[JE] Na Fioletowo

Podziemia pod Siedzibą Mizukage - tajne miejsce, nieznane przez mieszkańców, jedynie członkowie 7 Mistrzów Miecza oraz ANBU mają o niej wiedzę. Znajdują się tu przeróżne pomieszczenia, a także specjalistyczne laboratoria oraz cele dla najgorszych zbirów. Stworzone na zlecenie Pierwszego Mizukage Nowej Ery.

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Re: [JE] Na Fioletowo

Post autor: Murasaki » wt, 1 paź 2019, 18:25

Przyjąłem na siebie cała złość przeciwnika i skutecznie wykorzystałem to co umiem by ją stonować do zera. Nie było to jakoś specjalnie trudne, ba nawet się zdziwiłem że gość widząc jak jego były już kolega pada w ułamku sekundy podjął dalsze próby walki. Teraz mogłem na spokojnie przeanalizować co potrafią i jak walczą oraz to co będzie dalej.Mój kompan z kolei mimo tego że się ociągał i nie dawał aż takiej jakości w ataku jak bym się spodziewał, był bardzo podekscytowany i przeszedł do rozmowy co przychodziło mu teraz znacznie sprawniej niż wcześniej. Spojrzałem na niego gdy skończył zdanie i rozluźniam się nieco. - Biorąc pod uwagę to co mówiłeś wcześniej nie mamy się czego bać ze strony tutejsza ludności. Inna sprawa ma się do tego, że ktoś może nas teraz obserwować i współpracować z naszymi taczkowymi. Plan jest prosty. Przeszukaj ich i znajdź klucze do pomieszczenia. Uważaj żeby się niczym nie skaleczyć. Z własnego doświadczenia wiem że sprawdzanie trupa może się tutaj różnie skończyć. Prócz klucza szukaj czegokolwiek ciekawego czy wartościowego, co uważasz że może się przydać. - rzuciłem wracając wzrokiem do reszty pomieszczenia.Wydałem polecenia i musiałem zabrać się za zabezpieczenie sytuacji dookoła nas i poruszyć tematy o których wspomniał mój kompan. Ktoś mógł nas obserwować i mimo nie znania dalszego rozwoju sytuacji musieliśmy w to brnąć. Pomiotłem wzrokiem całą sale szukając czegoś co mogło by wzbudzić zagrożenie, a robiąc to miałem w planach uzupełnić to co przed chwilą straciłem, a dokładniej chodziło mi o ubytki w chakrze. Musiałem być przygotowany na wszystko, a nikt nie wie kiedy spotka Cię długa i wyczerpująca walka. Zjadłem co miałem zjeść i odpaliłem papierosa. - I co masz coś? Tak jak mówiłeś, należy się śpieszyć.
Pasywnie: Rinnengan; Pręt
Przedmioty: Pastylki na uzupełnienie chakry
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » śr, 2 paź 2019, 16:04

Twój kompan zrobił dokładnie to co mu kazałeś i zaczął przeszukiwać trupy. Ty za to w tym czasie rozglądałeś się po miejscu w którym to przed chwilą mieliście potyczkę. Na twoje szczęście, albo może nie szczęście nic nie zauważyłeś oprócz dziesiątek metalowej broni która teraz leżała wszędzie. Zrobiłeś więc co miałeś zrobić i ponownie zwróciłeś się do towarzysza. Ten wyprostował się sygnalizując, że właśnie skończył robotę i zaczął mówić.
-Dobra, mam klucze do ich miejscówki i jakieś dziwne notki. Czuć, że są w jakiś sposób przepełnione chakrą, ale nie mam pojęcia co oznaczają symbole na nich zapisane.- powiedział wręczając Ci klucze i pokazując znalezisko.
Notki wyglądały całkiem zwyczajnie, ale na każdej z nich widniał dziwny symbol, zielony, czerwony albo niebieski.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » czw, 3 paź 2019, 02:43

