[D] Pomoc w knajpie

Od Genina
Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

[D] Pomoc w knajpie

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 18:38

Kiedy weszłam do gabinetu, za biurkiem siedział ten sam mężczyzna, co poprzednio. Tym razem wydawał się nieco bardziej poruszony moją wizytą u siebie. Dowiedziałam się, że jest zadanie niecierpiące zwłoki, które trzeba wykonać szybko. Brzmiało jak misja po prostu wypisz-wymaluj dla mnie. Nastawiła się na odbicie wroga z rąk przeciwnika, albo chociaż odnalezienie czegoś zaginionego. Niestety okazało się, że nie warto marzyć. Dostałam przydzielenie tym razem na kuchnię. Miałam zaserwować posiłki dla starszyzny wioski, która zapewne będzie pić do nieprzytomności, obradując nad ważnymi sprawami kraju. Westchnęłam cicho, lecz na mojej twarzy, ani przez chwilę nie pojawiło się zwątpienie.
- Rozumiem - stwierdziłam i ruszyłam z gabinetu, rozmyślając nad tym, gdzie może znajdywać się najbliższa knajpa. Cóż, żadnych wytycznych nie dostałam, jedynie dowiedziałam się, że mieści się gdzieś blisko. Czas rzeczywiście naglił, jeżeli za dwie godziny mają posiadać posiłek. Postanowiłam mimo wszystko wrócić do gabinetu i zapytać o szczegóły. Czas tym razem był bardzo ważny. Zapukałam do drzwi po czym uchyliłam je, kiedy zostałam wezwana.
- Prosiłabym o dokładnie podanie lokalizacji knajpy. Sprawa jest pilna i nie mogę sobie pozwolić na szukanie pośród wszystkich restauracji, które znajdują się blisko - wyjaśniłam, prosząc o dodatkowe informacje w tym zakresie.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Re: [D] Pomoc w knajpie

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 18:39

Gdy dziewczyna weszła do środka urzędnik prawie wystrzelił z krzesła jak rakieta. O cholera, dziewczyno... nie ma czasu. Ten poszedł z Tobą do okna i wskazał palcem budynek gdzie znajdowała się owa restauracja. To tamten budynek z czerwonym dachem, no już... czas tutaj ma bardzo ważne znaczenie. Widząc iż nic więcej nie wskórasz ruszyłaś na miejsce. Gdy tylko weszłaś do środka, panował tutaj chaos. Wielu młodych ludzi ubranych bardzo elegancko biegało po sali aby ją przekryć i przygotować pod przyjęcie które tutaj miało być. Będąc w środku od razu zwrócił na Ciebie uwagę kierownik sali. Do kuchni ale już! Krzyknął, a Ty dostałaś jedynie mały nożyk w dłonie a także pokazano Ci Twoje stanowisko. Proszę obrać te marchewki a następnie je zblanszować, gdy już to zrobisz pytaj szefa kuchni co dalej. No jazda do roboty, bo tabaka straszna! No i wyszedł zostawiając Cię w tak zwanej czarnej dupie. Co teraz?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 18:42

Nie tracąc czasu, ruszyłam do mojego celu wyprawy, kiedy zdruzgotany mężczyzna pokazał mi, gdzie ten się znajduje. W zasadzie restauracja mieściła się dosłownie dwa kroki stąd, dlatego dotarcie tam zajmie mi na prawdę niewiele czasu. Tym razem nie miałam opiekować się dziećmi, czy ganiać kota. Nawet podarowali mi mieszanie cementu. Teraz miałam zająć się gotowaniem i to była chyba jedyna sztuka, w której nie posiadałam żadnego talentu. O ile z jakimś smarkiem można się dogadać, tak z roślinami, czy mięchem już nie bardzo. Miałam zbyt dużą tendencję do przypalania, albo niedoprawiania czegoś. Może tym razem nie wyjdzie z tego jakaś katastrofa.
Kiedy pojawiłam się na miejscu, ludzie od razu jakby wiedzieli po co tam przybyłam. Dostałam mały nożyk, posłano mnie do kuchni, kazano obrać marchewki, a potem coś z nimi zrobić.
- Zblanszować...? - zapytałam całkowicie wybita z tropu. Mimo to ruszyłam na swoje stanowisko pracy i chwytałam pomarańczowe warzywo jedno po drugim, starając się, aby moja praca była w miarę szybka, ale też dokładna. W końcu przygotowane potrawy mają być dla rady, więc trzeba było się postarać.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 18:49

Będąc na swoim stanowisku pracy bardzo dobrze starałaś się operować, ale co jak co... czyny nad zamiary. Nie było to proste samo obieranie szło jak krew z nosa aż podszedł do Ciebie niski koleś w czarnej bluzie kucharskiej. Obierasz to jak moja babcia... zmień sekcję tutaj się nie nadajesz. Widzisz tamto miejsce? Wskazał palcem na stanowisko gdzie była miska z jakimś bardzo rzadkim ciastem. Idź tam... i je mieszaj dodając stopniowo kapustę, tylko tego nie spieprz to ma być zajebiste ciasto na Okonomiyaki. Mam nadzieję że chociaż do tego się nadasz. Czym szybciej udałaś się na miejsce i ujrzałaś ową miskę z trzepaczką do jajek, a raczej takie powinno to mieć zastosowanie, ale jak widzisz użyto tego czegoś do mieszania ciasta. Obok Ciebie leżała miska z pokrojoną kapustą, to co do boju... czyż nie? Warto też dodać że w kuchni było bardzo gorąco, i w Twoim obecnym stroju możesz się nieco sparzyć, niczym pomidor pod wpływem gorącej wody. Kto ma ochotę na spalonego małża, no kto?!
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 18:49

