Rzeczka i mostek.

KonohaGakure no Sato. Pierwsza na świecie wioska ninja założona przez Hashiramę Senju i Madarę Uchihe, była niegdyś potęgą, z którą każdy musiał się równać. Teraz, po najeździe nikomu nieznanych osobników obróciła się w całkowitą pierzynę. Wioska wyglądała teraz jak śmietnisko gruzu i zgliszczy, przez które przeszło tornado, aby potem zostać dobite przez wielki pożar.

Moderator: Taichi Senju

Awatar użytkownika
Gorö
Wioska: Konoha
Ranga: Chunnin
Wiek Postaci: 14
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=253990#

Re: Rzeczka i mostek.

Post autor: Gorö » ndz, 6 sie 2017, 16:51

cd Suiton na Ichi
Po zjedzeniu drugiego śniadania chłopak wstał, i podszedł do brzegu rzeki aby sprawdzić czy jego kontrola nad żywiołem wody uległa jakiejkolwiek poprawie. W tym celu usiadł przy brzegu mocząc jedynie nogi i włożył ręce do wody. Ponownie chłopak zamknął oczy jak wcześniej podczas rannego treningu i skupił chakrę w dłoniach. Gdy młody Senju był już wystarczająco skupiony i wyciszony otworzył oczy aby zobaczyć efekty. Nie trwało to długi czas nim zaczął swoje próby tworzenia z wody liter alfabetu. Taki bowiem młody Senju miał plan, na przyspieszenie swojego rozwoju. Z początku trening ten wydawał się żmudny, lecz z biegiem czasu i szybkością tworzenia liter Geninowi coraz lepiej wychodziły wodne literki. Mimo to, wciąż czegoś brakowało.
Tak na prawdę wodę kontroluję już na podstawowym poziomie, jednak wciąż przytrafiają mi się babole które w przyszłości, wolałbym uniknąć. Jeżeli ma mi się udać to muszę bez żadnych niedokładności wykonać cały alfabet.O tak Póki tego nie wykonam i w pełni nie opanuje nigdzie się stąd nie ruszę.
Jako iż dwunastolatek jak już sobie coś postanowi to raczej danej obietnicy dotrzymuję, przez resztę dnia kolejno próbując raz za razem tworzył literki jak najbardziej przypominające te które sobie wyobraził. Kilkukrotnie zmieniał technikę. Raz stał w wodzie ze złączonymi dłońmi, inny razem przykucał przy brzegu a w wodzie była tylko jedna rozpostarta dłoń...
Wygląd Postaci: KLIK
[spoiler]Pojemnik na broń: 8 kunai I typu, 3 shurikenów.
Umiejętność Dodatkowa:
Naradeha Hone – Człowiek guma
Inochi hou - Żywy kompas
Specjalizacja: Mizushihai Obrazek- "Dominacja Wody"

Inne Umiejętności:
Szybkie Składanie Pieczęci poz.1
Sztuka Pieczętowania poz.1
Sztuka Kamuflażu poz.1
Wytrzymałość Psychiczna poz.1
Odbijanie Pocisków poz.1
Czytanie Śladów poz.1
Tworzenie Notek poz.1
[/spoiler]

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaneko Mei
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: T. Chuunin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7701

Post autor: Kaneko Mei » ndz, 6 sie 2017, 16:57

100%
Musi być małe "ale". Na przyszłość - staraj się opisywać nieco więcej. Cały schemat opisywania kumulowania czakry, przekształcania jej w postać wody... Możesz nawet opisywać nieudane próby danej czynności, aby móc w końcu wykonać ją prawidłowo. Analizować każdy krok, co robię nie tak, co powinienem zmienić w swojej taktyce nauki. To naprawdę wprowadza wiele do postu, podnosząc tym samym jego jakość. Nie, żebym była czepialska, ale mógłbyś dać z siebie więcej. :^) Jeśli masz problemy z układaniem myśli w słowa - zawsze można zerknąć do innych treningów! Być może z nich wyciągniesz coś ważnego, będziesz mieć ułożony schemat działania.
Mam tylko nadzieję, że weźmiesz sobie moje rady do serduszka. :^)
Sztuka Pieczętowania [poziom 2.] | Wytrzymałość psychiczna [poziom 2.]
Ukrywanie emocji [poziom 2.] | Szybkie wiązanie pieczęci [poziom 2.]
Bransoletki: Lewa 3/10 Prawa 5/10

Awatar użytkownika
Chōjiko Akimichi
Organizacja: AG-AnonimoweGrubasy
Ranga: Student
Wiek Postaci: 7
Siła: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?p=290470#p290470

Post autor: Chōjiko Akimichi » pn, 9 wrz 2019, 21:18

Chojiko usiadł nad mostkiem i czekał na swojego mistrza. Wracając umówił się z nim, że spotkają się koło lasku, niedaleko bramy. Także pozostało mu się rozglądać i czekać aż Ahiko pojawi się w zasięgu wzroku. Myślał sobie o tym, co obaj zjedliby na obiad. Po głowie chodziło mu już tysiące opcji. Od rzeczy lekkich do ciężkich. Lody, gofry, zapiekanki i inne duperele. No o czym innym on mógł myśleć? Nagle położył się i założył ręce za głowę. W chwili, gdy zobaczył swojego nowego znajomego, wstał i zaczął krzyczeć.
- Ahikooo-samaaaa! SENSEEEEEI! TUTAJ JESTEM! TO JA, CHOJIKOOOOO! - Darł się na całą okolicę.