Sytuacja zaczynała wyglądać na ogarniętą, a my mogliśmy odetchnąć. Ta cała walka tak szybko jak się zaczęła, tak się skończyła, a przez przebywających tutaj ludzi wcale nie zapowiadało się na dalsze potyczki. Ot pełno broni, dwa trupy i nikogo kompletnie to nie obchodziło. Piękne miejsce, do czasu aż to ty jesteś tym silnym i dominującym. Nie mniej nikt na nas nie szarżował, a ja się zregenerowałem podczas gdy mój kompan na spokojnie przeszukiwał ciała. To dało mi chwile na odetchnięcie i odpalenie papierosa. Oczywiście sięgnąłem po jednego z moich 'wyciszających' specyfików i odpalając go zaciągnąłem się solidnie. Nim wypościłem dym z płuc mój towarzysz podszedł do mnie w celu weryfikacji łupów które znalazł. Jak się okazało łupy były dość sensowne bo prócz klucza do drzwi znaleźliśmy też jakieś notki. Spojrzałem na niego i wziąłem notki. Zacząłem się im przyglądać. - Daj mi chwilę i trzymaj prowizoryczną wartę, spróbuję ogarnąć te notki. Niby nic nam nie grozi, ale wolę dmuchać na zimne. - wydałem polecenie i począłem się przyglądać kartką.
Były to jakieś trzy nieznane mi znaki, tak szczerze nie wiedziałem do czego służyły. Plułem sobie w brodę że zaniechałem naukę znaków na notkach jednak nic z tym teraz nie mogłem zrobić, trzeba sobie radzić zobaczymy co potem z tego wyjdzie. - Kompletnie nie wiem do czego służą te notki. Nie znam tych znaków tak samo jak i ty. Weźmy je i możne potem się wyjaśni, albo przyda ten kawał papieru. - zrobiłem przerwę na bucha i schowałem notki do kieszeni płaszcza. - Masz klucz idziemy do drzwi, ale na spokojnie. Jak coś to cię osłaniam, dalej gramy ćpunów i robimy to jak wcześniej tylko szybciej, no i nie pękaj. Ze mną nie zginiesz, a twoja siostra zaraz będzie wolna. - powiedziałem podnosząc go na duchu nie wiedząc czemu skoro chłop i tak był podekscytowany i zawzięty cała sytuacją. Skupiłem się na drzwiach podchodząc do nich razem z mężczyzną. Stałem krok od niego i skupiłem wzrok na drzwiach szukając czy to pułapki czy innego niebezpieczeństwa.
Aktywnie: Kita no Kita
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 3 paź 2019, 21:48

Karteczki zostały przez ciebie przejęte i zacząłeś je oglądać. Wystarczyła Ci tylko krótka chwila byś wiedział o nich tyle co na początku czyli przysłowiowe gówno. No, ale zawsze mogą się do czegoś przydać prawda? Schowałeś je więc i liczyłeś, że ta chwila w końcu nadejdzie. Teraz nie zostało wam już więc nic innego jak iść prosto do jaskini lwa. Tam też się udaliście. Droga jako, że było to dosłownie rzut beretem od was zajęła wam chwilkę. Najpierw jak na ostrożnego shinobiego przystało postanowiłeś sprawdzić drzwi. Zawsze mogły być tam jakieś pułapki, czujki czy cokolwiek innego. Te okazały się jednak czyste, chociaż nie dosłownie, nie możemy zapomnieć, że znajdują się one nadal w kanałach. Wsadziliście więc kluczyk w otwór i obróciliście go. Drzwi otworzyły się dosyć luźno, a wy znaleźliście się w dosyć typowej dla takich akcji sytuacji. Przed wami stał korytarz prowadzący na lewo jak i na prawo. Z prawej dało się słyszeć jakąś muzykę czy coś w tym stylu. Z tej drugiej natomiast jedyne co udało wam się usłyszeć do dziwne brzęczenie.
-No to ładnie, gdzie idziemy?- zapytał twój towarzysz, brat zaginionej dziewczyny.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » pt, 4 paź 2019, 11:19