Staralam sie obierac warzywa tak dobrze jak umialam. W kuchni nie mialam zadnego doswiadczenia, bo nawet nie wiedzialam, gdzie moglabym je nabyc. Wszystkie osoby jakie moglyby byc za to w jakis sposob odpowiedzialne juz dawno nie zyly. Nauczylam sie tego, ze kiedy jestem glodna, ide do knajpy i kupuje sobie cos na co mam ochote. Zarobki jako ninja pozwalaly mi na takie okolicznosci dlatego glodna tez nie chodzilam. W pewnym momencie poszedl do mnie jakis kurdupel, informujac mnie, iz moja praca idzie mi marnie. Westchnelam ciezko i ruszylam na miejsce, ktore mi polecil. Mialam teraz mieszac cos leistego i dodawac do tego kapusty. Na sama mysl o tym odechcialo mi sie jesc czegokolwiek. Bleh, ohyda! Korzystajac z wolnej chwili, sciagnelam plaszcz, zwinelam go i wlozylam do plecaka. Potem rozpoczelam mieszanie i dodawanie skladnikow zgodnie z wczesniejszym rozporzadzeniem.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 18:54

W momencie zdjęcia płaszcza mały kucharz przybiegł do Ciebie jak poparzony. Ręcę! Umyj ręce! Zastanów się chwilę co robisz jesteś na kuchni a dotykasz brudnego ubrania i od razu zabierasz. Ahhh... idź na zmywak nie mogę patrzeć na takie papuroctwo! Szef kuchni wręcz chwycił Cię za bety i zaprowadził prosto do miejsca gdzie był stos garów, przypalone, uwalone. Zapowiadał się ciężki dzień, a wysokiej temperaturze nie było końca. Ty jednak rozpoczęłaś mycie, w tej pracy nikt Ci nie przeszkadzał. Mimo wszystko było to bardzo obrzydliwe ze względu na to że w garach było sporo resztek i innych takich. Po lewej była druga osoba zmywająca która miała pewien system który dość dobrze działał. Pierw płukała, potem mydliła i szorowała, płukała a na samym końcu wycierała wszystko kolistymi ruchami nadając aneksowi kuchennemu połysku. Co jak co, ale szło szybciej niż wykonanie wszystkich czynności na każdym garnku po kolei. Do tego nie było zacieków.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 18:55

Słysząc słowa kolejnej osoby, która po prostu wygania mnie z mojego miejsca pracy dostałam szału. Po prostu zaraz nie wytrzymam i komuś tu przywalę. Po co w ogóle ja tutaj, skoro gdzieś mnie odsyłają i nie dają skupić się na tym, co mam robić? Co prawda nie umyłam rąk, mój błąd, ale wystarczyło powiedzieć zamiast szarpać i wyrzucać gdzieś indziej. W końcu trafiłam na głupi zmywak. Westchnęłam cicho i poobserwowałam chwilę osobę obok mnie. Rzeczywiście jej system był całkiem niezły. Postanowiłam skorzystać z takiego samego i właśnie takim sposobem najpierw pukałam, potem mydliłam i szorowałam, a na sam koniec płukałam i wycierałam, mając nadzieję, że moja praca będzie chociaż w połowie tak porządna jak osoby obok nie. W zasadzie nie zdziwiłabym się, gdybym nawet tutaj coś zwaliła. W końcu w kuchni najlepsza nie byłam, kompletnie się na tym nie znałam. Przy czynnościach uważałam, aby używać odpowiednich rzeczy oraz aby temperatura wody była odpowiednia.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 18:57

Na zmywaku sprawa była zupełnie inna, nikt Ci nie marudził i nie przeszkadzał. Byłaś wręcz w swoim królestwie, system który podpatrzyłaś od drugiego zmywacza działał naprawdę sprawnie, nawet nie zobaczyłaś kiedy zlew był pusty. Jednak to by było zbyt piękne ponieważ jakiś gość jechał z wózkiem pełnym nieczystości. Oczywiście został on postawiony obok Ciebie, Ty jedynie zakasałaś rękawy i bardzo szybko uporałaś się z ich umyciem. Ta sama osoba Cię po chwili zawołała pod stanowisko do wydawania. Słuchaj, dziewczyno. Weźmiesz ręcznik papierowy i będziesz wycierać tłuste paluchy z talerzy. Gdy tylko to zrobisz bierz dania i wykładaj je na taśmę krzycząc serwis. Tylko nie pomyl zamówień... bo wtedy będziesz trupem. Nasz szef jest dość... wymagający. Czeków na stole było sporo a dania były podawane na Twoje stanowisko ze sporą prędkością. Pamiętaj o tym że sam serwis to nie wszystko, musisz jeszcze podać informacje kelnerom który stół... to do dzieła. Wszystko teraz zależy od Ciebie!
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 18:59

