Niewielki park

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Re: Niewielki park

Post autor: Kenjimon » ndz, 22 sty 2017, 19:51

Trening Sutanpu o Teishi, Fuuinjutsu B

To nie był koniec. O nie, nie. Fioletowooki, białowłosy shinobi, przed wyjściem do swojej kuźni, odebraniu swojego nowiutkiego munduru, który już na niego czekał – miał do spełnienia jeszcze jedno (no, a może i nie jedno) zadanie. Musiał w końcu pojąć techniki, które nie będą tylko ofensywne czy defensywne. Co mu z tego, że potrafi zaatakować, jeżeli jego przeciwnik będzie się ciągle poruszał albo chował. Mija się to z jakimkolwiek celem tak srać chakrą na lewo i prawo. Jego ciemna energia, która w nim płynęła, nie mogła przecież się marnować w ten sposób. Wtem, przypomniał sobie jak niejaki shinobi Iwagakure no Sato, którego spotkał w Numa no Kuni, potrafił zwykłym chwytem za kark – unieruchomić kogoś na amen. Sprytne prawda? Wyglądało to nie na umiejętność klanową, a jakąś technikę z zakresu Fuuinjutsu, które mniej lub bardziej szermierz z mgły również znał!
W ten sposób, Kiryjczyk, Kumijskiego pochodzenia przeszedł do nauki. Jednak nie mogło to się odbyć tak prosto, że podejdzie, złapie jakiegoś innego.. Cywila i go przygwoździ, o nie, nie. Po pierwsze, chłopak o śnieżnobiałych włosach, złożył specjalną pieczęć w postaci plusa z dwóch palców prawej dłoni i dwóch lewej, mówiąc na głos:
- Kage Bunshin no Jutsu! – wtem, pojawiły się obok niego dwa, identyczne klony, które zdecydowane były na pomoc najwyższych lotów. Gdy tylko Kenji, Czerwony Biskup – wyjaśnił swoim przyjaciołom, którzy notabene byli nim samym, co mają robić, Ci tryskali wręcz pewnością siebie, uśmiechając się i szczerząc kły. Takie samo podejście miał fioletowooki shinobi, który w pełnym uzbrojeniu i białym płaszczy kapitana ANBU z napisem „Demon”. W tym momencie, chłopak zebrał chakrę w prawe dłoni. Wszystko odbyło się całkiem szybko, bo starał się to opanować jak najkrótszą drogą. W końcu w kontroli chakry nie był najgorszy, a pożywianie się nią opanował na poziomie wręcz legendarnym. Tymczasem, gdy tylko zebrał chakrę w dłoni, postanowił wypróbować swoją technikę, która miała pieczętować ludzi, tak, by Ci nie mogli stanąć, postawić choćby jednego kroku. W ten sposób, z wyprostowaną ręką podszedł i chwycił jednego ze swoich klonów za gardło. Cel był prosty i jasny – przesyłając z dłoni chakrę do przeciwnika, miał zamiar zapieczętować jego układ ruchu i postawić go jak posąg. W drugiej ręce zebrał podobne ilości ciemno-czarnej energii, która w nim płynęła i zdecydował się odejść od pierwszego klona i podejść do drugiego. Tutaj zamierzał zrobić to nieco łatwiej – szybciej. Podszedł i tylko klepnął swojego klona w bark, na tyle, by dotyk potrwał możliwie krótko, jednocześnie nie za krótko. Po chwili chciał zauważyć, czy chłopaki mogą się poruszać czy nie..
Pokaż/Ukryj:
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 22 sty 2017, 21:18

Powidzemy że mocne 85% brakło naprawdę niewiele
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » ndz, 22 sty 2017, 21:23

