Szpital

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Re: Szpital

Post autor: Akarai Tazaru » czw, 18 maja 2017, 21:29

Lilaine ~ 28 PF
Haze ~ 25 PF
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php ... 1a9aca23d9

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 13:15

Po wykonanej misji w dojo udałem się do szpitala. Tym razem nie jako pomoc lekarza a jako pacjent. Moja noga powinna zostać dokładnie zbadana. Podszedłem do rejestracji i poinformowałem co się stało. Zostałem skierowany do sali chorych i położyłem sie na łóżku, jak na chwile obecną mogę sobie tutaj nieco odpocząć i poczytać to co mam zawarte w swoim zeszycie. Jak wrócę do zdrowia może potrenuję jakąś nową technikę. W końcu przydałoby się coś zrobić ze swoim życiem. Już nie mogę sie doczekać egzaminu by sprawdzić swoje umiejętności.

//pobyt w szpitalu 1h
start : 14:15
koniec : 15:15
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki
Wioska: Kiri Gakure
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 10
Siła: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=11151

Post autor: Kaairo Hozuki » sob, 22 lip 2017, 14:09

Mały chłopak przemierzał uliczki miasta, rozglądając się wokół. Obserwował otoczenie, jakby było to jego zadaniem. Prawda jednak była troszkę inna. Niedawno został mianowany Geninem! Chciał się chwalić wszystkim o jego osiągnięciu. Dlatego pod przykrywką "patrolowania wioski" jak to powiedział rodzicom, udał się na spacer po wiosce, by wszyscy mogli zobaczyć jego nową opaskę, którą trzymał przymocowaną do ramienia. Rozglądał się po okolicy nie dlatego, by wypatrywać osób w niebezpieczeństwie, ile bardziej żeby zobaczyć na reakcje ludzi, których mijał.
Mimo to, mało kto na niego zwracał uwagę. Nie był pierwszym i nie ostatnim młodym shinobi.
Chodząc tak uliczkami dotarł wreszcie przed duży budynek. Ogólnie rzecz biorąc, budynek nie był duży. Był niski, szary i zaniedbany. Ale dla małego chłopaka większość budynków była duża. Przyglądając się budynkowi Kaairo doszedł do wniosku, że to szpital.
Jak to zwykle w przypadku małych chłopców, ciekawość była silniejsza od.... No właściwie od czego? Nie miał zadania, ani obowiązków, więc właściwie nic go nie zatrzymywało. Dlatego pewnym krokiem wszedł do środka. Było tu zaskakująco czysto. Chłopczyk ruszył korytarzami, nie niepokojony przez nikogo. Bardziej kwestia szczęścia aniżeli umiejętności. Zaglądał do każdej sali, w której były otwarte drzwi. W jednej z nich dojrzał chłopczyka w jego wieku. Chłopak zerkał na niego i przyglądał się mu cicho lecz uważnie.

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 14:17

Niestety czas w tym łóżku jak dla mnie się dłuży, mam nadzieję że coś zaraz się wydarzy bo jak nie to zdechnę z nudów. Z jednej strony co ma się wydarzyć? Po chwili miałem dość leżenia i usiadłem na łóżku, przecierając lewą ręką lewą cześć twarzy. Jednak wyczułem coś że ktoś mnie obserwuje. Obróciłem się w stronę drzwi a tam ktoś stoi. Uśmiechnąłem się i rzekłem - proszę wejść - jestem ciekawy kto to może być. Z jednej strony nie ważne kto to ważne żebym się nie nudził. Przebywanie samemu na sali powoduje schorzenia psychiczne.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » sob, 22 lip 2017, 14:34

Przeciągając się, chłopak leżący na łóżku zauważył go. Nie przegonił go jednak, ale zaprosił do środka.
Kaairo troszskę się wahał, ale z drugiej strony nie spotkał do tej pory aż tak wielu dzieci w jego wieku.
Dlatego ponownie, ciekawość zwyciężyla.
Wszedł ostrożnie do środka, przyglądając się chłopczykowi. Wyglądał podobnie do niego. Też miał białe włosy, też miał fioletowe włosy. Też był młody i szczupły. Właściwie, to pewnie wyglądali jak bracia.
Kiwnął głową tak, jak go uczyła mama, przy witaniu się z gośćmi.
- Dzień dobry. Jestem Kaairo.
Powiedział z lekkiimi oporami.

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 14:40

Chłopak wydaje się zachowywać dość niepewnie. Troszkę mnie to zdziwiło, chociaż przypomniało mi się jak ja sam kiedyś chowałem się przed wszystkimi. Chłopak się przedstawił a i jak nie miałem zamiaru odbiegać od tego - mam na imię Koori, miło mi cię poznać - uśmiechnąłem się lekko i wyciągnąłem prawą dłoń w jego kierunku. Po czym po chwili dodałem - proszę nie wstydź się i siadaj. Wydaje mi się jakby chłopak był świeżo upieczonym geninem, ale nie mogę mieć pewności. Czyżbym poznał kolejną ciekawą osobę z Kiri? Wszystko możliwe.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » sob, 22 lip 2017, 14:55

Chłopczyk wyciągnął rękę do niego, więc i Kaairo szybko wyciągnął swoją. A więc chłopczyk nazywał się Koori.
Rozglądajac się po pomieszczeniu w poszukiwaniu jakiegoś krzesła, Kaairo zastanawiał się, dlaczego właściwie tutaj przyszedł. Nie chciał przeszkadzać Kooriemu w jego rehabilitacji. W końcu znalazł jakieś krzesło, i podsunął je w pobliże łóżka, po czym na nim usiadł.
- Właściwie... dlaczego tutaj leżysz? Co ci się stało?
Zapytał. Zastanawiało go to od kiedy tutaj przyszedł.

