[C] C jak Chunin

Dolina zlokalizowana na granicy Kraju Ognia, gdzie odbyło się legendarne starcie między Madara Uchiha, a Hashirama Senju o przywództwo w wiosce. Została wyrzeźbiona przez niezwykle potężne techniki. Przez dziesiątki lat monumenty zachwycały swym wyglądem, górując nad wierzchołkami drzew. Jednak po zmasowanym ataku na wioskę Liścia i one ucierpiały. Nie rozpadły się kompletnie, aczkolwiek olbrzymie szczeliny rozprzestrzeniły się po dolinie jak pajęczyna. Odłamy wielkich skał tamowały przepływ wody, przez co koryto wyschło.
Awatar użytkownika
Gorö
Wioska: Konoha
Ranga: Chunnin
Wiek Postaci: 14
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=253990#

[C] C jak Chunin

Post autor: Gorö » czw, 26 wrz 2019, 18:27

To wszystko? Tylko tyle masz mi do powiedzenia? Żadnego me, ani be? Prosisz mnie żebym szczegółowo Ci opowiedział o moich ostatnich poczynaniach, po czym wysyłasz mnie tylko do Doliny Końca i radź sobie dzieciaku sam!?
No... Dobrze. W którą stronę to jest? Jeśli dobrze myślę... znajduje się ona w pobliżu granicy Kraju Ognia i Kraju Dźwięku!?
Czternastoletni shinobi oczekiwał na odpowiedź urzędnika a gdy już ją uzyskał, delikatnie wzdychnął pod nosem.
W takim wypadku wyruszam, Miłego dnia! - dodał na końcu jakby nie co niechcenia. Dynamicznie obrócił się na pięcie w kierunku drzwi wyjściowych, i tak szybko jak znalazł się gabinecie tak szybko też go opuścił.
Pewnie jakiś nowy... A ja marudziłem ostatnio że sam kobiety pracują u Hokage... No cóż. Dolina Końca gdzie to było...
Schodząc po schodach drewniany shinobi starał sobie przypomnieć drogę do Doliny Końca, nie miał zbytnio pojęcia gdzie to może być. Nigdy tam nie był, znał tylko wiedzę teoretyczną z jakichś ksiąg. Historia tego miejsca była doskonale znana każdemu ninja z Wioski Ukrytej w Liściach. To właśnie tam miała miejsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych walk pierwszych shinobi. Ale dzisiaj nie o tym.
Według wskazówek urzędnika, miałem iść prosto bramą XYZ!? Kabura jest, jakieś pożywienie jest, trochę brakuje mi żelastwa ale obejdę się bez tego. Chyba wszystko mam, niczego raczej nie potrzebuję.
Młody Senju po opuszczeniu budynku udał się w kierunku który wskazał mu urzędnik, w razie potrzeby dopytał kilku mieszkańców aby Ci nie co bardziej sprecyzowali mu drogę.
Wygląd Postaci: KLIK
[spoiler]Pojemnik na broń: 8 kunai I typu, 3 shurikenów.
Umiejętność Dodatkowa:
Naradeha Hone – Człowiek guma
Inochi hou - Żywy kompas
Specjalizacja: Mizushihai Obrazek- "Dominacja Wody"

Inne Umiejętności:
Szybkie Składanie Pieczęci poz.1
Sztuka Pieczętowania poz.1
Sztuka Kamuflażu poz.1
Wytrzymałość Psychiczna poz.1
Odbijanie Pocisków poz.1
Czytanie Śladów poz.1
Tworzenie Notek poz.1
[/spoiler]

Obrazek

Awatar użytkownika
Sanjuro Sadatake
Organizacja: ---
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=265513#p265513

Re: [C] C jak Chunin

Post autor: Sanjuro Sadatake » czw, 26 wrz 2019, 20:47

- No, na granicy kraju ognia, tak… – mruknął gościu, patrząc na ciebie jak na debila. Facet z Konohagakure i nie wie o Dolinie Końca? Pożyczyłeś panu miłego dnia i wyruszyłeś. Po drodze oceniłeś, że jesteś dostatecznie przygotowany i nie ma sensu dłużej zwlekać. Na wyznaczone miejsce dotarłeś stosunkowo szybko, przyjemnie i bezproblemowo. Atmosfera, którą generowały ogromne monumenty była naprawdę podniosła i nawet takiemu doświadczonemu wojownikowi jak ty kręciło się od tego w głowie.
Zaszedłeś na skraj klifu, rozejrzałeś się, czekałeś… no i nic. Niby miało się coś tutaj dziać, niby ten tego, a tutaj cisza jak makiem zasiał. Już miałeś wrócić, bo poważnie nie było tam nic do roboty, lecz wtedy usłyszałeś huk. Trzask gdzieś poniżej. Już miałeś zobaczyć, co tam się dzieje, kiedy poczułeś mocne pchnięcie i zwyczajnie… wleciałeś do wody. A lot był długi i byłby przyjemny, gdyby nie poczucie zagrożenia, które wybiło ci w mózgu ponad miarę.
Obrazek

Your competition isn't other people.
Your competition is your procrastrination, your ego.
The knowledge you neglect.
The negative behaviour you're nurturing & lack of creativity.
Compete against that.

W sprawach MG - prowadzenia misji/wypraw/ocen rzeczy - zapraszam na gg albo priv.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolina Końca”