[D] Same piękności

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro
Wioska: Kiri
Ranga: Genin
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi +
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi ++
Kontrola KG: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12606

[D] Same piękności

Post autor: Yuki Kajiro » wt, 3 wrz 2019, 07:23

Momentalnie wyszłam z biura siedziby Mizukage i zaczęłam dreptać w stronę tej dziwnej ulicy, jak ona była? Piękna 6? Nigdy bym nie chciała mieszkać na ulicy, która nazwana jest w tak durny sposób. I jeszcze to salon piękności... No ludzie trzymajcie mnie... Zresztą, będę pomagać jakiejś kobiecie w salonie piękności - hura! Idealne miejsce, żeby ZNOWU trenować swoje umiejętności ninja... Ciekawe, jak zareaguje na moje bandaże... Przecież mam ich sporo a nogi mam skryte za zakolanówkami... Jak będę się musiała przebierać... To chyba ucieknę.
W końcu po moim monologu dotarłam do ulicy Pięknej 6. Podeszłam do dziwnie wyglądającego salonu piękności i zapukałam do drzwi przedstawiając się i pokazując zwój w ramach dowodu na to, że jestem wysłana z samego biura.
Genjutsu Tensai- Mistrz Technik Iluzji -
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Re: [D] Same piękności

Post autor: Moeru » wt, 3 wrz 2019, 11:21

Dotarcie do celu, nie zajęło ci za dużo czasu, dlatego już po kilku minutach, pukałaś do odpowiednich drzwi. Te błyskawicznie się otworzyły, a za nimi stała.. prawdziwa "piękność".
-Kto ty? Mieli mi przysłać wysoką, piękną, zgrabną blondynkę. No ale dobra, trochę się cię ogarnie. Właź. - Powiedziała kobieta, która wyglądała, jakby zdążyła przerobić większą część swojego ciała, niż niejeden shinobi eksperymentami. Ale dla niej, chyba było z tym wszystko w porządku. W środku znajdował się normalny salon piękności, z kilkoma miejscami do różnych zabiegów.
-Przebieraj się, raz dwa. Załóż coś.. ładniejszego. Na zapleczu masz stroje. - Rzuciła kobieta, wskazując ci palcem wejście na zaplecze. Tam faktycznie znajdowało się wiele różnych stroi, które były czyste i schludne. Na szczęście były normalne, a nie powycinane wszędzie gdzie się dało, tak jak ubrana była właścicielka.
-Przebrałaś się już?! Zaraz przyjdą pierwsi klienci. Zaczniesz od masażu, jasne? Tu masz olejki i ręczniki. - Powiedziała kobieta i jak tylko skończyła, do środka weszła pierwsza klientka, która została skierowana do ciebie, na masaż.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro

Post autor: Yuki Kajiro » śr, 4 wrz 2019, 08:26

Pierwsze wrażenia? Skrajne. Na Dzień Dobry zostałam w pewien sposób obrażona? Potem kazano mi się przebrać i masować jakiegoś klienta... Matko... Do czego mnie zaprowadziłaś...
- Tak to ja, proszę Pani. Nie jestem wysoka... Chyba... - powiedziałam do kobiety z lekkim obrzydzeniem. Nie ukrywam, że od samego początku nie podobał mi się jej ton... No dobrze - weszłam więc na zaplecze i ubrałam się w klasyczny "fartuszek" do masażu, zdejmując przy okazji mój strój kunoichi. Mam nadzieję, że będę mogła zostawić chociaż te bandaże bo nie powiem - nie wyglądałoby to fajnie, gdybym musiała masować klientów z widocznymi ranami na rękach. Wyszłam przebrana w jakieś ładniejsze ciuszki z czarnym fartuszkiem, wzięłam do ręki olejki a ręczniki zawiesiłam na ręce. Westchnęłam głośno i powędrowałam do pierwszego klienta - kiedy ten przyszedł, zaczęłam (w miarę moich możliwości, oczywiście) masować jego obolałe części ciała. Ręka, plecy, nogi, nie wiem, zależy co sobie zażyczy. Nie było mi przyjemnie, dotykać innego, obcego mi ciała, ale wzięłam się w garść i przynajmniej spróbowałam nie zrobić klientowi krzywdy - bo w końcu nie wiadomo, czy jego ciało jest delikatne, czy też twarde i szorstkie - a masuje kogokolwiek po raz pierwszy w życiu... Oby się udało...
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » śr, 4 wrz 2019, 14:08

