Kamiru

Baza danych obejmująca wszelkie informacje na temat postaci graczy z każdej kategorii. Całość podzielona jest na sekcje przeznaczone kolejno dla bohaterów shinobi, towarzyszy głównych, samurajów, mieszkańców oraz npc. W tym dziale możecie odnaleźć wszystko na temat poszczególnych postaci, które przemierzają świat shinobi, a także tych które dawno go opuściły.
Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Kamiru

Post autor: Thaelin » pn, 5 sty 2015, 23:49

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Imiona: Kamiru / Mei
Nazwisko: Ayazuki(Nieużywane)
Pseudonim: Thaelin
Gatunek: Kitsune - lisołak
Ranga: Chūnin
Status: Shinobi
Ograniczenie krwi:
      • Mrok / Uwolnienie mroku - Kurayami / MeitonObrazek
Natury Chakry:
     • I. Ogień / Uwolnienie ognia - Hi / KatonObrazek
     • II. Ziemia / Uwolnienie Gleby - Tsuchi / DotonObrazek
Pochodzenie: Shimo no Kuni
Przynależność: Kumogakure no Sato
Wiek: 25
Ostatnio zmieniony wt, 10 wrz 2019, 13:55 przez Thaelin, łącznie zmieniany 18 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:12

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek
Wzrost: 173cm
Waga: 75kg
 • Po pewnym wydarzeniu wygląd Kamiru niezwykle się zmienił, przez co stał się praktycznie nierozpoznawalny
przez poznanie wcześniej osoby. Pierwszym co rzuca się w oczy, jest jego drobna postura, o niezbyt wielkich rękach. Mimo tego jest dobrze umięśniony i raczej dość proporcjonalny.
 • Zaczynając od góry, można dostrzec duże lisie uszy mierzące około dwudziestu(20) centymetrów, w
srebrnym kolorze, które niezwykle rzucają się w oczy. Włosy również srebrnej barwy są stosunkowo krótkie o długiej grzywce sięgających do oczu - a dokładniej prawego oka, gdyż lewego niestety nie posiada. Pozostałe oko w dalszym ciągu posiada niezwykle zamgloną tęczówkę o brązowej barwie. Jest to jeden z niewielu aspektów, jakie pozostały. Niewielkie usta posiadają wiecznie przyklejony uśmiech, który mało kiedy schodzi. Cała twarz ma dość chytry i psotny wyraz, przez co u dobrych ludzi raczej ciężko ma na samym początku, jednak w gorszym towarzystwie zawsze jest dobrze widziany. Dla płci pięknej jest niezwykle atrakcyjną osobą, przegrywając zapewne tylko z przedstawicielami klanu Fuka.
 • Zwierzęcy wygląd potęguje długi, srebrny dwumetrowy(2) ogon, który jest stosunkowo szeroki, mierząc
piętnaście(15) centymetrów, jednak z racji swej puszystości wydaje się znacznie większy, nawet i na pięćdziesiąt(50) centymetrów. Sam ogon jest w dotyku nieziemski, jednak dla właściciela daje dość nieprzyjemne uczucie.

Obrazek
Wzrost: 130cm
Waga: 55kg
 • Forma dziecięca na oko przypomina kogoś w wieku jedenastu(11) lat, czy to pod względem wzrostu, czy
samego wyglądu. Mimo mniejszego ciała wciąż jest dobrze umięśnione, niestety tak i tutaj mięśnie są dość dobrze ukryte przez delikatne, drobne ciało. W chwili spoglądania to raz na dorosłą, to raz na dziecinną formę każdy mógłby uznać ich za rodzeństwo, a może nawet i bliźniaków. Rzucające się w oko uszy również są mniejsze mierzące tylko dziesięć(10) centymetrów.
 • W przypadku samej twarzy wciąż mamy ten chytry i psotny wyraz, tutaj nawet bardziej, jednak można dodać
niezwykłą ilość niewinności, która jest wręcz zabójcza. Milusi ogonek jest długi na półtora(1,5) metra i szeroki na dziesięć(10) centymetrów, a dzięki puszystości wygląda na jakieś trzydzieści(30). W tym przypadku nie jest gorzej, jeśli chodzi o kobiety, a może nawet i jeszcze lepiej? Rówieśniczki interesujące się miłością wręcz będą nas ubóstwiać, a kobiety wręcz szalały z ich matczynym instynktem.

