[D] Uporczywy wielbiciel

Moderator: Taichi Senju

Awatar użytkownika
Nara Itsuki
Wioska: Konohagakure
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 12
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12662

[D] Uporczywy wielbiciel

Post autor: Nara Itsuki » czw, 12 wrz 2019, 22:58

Opuściłem gabinet Hokage z otrzymaną kartką w ręce. Była to misja rangi D, czyli z tego co mi wiadomo nic specjalnego. Zresztą, chyba przez ekscytację oczekiwałem zbyt wiele. Nie potrafiłem stawić czoła swojemu senseiowi, więc pewnie nie dałbym także rady przeciwko wrogom na poważnie. Najwidoczniej czekała mnie jeszcze długa droga, no cóż. Złożyłem kartkę w pół i włożyłem do tylnej kieszeni spodni. Klasycznie wsunąłem obie dłonie do kieszeni i ruszyłem przed siebie, prosto w stronę ulicy Mieszkalnej, bo tam właśnie miałem spotkać kobietę, która zleciła tą misję. Poruszałem się żółwim tempem obserwując spacerujących po wiosce ludzi...

Awatar użytkownika
Michio
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi no Kuni
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi +
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php ... 90#p290390

Re: [D] Uporczywy wielbiciel

Post autor: Michio » czw, 12 wrz 2019, 23:05

Dotarcie pod wskazany adres zajęło ci kilkanaście minut. Dość długo, a to wszystko przez twoje żółwie tempo. Nie spieszyło ci się zbytnio, na poważniejszych misjach taka postawa mogłaby być dla ciebie zgubna. Mniejsza z tym. Koniec końców dotarłeś tam gdzie miałeś dotrzeć. Stanąłeś przed pokaźnych rozmiarów drewnianym domkiem. Był w dość nowoczesnym stylu, najwidoczniej zbudowany całkiem niedawno. Prowadziły do niego schodki i otaczał go żywopłot. Na samym podwórku (które swoją drogą było także dość spore) było kilka wpasowujących się w klimat drzewek. Nic więcej szczególnego nie zauważyłeś, nikt na ciebie nie czekał ani nic w tym stylu. Co dalej?

Awatar użytkownika
Nara Itsuki

Post autor: Nara Itsuki » czw, 12 wrz 2019, 23:12

Kiedy tylko dotarłem na miejsce od razu w oczy rzucił mi się pokaźny dom. Był na prawdę jednym z ładniejszych jakie widziałem w swojej wiosce. Wyjąłem kartkę z kieszeni, jeszcze raz dla pewności sprawdziłem zapisany tam adres. Najwidoczniej zleceniodawczyni była dość dziana, co mogło oznaczać, że zostanę nieźle wynagrodzony za tą misją. Z drugiej strony - tacy ludzie, jako iż mają finanse, mogą zatrudniać ludzi do najgłupszych w świecie rzeczy. Przykładowo łapanie jakichś zbiegłych kotów, czy inne takie. Nie uśmiechało mi się gonić za rozpieszczonymi zwierzakami przez całą wioskę, co to to nie. Miałem tylko nadzieję, że nie będę musiał się za bardzo wysilać wykonując zlecone zadanie. Stałem tak krótką chwilę przed rezydencją aż w końcu zdecydowałem się tam wejść. Wyjąłem opaskę wioski i zawiązałem ją na czole. W końcu właśnie w tej chwili poniekąd reprezentowałem Konohę. Wdrapałem się po schodach i przeszedłem przez podwórko prosto pod same drzwi wejściowe. Jeszcze raz rozejrzałem się po okolicy i zapukałem do drzwi...

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » czw, 12 wrz 2019, 23:23

Po krótkim wpatrywaniu się w rezydencję i rozterkach na temat otrzymanej misji w końcu zdecydowałeś się wejść na podwórko. Tam też nic specjalnie na samym początku nie rzuciło ci się w oczy. Zapukałeś do drzwi, nikt jednak nie odpowiadał. Spróbowałeś jeszcze raz, ale dalej brak jakiegokolwiek odzewu. Od razu po tym dostrzegłeś leżący pod drzwiami bukiet czerwonych róż. Dość miły gest, pewnie ktoś podrzucił je dla twojego zleceniodawcy. Rozejrzałeś się jeszcze mając nadzieję, że kobieta do której miałeś się zgłosić znajdowała się gdzieś na podwórku. Niestety nie dostrzegłeś nikogo, ale twój wzrok przyciągnęła jedna ze ścian budynku. Było tam namalowane czerwonym sprejem wielkie serce, prawie na całą ścianę. Może właśnie to było twoim zadaniem? Kto wie, nie przekonasz się dopóki nie znajdziesz niejakiej Airi, która miała ci przekazać więcej szczegółów na temat tego zadania. Bez niej kompletnie nie wiedziałeś co masz zrobić, bo sama urzędniczka nie przekazała ci takich informacji, a na otrzymanym papierze też nie było o tym nic a nic. Co dalej?

