Gabinet Hokage

Moderator: Taichi Senju

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Re: Gabinet Hokage

Post autor: Sanjuro Sadatake » wt, 24 wrz 2019, 20:44

Zgodnie ze swoimi przewidywaniami - nie spotkałeś Hokage. Nic dziwnego, przecież tak poważny człowiek ma całą masę rzeczy do roboty. Gdyby chciał spotykać się z każdym swoim shinobi, to musiałby zostać celebrytą, a nie przywódcą wioski.
- Można, można - oznajmił facet, którego nigdy wcześniej nie widziałeś. Wyglądał jak typowy urzędnik, ale jego organizacja robiła wrażenie. Wszystkie dokumenty ustawione miał na kilku kupkach oznaczonych w zależności od priorytetu. Poruszał się w bardzo mechaniczny sposób, umieszczając kolejne pliczki w kolejnych szafkach.
- Proszę mówić, proszę... ja mam podzielną uwagę - pospieszył cię, zamykając kolejną szufladę. Cóż. Nie pozostało ci nic innego tylko zdać relację!
- Ze szczegółami tylko proszę... - dodał na koniec.
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Gorö
Wioska: Konoha
Ranga: Chunnin
Wiek Postaci: 14
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=253990#

Post autor: Gorö » wt, 24 wrz 2019, 21:36

Chłopak nieco skonsternowany wszedł do pomieszczenia które zazwyczaj było okupowane przez płeć piękną.
Można się było tego spodziewać, znowu nie ma Hokage-sama...
Witam, nazywam się Goro Senju i jestem Geninem. Przyszedłem zdać raport odnośnie ostatniego zadania, które zlecił Daimyo z Mizu no Kuni.
Nie pośpieszaj mnie facet... Już mówię...
Ulewy które ostatnimi czasy pustoszyły całą wioską KiriGakure były sprawką jakiegoś faceta, który kazał się nazywać kapłanem Wody. Proceder który wytwarzał miał miejsce na górze Katsuragi, pod którą to znajdowała się olbrzymia świątynia. Napotkałem trochę utrudnień ale koniec końców wraz z shinobim Moeru, udało nam się zażegnać niebezpieczeństwo i zlikwidować główne źródło żywiołu.
[...]
- To wszystko. Zadanie zostało wykonane pomyślnie. Jestem gotowy i zwarty do działania, jeśli więc jest jakieś zadanie Rangi C bardzo chętnie się go podejmę.
Dodał czternastoletni shinobi na koniec tego krótkiego sprawozdania.
Wygląd Postaci: KLIK
[spoiler]Pojemnik na broń: 8 kunai I typu, 3 shurikenów.
Umiejętność Dodatkowa:
Naradeha Hone – Człowiek guma
Inochi hou - Żywy kompas
Specjalizacja: Mizushihai Obrazek- "Dominacja Wody"

Inne Umiejętności:
Szybkie Składanie Pieczęci poz.1
Sztuka Pieczętowania poz.1
Sztuka Kamuflażu poz.1
Wytrzymałość Psychiczna poz.1
Odbijanie Pocisków poz.1
Czytanie Śladów poz.1
Tworzenie Notek poz.1
[/spoiler]

Obrazek

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Post autor: Sanjuro Sadatake » śr, 25 wrz 2019, 19:35

- Czy ja wiem, czy to tak szczegółowo, ale ech... niech będzie - najwidoczniej gościu nie miał dla ciebie nie wiadomo ile czasu, dlatego też skrobnął jaką krótką adnotację przy karcie, na której rozpoznałeś swoje imię, a następnie wstawił ją do szafki.
A potem wyciągnął.
- Mówiłeś, że jesteś geninem? - spojrzał na ciebie podejrzliwie, a następnie znowu zatrzasnął szufladę i wzruszył ramionami.
- Dobra. Misja rangi C? Słyszeliśmy o jakiejś nienaturalnej aktywności w Dolinie Końca. Sprawdź proszę, o co tam chodzi, dobrze? - urzędnik uśmiechnął się chytrze, a następnie wrócił do swoich zadań.

//
Załóż temat w misjach [C] C jak Chunin.
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

Awatar użytkownika
Seishin Yamanaka
Wioska: Konohagakure
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 12
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=329&t=12726
Konto Główne: Mao

Post autor: Seishin Yamanaka » ndz, 13 paź 2019, 15:45

Jeszcze trochę zaspany, szedłem do siedziby Hokage. Przyszła pora żeby wykonać jakąś misję. Wchodząc powolnym krokiem po schodach, ziewnąłem parę razy, zasłaniając przy tym usta. Przetarłem twarz stając przed drzwiami, po czym delikatnie je uchylając, wszedłem do środka. Podszedłem do pierwszego wolnego urzędnika
-Dzień dobry, nazywam się Seishin Yamanaka. Chciałbym aby przydzielono mi misję rangi D. Z góry dziękuję - powiedziałem grzecznie i czekałem na odpowiedź.