Jak łatwo można było zauważyć na dołączonym obrazku wcześniej, przelanie chakry na ciało jednego z klonów było za mało dokładnie. Białowłosy szermierz z Kirigakure no Sato zrobił to na tyle nieuważnie, że jego chakra, której przelał z dłoni na ciało klona spowodowało.. Jego puffnięcie. Wokół powstało nieco dymu, a białowłosy zrobił tylko klasyczny plask o czoło, czyli facepalm. Jasna dupa. Co ja zrobiłem.. Pomyślał, a drugi klon zaczął się głośno śmiać z samego siebie, jednak oryginału. Czerwony Biskup, kapitan ANBU z wioski ukrytej we mgle, gdy podniósł głowę i wzrok na klona, tamtemu nie było już tak wesoło. Jego oczy zapłonęły niegasnącym żarem, a on sam podszedł, szybko koncentrując chakrę w dłoni i chwycił bydlaka (mam na myśli klona, hehe) za szyję i podniósł nieco w górę, jednocześnie przelewając chakrę w celu nałożenia pieczęci na swojego klona i spowodowanie by ten natychmiast przestał się ruszać. Jakie były tego efekty tym razem? Czy się udało?

z/t Siedziba Mizukage
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 22 sty 2017, 21:51

100%
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pn, 30 sty 2017, 21:30

Zdecydowanie zostawił w tyle swojego wychowanka, który uszczuplił jego portfel o kolejne 420 rou. Ale czymże są pieniądze przy możliwości stworzenia maszyny do zabijania dla Kiri? Poznanie nowej osoby, a przy okazji umożliwienia mu ćwiczenia z kimś, kto jest naprawdę doświadczony w swoim fachu. "Błysk" przesunął się i stanął przy jednym z drzew, opierając się o nie lewą ręką.
- No.. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupów. Teraz jednak będziesz je musiał odpracować.. Nie mówiłem, że będzie łatwo, czyż nie? - uśmiechnął się zuchwale w kierunku swojego nowego ucznia i zapytał:
- Jesteś z klanu Sabataya prawda? Współpracowałem z Twoimi kuzynami już nie raz. Świetni shinobi. Abstrahując Kippito - powiedz mi proszę, w czym się specjalizujesz? W czym jesteś dobry? Powiedz mi coś o sobie. Skoro mamy tworzyć drużynę, wolę wiedzieć o Tobie więcej niż przeciwnik. W ramach rewanżu, ja opowiem o sobie. Co Ty na to? - zapytał, opierając się tym razem plecami o drzewo i nakładając rękę na rękę. Spoglądał na chłopaka i czekał na odpowiedź.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » pn, 30 sty 2017, 21:56

Mój nauczyciel znacznie mnie wyprzedził w drodze do parku ponieważ upychałem swoje nowe przedmioty po kaburach. trochę tego było ale wszystko miało mi kiedyś się przydać by przetrwać więc warto na to poświecić trochę czasu. Gdy już wszystko schowałem dogoniłem Sensei który stał oparty o jedno z wielu drzew tutaj w parku. Gdy stanąłem przed nim zapytał mnie o zakupy i oznajmił że musze je odpracować. Uczciwa umowa.
- Tak zakupy uważam za udane dziękuję że chcesz poświecić na mnie swoje fundusze. Zamierzam je zwrócić jak najszybciej się da. Liczę na to że trening będzie trudny. Moje życie w Numie do łatwych nie należało więc jestem przyzwyczajony do trudnych warunków życia jak i pracy.
Kolejna kwestia jaką wypowiedział mój nowy mistrz dotyczyła mojego klanu i dalszego mojego kształcenia. W sumie nie znałem zbyt wielu ludzi z mojego klanu gdyż matka nie chciał mi ich przedstawiać ale zamierzałem odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie zada białowłosy. Mój mistrz zapytał mnie tez o to w czym jestem dobry i jaki kierunek kształcenia chciałbym przyjąć. to było dość problematyczne pytanie. Ponieważ nie umiem nic z wyjątkiem podstawowych umiejętności. Mogę mu tylko powiedzieć to czego chcę się nauczyć.
- W sumie to teraz nie jestem w niczym dobry. Nie znam moich zdolności klanowych ani nic co by wykraczało poza umiejętności przeciętnego genina. Przynajmniej tak mi się wydaje. Tak więc mogę Ci sensei powiedzieć w którym kierunku chciał bym się szkolic. Chce wykorzystywać moja mgłę po to by pokonywać przeciwników. Zamierzam używać jakiegoś typu broni jednak zwykła broń miotana czy miecz odpadają. nie kręci mnie takie coś. chciał bym coś wyszukanego jak ta parasolka ze sklepu. Poza tym jeśli nauczył bym się używania parasolek z chęcią chciałbym pojąc wiedzę na temat ziół i trucizn. To chyba tak ogólnie wszystko. Dodam jeszcze że moim wiodącym żywiołem jest Suiton, tylko że znam jedynie jedną technikę z nim związaną.
Ufff, wygłosiłem dość długi monolog. Mam nadzieję ze mój sensei nie pomyśli że jestem jakiśgłupi a, moje plany w jaką stronę chce się szkolić nie są absurdalnie głupie. Mam też nadzieje że może mnie jakoś nauczyć używania tych parasolek.
Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pn, 30 sty 2017, 22:06