Obrazek
Wzrost: 165cm
Waga: 55kg
 • Mei, jak to Kamiru postanowił zwać się w tej formie, jest z całą pewnością urokliwą dziewczyną przyciągającą
do siebie wzrok mężczyzn, jak i również ten płci pięknej. Posiada cudowne, długie proste włosy sięgające jej do pasa, których barwa mieni się pięknym srebrnym kolorem wpadającym delikatnie w biel. Na czubku znajduje się przyjemnych dla oka para lisich uszu będące w idealnej harmonii z włosami. Cienkie brwi wysoko unoszą się nad zdobiącymi śnieżnobiałą cerę oczami świecącymi niespotykanym dla jej młodego wieku starczym, zamglonym brązem wpadającym w bursztyn. Jej niewielki prosty nos świetnie kontrastuje wielkością z jej głową, tworząc oszałamiające wrażenie z ostrym jak u większości kobiet podbródkiem i delikatnymi lekko zaróżowionymi ustami. Cały wyraz twarzy przepełnia uwodzicielska nutka przeplatająca się z chytrością i odrobinką psot.
 • Ramiona jak u każdej atrakcyjnej dziewczyny mają piękne opływowe kształty bez żadnych widocznych
mięśni. Piersi stosunkowo duże - należące do tych miseczki E, nie są w żaden sposób uciążliwe, zaś ukazujący je dekolt potrafi doprowadzić do szaleństwa i pociągnięcie niejednej osoby za język. Spoglądając nieco niżej można dostrzec jej szczupłą talię, a sam brzuch nie ukazuje ani jednej małej fałdki tłuszczu, lecz niezwykle delikatny i mało widoczny zarys mięśni tworząc figurę ponętną i unikalną. Dłonie nie ukazują żadnych oznak zniszczenia przez pracę, będąc gładkimi i delikatnymi w dotyku, jakby od narodzin były pielęgnowane tylko dla jednego celu - pięknego wyglądu. Proporcjonalne palce ozdabiają krótkie zadbane naturalne paznokcie.
 • Oglądając dziewczynę od tyłu, widzimy delikatne wcięcie w talii uwydatniające jej skromne i jędrne pośladki,
które przeważnie jednak są ukryte potężnie wyglądającym srebrnym ogonem, który swymi gabarytami będącymi jak u męskiej formy mógłby skryć tę piękność. Niżej można dostrzec dwie długie skromne i zgrabne nóżki. O samych stopkach niewiele można powiedzieć poza tym, że są małych rozmiarów, a ogólnie nie wyróżniają się niczym.

Obrazek
Wzrost: 130cm
Waga: 45kg
 • Mała Mei mimo swego młodego wieku, a przynajmniej wyglądu na jakieś jedenaście(11) lat z całą pewnością
można uznać za piękność, co z dającym poczucie bezbronności wyglądem stwarza niezwykle wiele zagrożeń. Choć nie różni się zbytnio od swej dorosłej formy, tu i ówdzie różnice można jednak dostrzec.
 • Posiada cudowne, długie proste włosy sięgające jej do pasa, których barwa mieni się pięknym srebrnym
kolorem wpadającym delikatnie w biel. Na czubku znajduje się przyjemnych dla oka para lisich uszu, będące w idealnej harmonii z włosami. Cienkie brwi wysoko unoszą się nad zdobiącymi śnieżnobiałą cerę oczami świecącymi niespotykanym dla jej młodego wieku starczym, zamglonym brązem wpadającym w bursztyn. Jej niewielki prosty nos świetnie kontrastuje wielkością z jej głową, tworząc oszałamiające wrażenie z ostrym podbródkiem i delikatnymi lekko zaróżowionymi ustami. Cały wyraz twarzy wypełnia niesamowita ilość niewinności przeplatająca się z chytrością i sporą dawką psot. Policzki są tutaj bardziej pucułowate, jednak nie odejmują jej uroku, ot co bardziej dziecięca twarz.
 • Ramiona jak u każdej atrakcyjnej dziewczyny mają piękne opływowe kształty bez żadnych widocznych
mięśni. Piersi stosunkowo duże jak na swój wiek - należące do tych miseczki B, są wręcz idealne pod względem wielkości nadając ponętne kształty, a jednocześnie nie będąc znacznym obciążeniem. Skarby te są jednak dobrze skryte pod ubraniami, dokładnie zakrywającymi je bez żadnego dekoltu. Spoglądając nieco niżej można dostrzec jej szczupłą talię, a sam brzuch nie ukazuje ani jednej małej fałdki tłuszczu. Dłonie nie ukazują żadnych oznak zniszczenia przez pracę, będąc gładkimi i delikatnymi w dotyku. Proporcjonalne palce ozdabiają krótkie zadbane naturalne paznokcie.
 • Oglądając dziewczynę od tyłu, widzimy delikatne wcięcie w talii uwydatniające jej skromne i jędrne pośladki,
które przeważnie jednak są ukryte za srebrnym ogonem, który jest identyczny jak ten w chłopięcej formie. Niżej można dostrzec dwie długie skromne i zgrabne nóżki. O samych stopkach niewiele można powiedzieć poza tym, że są małych rozmiarów, a ogólnie nie wyróżniają się niczym.

Obrazek
Wzrost: 180cm
Waga: 80kg
 • Jest to niezwykle wielkiej postury i potężnej muskulatury lis mogący z łatwością osiągnąć tytuł alfy, gdyby
tylko zwierzęta te przejawiały predyspozycje do tworzenia stada. Pod względem wielkości można go porównać do dużego lwa, jednocześnie kwalifikując go do jednego z największych zwierząt, mogącym pomieścić do dwóch osób na swym grzbiecie. Forma ta jest jednak mało spotykana z racji na swój rozmiar i raczej lęk ludzi dostrzegając takie monstrum, a w szczególności patrząc na te pojedyńcze oko, nadające zawiadackiego wyglądu.
 • Futro jest niezwykle mięciutkie, przez co nie chce się wręcz oderwać od trzymania go. Posiada srebrną
namaszczenie, zaś sam ogon jest niezwykle gruby i długi mierzący więcej od samego ciała.

