[D] Niesforne dzieciaki

Od Genina
Awatar użytkownika
Eri Kami
Wioska: Konoha
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 13
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=329&p=248137#p248137
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=10096

[D] Niesforne dzieciaki

Post autor: Eri Kami » śr, 16 sie 2017, 11:24

*Niekompetencja, wszędzie niekompetencja...*- skomentował w myślach chłopak spóźnienie urzędniczki. Po czym spokojnie wszedł za nią do pokoju. Kompletnie nie zwracał na nią uwagi, ani na to jak się zachowuje, aż do ostatnich słów. Te mu się po prostu nie spodobały.
-Spóźniasz się, a kiedy przychodzę z prośbą o misję czyli część twoich kompetencji każesz mi spadać bo nie masz czasu? To może następnym razem rusz swoje dupsko z łóżka wcześniej.- powiedział i razem ze zwojem wyszedł nie czekając na jej odpowiedź. Gdy był już na zewnątrz budynku otworzył zawiniątko i zaczął czytać. *Problem z dzieciakami? Eh no zobaczymy jak to będzie.*- powiedział do siebie w myślach i ruszył na wybrany adres w poszukiwaniu kwiaciarni. Kiedy tylko taką znajdzie wchodzi do środka i wita się.

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [D] Niesforne dzieciaki

Post autor: Michiyuuki » śr, 16 sie 2017, 11:40

Ren był na prawdę niecierpliwym, ale grzecznym nabytkiem Konohy. W swoich kompetencjach miał wyrachowanie oraz poczucie odpowiedzialności. Nie zamierzał jednak pobłażać nawet ważnym osobistościom w ich nietaktowym zachowanie. Zastępczyni Hokage spóźniła się i wyrzuciła go z gabinetu w zasadzie z byle jakim zadaniem na co ten postanowił nie przystawać. Odszczeknął się i wyszedł nieco poirytowany z pomieszczenia, pozostawiając kobietę samej sobie. Potem otworzył zwój i zapoznał się z treścią zadania. Musiał pomóc przegonić dzieciaki, które straszyły klientelę jednej z kwiaciarni przy czym dewastowały ją.
Podróż na podaną w zwoju ulicę nie trwała długo. Podczas niej chłopak nie myślał o niczym konkretnym, dlatego zapewne wolał obserwować otoczenie. Jego oczom w końcu ukazała się plakietka z szukanym adresem. Była przymocowana do niewielkiej budki, przypominającą ruinę. Wszystkie ściany był pomalowane i popisane w obraźliwych wyzwiskach, zaś kwiaty dookoła były poprzewracane. Kiedy tylko podszedł, ktoś od razu wyskoczył na niego z krzykiem:
- Dam Ci gówniarzu zaraz! - po tym dostał w łeb plastikowym kijem od parasolki. Dopiero, kiedy właścicielka dostrzegła, iż jest to ktoś dorosły, przeprosiła.
- Proszę wybaczyć, myślałam, że to te podłe dzieciaki, które psują mój interes - odrzekła i odłożyła kij na bok. Potem wróciła za ladę, jakby czekając na jakieś słowa zamówienia lub coś w tym stylu.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » śr, 16 sie 2017, 11:48

Jak się okazało kwiaciarnia nie była daleko co chłopaka ucieszyło. Kiedy jednak tylko dotarł do miejsca misji i zobaczył zdemolowany sklep zrobiło mu się przykro. Chłopak szanował prace innych, a takie formy wandalizmu uznawał za coś niedopuszczalnego. Przysiągł więc sobie, że ukarze bachory które to zrobiły. Nim jednak się z nimi zmierzy oberwał od ofensywnej sprzedawczyni parasolem po głowie. Było to na tyle szybkie i niespodziewane, że nie zdążył nawet zareagować. *ODDAJ JEJ!*- usłyszał głos w głowie. Chłopak jednak rozumiał emocje jakie władały kobietą więc postanowił na to nie reagować i po prostu przyjąć przeprosiny.
-Nic się nie stało.- powiedział i pomasował lekko miejsce w którym to wylądowała parasolka.
-Tak właściwie jestem tutaj by panience z problemem który to jest dosyć widoczny. Wcześniej chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś o sprawcach. Czemu to robią, kiedy przychodzą i jak mniej więcej wyglądają. Wszystko tak naprawdę się przyda.- powiedział po kilku sekundach ciszy i czekał na odpowiedź.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 16 sie 2017, 11:54

