Niewielki park

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: Niewielki park

Post autor: Arui » ndz, 30 lip 2017, 21:18

kk
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » ndz, 30 lip 2017, 21:44

// nauka techniki Gedouyaku. (Iryo, D) - 4PR

Kolejna technika była za mną, lecz to dalej był nie koniec. Czułam w sobie wielki potencjał i możliwości na więcej. Chciałam czerpać garściami ile mogłam, by moje życie już nigdy nie było zagrożone. Kenji musiał być ze mnie dumny, a zapewne już niedługo się zobaczymy. Chciałam opanować jak najwięcej, by móc mu się pochwalić, że potrafię być samodzielna.
Tym razem na strzał wzięłam jedną z technik iryojutsu. Nie jest ona, aż tak bardzo popularna, ale czasem bardzo przydatna. Wszystko polega na tym, aby nauczyć się wytwarzać jak najwięcej przepisów, pomocnych do tworzenia różnego rodzaju specyfików w świecie medycyny. Choć podstawy mogą wydawać się na prawdę banalne, wcale takie nie są. Dzięki temu jutsu, można wytworzyć dowolnego rodzaju antidotum, czy nawet specyfik. Zastosowań jest na prawdę bardzo wiele i mają one swoje odzwierciedlenie w przyszłości, zależnie od sytuacji.
Tym razem nie wymagano ode mnie wiedzy praktycznej, a teoretycznej. Właśnie dlatego zajęłam wygodnie miejsce tuż pod jakimś drzewem i rozpoczęłam swoją lekturę. W zwojach, jakie posiadałam, było opisane wiele odmian podstawowych ziół leczniczych, jakie pojawiają się na świecie. Do każdego z nich był przypisany odpowiedni region, czy też miejsce występowania. Zaraz pod tym widniała informacja gdzie można zakupić zioło oraz do czego je wykorzystać. Ważnym elementem również były różne mieszanki lecznicze, które w domowych warunkach często wykonują nawet zwykłe kobiety dla swoich dzieci. Owe miały na prawdę wielki wachlarz zastosowań. Większość z nich nadawała się w formie naparów do picia. Służyły przeciwbólowo, albo rozkurczowo. Niektóre rozgrzewająco, a niektóre ochładzająco. Jeszcze inne łagodziły poparzenia, albo przetarcia. Informacji było na prawdę wiele, jednak nie pierwszy raz miałam okazję zapoznawać się z taką lekturą. Większość wątków stąd była mi już doskonale znana.
Najbardziej w tym wszystkim ciekawiły mnie chyba trucizny. Jako młoda kunoichi, miałam potencjał, by nauczyć się je tworzyć. W walce mają bardzo dużo zastosowań, ale prócz jest na nie całkiem niezły popyt na rynku. Zawsze można przy okazji coś na tym zarobić. To jednak rozdział, który wymagać będzie ode mnie nieco więcej wiedzy.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » ndz, 30 lip 2017, 21:45

Dam 100
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » śr, 29 lis 2017, 00:03

Ruszyłem tuż za dziewczyną w stronę parku. Po drodze władowałem swoje zakupy w jedyne słuszne dla nich miejsce... to znaczy do kabury na przyrządy. Dziwiło mnie trochę jak można ćwiczyć w parku. Mimo wszystko jest sporo niedogodności takiego miejsca. Można kogoś przypadkiem trafić, nie wspominając już, że ciężko o całkowity sposób, który jest jednak dość istotny przy próbie opanowania nowych umiejętności. Nie mniej nie chciałem narzekać więc starałem się nie dać po sobie poznać, że coś mnie trapi. Aby przerwać milczenie postanowiłem, że spróbuję zacząć jakoś rozmowę.
-Mieszkasz tu od urodzenia? - nie bardzo wiedziałem jak rozpocząć jakąkolwiek dyskusję, nie mam zbyt wielu znajomych w wiosce z którymi utrzymywałbym jakiś kontakt, a zwłaszcza tyle starszych od siebie. Co prawda nie pytałem jej ile ma lat, ale w porównaniu do mnie wygląda dość staro. Roześmiałem się w duchu. Wyczekiwałem dotarcia na miejsce. Nie mogłem się doczekać momentu nauki kolejnej cennej umiejętności. Każda z nich zbliżała mnie do mojego celu. Nie odpływałem jednak za bardzo myślami na wypadek, gdyby towarzyszka chciała mi odpowiedzieć na zadane pytanie.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 lis 2017, 00:29