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » sob, 19 paź 2019, 23:11

Podróż powrotna, przebiegła pomyślnie bez większych problemów znalazłem sie ponownie w granicach kraju ognia, a następnie u bram wioski. Gdzie przywołałem mojego wielkiego złotego kruka, który przyniósł mi szaty cienia. Które założyłem na siebie i ruszyłem prosto w kierunku mojego gabinetu. W głębi ducha modląc się by nie czekało tam na mnie zbyt dużo pracy i mając malutką nadzieję, że może znajdę tam coś, co pozwoli mi ponownie trochę odwlec ta papierkową robotę. Wchodząc po schodach wszedłem pewnie do swojego gabinetu zasiadając za biurkiem gdzie zobaczyłem list zaadresowany do mnie od Raikage zaprasza na szczyt. No normalnie jakby mi z nieba spadł. Szczyt Kage i do tego poznam raikage miałem zamiar odwiedzić go wcześniej czy później, a teraz poznam go osobiście i sam mnie zaprasza.
Napisałem szybką notatkę służbową do dwojga moich ludzi i przywołałem dwoje Anbu którzy mieli dostarczyć wiadomości osobiście. Co prawda mamy nieco czasu jednak dobrze byłoby ustalić jakąś strategię, zwłaszcza nie wiadomo czy nie czeka tam na nas jakiś atak nowego lądu a może innego kraju. Jak wiadomo nie można obecnie ufać nikomu.

z/t Pałac Senju
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 20 paź 2019, 10:41

Seishin:

Urzędnik spojrzał na ciebie i zjechał cię od góry do dołu, jakby już na starcie wyrabiał sobie opinię na twój temat. Chwilę musiał się zastanowić i napatrzeć, by dopiero później oprzeć się wygodnie o oparcie fotela i westchnął ciężko.
-Robota jest. Pytanie tylko, czy taki piękniś jak ty nie będzie miał nic przeciwko pobrudzeniu sobie trochę rączek, co? - Zażartował urzędnik, po czym wyciągnął spod biurka mały zwój, który zaczął studiować.
-Tak więc, zadanie mam dla ciebie następujące. Pan Toshiro potrzebuje pomocy przy budowie. Co ma dla ciebie, dowiesz się od niego, ale może lepiej załóż jakieś gorsze ubrania, tak na wszelki wypadek. Aha, znajdziesz go przy głównej ulicy, budowę zobaczysz z daleka, o ile już nie wiesz gdzie to jest. - Powiedział urzędnik, po czym zwinął zwój i schował go do drugiej szufladki.

//Załóż temat tu, nazwę możesz wymyślić.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Jiro Kimura
Wioska: Konohagakure no Sato
Wiek Postaci: 10
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi +
Zasoby Chakry: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=11914

Post autor: Jiro Kimura » pt, 15 lis 2019, 11:27

Po dłuższym, kilkudniowy odpoczynku, spowodowanym dosyć wyczerpującym treningiem, Jiro z wielkim zapałem skierował się w stronę siedziby Hokage, aby przyjąć kolejną misję, którą dadzą mu urzędnicy. Co sił w nogach przybiegł do siedziby, bezproblemowo pokonał schody dzielące go od gabinety, po czym zapukał do drzwi, wszedł do pomieszczenia i z uśmiechem na twarzy powiedział: -Dzień dobry, chciałbym podjąć się kolejnej misji dla mojej wioski. Jest może jakieś wolne zadanie?
Narracja/Dialog/Myśli
|Wytrzymałość psychiczna lvl. 1||Perswazja lvl. 1||Czytanie śladów lvl. 1|

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » wt, 19 lis 2019, 11:23

- Hola, hola młody! Gdzie jakieś dzień dobry, albo inny zwrot grzecznościowy. Jesteś strasznie narwany, a skoro tak to mam dla Ciebie zadanie specjalnej wagi. - odpowiedział Ci urzędnik uśmiechając się w dziwny sposób. Podszedłeś do jego biurka, a on podał Ci zwój oznaczony wdzięcznym symbolem litery 'D'. Wewnątrz była twoja kolejna misja którą miałeś wykonać dla dobra i potęgi Wioski Liścia. - To ma zostać wykonane maksymalnie do jutra wieczora! Więc wykorzystaj ten swój młodzieńczy zapał jak najlepiej i jak najszybciej! - dodał po chwili urzędnik, w chwili gdzie już wychodziłeś. -

Załóż temat z misją gdziekolwiek w konoszce o treści "[D] Ważne zadanie", gdy to zrobisz daj mi znać czy to na gg czy na disco czy PW.
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Yuichiro
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Zręczność: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » śr, 20 lis 2019, 17:32

Po kilkunastominutowej podróży młody Yui wszedł spokojny, ale pewnym krokiem do budynku Hokage. Jednak to nie był jego pierwszy przystanek w wiosce, chwile wcześniej wpadł do domu i zostawił zbędny ładunek, który miał przygotowany do biwakowania. Zbliża się do drzwi i puka. Wchodzi, dopiero kiedy usłyszy wyraźne pozwolenie.
-Dzień dobry, chciałbym podjąć się misji rangi C. Wykonałem już trzy zadania rangi D, a teraz chce nabrać doświadczenia w trudniejszych misjach i sprawdzić swojej możliwości.- Wykonał ukłon w stronę urzędników i grzecznie oczekuje na otrzymanie zwoju. Jak tylko go otrzyma, żegna się i opuszcza budynek.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » śr, 20 lis 2019, 18:12