Kobieta uśmiechnęła się, słysząc, iż atak na Twoją osobę nie robi żadnego problemu. Ludzie różnie reagują na tego typu konflikty, a tej tutaj i tak było wystarczająco problemów. Cała budka wyglądała jak siedem nieszczęść, a jak łatwo było się domyślić, to jej jedyne źródło utrzymania. Słysząc jednak, że chcesz jej pomóc, zrobiła wielkie oczy. Następnie napłynęły do nich łzy, które szybko otarła.
- Ja... na prawdę dziękuję - odrzekła i uśmiechnęła się smutno. Rozejrzała się po swoim miejscu pracy i westchnęła. Wskazała wolne krzesło, być sobie usiadł. Jej opowieść może chwilę zająć.
- Wszystko zaczęło się, kiedy sprzedałam kwiaty pewnemu mężczyźnie. Na drugi dzień przyszedł, twierdząc, iż śmierdzą i przeze mnie stracił swoją narzeczoną. Nasłał jakieś dzieciaki na moją budkę i teraz tak to się toczy już kolejny miesiąc - odrzekła, a potem wzruszyła ramionami. Nie wiedziała, co więcej może na ten temat odrzec. Wszelkie pytania będą chyba bardziej pomocne, niż sama jej opowieść.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » śr, 16 sie 2017, 12:01

Wysłuchałem co kobieta miała do powiedzenie i szczerze mówiąc troszkę mnie to zdziwiło. Nasyłać bandę chuliganów na sklep tylko dlatego, że kolesia rzuciła narzeczona? Brzmiało żałośnie i w sumie to nie dziwie się z jej decyzji. No, ale cóż teraz na głowie miałem z deczka inny problem.
-A przychodzą w jakiś konkretnych godzinach czy jest to zupełnie losowe? Dobrze było by też wiedzieć ilu jest tych młodocianych bandytów.- dopytałem jeszcze by mieć lepszy obraz sytuacji. Jednocześnie skierowałem swój wzrok na zewnątrz sklepu obserwując otoczenie i rozmyślając co zrobić z dzieciakami i najważniejsze z kolesiem który je tutaj nasyłał. Już nawet miałem pewien plan z tyłu głowy, ale nie byłem pewny czy jest on adekwatny do tego co zrobił.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 16 sie 2017, 12:12

Wydawało się, że opowieść kobiety była wystarczająca. Było w niej zamieszczone całe sprawozdanie z problemów, jakie doskwierały jej kwiaciarni oraz wytłumaczyła wszystko od samego początku. Okazało się, że nikt inny, jak jakiś głupi facet w ramach zemsty za swoje niepowodzenie miłosne, postanowił ukarać tą biedną kobietę. Postanowiłeś jednak zapytać jeszcze o parę szczegółów.
- Właściwie to przychodzą różnie, ale tak między 12, a 16. W zasadzie zaraz zacznie się ta pora... i jest ich czterech, czasem pięciu. Krzyczą na mnie obraźliwe słowa i dewastują budkę. Jak ktoś zwracał im uwagę, obrzucali go kamieniami - stwierdziła, wzdychając przy tym. Zaraz potem można było usłyszeć głuchy dźwięk uderzenia, czyjeś jęknięcie i śmiech dzieciaków, dobiegający z zewnątrz. Chyba stali tam Ci, o których właśnie rozmawialiście.
Kobieta instynktownie wyszła na zewnątrz, by zobaczyć, co się dzieje. Jakiś mężczyzna leżał na ziemi, a te gówniarze kopali go w najlepsze, siejąc spustoszenie na ulicy. Anarchiści jedni.
- To oni... - napomknęła, a potem schowała się do swojego sklepu, wyraźnie bojąc się, że może skończyć tak samo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » śr, 16 sie 2017, 13:58

Z opowieści kobiety wynikało, że nie będę musiał długo czekać na te bandę dzieciaków. Maksymalnie kilka godzinek i powinno być po sprawie. Okazało się jednak, że los sprzyja mi jeszcze bardziej bowiem zgraja niszczycieli właśnie pojawiła się przed sklepem. Ruszyłem więc tam zaraz za kobietą która to potwierdziła ich tożsamość i schowała się w sklepiku. Na razie nie niszczyli jeszcze sklepiku, ale za to kopali jakiegoś kolesia na ziemi. Chciał im przeszkodzić, a może się po prostu napatoczył? Nie miałem pojęcia czemu, ale wiedziałem, że zasługują na kare. *Zrób to, niech poleje się troszkę krwi.*- usłyszałem głos w głowie i tym razem postanowiłem się go posłuchać. Złapałem więc jeden z kunai i rzuciłem go na wysokości nóg dzieciaków nie celując za bardzo licząc jednak, że któremuś się oberwie. Następnie bez względu na efekt wyciągam kolejnego i podchodzę do nich.
-Co tu się kurwa wyprawia?- zapytałem dosyć spokojnym i stonowanym głosem patrząc się na nich i bawiąc ostrzem w ręku, a przy okazji wykorzystując jednej z technik której to nauczyłem się w akademii.

