Niewielki park

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Re: Niewielki park

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 24 lis 2019, 21:06

O boziu, chyba się dawno nie pisało treningów, co? Zaliczam Ci go ale ostatni raz chcę widzieć taki słaby i krótki post na staty San xD
Akcept

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » ndz, 24 lis 2019, 21:12

2/5

Moje mięśnie dopadło lekkie zmęczenie, ale to nic w porównaniu do uczucia szybkości i lekkości jakie mnie teraz opanowało. Wiedziałem jednak, że do końca treningu jeszcze troszkę i nie chciałem teraz siadać kiedy moje mięśnie były rozgrzane i gotowe do akcji. Następne nad czym chciałem popracować była moja zręczność. Ta po odpaleniu sharingana nie była jakaś słaba, a wręcz na odwrót. Jak na swój poziom radziłem sobie całkiem dobrze. Chciałem jednak móc porządnie funkcjonować bez niego dlatego też wyciągnąłem moje bandaże i zwinąłem je w kulki w taki sposób by imitowały piłeczki do żonglowania po czym no cóż zacząłem nimi rzucać. Jako, że miałem w tym już pewną wprawę całość nie zacząłem od jednej czy dwóch piłeczek, a od razu od trzech. Nie śpieszyłem się jednak i pozwoliłem moim rękom ponownie przyzwyczaić się do ruchu jaki muszą wykonać, a oczom pozwoliłem śledzić trajektorie piłeczek i korygować położenie rąk. Po kilku minutach szło mi to już całkowicie sprawnie i prawie, że nie musiałem temu poświęcać żadnej uwagi. Dlatego teraz dołączyłem czwartą piłeczkę podrzucając ją do góry za pomocą nogi. Następnie szybki krok w przód by skorygować pozycję i jazda. Ręką, piłeczka, rzut, ustawienie się. To były komendy które ciągle powtarzałem sobie w głowie. Niestety na początku wszystko to wyglądało strasznie pokracznie. Piłeczki uciekały mi na boki, w przód czy tył przez co musiałem dosłownie tańczyć by je ogarniać. Im dłużej jednak nimi rzucałem tym lepiej odczytywałem to jak spadną, a jeśli już udało mi się je złapać sam ruch ręką który wykonywałem był łagodniejszy i dokładniejszy. No można powiedzieć, że szło mi coraz lepiej. Postanowiłem więc troszkę przyśpieszyć. To jest, używałem mniej głowy i pozwalałem moim ręką i całemu ciału działaś samoistnie. Na początku ciężko było mi się przyzwyczaić, ale z czasem po prostu robiłem to co miałem robić bez zbędnych myśli które tylko by mi wszystko utrudniały.

Zręczność na SAN
Obrazek

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 24 lis 2019, 22:54

Akceptuję

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » ndz, 24 lis 2019, 23:15

3/5

Po dwóch treningach czułem się już lekko zmęczony. To jeszcze jednak nie był moment w którym musiał bym przestać ćwiczyć. Dlatego też dałem sobie dosłownie chwilkę na odpoczynek i złapanie oddechu. W między czasie rozplątałem też bandaże i zwinąłem je do stanu w jakim były przed moją żonglerką. No i byłem już zwarty i gotowy. Teraz przyszedł czas na trening najbardziej wyczerpujący. Wiedziałem, że moja kondycja czy też wytrzymałość mięśni nie zawsze dają radę przez co pomimo wielkich chęci dalszej walki po prostu wymiękam. Postanowiłem więc nad tym popracować. A co jest lepszego do ćwiczenia kondycji niż interwały? No może coś jest, ale ja tego nie znałem. Przygotowałem się więc do biegu i ruszyłem. Wystartowałem oczywiście pełnym sprintem by po kilkunastu metrach przejść do truchtu. Ten był niczym odpoczynek bowiem po takim samym przebytym dystansie znowu ruszyłem z buta by po chwili zwolnić do truchtu. Całość powtarzałem jeszcze sporo razy, aż powoli czułem brak powietrza w płucach. Nadal jednak zmuszałem swoje ciało do wysiłku, aż do momentu kiedy naprawdę musiałem stanąć by wziąć oddech. Nie pozwoliłem sobie jednak na zbyt długi odpoczynek i od razu przeszedłem do drugiego rodzaju wytrzymałości jaką potrzebuję. Szybko zlokalizowałem jakąś gałąź i uwiesiłem się na niej na rękach. Zacząłem robić podciągnięcia, a kiedy już i tych nie byłem w stanie kontynuować nie zeskoczyłem na ziemię o nie. Postanowiłem wisieć na drzewie tak długo, aż będę mógł się podciągnąć jeszcze pięć razy i dopiero wtedy zakończyć ćwiczenie. Czułem jednak, że mogę wyciągnąć ze swojego ciała jeszcze troszeczkę, chociaż o ciupinkę. Oparłem się więc plecami o drzewo i przykucnąłem robiąc "taborecik" i w takiej właśnie pozycji siedziałem tak długo, aż upadłem tyłkiem na ziemię.