Awatar użytkownika
Nara Itsuki

Post autor: Nara Itsuki » pt, 13 wrz 2019, 00:40

Sytuacja była dość dziwna. Waliłem w drzwi i waliłem, nikt nie otworzył. Pod samymi drzwiami znalazłem bukiet czerwonych róż. Zdecydowałem się obejść cały budynek, bo może pani tego domu zajmowała się ogródkiem, albo cokolwiek w tym stylu. Zatrzymałem się przy jednej ze ścian, która była pomazana. Może właśnie to było celem w którym miałem tu przybyć? Miałem jednak nadzieję, że nie o to chodziło. Nie widziało mi się zmywanie jakichś serduszek namalowanych przez wielbiciela, albo rozwydrzonego dzieciaka. No cóż. Rozmyślanie się nad celem zadania nie miało kompletnie sensu, bo chcąc nie chcąc i tak nie wymyślę. Włożyłem obie dłonie w kieszenie i przeszedłem duży dom dookoła do końca. Jeśli nie znalazłem tam nikogo to wróciłem przed część frontową budynku. Podszedłem do najbliższego okna i po prostu zacząłem w nie pukać jednocześnie rozglądając się po wnętrzu. Może akurat napotkam wzrokiem kogoś w środku? Taką miałem nadzieje, bo wystawanie przed tą rezydencją nie uśmiechało mi się zbytnio. Jeżeli w pierwszym oknie nie udało mi się nikogo znaleźć, a pukanie w nie też nie przyniosło żadnych skutków to przeniosłem się do kolejnego okna i tak do skutku...

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » pt, 13 wrz 2019, 00:47

Zerkanie nieznajomym w okna wydawało się być przesadą, ale czy miałeś inne wyjście? Raczej nie. Czas jest cenny, a tracenie go w taki sposób to zwyczajne marnotrawstwo. Zapukałeś w jedno okno - zero reakcji. Nie poddawałeś się jednak i podszedłeś do drugiego okna. Od razu zauważyłeś w nim kobietę około trzydziestki. Sprzątała ona coś, co przypominało salon. Było to na prawdę ogromne pomieszczenie, w dodatku pięknie wystrojone. Zresztą, czego innego spodziewać się po takiej chacie? Zapukałeś w okno, a kobieta podskoczyła wystraszona. Spojrzała na ciebie i odetchnęła z ulgą kładąc dłoń na piersi. Pokazała palcem w kierunku drzwi wejściowych sugerując ci, żebyś tam podszedł. Kiedy tylko tam doszedłeś to kobieta otworzyła ci drzwi, wyjrzała przez nie i rozejrzała się, jakby kogoś lub czegoś szukała. - Chłopcze... wystraszyłeś mnie niesamowicie. Ciebie przysłali tu w ramach zleconego przeze mnie zadania? Świetnie, świetnie. Na pewno sobie dasz radę? - wypytywała, wydawała się jakby podenerwowana całą sytuacją, bez przerwy rozglądała się nie poświęcając ci zbytnio uwagi.

Awatar użytkownika
Nara Itsuki

Post autor: Nara Itsuki » pt, 13 wrz 2019, 00:57

W końcu udało mi się dobić do wnętrza domu. Nieco wystraszyłem kobietę w środku. Najwidoczniej ona się czegoś obawiała. Może chodziło właśnie o tą zdewastowaną ścianę i kwiaty? Jakiś wielbiciel, albo coś w tym stylu... kto wie, zaraz miałem się tego najprawdopodobniej dowiedzieć. Gestem ręki zaprosiła mnie do drzwi wejściowych. Tak też zrobiłem, skierowałem się ponownie do drzwi frontowych rezydencji, gdzie już w progu czekała kobieta, którą jeszcze przed chwilą śmiertelnie wystraszyłem. Dalej wydawała się ona być mocno speszona, bez przerwy rozglądała się i mówiła podenerwowana. Wtedy byłem już pewien, że jest coś na rzeczy.
- Tak, tak. To mnie przysłano, ale nie udzielono mi dokładnych informacji na temat pani zlecenia. Podano mi tylko adres i imię. Rozumiem, że pani to Airi, tak?
W tym momencie czekając na odpowiedź podniosłem bukiet kwiatów i pokazałem jej go kontynuując.
- Intuicja podpowiada mi, że chodzi o te kwiaty i tamtą pomalowaną ścianę, tak? Proszę mi powiedzieć więcej na ten temat.
Nie ukrywając - sprawa mnie zaciekawiła i byłem ciekawy w jaki sposób to wszystko się rozwinie...