Obrazek
Wzrost: 27cm
Waga: 7kg
 • Najmniejsza forma, jaką Kamiru jest w stanie przyjąć. Ta lisia miniaturka umożliwia bezproblemowe bycie
trzymanym na rękach przez dziecko lub też siedzieć na ramieniu, czy też wylegiwać się na głowie. Na szyi posiada niezwykle grubą grzywę, przypominającą tę u lwów. Futro jest niezwykle miękkie w dotyku. Z racji swego niegroźnego wyglądu i przyjemnego futra jest niezwykle rozchwytywany przez rzeszę płci pięknej.

Ubranie:

Cechy Charakteru:
 • Kamiru mimo upłynionego czasu niewiele zmienił się jeśli chodzi o zachowanie. W szczególności po
największej zmianie jaka nastała i staniu się Kitsune mogąc zmieniać płcie, a nie tylko dzięki otoczeniu siebie chakrą wyglądu dla innych. Mimo wszystko jednak wewnętrznie pozostał mężczyzną i dalej miłuje jedynie kobiety, czy to w formie mężczyzny, czy też kobiety, bądź też zwierzęcia. W przypadku ostatniego trzeba jednak nadmienić, że ludzkie kobiety, do zoofilii nie ma zamiaru się skłaniać, tak samo jak do innych mężczyzn.
 • W dalszym ciągu jest spokojną osobą, wręcz flegmatyczną, ociągającą się zawsze, jeśli nie ma potrzeby tego
zmienić. Wciąż jest chłodnym umysłem, wolącym uniknąć oddaniu się emocjom i pójściu na żywioł. Nigdy się nie denerwuje, a w przypadku jeśli stara się przemilczeć sprawę do chwili stracenia kontroli. Każdy w końcu ma jakąś granicę. Jest stosunkowo kulturalną osobą, choć jeśli trzeba nie ma problemu w pozbyciu się jej i staniu się chamem i prostakiem. Nienawidzi przeklinać i jest czuły na tym punkcie, kiedy nawiąże jakiś lepszy kontakt może niezwykle długo rozmawiać z tą osobą. Zwykle woli się jednak przysłuchiwać, a od siebie dodać coś raz na jakiś czas. Okazuje sporą cierpliwość, lecz rozmawiając z nim można wywnioskować, iż jest człowiekiem wypranym prawie całkowicie z uczuć, poza uśmiechem, który narzuca na swą twarz, można zaobserwować całkowitą obojętność. Nawet w najgorszym momencie na jego twarzy najczęściej widnieje wypracowany uśmiech, chociaż czasem wolałby przestać, lecz lata udawania grzecznego, niewinnego i uśmiechniętego odcisnęło na nim swe piętno.
Ostatnio zmieniony wt, 27 sie 2019, 08:28 przez Thaelin, łącznie zmieniany 23 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:12

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Fizyczne
Zręczność: Ni Kaishi - Ni Kaishi +
Szybkość: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Siła: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi

Mentalne
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Pokłady Chakry: San Kaishi(Duże)
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Uwolnienie Mroku: Ni Kaishi ++
Natury Chakry:
Uwolnienie Ognia: Ichi Kaishi+
Uwolnienie Ziemi: Ni Kaishi+

Ogonów
Siła: Równa postaci(Ni Kaishi)
Szybkość: Równa postaci(Ni Kaishi)
Wytrzymałość: Ranga niżej(Ichi Kaishi)
Zręczność: Ranga niżej(Ichi Kaishi - Ichi Kaishi +)

Legenda:
Pokaż/Ukryj:
Styl Walki: Dokuji no Hayai- Własny Szybki

Talent Wrodzony: Nin: S ; Tai: A ; Gen: D

Specjalizacje: Yōso no Tensai | Shin'ainaru buki(PS)

Eksperyment: Kitsune no Yōko

Umiejętności Specjalne(6/36):
 • | Adept - [Darmowa] Kowal poz.II |
  | Nowicjusz - [3 pkt.] Odbijanie pocisków poz.II |
  | Nowicjusz - [2 pkt.] Szybkie wiązanie pieczęci poz.I |
  | Nowicjusz - [1 pkt.] Kamuflaż poz.I |
  | Nowicjusz - [2 pkt.] Sztuka pieczętowania poz.I |
  | Ofiara wojenna - [0 pkt.] Wytrzymałość Psychiczna I |
Umiejętności Dodatkowe:
Suuri-jin - Matematyk
Posiadasz wrodzoną umiejętność odczytywania długości. Masz po prostu miarkę w oczach i nie ważne w jakich okolicznościach przyjdzie Ci celować w cel zawsze będziesz wiedział jak daleko jest od Ciebie.
(Odnosi się to też do kątów potwierdzone u Doshiza za czasów admina)