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » pn, 9 wrz 2019, 22:50

Nosz pierwsze co zrobił Chojiko, to wydarł się na całą okolicę. Musiałem mu go ostudzić. Pacnąłem go cztery razy otwartą dłonią w głowę.
Obrazek
-Uspokój się dzieciak. Nie możesz się tak cały czas wydzierać. Jak chcesz być shinobi, to musisz umieć zachować spokój i ciszę. Wiele misji będzie tego wymagać. Dyskrecja i spokój. Zapisz to sobie gdzieś - powiedziałem do chłopaka, po czym się uśmiechnąłem
-Dobra, skoro już chcesz zostać shinobi, to pora na kolejne lekcje, prawda? Najadłeś się na drogę? Jeśli nie to możemy gdzieś skoczyć przed podróżą.

Awatar użytkownika
Chōjiko Akimichi

Post autor: Chōjiko Akimichi » pn, 9 wrz 2019, 23:34

Ałć, tak po krótce można podsumować cztery bolesne pacnięcia ze strony Ahiko. Chłopak złapał się za głowę, a w jego oczach pojawiły się łzy. Sytuacja jednak była z tych komicznych, gdzie rośnie mu od tego guz większy od samej głowy. Po kilku sekundach ogarnął się i czekał na to co powie mu jego mistrz. Miało pójść sprawnie, spytał czy chłopak jadł już wcześniej. Głupie pytanie.
- Oczywiście. Całe pierwsze, drugie i trzecie śniadanie. Nie zapomniałem o przekąsce, po przekąskowej zupce i czterech bańkach soczku z porzeczek i wiśni. Przed wyjściem zjadłem dwie paczki ciastek i popiłem mleczkiem. Wystarczy na najbliższe dwie godziny, przygotowałem się! - Opowiadał z ogromnym uśmiechem. Nim jednak zdążył poinformować, że ma w plecaku prowiant w postaci trzech paczek chipsów delikatnie solonych, reakcja łańcuchowa zaczęła działać. Owoce leśne i mleko? O, tego to nawet Akimichi nie przeżyje. Chojiko zrobił się cały fioletowy na twarzy, a oczy miał tak puste i czyste jakby mu ktoś białka wyprał w cif, czy innym vanishu.
- Przepraszam na moment... - Dodał po czym pognał w krzaki niemal jakby miał szybkość na yon. Nawet strumień przez który przebiegł ledwo odczuł jego obecność. Dało się zauważyć, że chłopak pod wpływem emocji... ...Prawie nie zahaczył o wodę. Nie to, że się nie zamoczył. Pewnie, praktycznie do szyi się wypluskał, ale początkowe kroki zdawał się jakby... ...stawiać na wodzie? Czyżby wygłupy dzieciaka dawały wskazówkę dla Ahiko?

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » wt, 10 wrz 2019, 00:47

Eh, tego się właśnie obawiałem. Dzieciak zżera wszystko co wpadnie mu w rękę a potem się zatruje.
-Lepiej się z tym pośpiesz, nie zamierzam czekać całego dnia, żeby wyruszyć. Albo się z tym uporasz tu i teraz albo Ciebie zostawię Chojiko. Nie mamy całego dnia żebyś się uczył chodzić po wodzie, bo masz sraczkę. Skończ interes i idziemy. Musimy dotrzeć na miejsc przed zmierzchem, inaczej nocujemy na dworze, bez ciepłego, domowego jedzenia. Czaisz? - chciałem jakoś skusić chłopaka do tego, żeby się zebrał w sobie i jakoś przebolał to niefortunne działanie jedzenia. Dobry z niego chłopak ale strasznie głupi... Może z wiekiem nabierze inteligencji... Oby.

Awatar użytkownika
Chōjiko Akimichi

Post autor: Chōjiko Akimichi » wt, 10 wrz 2019, 01:23

Na nabranie inteligencji nie ma tu co za bardzo liczyć. Pozostaje mieć nadzieje, że chłopaka selekcja naturalna za szybko nie dorwie. Chojiko po załatwieniu się lekko zmęczony stwierdził, że nie można się za szybko poddawać. Udawał dzielnego i podążał za swoim nauczycielem szybkim krokiem. Pupka piekła, ale to chyba nie jedyne atrakcje nadchodzącego dnia. Chyba... ...No cóż, wypadałoby się najpierw o kilka rzeczy dopytać.
- Senseeeei, a gdzie my właściwie idziemy? Znowu będziemy polować na prosiaki? - Zapytał zaciekawiony.

z/t

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » wt, 10 wrz 2019, 01:35

No, poskutkowało to na chłopaka. Będzie musiał wziąć porządną kąpiel ale mu to raczej nie zaszkodzi
-Nie chłopcze, dzisiaj odpuszczamy sobie polowanie na jedzenie - powiedziałem. Zatrzymałem się dosłownie na moment żeby nabrać powietrze i spojrzeć na chłopaka
-Dziś mój drogi Chojiko, wyruszamy na poszukiwanie najsmaczniejszego makaronu na świecie. Wyruszymy do kraju Makaronu aby odkryć jego tajemnice i przynieść se sobą, dla dobra naszego klanu. Wszyscy będą mogli być najedzeni i szczęśliwi - powiedziałem podniosłym tonem. Tylko dla nas była to gra warta świeczki, przechodnie obok się śmieli, lecz nie ja. Ja wiedziałem, że to będzie najlepsza wyprawa wszech czasów
-No i przy okazji będę Ciebie szkolił żebyś został lepszym shinobim. Ale to pierwsze chyba ważniejsze. Ruszajmy.

z/t

ODPOWIEDZ

Wróć do „Główna Ulica”