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » wt, 17 wrz 2019, 22:21

Kobieta zaprosiła cię do środka, zabrała od ciebie bukiet który znalazłeś pod drzwiami. Najwidoczniej nie była z niego zadowolona, gdyż od razu wrzuciła go do kosza. Usiadła na macie przy niskim stoliku, zaprosiła cię do tego, żebyś także zajął miejsce. Kiedy już oboje siedzieliście to kobieta westchnęła i zaczęła swój wywód. - A więc tak.. mam problem z pewnym facetem. Bez przerwy mnie nachodzi, nawet kilka razy dziennie. Podrzuca kwiaty, miłosne listy, no i w dodatku zniszczył jedną ze ścian mojego domu. Nawet nie wiem jak się nazywa, nie mam kompletnie pojęcia kim on jest, ale to już się robi chore. - kobieta westchnęła, odgarnęła opadające na twarz kosmyki włosów i kontynuowała - Nigdy nie udało mi się go złapać na gorącym uczynku, nawet nie mam czasu żeby się na to czaić. To właśnie twoje zadanie. Chciałabym, żebyś na niego poczekał i dał mu do zrozumienia, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ma przestać mnie nachodzić, tylko tyle oczekuje. Najwidoczniej nasz romantyk faktycznie miał coś z głową. Kobieta opowiadała o tym wszystkim jakby przerażona, no ale co się dziwić. Faktycznie z facetem było coś nie tak, jeśli się tym nie zajmiesz to może stać się zdecydowanie coś gorszego. Co dalej?

Awatar użytkownika
Nara Itsuki

Post autor: Nara Itsuki » pt, 20 wrz 2019, 00:34

A więc przewidziałem to wszystko, tak jak myślałem. Chodziło właśnie o nachodzącego tą kobietę wielbiciela. Tylko jak to załatwić? Czy na pewno rozmowa z nim przyniesie rozwiązanie tej sytuacji? Nie wiedziałem, ale miałem nadzieję że tak właśnie będzie.
- Bez przerwy nachodzi... czyli jeśli zaczekam to prawdopodobnie się na niego natknę? W sumie.. nie ma problemu, mogę to załatwić.
Od razu po swoich słowach wstałem od stolika i rzuciłem sztuczny uśmiech do zleceniodawczyni.
- Myślę, że drzewo w ogrodzie będzie w porządku. Usiądę sobie na nim, jeśli to nie jest żaden problem. Jeśli ten facet się pojawi to proszę zachować spokój i dać mi się tym zająć. Będzie w porządku.
Taką miałem przynajmniej nadzieję. Właściwie ta misja jest lepsza niż myślałem. Nie musiałem przynajmniej uganiać się za zaginionymi zwierzętami, nie musiałem remontować mieszkań, ani nic w tym stylu. Misja w stylu... detektywistycznym? Mogłem przy okazji się trochę odprężyć, poleżeć na gałęzi drzewa, a przy tym pomóc bezbronnej kobiecie i zarobić trochę kasy. Na co tu narzekać? Świetna sprawa. Jeśli kobieta nie miała żadnych zastrzeżeń to opuściłem dom i udałem się od razu do ogrodu i tam zgodnie z moim planem wspiąłem się na drzewo. Wyłożyłem się na najgrubszej gałęzi wygodnie i po prostu czekałem..