Białowłosy członek Siedmiu Mistrzów Miecza uważnie słuchał Kippito, który mówił co zamierza, co planuje i jak chce wzmacniać się jako shinobi. Było to na tyle interesujące, że nie chciał mu przerywać, od czasu do czasu ukazując uśmiech na twarzy.
- Dobra odpowiedź. Będziesz się męczył, ale szybko zobaczysz efekty. Wiem jak jest w Numie, trzeba będzie zaprowadzić tam porządek swego czasu. Póki co, musisz stać się silniejszy. W końcu, zainwestowałem w Ciebie swoje pieniądze, a to już coś! - powiedział i zaśmiał się bardzo skromnie. Teraz, gdy chłopak powiedział mu o swoim zainteresowaniu walką parasolkami, Elemencie Wody i wyrafinowanych sztukach zabijania, białowłosy zastanowił się jak to połączyć.
- Szczerze powiedziawszy nigdy nie widziałem kogokolwiek kto walczy parasolkami. Także nie znam się na truciznach czy roślinach. Jednak, jeśli rozmawiamy o mgle.. Dobrze trafiłeś. - powiedziawszy te słowa, złożył jedną pieczęć tygrysa i przyłożył rękę do drzewa.. Dzięki temu, powstała na niej mała pieczęć, która wyglądała zupełnie jak rysunek "Mgły" na opaskach Kiryjczyków. W mgnieniu oka - w sekundę, pojawiła się bardzo gęsta i mocna mgła. Bardzo szybko przemieszczając się za plecy, jakieś 10 metrów od Kippito powiedział na tyle, by ten mógł usłyszeć:
- Tu trafiłeś - ja też walczę pod osłoną mgły. Z elementem wody jednak nie pomogę, nie potrafię nad nim panować. Mogę Ci jednak pomóc z.. Ninjutsu? - mówiąc to, chciał sprawdzić chłopaka. Jak się zachowa, co powie.. W końcu niecodziennie ktoś znika z oczu, znika z pola jakiegokolwiek kontaktu i jest w takiej oddali w ułamku sekund..
Pokaż/Ukryj:
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » pn, 30 sty 2017, 22:20