Wytka na SAN
Obrazek

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 24 lis 2019, 23:21

Leeeedwo. Akcept.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » ndz, 24 lis 2019, 23:59

4/5

Co tu dużo mówić. Moje ciało było już bardzo zmęczone i nie miałem ochoty nad męczeniem go jeszcze bardziej. Postanowiłem przejść teraz na trening bardziej duchowy. Usiadłem więc najpierw na trawce i skrzyżowałem nogi. Oczywiście odpaliłem sobie papierosa i cieszyłem się chwilą. Kiedy już spaliłem papieroska zamknąłem oczy i skoncentrowałem się na swoim układzie chakry. Jeszcze nie tak dawno temu ćwiczyłem zręczność by móc bardziej uniezależnić się od moich oczu. Wiedziałem jednak, że są one jedną z moich głównym broni. Postanowiłem więc teraz skupić się na nich. Przelałem więc w nie odpowiednie ilości chakry i aktywowałem je. Świat od razu wyglądał inaczej, ale no byłem już do tego przyzwyczajony. Nie miałem za bardzo pomysłu jak mógłbym popracować nad moimi oczami, ale w końcu wpadłem na pewien pomysł. Postanowiłem wykorzystać jedną z technik klanowych wraz z ich dobrymi możliwościami do śledzenia broni rzucanej. Przygotowałem więc kilka kunai, a do tego shuriken na żyłce. Rzuciłem więc w górę najpierw jeden kunai i za pomocą linką z shurikenem postarałem się go zbić z toru. Po tym jak mi się udało zwinąłem to co spadło i zacząłem od nowa. Tym razem zwiększając jednak liczbę kunai w powietrzu o jeden. Wszystko powtarzałem w kółko, aż do momentu kiedy jeden z metalowych nożyków spadnie na zmienię. Wtedy to zatrzymuję się na tym etapie i to jego męczę w kółko i kółko. Wyjścia są dwa. Jeśli nie udało mi się to przez co najmniej dziesięć powtórzeń ponownie zmniejszam ilość metalowych noży o jeden i tą ilością ćwiczę do perfekcji. Teraz chodziło mi nie tylko o zbicie ich z ich toru, a zrobienie tego jak najszybciej. Machałem więc linką kontrolującą shurikena jak opętany starając się robić wszystko szybciej i szybciej. W końcu jednak się poddałem i postanowiłem poćwiczyć inną zdolność moich oczu. Chodziło mi tutaj oczywiście o genjutsu. Szybko więc wyszukałem jakiegoś kogoś i zapytałem go o pomoc w treningu. Ten nie wiedząc czemu zgodził się co mi odpowiadało idealnie. Spojrzałem mu więc w oczy i wysłałem impuls chakry. Starałem się to robić jak najmniejszą ilością niebieskiej energii. Dlatego też pierwsza czy druga próba nie była pomyślna. Czwarta już natomiast zadziałała. Dlatego też uwolniłem jegomościa z iluzji całkiem szybko i użyłem kolejnej techniki w taki sam sposób.