Weszliśmy bez problemowo do środka i jak się okazało nie było żadnych haczyków. Na spokojnie otworzone drzwi, powolne wejście do środka no i postój na podjęcie dalszych działań. Jak się okazało nikt po drugiej stronie nas nie zaatakował, nie planował zasadzki ani nawet nie miał postawionej straży. To aż dziwne że byli tak pewni siebie i swojego bezpieczeństwa że nikogo nie postawili na straży. Lepiej dla nas w takim razie, nie zamierzałem narzekać.
Po przekroczeniu framugi zamknąłem za sobą drzwi i rozejrzałem się od razu. Drugi były dwie, a obydwie tak samo tajemnicze i nic nie przedstawiające. Zaciągnąłem się i wysiliłem słuch oraz wzrok za równo w lewy jak i w prawy korytarz. W prawym było słuchać muzykę, w lewym natomiast jakieś brzęczenie. Oddałem się szybkiej analizie tego czego mogliśmy oczekiwać na końcu trasy. Muzyka wskazywała na jakieś koszary czy po prostu pokój do odpoczynku dla tych pachołów z taczkami, brzęczenie z kolei mogło wskazywać na jakieś dziwne pracownie, może do robienia narkotyków. Nie mogłem być jednak na sto procent pewny. No cóż sprawdźmy wszystko po woli i skrupulatnie, a wszystko stanie się jasne. - Dobra, plan jest taki. Idziemy za muzyką, po drodze wytłumaczę Ci resztę. OK? - zapytałem po czym złożyłem ręce w pieczęć i użyłem prostej techniki przemiany.* Ruszyliśmy w głąb prawego korytarza.
-Robimy tak. Ja udaję jednego z tych taczkowych, wchodzimy tam ja mówię że zabiłeś tego drugiego, a poza tym narkotyk na Ciebie nie działa. Przy odrobinie szczęścia sami się wygadają i powiedzą gdzie trzymają więźniów. W razie nie powodzenia, albo niebezpieczeństwa robimy to tak jak wcześniej czyli ukatrupimy. Rozumiesz? - mówiłem wchodząc głębiej w tunel. Miałem konkretny plan, a wiedziałem żę ta technika i tak w pełni nie ukryje czy to moich oczu czy tego że nie zachowuję się odpowiednio. Zaciągnąłem się i idąc krok za chłopakiem dokładnie lustrowałem naszą drogę, wolałem nie wpaść w jakąś notkę czy inne chujstwo.
- Słuchaj. Nie związuję Cię więc udawaj jak najlepiej że masz unieruchomione ręce. Dobrze wiemy jak to się i tak skończy, ale sprawiaj pozory. - skwitowałem i zamierzałem wejść do pomieszczenia z muzyka.
/Pasywnie: Rinnengan; Pręt
Aktywnie: Henge no jutsu
Pokaż/Ukryj:
Murasaki/Sharuru

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » sob, 5 paź 2019, 20:34

Decyzja została podjęta, a do tego wszystko Kirijczyk wymyślił jeszcze plan. Nie było to może nic z najwyższej półki, ale lepszy rydz niż nic. Tak więc ruszyliście. Jeden związany na niby, a drugi udający zbieracza ciał. Im dalej szliście w korytarz tym dźwięki które słyszeliście na początku były wyraźniejsze i wyraźniejsze. W końcu byliście już pewni, że była to muzyka. No, ale muzyki może sobie słuchać każdy prawda? Jakie więc było wasze zdziwienie kiedy przeszliście kolejny zakręt, a waszym oczom ukazał się całkiem sporej wielkości podziemny pub z zespołem grającym na żywo. W pomieszczeniu udało wam się zauważyć przynajmniej z 15 chłopa otoczonych przez nagie kobiety. Niektóre z nich tańczyły na rurach, inne nosiły srebrne tace z białym proszkiem, a jeszcze inne po prostu siedziały, piły czy rozmawiały. Nie mogliście się jednak za bardzo skupić na dosyć ładnych widokach bowiem w waszą stronę ruszyło dwóch byczków. Oboje trzymali prawą rękę za plecami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » ndz, 6 paź 2019, 05:23

