"Magiczne miejsce"

Wioska znajdująca się w Kraju Wody, w wielkiej dolinie z dostępem do morza, gdzie przez większość czasu unosi się gęsta mgła. Władzę sprawuje tu Mizukage. Wioska zasłynęła niegdyś z brutalnych egzaminu na gennina, gdzie studenci musieli zabijać się nawzajem, Miał on na celu stworzenie shinobi pozbawionego uczuć i skrupułów. Przez to wydarzenie posiada ona najbardziej krwawą historie ze wszystkich Ukrytych Wiosek. Po Czwartej Światowej Wojnie Shinobi bardziej otworzyła się na świat zaprzestając niegodnych praktyk. Z biegiem lat opinia o jej mieszkańcach zmieniła się, a nazwa Wioski Krwawej Mgły odeszła w niepamięć.

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: "Magiczne miejsce"

Post autor: Michiyuuki » czw, 10 sie 2017, 16:48

Pierwsza z technik, polegająca na wytwarzaniu shurikenów z wody poszła mi bardzo szybko. Nie sądziłam nawet, że już za drugim podejściem zdołam opanować ją na tak dobrym poziomie. Ostatnio nauka sama w sobie szła mi z górki, jednak gorzej było z zastosowaniem technik. Zdawałam sobie sprawę z tego, że nie posiada na tyle rozwiniętych umiejętności, by każda z nich była w stanie zmieść przeciwnika z powierzchni ziemi. Kontrola chakry to przecież podstawa w większości przypadków, z jakich korzystałam. Choć uważałam, że jak na swój poziom, posiadam ją świetną, nie byłam zadowolona z efektów końcowych. Nie tracąc jednak nadziei postanowiłam przyłożyć się do kolejnego jutsu. Nie wolno było mi zakasać rękawów i poddać się na starcie. Kenji nie byłby ze mnie dumny oraz zapewne spuściłby mi niezłe manto za takie myślenie. Wspomnienia o nim zawsze potrafiły mnie motywować. Miał w sobie tyle siły do działania, że potrafił nią zarazić nawet mnie.
Technika, na której chciałam się skupić, podchodziła z żywiołu wody. Nie służyła do ataku, a raczej do wytworzenia fali, idącej ze strumienia wody. Bardzo przydatne przy przenoszeniu zbiornika, albo ochlapaniu kogoś dużą ilością wody. Po złożeniu czterech pieczęci, użytkownik powinien swoje dłonie zanurzyć pod taflą. Następnie z tej miał powstać swojego rodzaju wir, porywający wodę ku górze. Nie tracąc zbędnego czasu, przeszłam do konkretów i już po chwili miałam ręce pod wodą zgodnie z instrukcją. Na początku w w zbiorniku powstał mały wir, jednak kiedy przesłałam do dłoni więcej chakry, rozpoczął się on unosić do góry, zaś lewitująca woda poszybowała prosto na mojego przyjaciela z garnkiem na głowie.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 10 sie 2017, 16:49