Dotarłeś do gabinetu Hokage chcąc pobrać kolejną misję. Tym razem jednak zdecydowałeś się podjąć misji rangi C. Twoje doświadczenie zdecydowanie cały czas rosło, więc dobór takiej misji był naturalnym porządkiem rzeczy. Zapukałeś w drewniane drzwi, po czym usłyszałeś kobiecy głos zapraszający cię do gabinetu. Zaraz po wejściu ujrzałeś piękną, ociekającą seksapilem niewiastę. Jej urzędowy uniform podkreślał całkowicie sylwetkę. I mimo, że częściowo biurko zasłaniało jej ciało, mogłeś sobie tylko wyobrażać zgrabne nogi. Wymówiłeś spokojnie swoją kwestię i czekałeś na odpowiedź. Nie musiałeś długo czekać.
-Oczywiście, zaraz coś znajdę.- Miała dość delikatny głos. Nawet jak na kobietę. Zaczęła poszukiwania odpowiedniej misji w zwojach. Przy tej czynności włosy delikatnie opadły jej na ramiona, końcówki delikatnie smyrając jej biust. Który oczywiście był pod ubraniem...
-Niestety, na chwilę obecną mam tylko taką misję. Ona jest swojego rodzaju priorytetem.- Po tych słowach wręczyła ci kartkę. Szybko zauważyłeś adres. Miejsce znajdowało się gdzieś w pobliżu bramy wejściowej. W jakiejś spokojnej dzielnicy mieszkalnej. Czas na doczytanie szczegółów będziesz miał pewnie po drodze.

Załóż temat tu pod tytułem. [C]Napastują mnie!
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » sob, 29 lut 2020, 19:16

Jak gdyby nigdy nic wleciał do siedziby ptak z wioski skał, miał on przyczepiony zwój z pieczątką Tsuchikage, kiedy go otworzyłeś mogłeś przeczytać następującą treść wiadomości.
Drogi Hokage

Proponuję aby osąd na Kozoke również odbył się w tym samym miejscu, tym samym czasie co w przypadku Aruiego. Przytaknę na propozycję Kazekage, a więc proponuję aby odbyło się to dokładnie za miesiąc w Iwa Gakure no Sato, wioska ta będzie ogólnodostępna dla każdego zainteresowanego, a ja jako Kage obiecuję zadbać o wszelkie bezpieczeństwo przybyłych gości. Nie zamierzam również lekceważyć decyzji sądu na temat mojego człowieka. Zapraszam serdecznie.

Pozdrawiam
Hachidaime Tsuchikage Izuro Douhito
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Arihiro
Organizacja: - Brak -
Wioska: Konoha Gakure
Wiek Postaci: 13
Siła: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=296559#p296559

Post autor: Arihiro » sob, 4 kwie 2020, 12:39

Akihiro pierwszy raz zjawił się w budynku w którym, urzęduje Hokage. Przybył tu tylko i wyłącznie po to, aby wyruszyć na swoją pierwszą misję po zostaniu Geninem. Wchodząc do gabinetu Hokage, chłopak zapukał do drzwi i kiedy już w nim się znalazł, spotkał sekretarkę, dostrzegł również wiszące portrety poprzednich Hokage. Nie wiedząc w końcu, co powiedzieć przedstawił się i zapytał.
- Jestem Arihiro Hyūga i chciałbym poprosić o jakąś ciekawą misję. Chciałbym zdobyć jakieś doświadczenie na niej, by w przyszlości wspomóc wioskę, kiedy zajdzie taka potrzeba. -
Po tych słowach młody Hyūga czekał w sali na wszystkie odpowiedzi ze strony napotkanej osoby. Przyglądał się jak sekretarka z jego wioski, przegląda jakieś dokumenty, Akihiro przyglądał się natomiast wiszącym portretom

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » ndz, 5 kwie 2020, 10:47

Starsza sekretarka spojrzała na Ciebie, uśmiechnęła się po czym odpowiedziała.
- Witaj chłopcze, czy misja będzie ciekawa? To Twoja pierwsza misja, a więc może nie będzie jakaś trudna, ale napewno wymagająca. Twoim zadaniem będzie nic innego jak wysprzątanie miasta. Zgłoś się do Czcigodnego Yuri. Powiedz, że zostałeś przysłany na swoją pierwszą misję, a on zadania ci znajdzie. Mały budyneczek przed bramą należy do niego, on już powie ci co trzeba. Powodzenia! - podała ci zwój z informacjami o misji, nic szczególnego. Po prostu potwierdzenie tego co powiedziała.

Załóż temat tu pod tytułem. [D] Sprzątanie wioski
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2