Gaichū – Hultaj
Masz coś takiego w twarzy co nie budzi zaufania. Znaczy... Nie budzi go u praworządnych obywateli. Wszelkiego rodzaju menty i zbiry jakoś do Ciebie lgną i uważają Cię za „swojaka”. Czasami pozwala Ci to uniknąć bójki w ciemnym zaułku a tam gdzie inni dostają w zęby, Ty potrafisz otrzymać ciekawe informacje od „ziomków”.
Ostatnio zmieniony śr, 16 paź 2019, 12:17 przez Thaelin, łącznie zmieniany 12 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:13

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Na sobie:
Ubranie
4 Bandaże(Po jednym na rękach i dwa luźno obwinięte na szyi opadające na barki)
Ochraniacze na nogi
Ochraniacze na łokcie
Własnoręcznie przygotowana opaska na nadgarstek z pieczęcią Raikō Kenka

Przy sobie:
Sountekyuu - forma łuku
3 kołczany strzał(23zwykłych i 7 z zawiniętą notką wybuchową)
Ciepłe ubranie
Szalik i rękawiczki, wykonane z dobrej jakości materiału. Dość dobrze chronią przed zimnem.
Dwulitrowy termos z gorącą herbatką
Czapka Mikołaja która chroni przed zimnymi uszami
Paczka Herbatników, idealne do ciepłej herbatki
Dmuchana śnieżynka mikołaja!
Płaszcz mikołaja idealnie izolujący od zimna! Koniecznie czerwony z białami wstawkami. Zapinany na duże, mosiężne guziki!

Opaska na głowę-zmienia kształt uszu
W kaburze na broń:
20 Kunai ze zdobieniami
10 Kunai
10 Shurikenów

W kaburze na udo:
2x mały zwój
2x średni zwój
2x pusta notka
4x raca
teleskop
kompas
10x pigułka ze skrzepniętą krwią
maść na rany[25/25]
pigułka wzmacniająca [25/25]
pastylki żywnościowe [25/25]
13x bandaż

+ zwój z techniką Twojej rangi, do nauczenia się bez treningu.
W sakiewce:
1.696 Rou
Ostatnio zmieniony ndz, 1 gru 2019, 23:17 przez Thaelin, łącznie zmieniany 11 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:13

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Ninjutsu:
○ Nin'ja
   • +Bunshin no Jutsu
    +Henge no Jutsu
    +Kai
    +Kawarimi no Jutsu
    +Nawanuke no Jutsu
   • +Shunshin no Jutsu
    +Fūbaku Hojin
    +Dekata Ki
    +Dekata Mizu
    +Fukumi Hari
   • +Mokumoku no Sochi
        • +Shīru no Jutsu
         +Kuchiyose: Raikō Kenka
○ Kekkei Genkai
        • +Meiton no Jutsu
         +Meiton: Hotai(C)
         +Meiton: Bijon
         +Meiton: Kyuuketsukou
○ Żywiołowe
       • +Hikyuu no jutsu
        +Housenka no jutsu
        +Goukakyu no Jutsu
        +Karyuu Endan
        +Ryuuka no jutsu
       • +Poru Iwa
        +Dochū Eigyo no Jutsu
        +Ganchūsō
        +Moguragakure no Jutsu
        +Shinjū Zanshu no Jutsu
        +Maddourufu
○ Specjalizacji
      • +Strzała nr 1
       +Strzała nr 3(C)
      • +Strzała nr 2
       +Strzała nr 4
       +Strzała nr 5
○ Własne
     • +Sagasu
      +Kitsunebi
      • +Setsuzoku
       +Tsuika no Te
       +Meiton no Noroi
Taijutsu:
○ Cielesne
    • +Bōkō
     +Dainamikku Entorii
    • +Konoha Senpū
    • +Kage Buyo
     +Kobushi no Ganseki
     +Hando Ouda
     +Appu

○ Specjalizacji
      • +Kagutsuchi no kata! Hibashira!!
       +Onigaeshi
○ Własne
      • +Hogo Kōtingu
      • +Meiton: Chakra Hada
Genjutsu:
○ Iluzoryczne
     • +Utsusemi no Jutsu
     • +Nemuri
○Własne
   • +Mozō
Ostatnio zmieniony ndz, 1 gru 2019, 23:50 przez Thaelin, łącznie zmieniany 9 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:14

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Poznane osoby[gracze]:
Kenji Yami - [poznany w Parku w Kumogakure] wiele ich łączy, szczególnie Meiton, który wspólnie dzierżyli. Początkujący szermierz. Kolejnym razem spotkany w Numa, gdzie był już niezwykle potężny i przepełniony mrokiem.
Taichi Senju - Poznany w chwili ataku Anarchistów, kage liścia i użytkownik ziemi i władca drewna. Potrafi przyzywać lwy.
Yohei - Najemnik, który stanął nogą na głowie ciężkorannego Kamiru. Czeka na zrewanżowanie się po kroć.

