Siedziba Mizukage

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: Siedziba Mizukage

Post autor: Arui » sob, 23 lis 2019, 16:40

-Chętnie bym was poznał, ale jest mały problem. Nie mam pojęcia gdzie on mieszka czy nawet bywa.- odpowiedziałem w sumie zgodnie z prawdą by następnie zostać przetransportowany to gabinetu. To było dziwne i szybkie, ale postanowiłem zostawić komentarz dla siebie.
-Że jak to już? Myślałem, że będzie więcej jakieś papierkowej roboty czy coś takiego. Wiesz jakaś kamizelka czy cokolwiek.- zapytałem lekko zdziwiony.
-Wracając do Murasakiego czy jak tam mu było. Jak już mówiłem jeśli on nic nie odkurwi ja też nie powinienem. Ale bardzo chętnie bym się z nim spotkał bo naprawdę nie wiem co ten typ do mnie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » sob, 23 lis 2019, 17:16

"Kurwa mać wiedziałem, że to dla niego nic nie warte i ma to w dupie. Co za kurwa osioł. Co za kurwa sierota. Ja pierdole, ale mnie teraz zdenerwował". Pomyślał Białowłosy, który zacisnął zęby bardzo mocno. Nic nie powiedział, nie chciał się więcej denerwować. A nóż jeszcze zrobiłby krzywdę młodemu Uchiha. Jeden cios i mógłby wrócić znów do szpitalnego łóżka, ale już nic z tego. Trzeba po prostu odpuścić tej głupoty i nonszalancji, którą zaprezentował właśnie Kiryjczyk. Wróciwszy do awansu, wypowiedział się równie szybko:
- Papiery wypełnią moi ludzie. Moja nominacja jest najważniejsza, a kamizelka... Jeśli jej potrzebujesz to sobie sam kupisz. Od kiedy Kirigakure to jakiś czerwony krzyż, byśmy rozdawali co mamy? - uśmiechnął się szyderczo zbywając młodzieńca. - Będziesz miał okazję w Kumogakure. Tylko tyle. Coś jeszcze ode mnie Arui? - zapytał, chcąc wiedzieć czy w czymś jeszcze może pomóc. Mimo nerwów, które mu przysporzył to był dalej całkiem spokojny. A przynajmniej taki się wydawał.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » sob, 23 lis 2019, 17:47

Czyli to naprawdę było wszystko. Kilka słów które według mnie równie dobrze mogły być wypowiedziane w szpitalu. No cóż nie mnie to jednak oceniać tym bardziej, ze podróż tutaj nie kosztowała mnie w sumie nic.
-Tak tylko zapytałem i tak nie mam zamiaru nosić czegoś takiego.- odpowiedziałem na temat kamizelki.
-Nie z mojej strony to wszystko i jeśli też nie masz do mnie więcej spraw to cóż będę spadał.- odezwałem się po chwili i dałem kage moment na odezwanie się. Nic jednak nie usłyszawszy pożegnałem się słowami-W takim razie widzimy się pewnie w Kumo, do kiedyś.- i wyszedłem z gabinetu udając się w jakieś miejsce w którym mogę potrenować.