Ruszyliśmy, a plan został wdrożony bardzo szybko, jednak i tym razem nie udało mi się przewidzieć wszystkiego i okazało się że wcale tak dobrze nie dowodzę, a moje decyzje wymagają lekcji na przyszłość. Jednak po kolei. Ruszyliśmy w stronę muzyki w pełnym przygotowaniu, zwarci i gotowi jednak nie byliśmy gotowi na to co zobaczymy. Okazało się że na końcu tunelu znajdowała się dyskoteka, a nie tak jak zakładałem pokój taczkowych. To mnie trochę zatkało i zacząłem przyglądać się dość osobliwemu wnętrzu. Jacyś ludzie, skąpo ubrane dziewczyny i narkotyki. Coś jak by miejsce rządzących półświatkiem. Przyglądając się zauważyłem dwóch niewesołych panów którzy to zmierzali w naszą stronę z ręką schowaną za plecami. Niestety nie mogłem znaleźć najpiękniejszej kobiety na sali bo ten problem wydawał się raczej ważniejszy. No niestety trzeba było działać, a że nie byłem w nastroju do rozmów trzeba było to rozwiązać sprytnie i szybko. - Uciekaj, ale wolno. Jak by Cię nie gonili to czekaj w razie co do pomocy nieopodal. Zaufaj mi - powiedziałem i puściłem go udając że mnie odpycha tak by mój kamuflaż nie znikł w obłoku dymu.
-Skurwiel zabił mojego kompana, a teraz spierdala prawie u celu. Za nim - rzuciłem nie wiedząc czy Ci goście współpracują z naszymi niedawnymi ofiarami czy po prostu prowadzą interesy obok siebie nie wchodząc sobie w drogę. Zamierzałem postawić wszystko na jedną kartę i zobaczyć jak się potoczy cała akcja. Zaczynało się robić coraz ciekawiej, a ja liczyłem na trochę zabawy na najwyższym poziomie.
W razie ataku na moją osobę, zamierzałem odskakiwać w tył aż do zakrętu i mojego wspólnika w niedoli, a ewentualne ataki przyjmować na pręt czy to odepchnąć najprostszą techniką futonu tak samo jak wcześniej. Jakoś podobał mi się ten schemat, albo cicho, albo rozpierdol.
Jeśli jednak chłopaki łykną przynętę zamierzam poczekać aż mnie wyprzedzą i będąc między mną, a nożownikiem składam szybko dwie pieczęci i tak przygotowana techniką posyłam dwie włócznie w plecy jednego i jedną w drugiego, a ewentualne niezakończenie sprawy ma wyjaśnić mój kompan. Wszystko to robię w korytarzu tak by nikt z sali tego nie widział, ani słyszał.
Aktywnie:
Enshō no Kaze
Pokaż/Ukryj:
Kūchū ransu
Pokaż/Ukryj:
Murasaki/Sharuru

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pn, 7 paź 2019, 22:17

Twój podstęp trwał w jak najlepsze. Mógłbyś sobie może nawet popatrzeć na dupeczki, ale no niestety drogę zagrodziło Ci dwóch goryli. Postanowiłeś więc zrobić teatrzyk. Twój kompan oczywiście zadziałał tak jak go o to prosiłeś bo i co miał innego do wyboru? Zaczął więc uciekać w tunel z którego to właśnie przyszliście. Ty również pobiegłeś za nim. Po chwili jednak zorientowałeś się, że nie słyszysz większej ilości kroków. Ochroniarze najwidoczniej stwierdzili, że to nie ich sprawa. Twój kompan teraz lekko zwolnił i obejrzał się za siebie, ale nadal powoli poruszał się do przodu by zachować pozory. Tobie udało się zauważyć jednak coś innego. Z korytarza przed wami szło dwóch typków z taczkami. Nie śpieszyli się i spokojnie między sobą rozmawiali. Do tego wyglądało na to, że was nie zauważyli. Dzieli was jakieś 25 metrów. Do ściany zakrętu za swoimi plecami masz jakieś 2 metry, ale nie słyszysz tam nic więcej niż muzykę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » wt, 8 paź 2019, 19:25

Tak więc wybór ścieżki wyszedł nam na niekorzyść, a mój plan był tak potrzebny jak zmarłemu kadzidło. Podczas ucieczki szybko kapnęliśmy się że ochrona nas nie broni, a obchodzi ich tylko i wyłącznie klub oraz goście znajdujący się w nim. To dawało dużo do zrozumienia i za pewne niedługo tutaj wrócimy, jednak jeszcze nie teraz nasz czas na zabawę. W popłochu uciekliśmy aż do zakrętu i znaleźliśmy się nieopodal drzwi. Wtem do naszych uszu doszły głosy, wydawało się że to całkiem inna grupa ludzi niż CI zamożni i bogaci, a pomysł miałem jeden Taczkowi. Zaraz okazało się że miałem rację i po raz kolejny musieliśmy podjąć kroki by się ich pozbyć, ale kim że bym był gdybym nie spróbował zdobyć jakichś informacji.
Podszedłem do mojego towarzysza i wskazałem mu dłonią tych dwóch zmierzających w naszym kierunku. - Poprzednia akcja to była katastrofa, ale teraz nam się uda czegoś dowiedzieć. Jest ich dwóch, tak samo jak wcześniej, jednego zabijamy drugiego bierzemy na rozmowę. Odwróć ich uwagę, a potem obezwładnij drugiego. - miałem nadzieję że mimo jednego nie powodzenia dalej mi wierzy i damy radę zrobić to szybko i sprawnie. Szybko kazałem mu zając pozycję i zawołać ich gdy będą go już widzieli. Miał im zabrać dosłownie sekundę w momencie gdy ja w pół mroku tunelu zakradnę się do nich. Jednak plan nie zakładał tak niemożliwego podejścia do nich od frontu, o nie nie. Mój plan był bardziej zmyślny i bardziej zaskoczyć przeciwników. Używając prostej techniki wszedłem na sufit i trzymając się blisko niego chciałem zakraść się nad taczkowych. Wówczas gdy mój towarzysz zwróci na siebie ich uwagę ja spadam na od razu na jednego z nich i w momencie znajdowania się jak najbliżej staram się uśmiercić go jednym pchnięciem pręta w szyję. W tym samym momencie stając na nogach wykonuję prostą technikę z dziedziny Taijutsu mającą powalić wroga. Od razu po tym podnoszę się i wykorzystując swoją przewagę wysokości padam na wroga łokciem obezwładniając go natychmiastowo. W razie nie udania się którejś z akcji miałem nadzieję na ewentualną pomoc mojego kompana.
Pasywne: Rinnengan; Pręt
Aktywne: Konoha Reppuu; Katari Ikuzo
Pokaż/Ukryj:
Murasaki/Sharuru