KKG na SAN
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » pn, 25 lis 2019, 00:15

Ok, akceptuję.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pn, 25 lis 2019, 01:08

5/5

Po tych wszystkich treningach przyszedł czas na jeszcze jeden. Tym razem postanowiłem uzupełnić ilość posiadanych przeze mnie jutsu. Wybór padł oczywiście na genjutsu, bo czegóż innego mógłbym się uczyć? Nie owijając dłużej w bawełnę zapytałem tego samego kolesia co przed chwilą i cóż, ten znowu się zgodził. Zamknąłem więc na chwilę oczy i skoncentrowałem się nad swoją wewnętrzną energią i zacząłem tłumaczyć sobie jak ma działać jutsu. *Dobra, sam świat się nie zmienia, po prostu daję chmarę płatków kwiatów które atakują przeciwnika. Nie powinny być chyba za szybkie, a bardziej zbierać się wokół niego i powoli formować dłoń.*- powiedziałem sam do siebie w myślach, a następnie bardzo szybko sobie to wszystko zwizualizowałem. Teraz byłem gotowy do działania. Skoncentrowałem więc w sobie pokaźne ilości chakry po czym wysłałem je w stronę typeczka. Teraz zacząłem postępować dokładnie tak jak sobie zaplanowałem. Chciałem głównie wpłynąć na jego wzork jak i czucie. Zapach i dźwięk bowiem były mi nie potrzebne, a nawet mogły by troszkę przeszkadzać. Nie ruszałem również świata jaki on widzi, a starałem się jedynie dodać do niego nowe elementy. Samo stworzenie setek czy nawet tysięcy płatków również nie było dla mnie problemem. Głównym zadaniem z jakim musiałem się mierzyć było kontrola ich i nadanie takiej siły by były w stanie udusić. Przypomniałem sobie więc wizualizację i zacząłem próbować zbierać do siebie te wszystkie płatki. Jeden po drugim. Kiedy już zaczęło mi się to udawać kolejnym krokiem jakim podjąłem było formowanie ich w dłoń, a następnie kontrola tej "dłoni" i nadanie jej siły. Kompletnie mi to jednak nie wychodziło przez co musiałem przerwać iluzje. Lekko podkurwiony tupnąłem po czym wziąłem głęboki oddech. Nie wiedziałem co mogło pójść nie tak, ale wiedziałem co mogłem poprawić. Realność tego wszystkiego. Złapałem się więc dłonią za szyje i lekko poddusiłem, aż do momentu takiego zakrztuszenia. Następnie zacząłem obserwować moja dłoń którą to zaciskałem i luzowałem. Chciałem uchwycić każdy element i sprawić, że ten będzie jak najbardziej realny. Po tym ponownie zaatakowałem typka impulsem chakry. Tym razem jednak starałem się by każdy płatek spadający z nieba od razu dołączał się do dłoni co lekko odciąży mnie z wielu niepotrzebnych elementów. Następnie przypomniałem sobie moją dłoń i uczucie duszenia i próbowałem przenieść to do iluzji, ale za pomocą kwiatków które to swoją drogą były fiołki.
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

Post autor: Vaynard » pn, 25 lis 2019, 01:16

Wysoki potencjał genjutsu z pewnością ułatwił trening techniki. Może nie był najprostszy, ale za to ewidentnie przynosił skutki w postaci duszącego się jegomościa. Zaliczam.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » sob, 30 lis 2019, 18:46

Szczyt zbliżał się wielkimi krokami, a ja nie chciałem już dłużej siedzieć w Kiri. Postanowiłem więc jak najszybciej tam wyruszyć. Nie byłem jednak pewien jak potraktują mnie strażnicy w Kumo i wgl. jaka to wszystko będzie wyglądało. Wyciągnąłem więc jeden z moich kunai ze specjalnie przygotowaną notką i za pomocą dosyć ciekawej aczkolwiek nie zbyt ładnej techniki schowałem go w żołądku wiedząc, że tam raczej go nikt nie znajdzie. Następnie ruszyłem do mieszkania by schować tam wszystko czego nie chciał bym stracić i w końcu ruszyć w stronę Kumo.

z/t
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Główna Ulica”