ok
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 10 sie 2017, 16:50

Nauka wre jak szalona, jak to się mawia. Tym razem byłam zmotywowana do działania, ponieważ ostatnie opanowane przeze mnie techniki okazały się być bardzo przydatne podczas misji. W asortymencie ciągle brakowało mi jednak czegoś z żywiołu wody i chciałam to koniecznie nadrobić. Jako, że ledwo co wytworzyłam kałużę na ziemi, postanowiłam z niej skorzystać. Słyszałam, że jedna z technik, jaką chciałam opanować miała właśnie taki warunek. Na ziemi powinna znajdywać się kałuża, jezioro lub cokolwiek, co ma dużo wspólnego z wodą. Dzięki dotknięciu właśnie dlatego źródła, będę mogła w nie wniknąć i pozostać niezauważoną. Technika świetna do szpiegowania, albo ukrycia się. Nawet podczas walki pozwoli mi na szybkie uniknięcie ataku, bądź po prostu ukrycie się przed wrogiem.
Ponownie nie tracąc czasu, postanowiłam przejść do konkretów. Wzięłam głęboki wdech, by unormować pracę serca. Tym razem wymagało to wszystko ode mnie większej koncentracji. Podeszłam do miejsca, w którym znajdywała się kałuża i stanęłam w niej jedną nogą. Następnie poczęłam skupiać chakrę w swoim ciele. Tym razem nie mogłam się skupić na zwykłym źródle, a na tym żywiołowym. Była to nieco trudniejsza sztuka, z którą czasem miałam jeszcze problemy. Kolejny wdech i wydech. Kolejne skupienie, które miało sprawić, że moje ciało zamieni swoją konsystencję ze stałej na ciecz i pozwoli mi się skroplić. Byłam bardzo ciekawa procesu, jaki podczas tego zachodzi. Technika należała do prostych, a miała bardzo wiele zastosowań. Byłam pewna, że mi się przyda. Ale czy teraz mi się uda?
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 10 sie 2017, 16:51

100%
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 10 sie 2017, 16:51

Przyszło mi opanować kolejną technikę wodną. Postanowiłam, że jak zaczęłam się ich już uczyć i idzie mi tak dobrze, nie będę przerywać dobrej passy. Tym razem na tor w końcu weszło coś, co może zadać przeciwnikowi konkretne obrażenia. Coś, co przydałoby się w moim arsenale już dawno, jednak wolałam skupić się na innych częściach treningów, przez co sferę żywiołową bardzo zaniedbałam.
Jutsu wymagało ode mnie jedynie jednej pieczęci, a potem kilku sekund koncentracji. W tym czasie miałam naładować swoje płuca oraz usta dużą ilością chakry. Ta miała zamienić się w swojego rodzaju wodny pocisk, którym mogłam cisnąć w przeciwnika. Miał on kształt dużej kuli, lecącej z dosyć sporą prędkością. Może służyć jako atak, ale również jako obrona przed różnego rodzaju ognistymi technikami.
Złożyłam swoje ręce w wymaganą pieczęć tygrysa, by następnie skoncentrować zgodnie w instrukcją niebieską energię w jamie ustnej. Minęło dwie trzy sekundy, a w moich ustach poczęło wytwarzać się dużo wody. Trudno było mi nią balansować, dlatego pierwsza próba wyplucia zakończyła się fiaskiem. Przy drugiej było już nieco inaczej, bo potrafiłam dawkować dostarczaną w odpowiednie miejsce chakrę. Tym razem pocisk nabrał na sile i jakości oraz został wystrzelony prosto w stojące niedaleko drzewo. Liczyłam, że powstaną na nim pęknięcia, lecz niestety nic z tego. Zacisnęłam zęby, będąc zdeterminowaną. Musiałam posiadać tą technikę w swoim arsenale i zrobię wszystko, by to zrobić. Choćbym miała trenować kilka następnych godzin. Ostatni raz złożyłam pieczęć tygrysa, skoncentrowałam chakrę w ustach i wystrzeliłam wodny pocisk prosto w drzewo. Tym razem roślina została powalona w pół.

Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 10 sie 2017, 16:52

Niech będzie
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 11 sie 2017, 10:33