Droga przebiegła w milczeniu. Właściwie ciągle patrzyłam na drogę i skupiałam się na tym gdzie idę. Nie zbyt spoglądałam na swojego towarzysza. Nie musiałam tego robić, gdyż oczy umożliwiały mi to nawet bez bezpośredniego spoglądania w jego kierunku. W końcu dotarliśmy do parku i wtem chłopak wydobył z siebie pytanie. Automatycznie przeniosłam wzrok na niego.
- Huh? Tak, tak... od urodzenia - stwierdziłam, a potem delikatnie się uśmiechnęłam. Szkoda, że nie wiedział ile za tym pytaniem kryło się bólu. Niedługo po narodzinach moja cała rodzina umarła, a ja zostałam porwana w imię wyższej władzy. Głupie pieprzenie!
W pewnym momencie skręciłam ze ścieżki w bok, kierując się w jakieś krzaki. Prowadziłam Vaynard'a przez mały lasek na końcu którego była polana.
- To tutaj - stwierdziłam, zauważając, iż ja nie zapytałam jak z zamieszkaniem u chłopaka.
- A Ty? Też mieszkasz w Kirigakure od narodzin? - po tych słowach usiadłam sobie pod swoim drzewkiem. Miejsce dawno przeze mnie nie odwiedzane. Dobre kilka miesięcy mnie tu nie było. Najpierw Haze, potem ta dziwna sprawa z garnkogłowym shinobi, aż w końcu Igrzyska... tyle działo się w ostatnich miesiącach, że nawet nie miałam zbytnio czasu na trening.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » śr, 29 lis 2017, 00:42

No i w końcu zakończyliśmy wędrówkę którego celem była polana nieco na uboczu parku. Tu mnie jeszcze nie było. Chłopak rozejrzał się dookoła, gdy w tym czasie zadała mu podobne pytanie siadając pod jednym z drzew. Przyjrzał jej się chwilę i sam zasiadł po turecku na przeciwko niej na ziemi.
-W zasadzie to tak. Od urodzenia. Choć w tej chwili zamieszkuję poza wioską w lesie. Lubię spokój, a mieszkając tam gdzie teraz mam ciszę i spokój. Idealne miejsce do treningu. Jeśli będziesz miała ochotę to kiedyś Ci pokażę. - uśmiechnął się na chwilę.
-Tu jeszcze nie byłem, często tu przychodzisz? - rzucił kolejnym pytaniem. Nie chciał chyba poganiać dziewczyny. Fakt, że zależało mu na treningu, nie lubił marnotrawić czasu, ale nie chciał też być nie miły i jej do siebie zrazić.

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 lis 2017, 00:52

Po chwili wstałam i wsłuchałam się w słowa młodego chłopaka. Odpowiedział, iż podchodzi z Kiri, lecz mieszka poza jej granicą. Nieco dziwne, bo po co wychodzić poza niebezpieczne mury wioski, skoro można mieć centrum tuż pod nosem? W wiosce roiło się od spokojnych miejsc, wystarczyło tak na prawdę tylko chwilę poszukać. ja osobiście znałam takich miejsc na pęczki.
- Może kiedyś... - odrzekłam krótko, lecz od razu przeszłam do dalszej części rozmowy. Nie w głowie było mi wychodzenie z wioski bez powodu po tym, kiedy podczas ostatniego wyjścia spotkałam pewną osobę. Westchnęłam na samą myśli.
- To zaczynamy od notek, tak? - zapytałam i dobyłam kunai, do którego od razu przyczepiłam jedną z wybuchowych karteczek. Wręczyłam następnie broń chłopakowi.
- Masz, rzuć gdzieś dalej, a wtedy pokażę Ci działanie - stwierdziłam, instruując go. Następnie odczekałam, aż to zrobi. Kiedy broń znajdywała się wystarczająco daleko, wykonałam pieczęć, a notka wyraźnie eksplodowała.