Kobieta, która okazała się być twoim pracodawcą, nie należała do tych miłych i przyjemnych. Ale przynajmniej płaciła, więc może warto było wytrzymać. Gdy się przebrałaś, ta spojrzała na twoje bandaże na rękach i już otworzyła buzię, by skomentować to, a nie wyglądała na zadowoloną, lecz ostatecznie zamknęła usta i poszła otworzyć drzwi. Pierwszą klientką okazała się być kobieta koło trzydziestki, już zmęczona życiem. Jak się okazało, mała szóstkę dzieci, więc nie powinno nikogo dziwić, że miała już dość. Jej ciało były niezwykle spięte, że musiałaś nieźle się przyłożyć, aby rozmasować jej mięśnie. Dużo gadała, może nawet za dużo, jednak była bardzo miłą kobietą, a w porównaniu z właścicielką lokalu, była niemal aniołem.
-Moja droga, czy ty też zrobisz mi manicure? Miałabym z kim porozmawiać w końcu. - Powiedziała kobieta z nieskrywaną nadzieją w głosie.
-O tutaj mocniej, o tak! - Zawołała nagle, gdy trafiłaś na idealne miejsce.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro

Post autor: Yuki Kajiro » czw, 5 wrz 2019, 07:41

Podczas masowania czułam się... dziwnie? Nigdy w życiu nie dotykałam obcego ciała a i nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele siły trzeba, aby dobrze wymasować kogoś ciało... Nie wiem, trochę się brzydzę tym, jak reaguje ta kobieta, ale z drugiej strony rozumiem - ciężkie życie i tak dalej. Nie, żebym prowadziła takie "ciężkie życie" od setek lat, ale nie będę jej wypominać wieku.
Jej ciało jest tak spięte, że nawet ten grubas z akademii nie dałby rady jemu sprostać. Naciskałam więc mocno na ciało kobiety i w momencie jej jęków o to, żeby tam uciskać mocniej, cóż... uciskałam mocniej. Takich miejsc było kilka, więc jej ciało było faktycznie na skraju wyczerpania. Gdy ta zapytała się, czy mogłabym zrobić jej manicure - zdrętwiałam. Nawet jako doświadczona kobieta, nigdy nie miałam takich zabiegów - nie wiem jak to się robi! Słyszałam tylko o oczyszczaniu i pielęgnowaniu paznokci. Nie chciałam pokazywać się na takich zabiegach, jedyne co potrafię to zadbać o własne paznokcie...
- Mogę zrobić Pani manicure - odpowiedziałam z niechęcią na ustach. Tak więc po długim masażu usiadłam wraz z klientką do stanowiska i próbowałam wszystkiego co mogę (i potrafię) żeby jakoś ją zadowolić. No i oczywiście nie uchronię się przed jej gadaniem... Obym wytrzymała...
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » czw, 5 wrz 2019, 12:36

Wykonywanie masażu zdecydowanie nie było twoją ulubioną czynnością, o ile w ogóle sprawiało ci jakąkolwiek przyjemność. Niestety, pomoc mieszkańcom wioski, nie zawsze jest przyjemna, lecz jakoś trzeba wytrzymać. Gdy skończyłaś masaż, obie przeszłyście do sali obok, gdzie też znajdował się fotel, w którym usiadła kobieta, jak również sporej wielkości stolik, ze wszystkimi niezbędnymi elementami potrzebnymi do wykonania zabiegu. Dla ciebie, był przygotowany mały stołeczek, który był całkiem wygodny, nie dało się narzekać. Zanim zaczęłaś zabieg, podeszła do ciebie właścicielka i nachyliła się nad twoim uchem.
-Zaraz masz kolejną klientkę. - Powiedziała cicho i odeszła, zostawiając was same.
-Zrobisz mi jakieś ładne wzorki? Zawsze marzyłam, by mieć jakieś kwiatuszki, albo motyki! - Zapytała się kobieta, uśmiechając się do ciebie uroczo. Normalnie żyć nie umierać taka praca.. Ale jak każda, też czegoś może nauczyć.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro

Post autor: Yuki Kajiro » pt, 6 wrz 2019, 07:44

Miałam już dość tego salonu. Czułam się jak niewolnik, który pracuje tylko po to, aby służyć innym - jednak tutaj mi za to płacą. Więc robiłam kobiecie paznokcie, jednak ta zażyczyła sobie jakieś wzorki i to takie... dziecinne? Wzięłam więc do ręki jakieś lakiery i zaczęłam coś tam skrobać na paznokciach kobiety. Nie było to proste, bo sama nigdy tego w życiu nie robiłam - po prostu nie interesuje mnie dbanie o siebie. Po co kobiety korzystają z czegoś takiego? Kiedy to stało się modne? Za moich czasów to jedyne co było ważne to wojny... Ech... Spróbowałam ostrożnie namalować na paznokciach kobiety kwiatuszki. Użyłam do tego żółtego i czerwonego lakieru - więc bardzo klasycznie. Starałam się, żeby jakoś to wyglądało, bo pomimo braku umiejętności plastycznych, dawno temu rysowałam jeszcze w takich zeszytach dla dzieci. Może ta "umiejętność" okaże się ważna i w końcu użyteczna. Po zakończeniu usług dla pierwszej klientki (jeżeli ta nie zażyczyła sobie jeszcze czegoś) wstałam i poszłam do następnej, może ta będzie... ciekawsza?
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 6 wrz 2019, 10:41

Malowanie paznokci nie należało do łatwych, szczególnie dla osoby, która robiła to po raz pierwszy. Ale i tak poszło ci naprawę nieźle, bo twoja pierwsza klientka uśmiechnęła się, dziękując ci za pięknie wykonany zabieg. Cóż, może nie poszło ci tak źle jak myślałaś? Następną klientka okazała się być kobieta, która nie miała zbyt dużych wymagań. Przyszła, spojrzała na ciebie, po czym beznamiętnym tonem poprosiła o masaż barków, bo ostatnio ją przewiało i ją bolą. Położyła się na miejscu, po czym.. zamknęła buzię na kłódkę, czekając aż skończysz masaż. Nie dało się ukryć, że cisza była bardzo przyjemna i takie warunki do pracy nie były najgorsze, prawda?
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro

Post autor: Yuki Kajiro » pt, 6 wrz 2019, 12:11

Na szczęście te paznokcie jakoś się udały i klientka wyszła zadowolona. Gorzej było teraz z klientką, która przyszła na kolejny masaż, tym razem do roboty były barki. Niby nic trudnego, prawda? Okazało się że nie. Kiedy zabrałam się za kolejny masaż, uświadomiłam sobie, że miejsce te jest bardzo trudne do masażu. Muszę być bardzo precyzyjna i dość delikatna, ponieważ zbyt mocny ruch może spowodować jeszcze mocniejszy ból. Zabrałam się więc do tego stopniowo - najpierw zaczęłam powoli i delikatnie, aby później zacząć nieco bardziej naciskać, jednocześnie uważając na uwagi klientki - kiedy usłyszę jęk - zwolnie. Nie chcę przecież sprawić kobiecie krzywdę, prawda?
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » ndz, 8 wrz 2019, 21:52