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » śr, 9 paź 2019, 11:40

Jeden plan nie wypalił, ale to nie oznacza od razu, że cała akcja się zjebała. Murasaki szybko więc wziął się w garść i przedstawił nowy plan swojemu towarzyszowi. Ten tylko pokiwał głową pokazując, że rozumie i ruszył lekko wygiętym krokiem w stronę taczkowych kiedy Kirijczyk bawił się w spider-mana.
Po kilku sekundach cała trójka na dole się spotkała i wywiązał się taki dialog.
-Czego chcesz ćpunie?- zapytał jeden z taczkowych.
-No jak to kurwa czego chce. KUPIĆ KOLEJNĄ DAWKĘ OCZYWIŚCIE!- wypalił twój towarzysz i zaczął się śmiać niczym niezły pojeb.
-Dam wam pieniądze, 1000rou? Jebać dam wam nawet 2000 tylko dawajcie mi miodek.- mówił dalej jednocześnie udając, że szuka czegoś w kieszeniach.
Ty w tym czasie byłeś już za taczkowymi i wykonałeś swoją asasynacje. Wyszło Ci to perfekcyjnie i jeden z typów od razu padł martwy. Co do drugiego to też za bardzo nie musiałeś się nim martwić. Został on bowiem złapany na prostą sztuczkę z linką i nie mógł się teraz ruszać ani mówić jako, że twój kompan wpakował mu w mordę jakąś starą ścierkę. Jedyne więc co od niego słyszałeś to:
-BRBtyyysbs!
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » śr, 9 paź 2019, 15:56