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » ndz, 22 wrz 2019, 13:37

Kobieta nie zamierzała cię zatrzymywać, pokiwała tylko głową twierdząco i puściła cię wolno żebyś mógł zrealizować swój plan. Według jej słów facet pojawia się nawet do kilku razy dziennie, ale co jak dziś się nie pojawi? Zawsze była taka opcja, a ty mogłeś kwitnąć na tej gałęzi w nieskończoność. Mimo wszystko jednak postanowiłeś się udać do ogrodu. Wdrapałeś się najwyższe drzewo w ogrodzie. To był dość dobry punkt obserwacyjny, bez problemu widziałeś stamtąd cały ogród, a co najważniejsze wejście do niego i calutki front domu. Nie było opcji, żebyś nie dostrzegł ewentualnych intruzów. Wyłożyłeś się na gałęzi, jak na lenia przystało i zwyczajnie czekałeś. Czas leciał dość szybko, ale początkowo kompletnie nic się nie działo. Kompletna pustka, powoli już zaczynałeś zasypiać, kiedy zauważyłeś przed wejściem na posesję faceta. Był wysoki, szczupły, wiekowo podobny do twojej zleceniodawczyni. Czyżby to był poszukiwany przez ciebie facet? Zaraz zapewne się okaże. Rozglądał się on chwilę i zdecydował się wejść na ogród. Sięgnął do tylnej kieszeni i wyjął stamtąd... kopertę. Białą kopertę z namalowanym czerwonym sercem. Już nie było żadnej wątpliwości, to na pewno on! Wielbiciel zbliżył się do drzwi i położył swój liścik na wycieraczce. Co robisz?

Awatar użytkownika
Nara Itsuki

Post autor: Nara Itsuki » wt, 24 wrz 2019, 12:39

Przynajmniej chwila odpoczynku, bez wątpienia była to świetna sprawa dla młodego Nary, mimo że tak na prawdę dziś się w ogóle nie narobił. Szczerze mówiąc to liczył na to, iż jego cel w ogóle się nie pokaże, a on sam będzie mógł pooglądać chmurki na drzewie. No cóż, stało się inaczej. Minęło trochę czasu, a uporczywy wielbiciel ponownie pojawił się na posesji zleceniodawczyni. Początkowo młody Itsuki nie miał pewności co do faceta, który się tam pojawił. Nie chciał przecież nastraszyć listonosza, kuriera czy kogoś w tym stylu. Musiał się najpierw upewnić, że to na pewno ten facet na którego czekał. Przygotował się do zeskoczenia z drzewa i czekał na to, co niechciany gość zrobi. Wyjął on kopertę z kieszeni, kopertę na której było namalowane serce. Teraz już nawet nie było się nad czym zastanawiać, to było pewne. Młody Nara zeskoczył z drzewa w stronę wielbiciela, a jeśli ten uciekał to od razu spróbował go pochwycić za pomocą Kagemane no jutsu.
- W końcu.. myślałem, że się nie doczekam. Więc to ty nękasz tą kobietę? Rozumiem wszystko, ale nie przesadzasz trochę? Nie ma ona ochoty na takie zabawy, więc nalegam żebyś przestał robić to co robisz.

Awatar użytkownika
Michio

Post autor: Michio » wt, 24 wrz 2019, 12:48

Jak w filmach akcji zeskoczyłeś w najbardziej odpowiednim momencie z drzewa. Facet nawet nie próbował uciekać, więc darowałeś sobie tracenia bladoniebieskiej energii i nie zdecydowałeś się używać swojej techniki, żeby go zatrzymać. Wielbiciel wyglądał na niesamowicie zdziwionego, ale też zawstydzonego całą sytuacją. Kto by nie był? To na pewno nieprzyjemna sytuacja dla obu stron. Rezydencję opuściła twoja zleceniodawczyni, spokojnym wzrokiem zmierzyła ciebie i złapanego przez ciebie faceta. - A więc to on.. wspaniale. - powiedziała przyglądając się mu, kontynuowała po chwili - To by było na tyle, chłopcze. Dziękuje ci bardzo za pomoc, my już załatwimy sobie całą resztę jak dorośli ludzie, prawda? - przerzuciła w tym momencie wzrok na swojego wielbiciela, który dosłownie spalił się ze wstydu i stał ze spuszczoną głową w dół. Twoja zleceniodawczyni sięgnęła do torebki i wyjęła stamtąd pieniądze, które ci podała. - To twoja zapłata, dobrze się spisałeś.. tak jak mówiłam, to by było na tyle. Możesz już wracać do swoich zajęć, ja sobie poradzę. Najwidoczniej nic tu już po tobie. Facet wyglądał na niegroźnego, więc raczej nie miałeś powodu do obawiania się o kobietę. Pozostało ci po prostu wrócić do swoich zajęć.

+ misja rangi D
+ 190PF
+ 250 rou

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulica Mieszkalna”