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 15:33

Podaliśmy sobie dłonie po czym Kaairo znalazł krzesło i usiadł przy łóżko, zadając mi pytanie.
- Byłem niezbyt ostrożny na misji - popatrzyłem na niego i dodałem - ale za kilka godzin mnie wypuszczą. W końcu ile można mnie tu trzymać. Poza tym widzę że chyba jesteś geninem, prawda? Jedno jest pewne fajnie będzie mieć kolegę do wspólnych treningów. Trzymając na nogach zeszyt zamknąłem go i odłożyłem na swoją szafkę. W końcu jak stąd wyjdę potrenuję nieco.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » sob, 22 lip 2017, 16:24

Oh, został zraniony na misji! Czyli też był shinobi! Ale jeżeli został zraniony, to miał niebezpieczną misję prawda? Bo przecież Kaairo nijak nie mógł zostać zraniony. Chyba, że by spadł z dachu czy coś.
- A jaka to była misja? Weź opowiedz!
Powiedział podekscytowany. Chętnie by posłuchał o jakiś niesamowitych misjach.
- Tak, jestem geninem!
Odpowiedział z dumą.
- Chociaż dopiero co nim zostałem. Niedawno dopiero zdałem egzamin.
Nie miał wiele misji na koncie. Właściwie, to tylko tę jedną, z egzaminu.

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 17:58

Widać ze chłopak jest zainteresowany życiem shinobi. Z jednej strony głupio mi się zrobiło że to tak naprawdę błaha historia. Jednak wypadałoby ją trochę podkoloryzować. Opowiem mu inną co może być znacznie ciekawsza. Chociaż nie umiem zbytnio kłamać.
- Ta misja na której teraz byłem polegała na treningu jednego chłopaka. Więc obrażenia z nią związane nie są tak silne - uśmiechnąłem się po czym dodałem - ale mój egzamin by zostać geninem był nieco straszny. W tej chwili położyłem prawą rękę na bandażach po prawej stronie twarzy.
- Mój egzamin wyglądał zapewne zupełnie inaczej niż twój widać po tym że jesteś cały i zdrów. Ja niestety musiałem walczyć ze swoimi kolegami z ławki. Nasz mistrz chciał sprawdzić kto jest najsilniejszy i najbardziej się nadaje na zostaniu w wiosce. Wyobraź sobie to że spędzasz z kimś dużo czasu, razem się bawisz, szkolisz a na samym końcu musisz z nim walczyć na śmierć i życie - mimo że tak naprawdę tych dwóch chłopaków i tak nie lubiłem - W dniu egzaminu nie wiedzieliśmy co nas czeka. Zostaliśmy wybrani we 3 do jednej hali. Tam w ciemnościach miał odbyć się egzamin. Z naszej trójki miał pozostać tylko jeden - całość opowiadam z wielkim przejęciem jakbym wciąż tam był. Pokazując wszystko rękoma chcę by Kaairo mnie słuchał. Chyba naprawdę znajdę w nim kolegę do pomocy.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » sob, 22 lip 2017, 20:59

Kiedy Koori zaczął opowiadać historię swojej misji, chłopak rozsiadł się wygodniej i uważnie zaczął słuchać opowieści.
A Koori opowiadał niesamowitą historię. Opowiadał o walce ze swoimi towarzyszami z ławki i o ciężkiej walce na śmierć i życie. Kaairo słuchał tego z zapartym tchem, ale pomimo że historia brzmiała niesamowicie, brzmiała też.... nieprawdopodobnie. Przecież sam właśnie podchodził do egzaminu. A ten nie był nawet w najmniejszym stopniu niebezpieczny. BA, najwyżej co mu się mogło stać, to podrapanie przez kota albo upadek z dachu. Dlatego podszedł z dystansem do opowieści nowego kolegi. Ciągle jednak lubił słuchać takie opowieści, dlatego nie przerywał ani się nie wtrącał. W końcu, kiedy Koori skończył opowiadać, Kaairo się uśmiechnął szeroko.
- Niesamowita historia! I pomyśleć że jesteś w moim wieku, a jednak tyle przeszedłeś.
Kaairo był dobry w kłamaniu. Nieczęsto to robił, bo nie przepadał za tym, ale jednak kiedy już to robił, robił to umiejętnie. A nie chciał, żeby Koori poczuł się urażony albo zdenerwowany niewiarą chłopaka. W końcu mimo wszystko coś takiego mogło się wydarzyć... chyba.
- Mój egzamin nie był tak niesamowity.... Musiałem tylko towarzyszyć mojemu mistrzowi w misji...