Hidoi no Jutsu
Typ: Pomocnicza
Pieczęci: Brak
Koszt nauki: 0 Punkty rozwoju.
Hidoi no Jutsu nie jest tak naprawdę techniką Genjutsu w pełnym tego słowa znaczeniu, a raczej prostą, acz użyteczną sztuczką z pogranicza iluzji i psychologii. Nie wymaga poświęcenia nawet grama chakry zaś jej wykonanie nie należy do szczególnie trudnych. Dzięki odpowiedniej grze światła oraz cieni w połączeniu z odpowiednią mimiką jesteśmy w stanie przybrać wygląd nieco bardziej przekonujący lub groźny niż zazwyczaj. Co prawda umiejętność ta nie zadziała na doświadczonych wojowników czy nawet takich ze średnim stażem, jednak zastosowana w odpowiednim momencie może wpłynąć w pewnym stopniu na osoby o słabszej, bardziej kruchej psychice. Należy pamiętać, że to zaledwie ranga E i ową technikę najlepiej stosować na ludziach prostych jak kupcy, farmerzy czy zwykli mieszkańcy dowolnego zakątka świata.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 16 sie 2017, 14:59

Nie czekając długo, ruszyłeś do akcji. Głos w Twojej głowie napędzał Cię do działania i zachęcał do ukarania tej zgrai bandytów. Każdy z chłopców mieścił się w wieku od dwunastu do szesnastu lat, więc ich wiek był znacznie niższy, niż Twój. Mimo tego wyglądali groźnie i mogli być sporym zagrożeniem, tym bardziej, że mają niezłą przewagę liczebną. Mimo to, postanowiłeś zgrywać odważnego cwaniaka i rzuciłeś w ich stronę kunai. Ostrze nie trafiło żadnego z dzieciaków, bo nawet nie starałeś się nim wycelować. Co za tym szło, nawet żaden z nich nie dostrzegł, iż próbowałeś kogoś zaatakować. Dopiero kiedy podszedłeś i zacząłeś coś mówić, zwróciłeś ich uwagę. Każdy z nich spojrzał się na Ciebie, a potem rozejrzeli się ze śmiechem po sobie. Wszyscy zaczęli iść w Twoją stronę.
- Co jest koleś? Szukasz problemu? - zapytał jeden z nich i zaraz potem otoczyli Cię. Piątka cwaniaczków w nastoletnim wieku, żądna rozróby, krwi i anarchii. Twoja sytuacja chyba nie jest za dobra. Każdy z nich jest w odległości około dwóch metrów i co więcej, ta odległość się zmniejsza, dlatego musisz coś szybko z tym zrobić.

Obrazek

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » śr, 16 sie 2017, 15:35

Kunai nie trafił w żadnego z nich, no cóż mówi się trudno. Gorzej było jednak z tym, że nie podziałała na nich moja gra światłem i ci zaczęli mieć do mnie jakieś problemy. *Bij ich, bij. Co ci szkodzi? Komuś będzie ich żal? Użyj tego żelastwa no użyj!*- głos w mojej głowie już prawie krzyczał, a ja poczułem jak gdyby na mojej krtani zaciskała się czyjaś ręka zmuszając mnie do działania. Rzuciłem więc okiem na kunaia w moim ręku, a następnie na zgraje która mnie otaczała. Wstrząsnąłem jednak głową i odrzuciłem pomysł użycia broni w sposób do którego została stworzona.
-Ja szukam problemu?- odpowiedziałem dzieciakowi pytaniem na pytanie i zaśmiałem się sztucznie po czym po chwili rzuciłem szybkim- Może. W tym właśnie momencie spiąłem wszystkie mięśnie w swoim ciele i ruszyłem na dzieciaka z bara(Bōkō). Nie oszczędzałem się jednak przy tym bowiem nie chciałem stracić element zaskoczenia. Jeśli manewr się udał, kolesiowi najbliżej mnie sprzedaje jeszcze szybki cios w szczękę zaciśniętą pięścią. Po czym spluwam na ziemie.
-Nie będę kolejną osobą która was nie uderzy tylko ze względu na wasz wiek bachory.- rzuciłem do nich i ustawiłem się tak by wszyscy stali przede mną.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 17 sie 2017, 12:36