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » śr, 29 lis 2017, 15:55

Wysłuchałem uważnie co ma mi do powiedzenia Lilaine. Nie mówiła dużo więc i nie było problemu ze zrozumieniem treści. Z drugiej strony nie powiedziała też za wiele. Odebrałem kunai z notką i cisnąłem nim w stronę oddalonego od nas drzewa. Zwróciłem uwagę na to jaką pieczęć wykonuje i była to pieczęć tygrysa o ile mnie wzrok nie myli. Jednak to na pewno nie było wszystko, co w tej technice jest ważne. Inaczej można by było wejść do sklepu z bronią i wysadzić go w pioruny.
-To w czym tkwi haczyk? Gdyby sama pieczęć to było wszystko to można by wejść sobie do takiego Buka i wysadzić jego przybytek w kosmos. Pomijając już, że wrogie wzajemnie wysadzali by swoje notki na polu bitwy i ich użyteczność była by niemal zerowa. - powiedziałem z lekkim uśmiechem. Miałem jedynie nadzieję, że technika faktycznie jest tak prosta na jaką wyglądała. Po tych słowach cierpliwie czekałem aż dziewczyna zechce wyjaśnić mi do końca o co chodzi w tej technice.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 lis 2017, 19:17

// niedopatrzenie, nie miałam tej techniki, wiec notkę zdetonuję dopiero teraz
Nauka Fūbaku Hojin (Nin, D)

Wysłuchałam tego co chłopak miał do powiedzenia. Na razie dzierżył kunai w ręce, lecz o chwili oręż został przez niego rzucony. Swoim wzrokiem w ten czas śledziłam tor lotu broni. Niespodziewanie z zamyśleń wybudziły mnie słowa kiryjczyka. Spojrzałam na niego, a potem się zaśmiałam.
- Nie, to nie takie proste, widzisz. Chodzi o to, że musisz najpierw wziąć notkę do ręki, jak ja, a następnie dopiero przelać w nią nieco swojej chakry. Niebieska energia w niej zostaje, dzięki czemu notka sama w sobie wie, iż przynależy do Ciebie. W takich okolicznościach nikt inny nie może jej zdetonować - wytłumaczyłam najprościej, a zarazem najszybciej jak umiałam na czym polega technika. Sama kiedyś czytałam o niej w domowej bibliotece. Byłam wtedy na tyle mała, że ledwo co umiałam składać litery. Sztuka zabawy z notkami nie była jednak mi, aż tak daleka, dlatego jakoś udało mi się do tej pory zapamiętać na czym to wszystko polega.
Zamknęłam oczy i starałam się skoncentrować na chakrze, jaką wcześniej przesłałam do broni. Oręż został już rzucony, więc zasięg rażenia wybuchu znajdywał się daleko od nas.
- No dalej Lilaine... przecież pokazujesz komuś technikę, musi Ci się udać - dopingowałam sama siebie w myślach. W ten czas jednocześnie koncentrowałam się na wcześniej wspomnianej energii. Wdech, wydech, wdech, wydech - taka forma uspokojenia swojego ciała i jakby szybkiej medytacji.
- Teraz składam pieczęć tygrysa... - stwierdziłam, otwierając oczy. Moje ręce skrzyżowały się w wspomnianą pieczęć. Po tym powinien nastąpić wybuch. Ale czy się udało?
Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 29 lis 2017, 19:26

Troszkę mało samego treningu zaczyna się on dopiero po rzucie i liczy na oko dwa-trzy zdania.. ;-;

Złożyłaś pieczęć i co prawda przesłałaś energię do notki lecz było jej zbyt mało, a może nie utrzymałaś jej w papierku bo nie stało się zupełnie nic..
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » śr, 29 lis 2017, 19:37

Chłopak stał i przyglądał się nieco zdezorientowany. Wysłuchał co prawda wszystkich instrukcji i w teorii wydawało się wszystko proste, jednak w praktyce tak nie było. Dziewczyna twierdziła, że przelała do kunaia chakrę i chciała ją zdetonować pieczęcią tygrysa, ale nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem.
Popatrzyłem na nią pytająco. -Chyba jednak nie jest to najbanalniejsza sztuczka? Czemu notka nie wybuchła? - wolałem się upewnić, wszak dobrze wiedzieć jakie ewentualne błędy można popełnić przy wykonywaniu techniki. Nie mniej jak poważnie by nie mówił i nie starał się zachować pozorów, widać było, że błękitnooki jest wyraźnie rozbawiony całą sytuacją, jednak nie miał zamiaru przerywać dopiero co poznanej starszej koleżance. Przez myśl mogło mu przemknąć, że to może on powinien ją uczyć, a nie ona jego.
Ostatnio zmieniony śr, 29 lis 2017, 19:42 przez Vaynard, łącznie zmieniany 1 raz.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 29 lis 2017, 19:41

// so dalsza nauka...