Przyjaciele ; Neutralni ; Wrodzy


Poznane osoby[NPC]:
Sadao - Dystrybutor poznany w pewnym kasynie w Yuki no kuni, gdzie został uratowany przed pobiciem na śmierć z powodu wygrywania w karty. W późniejszym etapie wiele pomógł Kamiru, czy to w zdobyciu różnych informacji, uzyskaniu protezy czy też uratowanie matki i ukryciu się przed strażą po spaleniu restauracji dla szlachty.
Tetsu Uchiha - Poznany na wyprawie tutaj pomoc chłopakowi wyjść z opresji, kiepski początek
Nieznane - Niesamowicie urocza kobieta, która została schwytana przez grupkę w Yuki no kuni. Kamiru miał ją przesłuchać, jednak w jakiś sposób udało się ułożyć chwilowy sojusz i pomógł jej uciec z klatki, i zdobyć to, po co przyszła. Wydaje się kimś znacznie bardziej doświadczonym niż Kamiru jako Chūnin. W chwili próby wbicia w jej stopę kunaia ta zamieniła ją w wodę. Prawdopodobnie winna przysługę shinobiemu, a przynajmniej ten tak stwierdził w chwili rozejścia się.

Poznane klany:
Uchiha - Poznane nazwisko, a także, że są silni w Katonie
Hyuuga - Wiedza o Byakuganie(widzenie dookoła), a także niemożliwość ukrycia się przed nimi. Dodatkowo nie znając przyczyny towarzysz po walce z przedstawicielem bladych oczu nie mógł korzystać z chakry w ręce.
Senju - Poznane od gracza Taichi Senju, poznana osoba kontrolowała ziemię jak i drewno.
Pakura - Poznana osoba władająca dziwnymi ognistymi kulkami, które przy zetknięciu powodują momentalne wyschnięcie(drzewa - zapewne i wszystkiego co możliwe)
Ostatnio zmieniony czw, 22 sie 2019, 02:05 przez Thaelin, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:14

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Droga Shinobi / Motto / Nindo: "Nigdy się nie zatrzymuj, nawet jeśli upadniesz wstań i idź przed siebie"

Fobie / Urazy: Monofobia( strach przed samotnością ) / Atazagorafobia( strach przed zapomnieniem )

Specjalne Wydarzenia + Osiągnięcia:
Pokaż/Ukryj:

Rozliczenia:
Punkty Fabuły:2.619 PMG:34
Pokaż/Ukryj:

Stare rozliczenia:
Punkty Rozwoju:239
Pokaż/Ukryj:
Punkty Sławy:45
Pokaż/Ukryj:

Misje
ŁĄCZNIE:47/0/0

Wykonane Misje
Misje Kategorii D:20 + 7 Fab.
Misje Kategorii C:11 + 5 Fab.
Misje Kategorii B:2 + 2 Fab.
Misje Kategorii A:0 + 0 Fab.
Misje Kategorii S:0 + 0 Fab.

Informacje odnośnie czynów w świecie Shinobi
 • Zabiłeś członka jednego z ważniejszych domów w Tetsu no Kuni niszcząc jego "zamysł" i plan, który polegał na wymordowaniu zebranych kupców i ważniejszych właścicieli ziemskich. Samurajowie rozpowiadają o Tobie, że po prostu Ci się poszczęściło. Informacja o tym, że straciłeś rękę oraz jak wyglądasz rozniosła się po kraju, jesteś poszukiwany przez miejscowych wojowników i bóg jeden wie, kogo jeszcze z pewnością Twój kolejny pobyt tutaj nie będzie najprzyjemniejszym doświadczeniem w życiu.

 • Twoja rozróba w kasynie nie odbiła się zbyt dobrze na twojej reputacji, jednak ten, którego ratowałeś, znacznie lepiej o tobie mówi. Dlatego też, wiele osób o tobie wie i wspomina w swoich rozmowach. Stałeś się bardziej rozpoznawalny, choć jeszcze mieszkańcy Yuki no Kuni, nie wiedzą, czy odbierać cię pozytywnie, czy może na odwrót.

 • W Yuki no Kuni jest o tobie głośno. Niemal wszyscy mieszkańcy coś o tobie mówią. Spora część wyraża się na twój temat pozytywnie, choć jest też spora część, która chce twojej głowy, za zniszczenie sporej części pałacu. Co prawda twój wygląd sporo się zmienił, to udało im się dowiedzieć jak się nazywasz, przez co wysłano za tobą list gończy po całym kraju. Ale co z tego, skoro nie wiedzą jak wyglądasz? W każdym razie, wielu mieszkańców widzi w tobie bohatera…

 • W jednej z osad w Tsume no Kuni mówi się o przyjściu na świat lisiego demona, który uratował osadę zgodnie z przepowiednią starszyzny wioski.
[/color]
Ostatnio zmieniony ndz, 1 gru 2019, 22:02 przez Thaelin, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:15

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Skrócona historia:
Kamiru narodził się w wiosce Shimo no kuni, jego ojcem jest shinobi medyk z wioski Konoha-Gakure.
W wieku ośmiu lat miał wyruszyć do Konohy, aby stać się medykiem, ale niestety sytuacja się skomplikowała i musiał czekać kolejne trzy lata.
Jadąc do sąsiedniej osady, zostali napadnięci przez grupkę ludzi w czarnych płaszczach. Ojciec został zabity, a chłopiec zabrany.
Przez kolejne lata chłopca poddawano różnym torturom i rytuałom, aż ukończył je wszystkie.
W ostatnim zadaniu mieli wybić ludzi z pewnej wioski, okazuje się, że mieszkał w niej Kamiru.
Chłopak popada w mrok i się zatraca, a po dziewięciu latach chłopak ocknął się w szałasie i poznaje pewnego starca.
Dostaje parę informacji i wyrusza w podróż do wioski Kumogakura no Sato zapisać się do akademii ninja, aby spełnić swe marzenie i zapanować nad meitonem.