// walka wręcz z Zero na Ichi Kaishii

Ostatnia technika z dziedziny wodnej, jaką miałam do opanowania na swój poziom, została dołączona do asortymentu moich jutsu. teraz chciałam trochę odpocząć od nauki technik i podszkolić się w czymś innych. W głowie miałam walkę wręcz oraz to, jak ostatnio słabo mi szła. Praktycznie w każdej potyczce zmuszona byłam używać znalezionego przeze mnie tanto, albo jakiś kunai. Zawsze mierzyłam się z kimś ramię w ramię, albo po prostu okładałam się pięściami. Nie byłam w tym zbyt dobra, dlatego pora to zmienić. Westchnęłam i postanowiłam chwilę odpocząć, by móc obmyślić plan treningowy. Zajęłam miejsce pod jednym z tutejszych drzew i oparłam się wygodnie o jego pień. Spojrzałam w niebo i rozpoczęłam rozmyślać o osobach, jakie ostatnio udało mi się poznać. Jedną z nich był Hirako, który bardzo szybko zniknął po misji. Jeszcze wcześniej Kenji, którego nie widziałam już bardzo długi czas. Będę musiała połazić po mieście i go poszukać. Przecież ten pijak sam się nie pofatyguje, chociaż kto go tam wie. Ostatnio przeszkodził mi w czytaniu książki, dlatego może i tym razem raczy to zrobić.
Postanowiłam odrzucić od siebie myśli i od razu przejść do treningu. Wstałam i ustawiłam się na przeciwko pala, przygotowanego specjalnie do takich treningów. Był on wbity w ziemię i mierzył sobie nieco więcej wzrostu, niż ja. Koncentrowałam chakrę w swoich dłoniach, a następnie poczęłam wymachiwać rękoma oraz nogami. Starałam się, aby moje ruchy były zdecydowane, szybkie i trafiały tam, gdzie chciałam. Ból, jaki doskwierał mi przy każdym uderzeniu o drewnianą powierzchnię nie stanowił dla mnie problemu. Liczył się trening oraz jego dobre efekty. Skupiała się na dłoniach, ale nogi również chodziły. Wprowadziłam kilka efektów obrotu, by wzmocnić swoje kopnięcia oraz uderzenia nie tylko pięścią, ale również bokiem otwartej dłoni. Takie manewry również powinny mi się przydać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813

Post autor: Nakata » pt, 11 sie 2017, 10:34

akcept
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 11 sie 2017, 10:46

Pora ponownie się czegoś nauczyć, lecz tym razem będzie to technika z zakresu Genjutsu. Opanowanie Suitonu nie szło mi źle i zrobiłam to w miarę szybko, dlatego sądzę, iż z iluzjami może pójść mi podobnie. Na pierwszy rzut wybrałam sobie coś prostego. Wymagano od użytkownika złożenie jedynie czterech pieczęci, by następnie móc wytworzyć dowolną postać. Nie była to najlepsze wyjście z sytuacji, ponieważ stworzona przez nas kreacja mogła jedynie mówić to, co jej się wcześniej nakaże. Nie poruszała się jakoś zbytnio, nie potrafiła trzymać w ręce broni, ani nawet nie dawała cienia. Przynajmniej co do tego ostatniego nie była do końca pewna. Ale nie rozmyślając nad tak mało istotnymi sprawami, postanowiłam przejść do treningu. Moje dłonie skrzyżowały się w cztery znaki, pierwszym był wół, potem małpa, pies i na koniec dzik. taka sekwencja prowadziła do jednej z prostszych iluzji. W głowie wyobraziłam sobie postać Kenjiego. Stał przeze mną i tłumaczył mi swoją technikę zupełnie jak jakiś czas temu. Nie wiedzieć czemu, jego osoba jako pierwsza przyszła mi do głowy. Starałam się odzwierciedlić jego nieład na białej czuprynie oraz ubiór, w jakim miałam okazję go poznać. W ręce oczywiście dzierżył swój ulubiony trunek, czyli sake. Inaczej nie można by było tego genjutsu uznać, jako czegoś, co jest realne. Na samą myśl roześmiałam się sama do siebie pod nosem. Starałam się jednak trzymać koncentrację i utrzymać iluzję w dalszym ciągu. Wbrew pozorom, zadanie wcale nie było takie łatwe. Mimo tego, że specjalizowałam się poniekąd w tej dziedzinie ninja, ostatnio znacznie od niej odbiegłam. rzadko kiedy zdarzało się używać na kimś technik z tego zakresu.
Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » pt, 11 sie 2017, 10:49