Chyba zainteresowałem mojego nowego mistrza. Słuchał mnie uważnie uśmiechając się co jakiś czas. Moje założenia na przyszłość chyba nie są aż tak niewyobrażalne i mają prawa bytu w tym świecie. Mój mistrz pochwalił mnie, a potem oznajmił ze tez wie czym jest Numa i jak tam jest. To dodało mi otuchy że nie tylko ja chcę zniszczyć ten grajdół nędzy! Wraz z tym człowiekiem kiedyś położę kres tego nieludzkiego traktowania ludzi! Mój mistrz wyraźnie we mnie wierzył. Nie zamierzałem zawieść jego zaufania i zwrócić dług jaki jestem mu teraz winny.
- Zamierzam się stać tak silny jak to tylko możliwe. Chcę zdobyć twój szacunek nie tylko informacją że przeżyłem w numie ale i umiejętnościami. O Rou się nie martw zwrócę je przy pierwszej okazji.
Kolejne informacje trochę mnie zasmuciły. Mój mistrz nie widział nikogo kto walczy parasolką i sam nie wiedział jak tym walczyć. Nie mały problem ale muszę coś wymyślić. Poza tym nie wiedział też nic o truciznach, a to też ważny aspekt mojej przyszłej techniki walki. Na szczęście był aspekt w którym ten człowiek mógł mnie nauczyć dość wiele, a mianowicie o walce we mgle. to napawało mnie optymizmem. Mój mistrz zrobił jakiś znak na drzewie po niecałej sekundzie cały obszar spowiła mgła. Nie wiem czemu ale po tym wydarzeniu słyszałem głos mistrza za moimi plecami co mi się nie podobało. Inicjacyjna walka? chce sprawdzić co zrobię?. W to mi graj. Teraz powinienem CI zaimponować w kolejny sposób. Włączyłem swoje oczy. Stał za mną więc nie mógł wiedzieć co robię. Zachowam spokój i spróbuję go jakoś ograć. Wiem że to prawie nie możliwe ale do odważnych świat należny. Mam nadzieję ze nie ma nadprzyrodzonych zdolności jak ja i nie widzi mnie od przodu. Widziałem go jakieś dziesięć metrów za mną. Mam zaatakować czy nie? Zagram na czas i tak wszystko widzę.
- Czy teraz powinniśmy zawalczyć sensei? Czy po prostu prezentujesz mi sztukę której jeszcze sam nie znam?
Zobaczymy co się stanie dalej. Mam nadzieję że w razie dostania po łbie zdążę umknąć.
Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » pn, 30 sty 2017, 23:57

- Podejście to pierwszy krok do sukcesu. Sam słyszałeś, że Mizukage chętnie awansowałby Cię na Chuunina. Widzi w Tobie potencjał, którego sam możesz nie dostrzegać. Ciesze się. O pieniądze się nie martw, tylko żartowałem. - powiedział prawdziwie, będąc zadowolonym, że ma w ogóle z kim poćwiczyć. Dawno nie miał partnera w treningu, więc i teraz mógł sobie pozwolić na nieco więcej. W tym wypadku, stworzenie takiej mgły pozwoliło na skorzystanie z Binshou no Jutsu, którym czuł każdy podmuch wiatru, każdy najmniejszy szmer, oddech czy bicie serca. Skupił się jednak tylko na Kippito, którego obserwował swoim ślepozmysłem.
- Czuję, że wiesz gdzie jestem. Czyli potrafisz panować nad swoimi oczyma. Wiesz dokładnie, że jestem za Tobą, prawda? Nie - nie będziemy walczyć. To tylko pokaz, jak kiedyś nauczę Cię tworzyć tak szybko i tak gęstą mgłę. Są różne techniki, ale ta jest najskuteczniejsza. - powiedział białowłosy i ruszył w stronę mostku, który był niedaleko. Ot taki mały, który przecinał potok. Oparł się o barierkę i czekał aż Kippito sam przyjdzie.
- Przemyślałem też nieco. Parasole, tak.. Myślałeś może o notkach wybuchowych? Potrafisz z nich korzystać? To mogłoby wspaniale się komponować.. - powiedział, zamyślony spoglądając w niebo..
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » wt, 31 sty 2017, 00:19

