkowym są nałożone na dłonie czarne rękawiczki, z wyszytymi nań kośćmi przypominające mu o swym pochodzeniu. Niestety czasy, w których przystało mu żyć nie są najprzyjaźniejsze, z racji tej nakłada na siebie metalowy pancerz, który broni go zwykle przed wszelkiego rodzaju atakami.
Bluza:
Pokaż/Ukryj:
Cechy Charakteru:
Kiedyś: Cierpliwy, opanowany, dumny – te trzy cechy najogólniej opisują Hitoshiego. Nie za wiele można powiedzieć na jego temat tuż po pierwszym spotkaniu. Zazwyczaj jest mało mówi, lub nie konkretnie. Często wymija się z odpowiedzi zostawiając prawdę dla siebie. Nie jest najlepszy w kontaktach z ludźmi, to może potwierdzić kilka osób, które miał okazję w swoim życiu poznać. Jego wioska, jest jego dumą, ceni ją ponad wszystko i uznaje za jedyny dom, jaki mu pozostał. Nie jest skłonny ufać komukolwiek. Woli pozostawać na dystans, sprawdzić danego człowieka. Nie zwykł przejawiać ogromnych uczuć, po prostu tego nie potrafi. Nigdy go nie nauczono jak obchodzić się z innymi, jak współżyć w środowisku. Teraz na podstawie własnych błędów musi się tego nauczyć.

Obecnie: Podejście chłopaka do życia diametralnie się zmieniło. Zdołał spotkać wielu ludzi, zdobyć doświadczenie w obyciu się ze światem, rozumieniu go w mniejszym czy większym stopniu. Na pierwszy rzut oka widać, że jest bardziej rozmowny, czuje się w tym swobodnie. O ile do pewnych ludzi zachowuje dystans, tak ze zwierzętami czuje się całkowicie wolny, nie hamuje swoich naturalnych odruchów, szybko myśli, szybciej mówi. Często przemawia z pasją, lecz tej ostatnio zaczęło mu brakować. Atak na jego rodzinną wioskę, potem także na Konohagakure sprawiły, że stał się bardziej nieczuły na ból psychiczny. Widział terror, agresję, czystą żądzę zniszczenia pałającą z oczu stworów będących poplecznikami Dziesięciu Avatarów. Wszystkie te aspekty odbiły się na psychice, przez co postanowił, że zacznie szukać sensu w swoim obecnym istnieniu. Czegoś, czemu będzie mógł się w całości poświęcić, co nie będzie tak kruche i tak... no właśnie. Ma pewne powody, by coraz bardziej ukryć w pamięci fakt, iż pomiędzy wioskami toczy się, albo bardziej toczyła się kiedykolwiek wojna. Niegdyś była to siła napędzająca jego życie, jednak ma pewne podejrzenia, jakoby jego współbracia mogli coś mu zrobić. Dodatkowo po uzyskaniu pomocy ze strony Raikage i jego towarzyszy coraz bardziej jest rozdarty w nieistniejącym już konflikcie, który zacierany równie szybko, co rozprzestrzenianie się zniszczenia po świecie.
Przez to szuka bardziej zaufanych ludzi, często może wręcz poddawać ich testom, by sprawdzić wiarygodność danego osobnika. Zwykł być uprzejmym, aczkolwiek dobrze zapamiętuje ludzi, którzy zaszli mu za skórę. Nie wybacza, tak po prostu, jest niezwykle uparty, przez co dąży do wyznaczonych sobie celów. Pierwotnie był to egzamin na chuunina, dalej obrona wioski, obecnie ma zamiar dalej piąć się w górę po szczeblach zarówno kariery, jak i władzy. A co do tej, to ma już pewne plany, które pragnie wcielić w życie.
Ostatnio zmieniony pn, 20 cze 2016, 12:47 przez Hitoshi Kaguya, łącznie zmieniany 26 razy.
Theme
Głos CS lvl 2

Kradzieże (1), Tworzenie Pieczęci (1), Wytrzymałość psychiczna (1), Szybkie składanie pieczęci (1), Mistrz przywołań (1)
Styl Walki: Shuyō Hayai Poziom Drugi - Adept (Shoshinsha)


Pakt

Awatar użytkownika
Hitoshi Kaguya
Posty: 1546
Rejestracja: pn, 9 wrz 2013, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 21
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=7483
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hitoshi Kaguya

Post autor: Hitoshi Kaguya » sob, 3 sty 2015, 19:43

Atrybuty fizyczne i duchowe:

Mikołajkowy bonus
1 poziom pieczęci/2 poziom pieczęci
Siła: Ni Kaishi. +/++
Wytrzymałość: Ni Kaishi. +/San Kaishi
Szybkość: San Kaishi. +/Yon Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi. +
Kontrola Kekkei Genkai: Ni Kaishi. ++
Kontrola Chakry: Ni Kaishi. (+ z Iryonina)
Kontrola Natur Chakry:
 • Raiton: Ichi Kaishi - poświęcone na rzecz szybkości
  Fuuton: Ichi Kaishi - poświęcone na rzecz szybkości

Walka Wręcz: Ni Kaishi. +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi.
Zasoby Chakry: Poziom drugi - Dość wysokie (chuunin).

Zostaną zaktualizowane po egzaminie, bo jest tam kilka niejasności
Punkty Rozwoju:85,5
Pokaż/Ukryj:
Punkty Sławy: 191
Pokaż/Ukryj:
Punkty Fabuły: 169,5
Pokaż/Ukryj:
Ogółem PF: 1204,5 pkt.

Punkty MG: 30
Pokaż/Ukryj:
Umiejętności:


Umiejętność Dodatkowa: Era – Skrzela (W wodzie czujesz się jak ryba. Kiedy inni wytrzymują pod wodą ledwo 1,5 minuty, Ty wytrzymujesz 5 i ciągle nie odczuwasz zmęczenia. Gdy ktoś Cię podtapia to tylko głupio się śmiejesz.)

Talent Wrodzony:
 • Nin: Do A
  Tai: Do A
  Gen: do C
Styl Walki: Shuyō Hayai Poziom Drugi - Adept (Shoshinsha)

Specjalizacja: Iryonin

Pakt ze Zwierzętami: Żółwie

Bijuu/Pieczęć/Inne:Tenpinowska przeklęta pieczęć - Słaba kontrola

Inne Umiejętności:
 • - Kradzieże 1 poz.
  - Tworzenie Pieczęci 1 poz. [możliwość nauki drugiego poziomu w fabule]
  - Wytrzymałość psychiczna 1 poz.
  - Szybkie składanie pieczęci
  - Mistrz przywołań 1 poz.
Ekwipunek:


Przy sobie: Pojemnik na broń: 15 kunai pierwszego typu, 10 shurikenów, 10 bomb świetlnych, 16 bomb dymnych, 20 senbon, 30 małych bombek, 10 wybuchowych notek

Zapieczętowane:
 • 35 małych zwojów - puste
  15 średnich zwojów - puste
Pieniądze: 595 rou. (reszta w depozycie)
Pokaż/Ukryj:
Depozyt(dom): Przepisy: brak

Asortyment Technik:

Ninjutsu:
 • E:Wszystkie
  D:Dekata Ki, Dekata Mizu, Shunshin no jutsu, Fukumi Hari, Hea no Jutsu, Fubaku Hojin
  C: Nan Kaizou, Hari Jizou, Kuchiyose no jutsu, Kage Bunshin no Jutsu, Hari Senbon
Taijutsu:
 • E: Wszystkie
  D:Konoha Shoufuu, Konoha Senpū, Konoha Ageruken, Konoha Raiken
  C:Kobushi no Ganseki, Hando Ouda, Kage Buyō
Genjutsu:
 • E: Wszystkie
  D: Nemuri
  C: Bokashi, Kurama Himo Baindo, Jigoku Gouka no jutsu, Kyakubu Satsu

Klanowe:
 • D: Kasso, Shizen no Ichibu
  C: Kusari
  B: Kassokuken: Ichishiki

Specjalizacji:
 • D: Gedokuyaku, Chiyute no Jutsu

Pieczętowania:
 • D: Shīru no Jutsu, Fūka Hōin

Natury:
 • Raiton: Kaminari Dageki (D), Hiraishin
  Fuuton: Enshō no Kaze(D) Daitoppa (C), Reppūken (C), Hien (C), Ressenpū (C), Kaiten Shuriken (C)

Własne:
 • -Shuyō (D)
  -Shīru kasai (D)
  -Fuuton Gun! (C)

Inne:


Nindo: Wyprzeć cierpienie

Osiągnięcia:
 • Student Akademii:
  -1.Aniołeczek (Wyjątkowo grzeczny uczeń z postami o dobrej jakości) - +2PR
  -2.Chłonny Mózg (Zdanie akademii w tydzień od rozpoczęcia nauki) +7 PR
  -3.Dziecko Geniusz (Wysoka jakość postów w akademii) - + 3PR
  Genin[3/7]:
  -4.Umiejętny Farciarz (Zdanie egzaminu na Chunnin'a za pierwszym podejściem) - +5PS
  -5.Wieczny Gennin (Przebywanie na randze Gennina przez czas 8 miesięcy) - +10 PR
  -6.Zapał do pracy (Wykonanie 10 misji rangi D) - +10 PR
  Chuunin[0/10]:
  Jounin[0/12]:
  S. Jounin[0/9]:
  Sannin[0/6]:
  Niewymagające rangi[10/24]:
  -7.Boski Miszcz (Osiągnięcie wszystkich statystyk na max) - +15 PR na każdej randze (genin)
  -8.I Ty Brutusie przeciwko mnie... (Zostań zdradzony przez osobę, którą uważałeś za bardzo bliską sercu) - +10 PS.
  -9.Jestem lubiany (Tylko dla graczy pozostających w wiosce. Fabularnie polubiło cie przynajmniej 5 postaci) - + 30 PF
  -10.Kolekcjoner Osiągnięć (Minimum 5 osiągnięć na koncie naszej postaci) - + 15 PR
  -11.Pisarz I (1000 postów) - +10 PS
  -12.Stara Gwardia (Granie na forum przez minimum 2 lata) - +10 PS
  -13.Wyróżniam się (Minimum jedna charakterystyczna i widoczna blizna, znamię, tatuaż lub inny znak na ciele) - +1 PR
  -14.Znajoma Twarz (Poznanie minimum 20 postaci prowadzonych przez graczy) - +60 PF
  Inne[2/--]:
  -15.Jest nas Trzystu! - Wziąć udział w próbie pobicia rekordu osób online na forum dnia 09.03.2014 - 20 Punktów Sławy + 5 do wybranego atrybutu.
  -16.Kibic Mistrzostw Świata - Wspieranie Repki Siatkarzy podczas Mistrzostw 2014 - + 5 PR


Poznane osoby i główne, znane informacje:
 • 1.Asuna - Konoha, użytkowniczka łuku; Chce założyć własny klan,
  2.Isei (Panda) - Kiri, klan Abumi, kontroluje powietrze przez rękawice/otwory; Zwykle sympatyczny, bez większego celu; razem brali udział w obronie Kiri,
  3.Rubi - umiejętność tworzenia kryształu; wyprany z emocji, ale miły gość,
  4.Yuki (Śnieg) - umiejętność tworzenia lodu; burzliwy charakter, potrafi w jednej chwili z radości przejść w smutek i z powrotem #kobieta,
  5.Kajin - Kiri; mały chłopiec, dużo się denerwuje i pragnie pokazać swoją siłę,
  6.Akami - trochę dziwny, lecz przyjazny typ. Podróżnik, nie może znaleźć dla siebie miejsca,
  7.Taharii - Kumo, Raikage, potrafi kontrolować błyskawice i ślimaki; bardzo mu pomógł podczas ataku na Konohę,
  8.Shino - siostra Yuki, zwana Diabłem/Demonem, mały diabeł,
  9.Zetsubou - czarnowłosa spotkana podczas CE, zna Kozoke, Kuroi z imienia,
  10.Taizo - przedstawił się jako Zaito;
  11.Raisu - przedstawił się jako Kurisatsu;
  12.Garasu - Iwa, włada kryształem; młody Jounin, miał kiedyś z nim sparing oraz trening. Zachowuje się jak o wiele starszy, widoczne to jest zwłaszcza, jeżeli chodzi o wojskowe zachowanie,
  13.Shiroi Akuma - Zwany także Ashi lub Biały Demon, uczeń Garasu, ciężko go określić,
  14.Kozoke Shinja - Iwa; brał udział w egzaminie, trochę często się denerwuje, mało aktywny,
  15.Taichi Senju - Konoha; przyjemny chłopak, chce się specjalizować w walce mieczem, miał z nim kiedyś sparing,
  16.Yo Shiro - znajomy Taichiego, wyrywny do walki,
  17. Hei - poznany dawno temu, nie powiedział o sobie wiele. Ujawnił się w czarnym stroju i zniknął,
  18. Noriko - był z nią na evencie, potem walczył z nią na egzaminie na Chuunina. Miała dziwne nici wystające z ciała,
  19. Raien - był z nim na pierwszym etapie egzaminu. Ciężko coś więcej powiedzieć. Nie za dużo mówił, w czasie egzaminu się rozdzielili,
  20. Kenji - Kumo; okradziony przez Shi'ego, łatwowierny,
  21. Mira - za bardzo jej nie pamięta, jedynie z opowieści Romea,
  22. Yohei - sytuacja taka sama jak u Miry,
  23.(Życzliwy) Anonim - medyk; człowiek, który zawsze pojawia się podczas jakiegoś kataklizmu. Zwykł nosić maskę, a podczas ataku na Konohe miał obok siebie kogoś jeszcze. Znajomy Tahariego, ma medyczne zdolności.
  24.Echo - towarzyszka Anonima podczas ataku na Konohe, walczył u jej boku