W koncu bylam z siebie dumna, bo misja szla dobrze. Wyglada na to, ze kazda kobietq znajdzie swoje powolanie w kuchni, zas moim bedzie mycie naczyc. Na szczescie na co dzien nie musialam tego robic. Plyn niszczyl skore dloni oraz paznokci, nie wplywal w zadnym stopniu dobrze na cos, czego dotykal. Moja przygoda z nim zakonczyla sie w miare szybko i mialam cieszyc sie wolnoscia, kiedy okazalo sie, ze to nie koniec. Podszedl do mnie jakis mezczyna i kazal wycierac recznikiem talerze od tlustych sladow. Wzruszylqm ramionami i ruszylam do dziela. Po kazdym przetarciu upewnialam sie, ze naczynie jest czyste, a nastepnie je odkladalam. To jeszcze ni byl koniec, bo kolejnym, co mialam robic bylo serwowanie dan. Mialam nadzieje, ze to ostatnie z przygotowanych dla mnie zadan. Robilqm wszystko zgodnie z instrukcja w nadziei, ze niczego nie pomine.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 19:00

Zabawa w serwis była bardzo męcząca i ciężka, to nie było nic prostego. Mimo wszystko poradziłaś sobie z tym zadaniem śpiewająco, lecz to nie był koniec Twoich zmartwień ponieważ czekało Cię jeszcze jedno przykre zadanie. Szef kuchni wpadł cały w skowronkach na kuchnię. Koniec serwisu, wszystkie zadanie zostały wydane! Fajrant! Kucharze, jak i pomoc kuchenna bardzo szybko ogarnęli co mieli ogarnąć i zawalili chłopaka na zmywaku mnóstwem roboty. Ty zaś otrzymałaś wiadro, wodę z płynem mop. No dziecinko, to teraz ładnie wyszorujesz płytki w kuchni, jak skończysz wytrzyj to wszystko drugim mopem który stoi w tamtym koncie. Wskazał palcem miejsce gdzie znajdowało się owe narzędzie pracy. Nie miałaś wyboru jak tylko zabrać się do pracy, a syf był niemiłosierny, doprowadzenie tego do porządku na chwilę zajmie. A gorąco, ciągłe wykonywanie wszystkich czynności z plecakiem i wydawanie dań bardzo Cię zmęczyły. Już lżejsze było mieszanie betonu, czyż nie?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 18 lis 2017, 19:06

Aż dziw jak te dwie godziny mi szybko zleciały. jeszcze niedawno byłam w gabinecie cienia wioski. Potem udałam się do knajpy, gdzie zlecono mi masę zadań. Najpierw obieranie marchewek, potem miałam się zająć mieszaniem jakieś dziwnej kapusty, aż na koniec trafiłam na zmywak. Praca fizyczna była w pewien sposób satysfakcjonująca. Ciało się męczyło, dzięki czemu miało podstawy do ćwiczeń. Zaś ja mogłam być dumna, że znowu w czymś pomogłam i będę mogła odebrać swoją nagrodę. Niestety nic nie dzieje się za szybko. Zaraz po tym jak skończyłam rozdawać dania, podszedł do mnie kolejny z zarządzających, wręczając mi mopa. Stwierdził, iż powinnam teraz wszystko wyczyścić na błysk, by potem ponownie wszystko umyć kolejnym. Westchnęłam ciężko i odebrałam od niego sprzęt.
- Dobrze - odrzekłam, odzywając się w końcu coś w tej pracy. Właściwie tylko przytakiwałam, by czas zleciał mi szybciej. Ale teraz, kiedy był to już koniec, mogłam spokojnie dać sobie na wstrzymanie. Tak więc machałam kijem raz w tą, raz w tą, by wyczyścić podłogę. Kiedy już skończyłam, zrobiłam to samo z drugą sztuką.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 18 lis 2017, 19:07

o to można by rzecz że to był pracowity dzień prawda, zakańczając swoją pracę zobaczyłaś na ladzie woreczek oraz mały liścik. Ujęłaś go w dłoń i rozpoczęłaś czytanie jego treści. Wynagrodzenie dla mistrzyni obierani marchwi, a raczej królowej zmywaka. Cóż, raczej wiadomo o kogo chodziło, jedno było pewne mowa była tutaj o Tobie. W woreczku było wynagrodzenie, a skoro je tutaj znalazłaś wszystko sugerowało iż Twoja misja dobiegła końca, teraz pozostało Ci jedynie wyjść i zając się sobą. Lecz pierw musisz zrobić jedno, bo odpoczynek też jest ważny. Trochę posiedzisz i poleżysz, a wszystko minie. Co jak co, ale praca z pijakami na budowie gdzie jest kopiący Zdzichu jest o wiele prostsza czyż nie?

+1 D
+15 PR
+190 Rou
+1h Odpoczynku
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2