Postanowiłeś nie odpuszczać tym dzieciakom i chciałeś wymierzyć im karę w postaci samosądu. Banda w końcu biła bez skrupułów niewinnych ludzi oraz napastowała ich tylko i wyłącznie dla swojej zabawy. Nie mogli być dobrzy, a ich wiek wcale nie usprawiedliwiał tego, co robili. Większość w ich wieku chodziła do akademii, wykonywała misje lub po prostu bawiła się na dworze. Oni jako swój sposób spędzania czasu wymyślili grabieże oraz niszczenie dnia innym. Postanowiłeś również nie korzystać z broni ninja, a wykorzystać atuty walki wręcz. Rozbieg nie był zbyt wielki, dlatego zaplanowana przez Ciebie technika również nie była zbytnio efektowna. Udało Ci się uderzyć z barku swój cel, ale zaraz potem jego kolega uderzył Cię prosto w szczękę, przez co upadłeś. Było ich zbyt dużo byś mógł zdziałać coś w pojedynkę. Rozwiązanie siłowe chyba nie będzie dobrym pomysłem, bądź źródła problemu trzeba poszukać gdzieś indziej. Co teraz zrobi nasz młody bohater?

Obrazek

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » ndz, 20 sie 2017, 19:41

*Tak się będą małe skurwysynki z tobą bawiły? I co pozwolisz im na to? Tym śmieciom, ludzkim wyrzutkom nie liczącym się z niczym? Próbowałeś być miły prawda? To teraz pokaż im, że stal jest wytrzymalsza od skóry. Niech poleje się troszkę krwi to chłopaki szybko zmienią zdanie, bardzo szybko.*- powiedział głos w mojej głowie o tym jak upadłem na ziemię po ciosie w twarz. Oczywiście było ich więcej, ale to ja miałem w ręku kunai prawda? W pojemniczku na broń było ich jednak jeszcze kilka szybko więc sięgnąłem wolną ręką po jeszcze jeden i splunąłem patrząc czy leci mi krew, a następnie odezwałem się.
-No chłopaki, jak wolicie.- zaraz po tym zerwałem się i doskoczyłem do tego naprzeciwko mnie jednocześnie wykonując ciecie kunaiem. Nie celowałem by zabić, a bardziej by polała się krew. Ciągle bowiem miałem nadzieje, że wtedy dzieciaki się ogarną, a jeśli nie? No cóż, próbowałem...

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 21 sie 2017, 08:43

Sprawa przybrała nieco inny obrót. Choć chłopak na początku wydawać się mógł na przegranej pozycji, po chwili do jego głowy doszły motywujące słowa tajemniczego głosu. Demoniczna barwa napawała go do działania, dzięki czemu nasz genin mógł działać dalej. Adrenalina zaczęła krążyć w jego żyłach, zaś fakt posiadania tylu przeciwników budził jeszcze większe podniecenie, niż mogłoby się zdawać. Życie shinobi zawsze wiedzie się na krawędzi i w tym momencie było tak samo. Po splunięciu młody Nara dostrzegł, że cios był na tyle lichy, iż nawet nie poleciała mu krew. Miał jedynie lekko siny ślad oraz rozciętą wargę, która obiła się podczas uderzenia o jego własne zęby. Zmobilizowany działaniem, od razu wstał na równe nogi, a potem rzucił się na rabusia, który stał na przeciwko niego. Los chciał, iż tym razem manewrując tak z nim, znaleźli się w przyjaznej dla naszego bohatera sytuacji. Bowiem Ren znajdywał się za swoim przeciwnikiem, a przy jego szyi dzierżył kunai. Reszta zbirów od razu cofnęła się do tyłu, a zza pleców konoszanina wybiegł i ojciec dzieciaka wszystkiemu winny.
- Hej już, spokój! Każę mojemu synowi i jego kolegom dać spokój tej głupiej babie z kwiaciarni, tylko go zostaw! - po tym fakcie wszyscy przyznali mu rację, tak samo zrobił spanikowany dzieciak, który trzymany był jako zakładnik. Wygląda na to, że sprawa została rozwiązana, a Ty miałeś już święty spokój.

+180rou
+14PR
+misja D
+5PR wakacyjne

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga D”