Mój nowy Sensej zwrócił moją uwagę na to że nawet sam Kage ma o mnie wysokie mniemanie. Może na prawdę jestem silniejszy niż mi się wydaje i mogę więcej niż inni na moim poziomie. To był miód na moje serce. Od teraz wykorzystam każdą nadającą się okazję i zniszczę każdego wroga na mojej drodze bez litości tak jak Ci w Numie. Zero współczucia! Mój mistrz odpuścił mi "dług" pieniężny ale i tak zamierzałem mu oddać jego należność nie zamierzam być darmozjadem.
-Dziękuję Sensei za wiarę w moje możliwości zapewniam żen ie zawiodę ani Ciebie ani Kage, jak i mojej ukochanej wioski. Moim przeznaczeniem jest stać się jej bohaterem!
Mój nauczyciel stał dalej jak stal. Chyba wyczuł jak moje oczy zaczynają działać ale w jaki sposób?! Przecież mnie nie widzi. Chyba. Na szczęście nie będziemy walczyć to przyniosło mi trochę ulgi nie chciałem dostać po ryju zaraz po powrocie do wioski zdążyło mi się to znudzić. Powiedział że to co teraz się tutaj odbywa to jedynie pokaz. To co on potrafi kiedyś ja będę umiał. Spodobała mi się ta wizja. Co do gęstości mgły dla mnie to nie problem, a z moimi wrodzonym umiejętnościami klanowymi będę potrafił zrobić gęstszą mgłę.
- Tak mistrzu widzę Cie. Potrafię używać moich oczu w sumie sam nie wiem kiedy nauczyłem się z nich korzystać. To było prawdopodobnie w trakcie drogi do numy gdy wszczynaliśmy bunt. Chętnie nauczę się tej techniki niestety nie umiem pieczętować, a jest to chyba niezbędny aspekt.
Mój sensei ruszył ku mostkowi który przechodził przez mały strumyk nieopodal nas. Cały czas obserwowałem jego ruchy mimo że się nie odwróciłem. Moje oczy na prawdę są wspaniałe. Stanąwszy na mostku chyba na mnie czekał. Ruszyłem ku niemu jak najszybciej by nie wyjść na jakiegoś nierozgarniętego smarkacza który nie rozumie podstaw. Podszedłem, a mój nauczyciel wspomniał coś o notkach wybuchowych i nauce ich detonowania. Zainteresowało mnie to. Nie brałem pod uwagę nauki walki tym sposobem ale przecież to mogło się idealnie komponować z moimi przyszłymi technikami.
- Słyszałem o notkach wybuchowych ale nie widziałem ich w akcji. Nie myślałem żeby włączyć je do swojego repertuaru ale w sumie taka wizja mi się podoba. Po głębszym zastanowieniu się to ma sens i podniesie moje walory bojowe poziom wyżej.

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » wt, 31 sty 2017, 00:45

- Może jeszcze powiesz, że chciałbyś zostać Mizukage? - zaśmiał się białowłosy, chwytając się za swoje śnieżnobiałe włosy. - Nie mów tego lepiej przy obecnym Mizukage, bo się wkurzy, że ktoś chce go wygryźć. - rzekłszy, zażartował sobie nieco z Hao i chłopaka. Wiedział ile dla Kuro-Shin'a znaczy ta pozycja i ile dla niej poświęcił. Raczej nie prędko z niej ustąpi, co było na rękę Kenjiemu - w końcu tutaj dopiero poczuł, że jest częścią jakiejś społeczności.
- Najważniejsze, że panujesz nad podstawami swojego Kekkei Genkai. Rozwijając je, będziesz co raz silniejszy.. A co do tamtej techniki mgły. Na razie mógłbyś mieć z nią problemy, jednak przyjdzie i na nią czas. Pieczętowanie nie jest zbyt skomplikowane, a niezwykle przydatne. - powiedział, drapiąc się lekko po karku, gdzie miał swój 'tatuaż' z pieczęci. Był niewidoczny, przykryty włosami, ale na ten moment, chłopak mógł to zobaczyć. To miejsce, gdzie zapieczętowana byłą największa i najbardziej niebezpieczna broń jednego z Siedmiu Mistrzów Miecza Kirigakure no Sato..
Białowłosy wpatrzył się w chłopaka i sięgnął do kieszeni swojego munduru. Wyciągnął z niej notkę wybuchową i pokazał ją Kippito na otwartej dłoni.
- Tak wygląda notka wybuchowa. Nic specjalnego prawda? Jednak spójrz. Przeleję teraz do niej odrobinę chakry.. - powiedziawszy, Sabataya mógł zauważyć jak biała kartka zajarzyła się delikatnie na niebiesko. Białowłosy wyciągnął jeden z kunai i owinął notką rękojeść.
- Spójrz teraz. - gdy to powiedział, rzucił w nieopodal oddalone drzewo, a notka eksplodowała, powodując znaczne szkody. - Można tak zaskoczyć każdego. Idealne do pułapek i dywersji. Fūbaku Hojin, technika niskiej rangi, ale jakże przydatna. Chcesz spróbować? - zapytał, wyciągając jeszcze jedną notkę, którą miał w kieszeni.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » wt, 31 sty 2017, 22:05