Mój kompan wiedział co z czym i jak. Mój plan świetnie się sprawdził dzięki czemu mogliśmy podjąć kolejne kroki. Jeden nie żył drugi został skrępowany i uciszony co dawało nam opcję porozmawiania i zdobycia chociaż strzępków informacji na temat tego co się tutaj dzieje, a kto wie może i wszystkiego odnośnie całej tej dziwnej organizacji i jej ludzi. Przeciągnąłem się niedbale i wyjąłem papierosa. Odpalając go spojrzałem na naszego skrępowanego przeciwnika i nie patrząc powiedziałem do swojego kompana. - Naoki, mógłbyś przeszukać tego drugiego? Ja w tym czasie zajmę się tym jegomościem. Tylko uważaj tak jak ostatnio na jakieś strzykawki i ostrza. - Zapaliłem papierosa i włożyłem go do ust.
No dobra przyszłą pora na kolejny sensowny dialog w tych dziwnych kanałach, pierwszy był z Naokim drugi padł na tego chłopa. Zaciągnąłem się układając myśl ii wiedziałem co i jak chce rozegrać. Z racji że mój kompan był tutaj po siostrę i to miał być nasz nadrzędny cel zacząłem od tego. Wypuściłem mu dym w twarz i spojrzałem głęboko w oczy (oko xD). - Słuchaj, nic Ci się nie stanie jeśli nie będziesz darł ryja no i zostaniesz naszym nowym kolegą - zacząłem dyskusję przyglądając się mu. Cały czas miałem z tyłu głowy że za mniej więcej tyle czasu ile ostatnio może wyruszyć kolejny patrol taczkowych, albo ktoś kto się zainteresuje tym że już drugi patrol nie wraca. Trzeba było się zatem streszczać. - Szukamy pewnej dziewczyny, dokładniej tej. Czemu ją zabraliście i gdzie ona jest. - powiedziałem pokazując mu zdjęcie otrzymane od Naokiego. Miałem nadzieję że gość będzie chętny na współpracę, a żeby go do tego przekonać zamierzałem przeczyścić swój pręt o jego koszulę. Takie działanie powinno mu podświadomie podpowiedzieć że musi z nami współpracować.
- Teraz wyjmę Ci tą szmatę, a ty odpowiesz na moje wcześniejsze pytanie oraz na każde kolejne. W zamian ty przeżyjesz, a my będziemy wiedzieć co tu się odpierdala i na chuj wam to wszystko. No bo tak na poważnie co wy tu odpierdalacie, ilu was jest, co to za substancja, kto wami dowodzi. Mam tyle jebanych pytań że nie uwierzysz więc serio streszczaj się. - wyraziłem się jasno i wyjąłem mu szmatę. W razie gdyby się wydarł sprzedaje mu bombę w brzuch, a dokładniej w splot słoneczny i wsadzam z powrotem szmatę. Jeśli jednak jest grzeczny to zerkam na mojego kompana w celu zweryfikowania jego ewentualnych znalezisk.
Pasywnie: Pręt; Rinnengan
Przedmioty: Kita no Kita
Murasaki/Sharuru

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 10 paź 2019, 18:07

Przeciwnik został złapany, teraz zostało już tylko wyciągnięcie z niego wszystkich informacji jakie posiadał. A co dalej z nim będzie? To wiedział tylko kirijczyk który właśnie przedstawiał pojmanemu jak wygląda sytuacja i co może zrobić by ujść z niej z życiem. Słuchający grzecznie siedział na dupie i słuchał. Już nawet nie było słychać dziwnych dźwięków spod szmaty w ustach. W tym czasie Naoki zaczął przeszukiwanie trupa, znowu.
Kiedy taczkowy usłyszał, że jeśli będzie współpracował widocznie ucieszył się. Kiedy jednak zobaczył zdjęcie dziewczyny, a następnie zostały mu zadane kolejne pytania jego mina wyraźnie zbladła. Czemu? Otóż tego Murasaki dowiedział się od razu po tym kiedy szmatę z ust jegomościa wyciągnął. Ten od razu zaczął się tłumaczyć i panikować, wszystko jednak starał się robić nie krzycząc.
-Ja nie wiem kto to, naprawdę. Ja mam tylko zbierać trupy i zawozić je w wyznaczone miejsce. Mam też kierować ćpunków do dealerów. Ja nic nie wiem, naprawdę nic nie wiem, nic...- mówił już prawie płacząc.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » czw, 10 paź 2019, 18:24

