Siedziba Mizukage

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Hajime
Wioska: Kirigakure no Sato
Wiek Postaci: 13
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12779

Re: Siedziba Mizukage

Post autor: Hajime » ndz, 29 gru 2019, 15:23

Hajime przechodził przez kolejne mosty i wysepki zmierzając do siedziby Mizukage. Nigdy tutaj nie byłem, Akio mi pokazywał te budynki, jasne, ale nie miałem po co tutaj wchodzić. Aż do teraz - pomyślał zadowolony. W końcu ukazały mu się trzy budynki wykonane z drewna i papieru. Tylko do którego mam wejść? Hajime zauważył mężczyznę na łódce, który łowił ryby. Przepraszam, który budynek to ten w którym Mizukage wydaje misje Geninom? Po uzyskaniu odpowiedzi chłopak ruszył we wskazane miejsce. Ciekawe jaki jest Mizukage, chyba nigdy go nie widziałem... Trochę się stresuję, ale czemu? Mam tylko oddać zwój i może dadzą mi misję, co może pójść nie tak? A co jeśli źle się wyrażę i obrażę Mizukage? Uspokój się. Z takim mętlikiem w głowie Hajime wszedł do środka. Zobaczył dwa biurka i kilka szaf. Za jednym z biurek siedział mężczyzna i czytał jakieś papiery. Chłopak zrobił krok do przodu po czym wykonał grzecznościowy ukłon i przedstawił się lekko zdenerwowanym głosem. Właśnie zdałem egzamin ukończenia Akademii, mój Sensei dał mi ten zwój i kazał przyjść tutaj. Proszę także o przydzielenie pierwszej misji! - chłopak znów się ukłonił i wyciągnął z rękawa wspomniany zwój.
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. ounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » sob, 11 sty 2020, 21:25

/Załóż w temacie misja [D] Pomoc w stołówce dla bezdomnych.

Starszy od Ciebie mężczyzna odłożył na bok papiery po czym dokładnie zlustrował Twoją osobę. Póki co nic się nie odzywał, wziął zwój, otworzył go, a następnie wyrzucił do śmieci.
- Rozumiem, a tak naprawdę to jak kolego masz na imię? W sumie to mniej ważne, powodzenia w pierwszej misji... - to mówiąc nastała cisza, wyciągnął z szafki pierwszy lepszy zwój nie patrząc na specyfikę po czym ci go wręczył. To była informacja o Twojej misji. Po otworzeniu go mogłeś odczytać co w nim było, staruszek na tym zakończył i skupił się na dokumentach.

Drogi shinobi

Udaj się na ul. Pokątną 6 w której to znajduje się stołówka dla bezdomnych. Odnajdź tam Panią Minao, ona powie ci co masz dalej zrobić. Za ukończenie misji otrzymasz solidną zapłatę.

Powodzenia!
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Hajime
Wioska: Kirigakure no Sato
Wiek Postaci: 13
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12779

Post autor: Hajime » ndz, 12 sty 2020, 15:15

Hajime skarcił się w duchu za swój błąd, wykonując grzecznościowy ukłon powiedział Najmocniej przepraszam, nazywam się Hajime Shizukana. Bardzo dziękuję za przydzielenie misji! Chłopak przyjął zwój, znów się ukłonił wychodząc i zaczął go czytać przy wejściu do budynku. Stołówka i Pani Minao.No dobra, pierwsza misja przede mną. Tylko gdzie była ta Pokątna... Przypominając sobie układ miasta Hajime ruszył w jego centrum.
Myśli | Mowa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Mizukage”