-Raczej bycie Mizukage to nie jest mój życiowy cel. Nie lubię papierkowej roboty, a i siedzenie na tyłku w jednym miejscu nie sprawia mi zbyt wielkiej przyjemności. Tak że szynowa Kage nie ma się czego obawiać nie zagrażam jego pozycji. O ile kiedykolwiek bym stał się chodź podobnie silny jak on.
Zaśmiałem się. To byłą na prawdę dziwna wizja. Ja mały i niezbyt silny chłopaczek zajmujący najważniejsze stanowisko w kraju to była nie do pomyślenia. Skupmy się na rozmowie z moim Sensei , a nie jakichś niestworzonych rzeczach. Zostałem pochwalony za umiejętności posługiwania się oczami, ale niestety technika tworzenia mgły za pomocą pieczęci to jeszcze odległa droga. Na szczęście miałem pewność że nauczę się kolejnej zdolności w przyszłości gdyż mój mistrz oznajmił że jednak kiedyś się tego nauczę. Mój mistrz wyjął z kieszeni notkę wybuchowa i pokazał mi ją. Widziałem takie tylko kilka minut temu w sklepie bojowym ale pierwszy raz mogłem jej dotknąć i zobaczyć jak działa. Mój sensei przelał odrobinę chakry na notkę po czym rzucił nią w drzewo. Wybuch zmiótł je z powierzchni ziemi. Ciekawe czy Cień się nie zdenerwuje za dewastowanie parku. Zresztą nie ważne to było tak kozackie że też zamierzałem tak robić. Najwyżej zapłacę za szkody potem. - Chcesz spróbować? - Usłyszałem to i od razu poczułem podniecenie. Jasne że chcę. Przecież to jest niesamowite. Jak ja mogłem nie wpaść na to żeby się tego nauczyć. Sensei wyciągnął z kieszeni kolejną notkę. Wyciągnąłem po nią rękę.
- Jasne Sensei że chce spróbować. To na prawdę wspaniała umiejętność. Chcę ją pojąć jak najszybciej to możliwe.

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » śr, 1 lut 2017, 20:13

Białowłosy uśmiechnął się słysząc co ma do powiedzenia Kippito na temat przejęcia fotela Cienia Wioski Ukrytej we Mgle. Przemyślał to i dopowiedział młodzieńcowi:
- Zdziwiłbyś się, ile sam Hao potrafi zrobić misji, czy na jakie wyprawy w ramach polepszenia wioski się wybiera. Nie jest typem urzędnika - to raczej człowiek czynu. - powiedział pewny siebie, opierając dłoń o kark. Następnie, przeczekał chłopaka, który zdecydował się z podnieceniem na naukę techniki potrzebnej do detonowania notek.
- Skoro jesteś zainteresowany, to weź tę notkę. A teraz słuchaj mnie uważnie. Trzymając ją w ręce, musisz skupić chakrę, którą posiadasz w sobie - w dłoni. Następnie, przelej jej część do notki, która się nią nasączy. Tuż po tym, wystarczy, że obkleisz ją wokół rączki kunai i ciśniesz w drzewo. Gdy tylko będzie przy drzewie, złóż pieczęć Tygrysa i... To tyle. Powodzenia. - powiedział przekazując jedną notkę i uśmiechając się na zachętę. Uważnie obserwował jak jego uczeń radzi sobie z tą prostą techniką.
Pokaż/Ukryj:
NAUKA Z SENSEIEM, POŁOWA KOSZTÓW dla Kippito
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki

Post autor: Murasaki » śr, 1 lut 2017, 21:15

- Dobrze Sensei. Zastosuję się do twoich porad i wykonam wszystko idealne według twoich wytycznych.
Miałem nauczyć się nowej techniki. Jednak tym razem moje nauczanie miało wyglądać inaczej gdyż pierwszy raz od bardzo dawna miałem kogoś kto sprawdza jak coś wykonuję i będzie mi doradzał jak mam to lepiej zrobić. Sądzę że dzięki temu mój trening będzie efektywniejszy. Musze się tego nauczyć od razu bez żadnych potknięć żeby pokazać iż jestem wiele wart. Wziąłem notkę. Przejrzałem ją dookoła i sprawdziłem pieczęcie które się na niej znajdowały. Nie był niebezpieczna ponieważ detonacja dokonuje się dopiero po przelaniu czakry i utrzymaniu odpowiedniej pieczęci. Mam nadzieję że nie wysadzę sam siebie w powietrze bo to by była kpina. Przystąpiłem do wykonywania tej efektownej techniki. Maksymalnie skupiłem się i zabrałem za pierwszą czynność. Przesłałem dość spore pokłady chakry wzdłuż ręki aż do dłoni. Potem przez palce przelałem niebieską energię na kartkę papieru. Chyba szło mi całkiem nieźle. Notka nie wyglądała jak by chciał mnie wysadzić a ja na spokojnie mogłem wykonywać kolejne kroki ku wykonaniu jej. Gdy doszedłem do wniosku że notka jest już wystarczająco nasączona moją czakrą zabrałem się jak za poradą mojego Mistrza za wyciąganie kunaia. Robiłem to mozolnie i powoli żeby nie zdetonować notki. Nie wiem czemu ale ciągle bałem się że wybuchnie mi w ręku. Wyjąłem go i w końcu przyłożyłem do notki. Obwiązałem kartkę pełną energii dookoła rączki noża i sprawdziłem trzy razy czy na pewno się trzyma. Chyba do tego momentu idzie mi perfekcyjnie. Czas znaleźć cel i zdetonować go. Czułem dziwne podniecenie, a strach przed wybuchem dziwnie minął. Mam nadzieję że się uda. Wziąłem zamach i rzuciłem nożem w jedno z mniejszych drzew żeby przy okazji sprawdzić swoją celność. Kunai leciał. Nie chciałem detonować notki zanim się nie wbije w drzewo. Wiecie tak dla pewności. Nóż już prawie się wbił więc przygotowałem dłonie do stworzenia pieczęci. Ułamek sekundy po wbiciu się ostrza w drzewo złożyłem pieczęć Tygrysa. Mimowolnie zamknąłem oczy bojąc się wybuchu.

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator

Post autor: Kenjimon » śr, 1 lut 2017, 21:59

100% hihi

- No to nie czekaj, działaj. Ja popatrzę.. - rzekłszy nawet nie spoglądał na młodzieńca, który męczył się z tą techniką przez krótką chwilę. Widać było, że mu się powiodła, ale sam nie był siebie zbyt pewny. W końcu zasłonił oczy, tuż po jej wykonaniu. To było dziwne, więc białowłosy szermierz mgły musiał zareagować.
- Też będziesz zakrywał oczy, gdy przeciwnik zdetonuje ją obok Ciebie? Twój dar i tak pokaże Ci wszystko, nawet jak zasłonisz go powiekami. Przyzwyczaj się do cierpienia i krwi. Inaczej może być ciężko. - poklepał genina po głowie i spojrzał przed siebie. - Niestety, innych użytecznych technik, poza Shunshin no Jutsu i Dekatami nie znam, które mogą Ci się przydać aktualnie. Mam nadzieję, że przynajmniej detonacja notek będzie Ci służyła. Rośnij w siłę, a wtedy będę mógł Cię uczyć o wiele trudniejszych rzeczy. Staniesz się kompletny, dobra? - zapytał, nie spoglądając w ogóle na chłopca. Mgła schodziła, którą stworzył. Robiło się nieco widniej. Co z tego, jak fioletowooki nie miał co ze sobą zrobić. Ciekawe co jego uczeń myśli, co kombinuje? Kiedy też ruszy na egzamin..
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Główna Ulica”