Pełna historia:
Każda historia ma swój początek...
Mój zaczął się w Shimo no kuni - wiosce wiecznego mrozu. Jak sama nazwa wskazuje miejsce, w którym dorastałem, było wiecznie pokryte śniegiem. Była to niewielka osada, a mieszkańcy byli bardzo mili i zbliżeni do siebie tworząc jedną wielką rodzinę.
Moim ojcem był Shinobi z Konohagakure no Sato, po zakończeniu trzeciej wielkiej wojny przyszedł wraz z mą matką i założył lecznice, a po jakimś czasie narodziłem się ja. Lata mijały spokojnie i pewnego razu poprosiłem tatę, aby nauczył mnie wszystkiego, co wie, ponieważ też chciałem, co zresztą się nie zmieniło zostać medykiem. Niestety papa odpowiedział, że pomimo wielkiej wiedzy nie umie jej przekazać, lecz obiecał mi, że kiedy skończę osiem lat, wyruszę do Konohy i tam nauczę się wszystkiego.
Tego dnia, kiedy miałem już wyruszać w podróż dowiedziałem się, że muszę jeszcze pomóc w pracy i tak zawiedziony poszedłem pomagać, a dni i miesiące leciały tak samo, jak do tego czasu. Po kolejnych trzech latach miałem wyruszyć z tatą w ostatnią podróż jako pomocnik, a następnie pójść do akademii. Byłem wtedy niezwykle uradowany i jak najszybciej wyruszyliśmy do sąsiedniej osady, lecz na drodze napotkaliśmy grupkę ludzi ubranych w jakieś czarne szaty - pojawił się delikatny uśmiech na twarzy rozmówcy.
Taa... właśnie tego dnia ujrzałem śmierć swego ojca na własne oczy... widok ten tak mnie sparaliżował, że nie mogłem się nawet ruszyć, a następnie nastała ciemność. Kiedy się przebudziłem, byłem niesiony przed jakiegoś faceta i weszliśmy do jakiegoś budynku, natychmiast dopadł mnie zapach pleśni i rozkładających się ciał.
- Kamiru zatrzymał opowieść na jakieś pięć minut na złapanie oddechu -
Teraz opowieść może być trochę bez ładu i składu, ponieważ nie chcę pamiętać tego, co się działo później i niektóre momenty mogą dziwnie się składać... Tak więc wrzucili mnie i inne osoby, które spotkałem do klatek dla zwierzyny i zaczęli nas torturować. Nie dam rady i nawet nie chcę Ci opisywać ich, mogę tylko powiedzieć tyle, że były potworne i każdego dnia czekałem na swą śmierć. Lecz ona nie nadeszła...- pokręcił głową na znak niemocy.
Tortury się skończyły, a nas została garstka. Myślałem, że po tym, co się stało, nie ma niczego gorszego... ale niestety grubo się myliłem. Tortury były potworne, to fakt, ale był to jedynie ból fizyczny, to co nastąpiło po tym, było dużo gorsze... każdego z nas przywiązano, a następnie do każdego podeszło po trzy osoby i dookoła pojawiła się fioletowo-czarna poświata.
Nie brzmi to zbyt strasznie, wiem... ale ból, jaki to powodowało, był - delikatnie mówiąc - okropny... coś jakby Twoje własne ciało chciało Cię rozsadzić od środka, a umysł zmiażdżono i przywrócono do pierwotnego stanu.
Wtedy została nas piątka... marne pięć osób z dwudziestu!! Ludzie byli niezwykle uradowani z wyników, u każdego z nas pojawił się ten wzór na dłoni - ukazał swą wewnętrzną stronę dłoni, na której był znak połączonych rombów.
Zabrali nas do jakiegoś pokoju i zamknęli drzwi, znikąd szybko zaczynał przybywać czarny dym, myślałem, że się wtedy uduszę, nie miałem jak złapać powietrza i zemdlałem. Leżąc tak nieprzytomnym, wydawało mi się, że usłyszałem wtedy jakiś dziwny głos w mojej głowie, lecz jak się pojawiło, tak i znikło, nawet nie pamiętam, co było mówione lub też co te słowa miały znaczyć, ale pamiętam, że potwornie się bałem.
Wzorek się pogłębił i jakiś staruch powiedział do naszej trójki, że przed nami ostatnie zadanie i będziemy mieli spokój, zbytnio jego słowa nawet do nas nie docierały, jakby mówić do ścian. Zostaliśmy wywiezieni do jakiejś wioski i powiedzieli nam, że nikt nie może z niej ujść żywy... ruszyliśmy przed siebie i uderzyło to we mnie... to była ta sama wioska, w której się wychowywałem!!
Pozostała dwójka bez najmniejszych skrupułów mordowała jej mieszkańców... wtedy znów usłyszałem ten głos tym razem głośniej i wyraźniej. Przestałem widzieć i słyszeć... co jakiś czas widziałem przebłyski jakichś obrazów i dźwięków... NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ! Nie kontrolowałem swego ciała. Tak właśnie trwało to przez jakieś dziewięć lat, aż któregoś razu obudziłem się w szałasie i przywitał mnie starzec.
Dowiedziałem się, że Kuro jak nazwałem tę osobę, istotę, demona czy czymkolwiek to jest, został zapieczętowany, ale nie będzie trwać to w nieskończoność. Starzec opowiedział mi o klanie Yami, który może mi pomóc zapanować nad tym czymś, dlatego zamiast skierować się do Kunohagakure, wyruszyłem do wioski Kumogakure no Sato - wioski ukrytej w chmurach, aby wstąpić do akademii ninja, co miałem i tak już kiedyś zrobić, lecz teraz przyświecał mi dodatkowy cel, a dokładniej opanowanie meitona.
Skupił wzrok na słuchaczu - Dziękuję za wysłuchanie mej historii, a teraz będę już leciał.