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 22 lip 2017, 21:50

- Powiem ci szczerze ze z chęcią wolałbym taką misji. Jak zwykłe misje rangi D. Ten mój egzamin zostawił mi ślady na ciele, po prostu mój nauczyciel taki był. Pierwszego dnia nawet zranił ucznia, moje zajęcia odbywały się w zamkniętej sali w piwnicy akademii. Tam zostałem przepisany, przez kobietę w recepcji. Z tego co pamiętam powiedziała mi wtedy że poprzedni uczeń opuścił akademię, ale nie powiedziała w jaki sposób - w tej chwili trochę się zasmuciłem i pochyliłem głowę. Po chwili jednak ją poniosłem i zacząłem zdejmować fartuch wraz z podkoszulką. Obróciłem się na łóżku pokazując mu plecy - widzisz? jeden z moich przeciwników dostał katanę na egzaminie. Poprzez swoją nieuwagę oberwałem nią w plecy dwukrotnie. Niestety oni zawarli podczas egzaminu sojusz ponieważ bardziej siebie lubili niż mnie. Podczas kiedy walczyłem jednym z nich drugi mnie drasnął. Tak naprawdę chyba nie chciał mnie zabić, chciał się bawić widać było w jego oczach że sprawia mu to przyjemność. Sam nie wierze w to że przeżyłem przeżyłem - ponownie posmutniałem zakładając ponownie podkoszulkę i fartuch. Poprawiłem sobie włosy i bandaż na twarzy. Uśmiechnąłem sie do niego i powiedziałem - słuchaj ja za niedługo wychodzę, pewnie zaraz lekarz przyjdzie mnie obejrzeć. Czuję sie znacznie lepiej wiec pewnie mnie dzisiaj wypiszą do domu. Kaairo może spotkamy się jutro? Jak chcesz mogę pokazać ci kilka sztuczek związanych z technikami. Ostatnio bardzo dużo się ich nauczyłem. Z chęcią chciałbym z tobą potrenować co ty na to? - W moim głosie zabrzmiał pełen entuzjazm, z chęcią potrenuję z nowym kolegą i mam nadzieję że on też się czegoś nauczy.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » ndz, 23 lip 2017, 08:01

Opowieść chłopaka im bardziej szczegółowa, tym była straszniejsza. Walki między uczniami akademii nie mogły być akceptowalne przez akademię, dlatego Kaairo szczerze wątpił w taką wersję wydarzeń. A jednak Koori pokazywał mu między innymi blizny które otrzymał. To uwiarygadniało jego historię, choć wciąż ta była dość okrutna i brzmiała jak z koszmarów. No ale przecież Kaairo takiego egzaminu nie miał nie? To jak to mogło być, że dwa egzaminy tak się od siebie różnią. Tym bardziej, że to Kage chyba wysyłał na misję? A może nie...?
Chłopczyk nie był pewien. Ale po skończonej opowieści Koori zaproponował kolejne spotkanie na którym mógłby pokazać mi kilka sztuczek związanych z technikami. Super!
- Super! Pewnie, chętnie też potrenuję! To jutro się spotkajmy, tylko gdzie? Masz jakieś dobre miejsce na trening?
Kaairo był już podekscytowany. Trening z równieśnikiem! I to takim który już dużo przeszedł! Może się razem czegoś nauczą od siebie. Albo raczej to Kaairo od niego.

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » ndz, 23 lip 2017, 08:16

- To super, wiesz co poza murami wioski znajduje się duże jezioro i las. Często sam tam trenuję, ale spotkamy się przy wyjściu z wioski. Wtedy Ciebie tam zaprowadzę dobrze? - powiedziałem dalej lekko się uśmiechając. Jestem ciekawy jaką naturą chakry jest obdarowany Kaairo. Poczuje się nieco jak nauczyciel, nawet jest to fajne zajęcie. Chociaż nie będę jak mój nauczyciel psychopata który chciał z nas uczynić morderców. Jestem tutaj by pomagać ludziom a nie im szkodzić. Taką rolę pełnią medycy w zespołach. Już nie mogę się doczekać spotkania.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » ndz, 23 lip 2017, 08:26

O jeju, trening poza wioską! Kaairo sam do tej pory jeszcze nie chodził poza wioskę. Tzn. sam. Bo z rodzicami oczywiście był kilka razy. Przygoda zapowiadała się jeszcze bardziej ekscytującą.
- Okej! To spotkajmy się przy bramie wioski popołudniu. Muszę się naszykować. To do jutra!
Chłopczyk ruszył biegiem w kierunku drzwi. PRzed wyjściem jeszcze pomachał Kooriemu, po czym wybiegł z sali a następnie szpitala. Tym razem zwróciło na niego uwagę parę osób, ale niezbyt mogli co zrobić, bo chłopczyk niczym błyskawica wybiegł spoza ich zasięgu. Pobiegł prosto do domu naszykować się na jutrzejszy trening.

z/t

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ulica Targowa”