Niestety moje zadanie nie powiodło się. Strasznie się zdenerwowałam, bo wyszłam przed chłopakiem na idiotkę. Mimo burzy hormonów w środków, na zewnątrz byłam oazą spokoju. Nic z tego, nie odpuszczę sobie tego tak łatwo.
- Wybacz... czasem koncentracja zawodzi - stwierdziłam krótko, acz na temat. Potem ruszyłam po kunai, który został rzucony. Podczas drogi zastanawiałam się nad tym, co mogło pójść nie tak. Skoncentrowałam chakrę w notce, a potem zdetonowałam ją. Może za mało się skupiałam?
Pochwyciłam oręż do ręki, a następnie złapałam za notkę. Przyjrzałam się dokładnie wzorom, jakie miała na sobie. Były na prawdę ładne. Zamknęłam oczy, by powtórzyć proces z wcześniej. Wzięłam głęboki wdech, a potem wydech. Starałam się unormować swój oddech, by odprężyć nieco ciało. Dzięki temu praca serca również nieco zwalniała. Wyczułam swoje źródło chakry, a następnie zaczęłam powolutku przelewać je do notki.
- Widzisz? Teraz przelewam do notki swoją chakrę. Nie musi być to duża ilość. W zasadzie to nawet mniejsza, niż do chodzenia po ścianie lub wodzie - dodałam komentarz, by pokazać, iż mam jednak jakieś doświadczenie jako ninja. Nieudana próba była chyba jednak zbyt bardzo żenująca dla mojej osoby. Trudno będzie odbudować wizerunek.
Po tym, jak przelałam energię, samej rzuciłam bronią gdzieś dalej. Odskoczyłam następnie i rozpoczęłam detonację notki. Miałam nadzieję, że tym razem moje umiejętności mnie nie zawiodą. Moje dłonie z powrotem złączyły się w pieczęci tygrysa, a ja miałam nadzieję na dużą eksplozję, która rozłupie drzewo, w który wbiło się ostrze rzuconego kunai'a.

Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 29 lis 2017, 19:43

Zamykam oczy i zaliczam.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » śr, 29 lis 2017, 19:55

Notka huknęła gdzieś nieco w oddali. Młody przyglądał się wszystkiemu uważnie, a co najważniejsze słuchał co ma mu do przekazania Lilaine. Był świadom tego, że praca nad chakrą, jej kontrola i możliwości użycia są u niego na dość niskim poziomie. Nie zmieniło to faktu, że i tak chciał spróbować, nie wyjdzie raz, to uda się innym razem. Nie myli się jedynie ten co nic nie robi.
Wyciągnął kunai z przywiązoną do niego notką. No to najpierw chakra, tak? Wyrównał oddech, oczyścił swoje myśli. Skupił się w pełni na stojącym przed nim zadaniu. Musi się udać, nie jest to jakieś bardzo trudne. Zerknął krótko na dziewczynę po czym usiłował przelać śladowe ilości chakry mając nadal na uwadze jej słowa, że potrzeba jej jeszcze mniej niż do chodzenia po drzewie. Nie chciał też przelać jej zbyt mało, więc rozważnie starał się dobrać przelewaną jej ilość. Gdy stwierdził, że udało mu się przelać nieco energii do kawałka papierku rzucił zręcznie jak na swoje możliwości kunaiem w oddalone od ich dwójki drzewo upewniając się też, że nikt nie stoi w pobliżu potencjalnej eksplozji. Po pozbyciu się broni z ręki skupił się na lecącym pocisku, gdy wbiło się drzewo zawiązał pieczęć tygrysa licząc na to, że ta eksploduje.
Jeśli wynik był pozytywny zaśmiał się. Kolejny krok do stania się lepszym shinobi wykonany. -To faktycznie nie jest takie trudne.

Gdyby mu się jednak nie udało to drapie się w zakłopotaniu w tył głowy. Nieco mu zależało by pokazać swoje umiejętności. -To nic takiego, nie jestem najlepszy w posługiwaniu się ninjutsu, ale się nauczę! - wraca wtedy po swoją broń po czym na miejsce i próbuje ponownie do skutku.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 29 lis 2017, 19:57

Notka zasyczała, i poleciał z niej dym po prostu się zmarnowała... no nie wyszło ale wygląda na to że nie zbyt wiele brakowało.

Lil tam jedną noktę z KP odejmij no i teraz drugą ten kogo była.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Główna Ulica”