Nasz przetrzymany ewentualnie zbyt gwałtownie zareagował na całą sytuację, a w momencie zauważenia dziewczyny ze zdjęcia jego twarz wskazała wszystko co chciałem. czyli mniej więcej tyle że wiedział więcej o tej sprawie, oraz to że sama dziewczyna była mu choćby z widzenia znana. Znaczy tak zakładałem, a jeśli zakładałem to zamierzałem się upewnić. Spojrzałem na mojego kompana biorąc kolejnego bucha. - Stań na czatach i sprawdź czy nikt nie nadciąga z tamtej strony korytarza. Jak coś daj jakiś znak czy to gwizdnięcie czy klaśnięcie. Oni raczej się nie skupią nad tym, a ja będę wiedział o co chodzi. W tym czasie ja zajmę się naszym kolegą. - powiedziałem wypuszczając dym z uśmieszkiem na twarzy kierowanym głownie do Naokiego. Miałem nadzieję że domyśli się o co mi chodzi i dam radę wyciągnąć więcej od naszego nowego więźnia.
Gdy Naoki się oddalił wróciłem wzrokiem do taczkowego i przyglądaj mu się mniej dokładnie niż wcześniej zacząłem mówić z papierosem w ustach. - Słuchaj, wiem że coś cię łączy z tą dziewczyną, ale spokojnie. Powiedz mi co wiesz, a ja to wykorzystam na swój sposób. Jeśli nie powiesz nic, albo dalej będziesz kręcił zawołam Naokiego, a tak się składa że jest jej bratem. Gdy tu przyjdzie powiem że zgwałciłeś mu siostrę i sprzedałeś ją do burdelu. Z tego co wiem jest on wprawnym nożownikiem więc zakładam że zanim Cię za to zabije zada Ci tak bolesne rany że sam będziesz go prosił o ukrócenie twoich męki. - powiedziałem w miarę spokojnie sprawiając wrażenie że wcale mi nie zależy na tych informacjach. - Dodatkowo mogę powiedzieć że jestem medykiem i chętnie udzielę mu rad odnośnie tego gdzie Cię dźgnąć żeby bolało w chuj, a nie robiło Ci większej krzywdy. Wiesz mi jestem do tego zdolny. - powiedziałem wykonując przed siedzącym mężczyzną słowiański przykuc (pięty do ziemi). Uśmiechnąłem się - Jednak nie mam większego powodu by to wszystko robić bo przecież będziesz współpracował i powiesz mi wszystko co chęć wiedzieć czyż nie? - gdy skończyłem włożyłem mu jedną ze zwykłych fajek do buzi i odpaliłem ją. Poczekałem aż obezna się z tą sytuacją i przeanalizuje w głowie wszystkie scenariusze. - No to jak? Ilu was jest, kto wami dowodzi, co jest na końcu tego tunelu gdzie dziewczyna, Co? - skończyłem wpatrując w niego jedyne odsłonięte oko przeszywając go wręcz moim fioletem.
W razie gdyby się wydarł dostaje w splot słoneczny i szmatę do ryja.
Pasywne: Pręt; Rinnengan
Murasaki/Sharuru

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pn, 14 paź 2019, 20:03

-Znalazłem tylko te same notki co ostatnio.- powiedział twój towarzysz wręczając Ci je i ruszył na wartę. Ty zaś zacząłeś kontynuować swoje przesłuchanie i przyglądanie się taczkowemu. Jego twarz ciągle wyglądała jednak tak samo.
-Kiedy ja na prawdę nic nie wiem. Jestem tylko typkiem od brudnej roboty. Zapakować taczki i rozładować. To wszystko co tutaj robię. Tak długo jak mi płacą nie zadaje pytań. Naprawdę nic nie wiem. Nie chce umierać proszę...- odpowiedział i jego głos zaczął się załamywać. Na koniec ledwo co powstrzymywał się od płaczu.
-A na końcu tunelu jest kostnica, czy coś takiego. Chowamy tam ciała, a ktoś je zbiera i nie wiem co z nimi robią.- mówił już płacząc.
Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » pn, 14 paź 2019, 22:43

Gość którego udało nam się pojmać chyba faktycznie nic nie wiedział i zacząłem zachodzić w głowę czy oby nie zabiłem złego jegomościa. Nie mniej mimo tego iż był irytujący i miał kontakt ze śmiercią na co dzień był strasznie słaby psychicznie i bliski płaczu. Nie mogłem go wykorzystać bardziej, a przynajmniej nie tak jak to robiłem dotychczas. Stanąłem wyprostowany zaciągając się papierosem. - No dobra wierzę Ci. Ostatnie pytanie i zostawimy Cię tutaj aż do załatwienia spraw w tym miejscu. - zacząłem na spokojnie drapiąc się po głowie. Wszak nic mi ten gość nie zrobił tak więc nie zamierzałem go zabijać, a kto wie może tak samo jak mój nowy kompan przyda się w przyszłości czy to jako informator czy też po prostu jako mięso armatnie. Sięgnąłem ręką do kieszeni i wyjmując z niej po jednej sztuce każdej z notek zapytałem. - Do czego służą te notki? Są po prostu bojowe czy to jakieś specjalne dające wam przejście dokumenty. Muszę to wiedzieć bo po raz kolejny je znaleźliśmy, a moja wiedza jest raczej tak słaba w tej dziedzinie, jak użyteczność twojego kolegi z patrolu. -
Gdy tylko mi odpowiedział czy też nie uśmiecham się i wkładam mu fajkę do ust i odpalam. - Idziemy załatwić swoje sprawy. Siedź tu spokojnie, a jak zaczniesz się drzeć to z przykrością będę musiał Cię zabić. - i ruszyłem do Naokiego.
Rinnengan; Pręt; Kita no kIta
Murasaki/Sharuru

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Katakumby”