Akademia ninja:
To właśnie tutaj Kamiru zaczął się uczyć o byciu shinobim, wiele zawdzięczając swojemu nauczycielowi, który był dla niego w tamtym momencie wspaniałym przykładem. Czas upływał, a mężczyzna uczył się nowych i kolejnych to technik ninja, które miały służyć późniejszym celom, a głównym celem był na ten czas zdanie egzaminu na genina.
W końcu udało mu się ukończyć egzamin, który sprawił mu wiele problemów. Całe szczęście pieczęć trzymała się i zło Yami nie wypływało z niego. Wciąż nic nie dowiedział się nic o Yamich, ale może jako genin coś się zmieni.


Genin:
Życie jako genin nie było takie kolorowe, jak mu się wydawało. Musiał cały czas chodzić na różne misje pomagając mieszkańcom. Długi czas był osamotniony... albo nie, był po prostu sam, samotności nie czuł, ale w pewnym momencie zaprzyjaźnił się z pewnym chłopakiem o imieniu Kenji, co lepsze również posiadał owe Kekkei Genkai, chociaż w różnych okolicznościach zdobyli je.
Wymienili różne informacje na temat owych rombów, pogadali i w pewnym momencie się zaprzyjaźnili. Młody genin powoli się rozwijał, aż razem wyruszyli na wyprawę, gdzie zdarzyło się wiele złego, ale udało im się wyjść z tego cało. Wtedy też spotkali silnego shinobiego z wioski Konohagakure, który bardzo dobrze posługiwał się Katonem.
Wracając do wioski za "osiągnięcia" poinformowali go, że może już wstąpić do grona Chuuninów, lecz wolał jeszcze się rozwinąć. Wiedział, jak wiele ma jeszcze do nauki. Po tym incydencie chłopak się rozleniwił, zdobył zwierzaka o imieniu Kuroi, ale poszukując Kenjiego, nie mógł go odnaleźć, podobno zbiegł z wioski, ale sam nic o tym nie wiedział i nie był pewien tych słów.
Po osiągnięciu jego zdaniem wystarczających umiejętności poszedł, aby przyznano mu wyższą rangę, dzięki czemu po osiągnięciu nieco większych umiejętności niż teraz postanowił postarać się odnaleźć swego przyjaciela. Od czasu rozmowy z Kenjim nic nie dowiedział się o Kekkei Genkai ani o owym klanie, na szczęście pieczęć wciąż wytrzymywała, ale kiedyś będzie musiał ją przełamać, aby móc opanować tą moc.
Ostatnio zmieniony czw, 22 sie 2019, 02:04 przez Thaelin, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Thaelin
Posty: 2986
Rejestracja: śr, 16 kwie 2014, 16:35
Płeć: Mężczyzna
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433
Lokalizacja: Lublin

Re: Kamiru

Post autor: Thaelin » śr, 21 sie 2019, 15:15

Spis:
1 Metryka
2 Aparycja i Charakter
3 Atrybuty i umiejętności
4 Ekwipunek
5 Asortyment technik
6 Wiedza postaci
7 Rozwój postaci
8 Biografia
9 Dodatkowe karty
‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗


Obrazek

‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗_‗

Metryka
Imię: Emiko.
Nazwisko: Nerumi.
Ścieżka rozwoju: Genjutsu
Pochodzenie: Tetsu no Kuni.
Wiek: 8 lat.


Atrybuty
Fizyczne
Zręczność: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Rei Kaishi
Siła: Rei Kaishi
Walka Wręcz: Rei Kaishi

Mentalne
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi+
Pokłady Chakry: Przyzwoite(Ichi)
Kontrola Chakry: Rei Kaishi++

Indywidualne
Styl Walki: - brak -
Talent Wrodzony: Nin: B ; Tai: C(B) ; Gen: S
Specjalizacja: Iryonin Tsunade => medyk


Aparycja:
Wzrost: 133cm.
Waga: 30kg.