75%
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 11 sie 2017, 10:53

// cd. Ruoda Ibaki

Technika była trudniejsza do opanowania, niż myślałam. Postanowiłam zrobić sobie małą przerwę i zasiąść pod tym samym drzewem, co wcześniej. W głowie krążyło mi wiele wątków, a na żadnym tak na prawdę nie mogłam się skupić. Czułam do siebie żal o to, że nie umiem poświęcić swojej uwagi całkowicie treningowi. Kenji zawsze był dla mnie motywacją do działania. Dlaczego widok tego głupiego pijaka mi nie pomaga? Dla odmiany postanowiłam zająć się kimś innym. Złożyłam cztery pieczęci, wymagane do stworzenia iluzji człowieka, a w głowie wyobraziłam sobie swojego tatę. Już po chwili jego obraz stał przeze mną jak żywy. Nic nie mówił, po prostu stał i uśmiechał się. Zupełnie jak w mojej wizji, zaraz po wyprawie z Haze. Westchnęłam cicho na tą myśl, a potem opuściłam smutno głowę na dół. Dlaczego nie może być go tu ze mną? Moje szargające uczucia sprawiły, że nie potrafiłam do końca utrzymać iluzji. Jednak na razie chyba wystarczy.
Ostatnio zmieniony pt, 11 sie 2017, 11:05 przez Michiyuuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » pt, 11 sie 2017, 11:01

100%
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 11 sie 2017, 11:06

// Nauka Nemuri (Gen, D) - 6PR

Po opanowaniu kolejnej techniki z zakresu iluzji, przyszedł czas na kolejną. Wytworzenie obrazu człowieka okazało się nie być wcale, aż takie trudne. Miałam nadzieję, że to samo będzie tyczyć się usypiania, bo właśnie na tym miało polegać kolejne jutsu. Tym razem nie wymagano ode mnie pieczęci, a wytworzenia w dłoni odpowiedniej esencji chakry. Zabieg dosyć podobny, jak w podstawowych technikach medycznych, gdzie główna rolę gra seledynowa energia. Tym razem miało to nieco inny zabieg. Właściwie sama technika Nemuri może przydać się nie tylko do uśpienia w nagłych wypadkach, ale również do samych operacji. Jego to dosyć inwazyjne, albo mniej ryzykowne, niż niektóre znieczulenia, jakie oferuje teraźniejsza medycyna.
Swój trening zaczęłam od skoncentrowania chakry w dłoni. na początku miała ona odcień seledynowy, jak ta od medycznych technik, ale starałam się to zmienić. Z każdą kolejną próbą każda namiastka zmieniała się z powrotem na niebieską, co pozwalało mi lepiej opanować technikę. Wpatrując sie w swoją dłoń nieco się zamyśliłam. Właściwie czy będzie mi dane kiedyś użyć tej techniki? Przydałaby się nie raz, zamiast ogłuszania. To zapewne dobre wyjście z takiej sytuacji, szczególnie podczas misji, kiedy życie jest zagrożone. Nauka jednak nie była taka prosta, jak z początku można się było spodziewać. Moje myśli ciągle chodziły w okół różnych tematów, które nie chciały dać mi spokoju. Przez to wszystko trudno było się skupić na tym, na czym na prawdę powinnam. Miałam nadzieję jednak skończyć trening z powodzeniem, niedługo szykowało się coś wielkiego. tak mówiło mi przeczucie, ale co to było? Poczułam jak nagle serce bije mi mocniej, a krew w żyłach znacznie przyśpiesza. Adrenalina dostała się do ciała, pozwalając mu na więcej energii, niż zwykle miało. Przełknęłam głośno ślinę i odruchowo rozejrzałam się wpierw w prawy, a potem w lewo. Czyżby coś mi się wydawało? Postanowiłam się uspokoić i po raz kolejny skoncentrować odpowiednią chakrę w ręce, licząc na to, że tym razem uda mi się to od razu.
Pokaż/Ukryj:
Ostatnio zmieniony pt, 11 sie 2017, 11:12 przez Michiyuuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Nakata