Choroby: Heterochromia (Róźnobarwność tęczówek)

Fobie: Mizofobia (lęk przed nieczystościami, zanieczyszczeniami) - wyleczony przez no... gruz i te sprawy.

Ranga Dodatkowa: Brak

Wypełnione Misje:


Rangi D - 14
Rangi C - 10
Rangi B - 2
Rangi A - 0
Rangi S – 0

Specjalne wydarzenia:
 • -Event Seiso - chwilowy udział
  -Event Dośka - atak Sanbiego na Kiri
  -Dyniowy Event
  -Atak Avatarów na Kiri
  -Atak Avatarów na Konohe


Losowania, Konkursy:
Ostatnio zmieniony ndz, 23 kwie 2017, 19:35 przez Hitoshi Kaguya, łącznie zmieniany 87 razy.
Theme
Głos CS lvl 2

Kradzieże (1), Tworzenie Pieczęci (1), Wytrzymałość psychiczna (1), Szybkie składanie pieczęci (1), Mistrz przywołań (1)
Styl Walki: Shuyō Hayai Poziom Drugi - Adept (Shoshinsha)


Pakt

Awatar użytkownika
Hitoshi Kaguya
Posty: 1546
Rejestracja: pn, 9 wrz 2013, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 21
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=7483
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hitoshi Kaguya

Post autor: Hitoshi Kaguya » sob, 3 sty 2015, 19:44

Biografia:

Rozdział 1: Dziedzictwo
Pokaż/Ukryj:
Rozdział 2: Ojca swego i matkę swoją
Pokaż/Ukryj:


Rozdział 3: Zmienne nastroje
Pokaż/Ukryj:


Rozdział 4: Ostatnie pożegnanie
Pokaż/Ukryj:
Theme
Głos CS lvl 2

Kradzieże (1), Tworzenie Pieczęci (1), Wytrzymałość psychiczna (1), Szybkie składanie pieczęci (1), Mistrz przywołań (1)
Styl Walki: Shuyō Hayai Poziom Drugi - Adept (Shoshinsha)


Pakt

Awatar użytkownika
Hitoshi Kaguya
Posty: 1546
Rejestracja: pn, 9 wrz 2013, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 21
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=7483
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hitoshi Kaguya

Post autor: Hitoshi Kaguya » ndz, 17 sty 2016, 19:43

Zwierzaki:
Azorek - zdobyty tutaj
 • Pokaż/Ukryj:
  Zwykle bardzo cichy, po prostu pływa sobie w swoim akwarium i nie przejmuje się światem. Niestety czasami, gdy rozmawia z chłopakiem zdarza mu się rzucić mięsem... a niby taki słodki
Romeo - z konkursu
 • Pokaż/Ukryj:
  Mierzy metr w kłębie, jest trochę strachliwy, lecz bardzo przyjazny. Szybko się przyzwyczaja do ludzi. Zwykle potrzebuje kogoś w okolicy, bo inaczej czuje się samotny. Jego wyjątkową cechą jest świecący nos, jednak z tegoż powodu nie nadaje się on na misje i praktycznie nigdy nie chodzi z chłopakiem, jeżeli nie jest bezpiecznie.
Julian - odnaleziony tutaj
 • Pokaż/Ukryj:
  Jego ulubionym zajęciem jest podróż na grzbiecie Romeo. Zwykle zasiada na jego głowie i kieruje nim. Mimo utraty poprzedniego właściciela pod opieką chłopaka Julian odżył i teraz ma się dobrze. Jest dosyć bojowy, bardzo troszczy się o Romeo, dlatego też jest jego wiecznym towarzyszem.
Theme
Głos CS lvl 2

Kradzieże (1), Tworzenie Pieczęci (1), Wytrzymałość psychiczna (1), Szybkie składanie pieczęci (1), Mistrz przywołań (1)
Styl Walki: Shuyō Hayai Poziom Drugi - Adept (Shoshinsha)


Pakt

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nieaktywne Postacie”