Niewielki lasek na obrzeżach Konohy

Niegdyś jedna z Pięciu Wielkich Wiosek Shinobi. Obecnie ledwo wspomnienie dawnej siły i potęgi. Swoimi pozostałościami jedynie przypomina dawną chwałę. Aktualnie mury zostały zniszczone w ośmiu symetrycznie położonych ku sobie miejscach, z których gigantyczne wyżłobione tunele prowadzą ścieżką zniszczenia do samego centrum wioski. Niepogrzebane jeszcze ciała przyozdabiają ulice, podobnie ciemne plamy zeschniętej krwi zdobiącej ostałe mury. Pośród drewna i kamienia, wśród gruzu i pyłu znajduje się również mnóstwo różowego kryształu wiadomego pochodzenia, który swym poblaskiem jasno oświetla uliczki Liścia, rzucając światło na odbytą w tym miejscu tragedię.

Moderator: Taichi Senju

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813

Re: Niewielki lasek na obrzeżach Konohy

Post autor: Nakata » ndz, 1 gru 2019, 10:56

- E tam, jestem tylko prostym żołnierzem robiącym swoją robotę. - Powiedział to skromnie, choć na serduszku zrobiło mu się ciepło. Miło, że ktoś doceniał jego starania, aby to wszystko było dobrze wykonane, a zadanie przebiegło zgodnie z zamysłem, czyli zakończone ostatecznym sukcesem. Nie tylko w samej walce, ale również w tym co nastąpi po niej. W końcu jego plany nie kończyły się na walce, co go trochę bodło w bok, bo przecież do tej pory jedyne czego łaknął szczerze to była czysta radość z uprawianego tańca śmierci, a teraz musiał być ponad tym. Cóż za strasznym jest awans w hierarchiach Shinobi! Tak czy siak rozciągał swoje wizje, również na to co będzie po walce, bo jeżeli nawet wygrają starcie, a potem dadzą ciała, to niewielki będzie miało sens to zwycięstwo. Tylko te dwie victorie naraz dadzą obraz całościowego sukcesu.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 1 gru 2019, 11:41

-Zdajesz sobie sprawę z tego, że nie swoją a robotę, którą ktoś powinien za Ciebie wykonać, prawda? To nie takie proste i nie każdy dałby sobie z tym radę. Wykonujesz dobrą robotę i tyle - dodałem, poklepując go jeszcze raz po plecach
-Wróćmy jednakże do planu. Już i tak nam raczej niewiele zostało do obgadania tutaj. Będziemy mogli resztę czasu spędzić na przygotowaniach. Sam chciałbym jeszcze coś ogarnąć, już nie kogoś lecz siebie - powiedziałem przed ponownym zerknięciem na mapę.

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » ndz, 1 gru 2019, 12:18

- To prawda. W naszym małym zespole znajdą się ludzie bardziej doświadczeni, niż ja, a jednak to również ja będę wydawał rozkazy. Dziwne uczucie. - Powiedział szczerze zdając sobie sprawę jakie problemy może to wytwarzać. Pomimo tego miał nadzieje, iż uda mu się utrzymać dyscyplinę, a również liczył na wsparcie Ahiko w tym zadaniu, który na karku miał więcej wiosen, niż Sarutobi.
- Taaaak. Chyba nie ma co już się rozwodzić. Moglibyśmy tu siedzieć nad mapą przez dwa tygodnie, a rzeczywistość i tak zmalowałaby nam numer, którego byśmy nie przewidzieli. Ogólny zarys mamy, plan działania mamy, podział mamy. Także to chyba wszystko. Chyba, że masz jeszcze jakieś pytania odnośnie tego co ustaliłem z Hokage-sama? - Zapytał zdając sobie sprawę, że do tej pory Akimichi zapytał tylko o ułamek wiedzy, którą przekazał Nakacie przywódca wioski.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 1 gru 2019, 12:40

Nie martw się chłopcze. Poradzisz sobie. Wojownicy Konohy słuchają rozsądnych rozkazów, nawet jeśli jest miałby być młodszy czy delikatnie niższy rangą od nich. Zresztą, widzisz to chyba po mnie. Nie traktuje Ciebie jak kogoś nie wartego nawet mojej uwagi lecz jak równego sobie. Stąd też nie widzę żeby były w tym problemy. W razie czego, zawsze mogę się dołączyć do dyskusji między Tobą a podwładnym. Z jakiegoś powodu, to nam zostało to wszystko powierzone nie im - zwróciłem się do Nakaty, uśmiechając się ciepło. Nie ma nic gorszego jak traktowanie kogoś z góry, tylko dlatego, że ma niższy stopień czy jest młodszy. Na ostatnie wypowiedzi na temat informacji o Kage, pokrecilem tylko głową i odpowiedziałem
Nie mój drogi, nie chce wiedzieć co więcej mógł wymyślić nasz Hokage. Już dosyć się zdenerwowałem z powodu rozkazu. Czasami lepiej jest żyć w niewiedzy. Skocze więc jedynie do sklepu, może trochę potrenuje i będę wyczekiwał dalszych rozkazów. W razie czego pewnie łatwo mnie znajdziesz. Do zobaczenia Nakata - podałem chłopakowi dłoń żeby uścisnąć jego na pożegnanie i ruszyłem przed siebie.

Z/t

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » ndz, 1 gru 2019, 15:11

- Dzięki. - Odpowiedział na słowa Ahiko, które poniekąd go pocieszyły. Co prawda nie w pełni ulżyły jego obawom, ale chociaż je nieco ugasiły. W końcu to co dla podmiotu A jest rozsądne, dla podmiotu B może wydawać się szaleństwem albo po prostu błędem strategicznym. Wtedy argument niższej rangi czy młodszego wieku nagle nabierał siły, bo brało się pod uwagę wszystko co przy zwycięskiej szarży w ogóle nie zaprzątało ludzkich myśli. Prawda jest taka, że jeśli ma się pasmo samych sukcesów to dowodzący zespołem może być i psem, a podwładni nie zwrócą na to uwagę, wystarczy że raz powinie mu się noga, a pojawią się pytania "czy to aby nie jest tak, że powinien nami rządzić człowiek?". Oczywiście koloryzując co nieco. Tak czy siak Sarutobi będzie musiał uważać, by popełniać możliwie jak najmniej błędów, bo z pewnością zostanę one zauważone, a może i wytknięte. Tego wolałby uniknąć. Tak czy siak przyszedł czas pożegnań.
- Do widzenia. Też muszę parę spraw załatwić. - Powiedział młodzieniec po czym złożył mapę i schował z powrotem do kieszeni. Będzie musiał bibliotece za nią zapłacić, bo trochę ją zamazał. Głupia sprawa. No trudno, grunt że to dla dobra stanu, na pewno zrozumieją. Wiedział, że na tej polanie się nie skupi, więc udał się na spacer po wiosce. Teraz musiał zaznać trochę spokoju, ułożyć to sobie wszystko w głowie.

z/t
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » śr, 4 mar 2020, 21:04

Mao: 30 PF
Nakata: 50 PF
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konohagakure no Sato”