Gdy zaczęłaś masować swoją drugą klientkę, zauważyłaś, że nie jest to wcale takie proste, jak się mogło wydawać. Problem był taki, że mimo, iż kobieta siedziała spokojnie, jej ciało nerwowo reagowało na ból, przez co nieraz miotało nią jak szatan. Ale w gruncie rzeczy, było to dość przyjemne, gdyż kobieta nie zamierzała umilać ci czasu rozmową. Gdy skończyłaś, podziękowała, zapłaciła i wyszła. Podeszła do ciebie wtedy właścicielka podając ci małą kartkę.
-Tu masz spis wszystkich produktów, które trzeba rozładować z dzisiejszej dostawy. Na kartce masz też zapisane, co i gdzie powinno się znajdował, a pudła masz tam. Zajmij się tym. - Rzuciła, po czym sama zaczęła zajmować się kolejną klientką. Fajnie, prawda? W końcu nie musisz już masować obcych ciał..
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Yuki Kajiro

Post autor: Yuki Kajiro » pn, 9 wrz 2019, 17:23

Masowanie doprowadzało mnie do szału, marzyłam o tym, żeby wyrwać się stąd i pójść gdzieś indziej. Nagle przydarzyła się okazja - przyjechała dostawa i trzeba je rozładować. Dostałam więc kartkę ze wszystkimi instrukcjami - musiałam więc wejść za zaplecze i zrobić całą brudną robotę. Kartony zapewne będą ciężkie i będę musiała wkładać jeszcze większą siłę niż podczas masowania ale trudno - może chociaż tutaj moja siła okaże się potrzebna. Weszłam do magazynku i zobaczyłam dzisiejszą dostawę, spojrzałam więc na kartkę i zaczęłam przeładowywać kartony z towarem.
- Matko... Co oni mają za towar w tych kartonach! Cegły?! - powiedziałam przenosząc kolejne z nich. Ich ciężar przypominał duże kłody, ale może to wina mojego słabego ciała? Po dłuższej chwili zaczęłam odczuwać zmęczenie - plecy zaczęły mnie boleć, a rąk dosłownie nie czułam. Niektóre kartony były lżejsze od innych, ale tych zazwyczaj było mniej. Jednak wolałam masować innych... Ale już nie daje rady - padam z sił. Po zakończonej robocie rzuciłam się pod ścianę i z bólem pleców oparłam się o nią, po czym z zamkniętymi oczami odpoczywałam, nie zwracając uwagi na właścicielkę, która pewnie czeka na raport z pracy.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pn, 9 wrz 2019, 20:01

Odmiana w postaci rozładowywania towarów, zamiast kolejnego masażu, czy manicure, była czymś naprawdę odlotowym, lecz do czasu, aż nie zaczęłaś narzekać na ból rąk i pleców. Ale tak wyglądała praca fizyczna, a w dodatku, twoja siła nie stała na najwyższym poziomie. Ale ostatecznie udało ci się rozładować wszystkie towary i mogłaś walnąć się pod ścianą, dając sobie chwilę na odpoczynek. Piękna sprawa! Nie chciało ci się wstać nawet do właścicielki, by powiadomić o końcu zadania. Nie musiałaś jednak długo czekać, gdy kobieta sama odnalazła ciebie.
-Skończyłaś? Doskonale! W takim razie, tu masz pieniądze. Dziękuję za pomoc. - Powiedziała właścicielka nieco łagodniej niż wcześniej, dając ci mieszek dzwoniących monet o sumie dwieście pięćdziesiąt rou. Zmęczona, ale wolna i szczęśliwa, gdyż to męczące zadanie się skończyło, mogłaś wrócić do domu, a następnie zabrać się za trening, bądź też jakieś inne, przyjemniejsze rzeczy.

+ 184 PF
+ Czyny w świecie shinobi:
Każdy, nawet najdrobniejszy czyn jest bardzo istotny. Twoja pomoc w salonie kosmetycznym, okazała się być bardzo duża i sporo klientek obecnie wspomina ów salon, gdyż są ci bardzo wdzięczne. Dodatkowo, właścicielka również jest ci wdzięczna, za doskonałą reklamę jej przybytku.
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Główna Ulica”