Laboratorium

Podziemia pod Siedzibą Mizukage - tajne miejsce, nieznane przez mieszkańców, jedynie członkowie 7 Mistrzów Miecza oraz ANBU mają o niej wiedzę. Znajdują się tu przeróżne pomieszczenia, a także specjalistyczne laboratoria oraz cele dla najgorszych zbirów. Stworzone na zlecenie Pierwszego Mizukage Nowej Ery.

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Re: Laboratorium

Post autor: Kenjimon » śr, 11 wrz 2019, 09:32

Zadowolony uśmiechnął się i przekazał dalsze informacje:
- W takim razie mogę Ci zdradzić lokalizacje kupca. Znajduje się on każdego dnia w południe przy głównej bramie wioski, wyruszając po kolejne rośliny i inne dobra. Pamiętam go jeszcze z czasów, gdy pracowałem w ANBU, dostarczał nam je pod trucizny, stąd ta znajomość. Ma na pewno najlepsze i najrzadsze okazy. Słusznie, samorealizacja jest niezwykle ważna. - zakończył wywód i wysłuchał dalszych słów, które miał przekazać mu Koori.
- Oczywiście, liczę jednak na dyskrecję, póki nie opracuję pieczęci by następnym razem ja na Ciebie nałożyć Yamado. W dodatku liczę na częstsze odwiedziny w moim gabinecie, teraz będę tam częściej niż dotychczas. Dobrze, dodam to do informacji. Na pewno jego ostatnia lub obecna lokalizacja będzie istotna w poszukiwaniach tego osobnika. Jak coś nowego się dowiesz lub będziesz gotowy ruszyć na jego tropienie to daj mi znać, poradzimy sobie z tym. Jestem tam gdzie zwykle. - powiedział, chcąc opuścić laboratorium. Chyba już nie mieli więcej nic do przegadania?

z/t Gabinet?
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php ... 85#p158694

Post autor: Yamado Koori » śr, 11 wrz 2019, 09:56

- Oczywiście, z resztą nie miałbym komu o tym powiedzieć. Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji - powiedziałem po czym razem ruszyliśmy w stronę wyjścia. Dość dużo informacji dzisiaj się dowiedziałem, a to z pewnością tylko mały fragment tego wszystkiego. - Dobrze więc do zobaczenia, jak będziesz u siebie w gabinecie to na pewno postaram sie jeszcze na dniach tam zajść. Nawet po to żeby zobaczyć jak idą postępy w moim projekcie - uśmiechnąłem się - a więc dziękuje i do zobaczenia - postanowiłem w tym momencie udać się do domu. Przecież muszę przemyśleć to wszystko co się dzisiaj wydarzyło. Na moje szczęście Kenji nie zrobił mi awantury że wiem coś na temat zbiega który posiada bestię. Z jednej strony to stało się później, wcześniej nie posiadał tej pieczęci. Wygląda na to że nie tylko ja staję się silniejszy z dnia na dzień. Teraz wiem jedno muszę opanować jeszcze więcej technik by pokonać tego Jokera, a tym samym sprawdzić na co na prawdę mnie stać...

z/t
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » pn, 16 wrz 2019, 19:57

Yamado: 120 PF
Kenji: 120 PF
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » śr, 27 lis 2019, 06:36

Po złożeniu raportu i przejściu wstępnego leczenie dotarłem jakimś cudem do tego dziwnego laboratorium znajdującego się pod siedzibą Mizukage. W sumie dalej nic się tutaj nie zmieniło dlatego stwierdziłem że je sobie przygarnę. Wszedłem do środka i zostawiłem swoje wierzchnie rzeczy w przedsionku. Wszedłem prawie że steryny gdyby nie fakt że miałem na sobie brudne bandaże i liczne rany. Odstawiłem prochy mojego niedawnego przeciwnika na półkę i wszedłem w głąb pomieszczenia. Minąłem ciało znajdujące się w słoju i doszedłem do tej śmieszniej kapsuły która potrafiła leczyć człowieka za pomocą jego własnej chakry. Spojrzałem na siostrę. - Wiem że nie masz pojęcia co się stało i jesteś zła, ale zostań tu i mnie pilnuj. Gdyby ktoś tutaj wszedł od razu mnie wybudź, chyba że będzie to ktoś znajomy. Potem Ci wszystko wytłumaczę. - powiedziałem nie słuchając już nawet czy mnie słucha. Rozebrałem się do bielizny i wlazłem do pojemnika, Oblała mnie przyjemna chłodna woda, a aparatura sama się do mnie podłączyła. Jedne co zrobiłem to naciągnąłem maskę na twarz która wysunęła się z góry pojemnika. Ciekawe ile będę tu leżał?

10h Szpitala
Złożenie prochów klanu Chinoike [ można z nich uzyskać informacje o klanie]
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » pn, 10 lut 2020, 09:41

Wiedziałem że muszę iść do Kenjego, a w momencie gdy dowiedziałem się że wrócił z tego śmiesznego szczytu nie zamierzałem tracić ani sekundy i od razu wpić do jego biura, wchodząc jednak do siedziby zaświeciła mi siew głowie lampka. Przecież miałem jeszcze jeden zastrzyk do wykonania, może i ostatni, ale w największej dawce. Wiedziałem że nie mogę się opierdalać, ale pokusa była za dużo. Odpaliłem papierosa i wszedłem do piwnicy ukrytymi drzwiami. Wypuszczać dym z płuc wszedłem na najniższe piętro i udałem się do mojego ulubionego pomieszczenia w tej wiosce. Nie dało się ukryć, nikogo tutaj nie było, a moje skarby dalej były bezpieczne i na wyciągnięcie ręki, jednak nie dla każdego. Przebrałem się w przedsionku i wchodząc udałem się do szafki z medykamentami, tam wygrzebałem mój magiczny specyfik, no i coś jeszcze. Ten dziwny magiczny płyn którego użył gość podczas egzaminu na chuunina. Pamiętam jak po tym zapierdalał, stwierdziłem że może mi się to przydać jeśli Kenji zechce mnie ukarać, albo po prostu wyśle na jakąś karkołomną wyprawę w celu przemyślenia swojego zachowania.
No tak, Kenji! Musiałem do niego czym prędzej lecieć, ale najpierw zastrzyk. Usiadłem w biurze i wyciągając strzykawkę wlepiłem w nią wzrok. Miałem nadzieję że tym razem bez problemu uda mi się zaakceptować tę substancję i dzięki temu będę w stanie robić coś czego wcześniej nie umiałem. Byłem zajebiście podekscytowany, ale nie miałem na to czasu! Musiałem działać! Kenji już i tak za pewne wiedział że jestem gdzieś w budynku. Wbiłem igłę w szyję i wpuściłem do swojego krwiobiegu roztwór. Był wkurwiająco zimny, ale nie było to nic dziwnego, w laboratoriach zawsze panował chłód... przemyślenia na temat temperatury przerwało mi mdlenie wywołana za dużym stężeniem, nie wiedziałem ile spałem, ale po tym jak się obudziłem czułem się widocznie słabszy fizycznie, jednak psychicznie nie było źle. Mój wygląd zmienił się w całości, a ja czułem że potrafię zrobić coś czego nikt inny przede mną nie zrobił. Niestety, musiałem lecieć do Kenjego o ile tennie idzie do mnie wkurwiony!

Zabranie magicznego płynu
Hebi no chi Zastrzyk [5/5]
Wszystkie staty fizyczne rang down na okres tygodnia. [Liczone od 10.02.2020]
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Katakumby”