Wygląd zewnętrzny oraz ubranie:
Emiko posiada krótko ścięte - bo do ramion - włosy koloru ciemnego blondu, który w promieniach słońca wpada wręcz w pewien odcień rudego. Jej twarzyczka nieskażona jest żadnymi zmarszczkami czy innymi niedoskonałościami - w końcu ma dopiero osiem lat. Pod dużymi ciemnoniebieskimi oczyma kształtuje się niewielki nosek, delikatnie zadarty ku górze. Jej usta wyraźnie odznaczają się od troszkę bladej cery, ponieważ posiadają intensywny różowy kolor, a na domiar tego są znacznie zarysowane. Aparycja młodej Emiko już w tak młodym wieku sprawia, że wygląda na troszeczkę starszą, a na domiar tego posiada ogromne predyspozycje do zostania - w przyszłości oczywiście - piękną kobietą. W chwili spotkania z Kamiru miała na sobie białe kimono, które było troszkę przydługie, przez co często zdażało jej się niezdarnie deptać po jego dolnej części. Pod nim skrywała się prosta bluzka koloru czerwonego, a na nogach nosiła dosyć pospolicie spotykane czarne spodnie ściągane na sznurek. Na nogach nosiła niebieskie sandały, które - po raz kolejny - wpisywały się w obecne standardy ubioru.


Charakter:
Blondowłosa dziewczyna jest niesamowicie skryta, nie mówi wiele, często się jąka i ma problemy ze złożeniem dłuższych zdań. Nie opowiada o swojej przyszłości ze względów znanych jedynie sobie - podąża ślepo za Kamiru, ponieważ ten w pewien sposób odebrał jej dom i miejsce do życia, za co jednak nie była mu niewdzięczna. Tak na dobrą sprawę pozostałe cechy charakteru ośmiolatki są ukryte w jej wnętrzu i będzie potrzeba czasu, żeby ta odsłoniła się przed Chunninem z Kumo-Gakure no Sato.


Ekwipunek
Na sobie:
Ubranie.
Przy sobie:
- brak -
W kaburze na udo 1:
6x bandaż
3x strzykawka
Maść na rany(25)
Skalpel
Narzędzia chirurgiczne

W kaburze na udo 2:
10x fiolka ze szkła grubego o pojemności 50ml
10x gwintowana nakrętkaAsortyment technik
- Brak -


Rozwój postaci
Punkty Fabuły: 100
Pokaż/Ukryj:

Misje
ŁĄCZNIE:3/0/0

Wykonane Misje
Misje Kategorii D:3


(Zaginiony na misji)
Pokaż/Ukryj:
Imię: Kuroi
Wiek: 3 lata(jest już "dorosły")
Rasa: Syberyjczyk
Płeć: Samiec
Aparycja:
Kuroi jest dużym, potężnym długowłosym kocurem o szerokiej klatce piersiowej i mocnym karku, co dość mocno charakteryzuje koty jego gatunku. Łapki są średniej długości, gdzie przednie są ciut krótsze od tylnych.
Ogon jest długi i gruby na końcu zaokrąglony. Głowa proporcjonalna do wielkości ciała i nieco wydłużona. Czoło wypukłe, a policzki wydatne. Oczy duże, lekko owalne osadzone szeroko i ukośnie o złotawej barwie.
Uszy dość duże wysoko osadzone, lekko pochylone ku przodowi, które wewnątrz mają charakterystyczne długie pędzelki włosów. Nos długi i lekko wypukły.
Jak wcześniej wspomniane Kuroi ma długie, gęste, a także puchate i miękkie owłosienie, które na szyi tworzy kołnierz jak u jakiegoś lwa. Patrząc na całe ciało od razu widać, że ogon jest z niego najbardziej owłosiony.
Barwa tego kotka jest na pewno widowiskowa, posiada niezwykle głęboką czerń, przez którą można patrzeć się godzinami i wciąż nie mieć dość. Końcówki futra mają jednak złotawą barwę, przez co przychodzi na myśl delikatnego pomalowania go, jednak jest to jego naturalne futro. Końcówki te najbardziej rzucają się w oczy przy kołnierzu


Charakter:
Kuroi jest bardzo żywym zwierzakiem o dużym temperamencie lubującym się we wspinaniu i skakaniu. Jest dość wesoły i uczuciowy, tak jak inne koty tego gatunku jest przyjacielski, nie przejawia skłonności do agresji i nie ma zapędów do niszczenia mebli ani firanek ^.^
Oczywiste jest, że kicia woli przebywać w towarzystwie innych kotów, lecz przebywanie w towarzystwie psów nie przeszkadza mu, chociaż uważa te zwierzęta za podrzędny gatunek. Według niego to koty właśnie panują nad światem, a nam ludziom dają tylko takie poczucie.
Słyszy się często o psach stróżach, które bezpiecznie strzegą posiadłości... to jest ich kocia wersja, ponieważ potrafi reagować specyficznym mruczeniem na widok zbliżającego się obcego.

Technika:
Jishin no FurueInfo bez umieszczenia w KP:
Brak lewego oka, brak przedramienia lewej ręki - w te miejsce wstawiona jest metalowa proteza przewodząca chakrę...

Podpisany pakt krwi ze Starą Radą - Pojawią się w twojej fabule w dowolnym momencie, by odebrać swoją część umowy.

Do odebrania:
Art. B
Łuk Art. B
Art. D
Art. B
Matsy na miecz B
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karty Postaci”