z/t
Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php ... 85#p158694

Post autor: Yamado Koori » śr, 27 lis 2019, 11:09

Po upływie kilku dni i wprowadzeniu nowych to zmian w szklarni postanowiłem udać się do siedziby i poinformować Kenjego o postępach. Udałem się wiec na piętro by następnie zapukać do drzwi i wejść do środka. Jeśli czcigodny jest sam zwracam się w jego kierunku - dzień dobry, chciałbym złożyć wstępny raport o funkcjonowaniu szklarni - wziąłem głęboki wdech po czym podszedłem bliżej stołu i kontynuowałem - jak na razie nie ma żadnych uszkodzeń w budynku jak i instalacji. Wszystko przechodzi bez zakłóceń, pierwsze rośliny zostały już zebrane i rozsiane na kolejne wolne miejsca. Część roślin z nadwyżki są składowane w magazynie czekając na sprzedaż lub ewentualne wykorzystanie do produkcji medykamentów czy trucizn - zacząłem sięgać do swojej torby by wyjąc zeszyt, który otworzyłem na jednej ze stron i podałem w stronę kage - Oto wstępne wyliczenia ile są warte rośliny w magazynie. Pragnę tylko przypomnieć że szklarnia jak na razie wyposażona jest tylko w kilku procentach. Udało mi się dostarczyć również kolejną część roślin które w najbliższym czasie będzie można wtórnie zasadzić i rozsiać je na kolejne grządki - powiedziałem to z nieco większą dumą w głosie. Wiem ze tego typu sprawy są dla mnie bardzo ważne, przecież dzięki temu nikt nie będzie w stanie nam przeszkodzić w dokonywaniu naszych wspólnych celów. - A jeszcze jedno, tak jak wspomniałem podczas budowy została założona księga kto wchodzi i kto wychodzi ze szklarni. Tak jak się spodziewałem nikt nieproszony się tam nie znalazł.
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » śr, 27 lis 2019, 11:22

Po opuszczeniu placówki przez Aruia, białowłosy miał chwilę oddechu, w którym mógł przygotować swoje rzeczy do opuszczenia miejsca pracy, by powoli spakować się na wyjazd do Kumogakure. Delegacja miała przebiec sprawnie i szybko, a zniszczenie stolicy Kraju Błyskawic to kwestia chwili. Te wakacje zapowiadały się doprawdy wspaniale. Cóż, jeszcze tylko szklaneczka czystej na rozruszanie żołądka. Tuż po niej wykręciło mu nieco pysk, jednak ten aromat w przełyku pozostał, a zapach koił jego węch. Poczuł cudowną moc w sobie, by wychylić kolejną szklankę, jednak kurdebela ktoś musiał mu przeszkodził. Nie był to nikt inny jak po wejściu sam Yamado. Jego towarzysz podróży na najbliższy szczyt.
- A witaj Koori. Bardzo mnie to cieszy, że wszystko idzie jak z płatka i wszystko gra. Cieszę się, że osobiście to nadzorujesz. - powiedział, siadając na swoim fotelu. Jak widać wszystko grało i nie było większych problemów z potężną inwestycją Kirigakure. - Z mojej strony chciałbym Ci przekazać, że za parę dni ruszamy w delegację do Kumogakure no Sato. Mam nadzieję, że o tym pamiętasz? Czekamy jeszcze na jedną osobę, która ma niedługo się pojawić u mnie i będziemy tam w mgnieniu oka. Gotowy na wyzwanie? - zapytał z ciekawości, poruszając temat, który był im teraz najbliższy - czyli szczyt cieni.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 27 lis 2019, 11:36

- Musisz mi wybaczyć, ale niestety nie będę mógł wyruszyć na to wielkie spotkanie. Podczas twojej nieobecności chciałbym dopilnować spraw związanych ze szklarnią. Mimo że wszystko przechodzi bez zakłóceń to wolę mieć pieczę nad tym. Mam również w planach poszukanie tego lekarza który został niby głównym lekarzem w szpitalu i zniknął zostawiając tutaj swoje sługi. Przepraszam za śmiałość, ale wydaje mi się to na dzień dzisiejszy ważniejsze, nie chciałbym żeby osada została zaatakowana od środka. Na pewno sam dobrze rozumiesz jak wielkie znaczenie ma opieka medyczna, nie tylko zwykłych obywateli ale także naszych shinobich - powiedziałem, czekając na jego reakcję. Dobrze pamiętam o tym ze kiedy jesteśmy sami mogę zwracać się do niego po imieniu. Jednak mam nadzieję ze pamięta o tej sytuacji w szpitalu. Chciałbym rozwiązać te sprawy jak najszybciej i dowiedzieć się kto stoi za tymi dziwnymi przekrętami. - Chyba że będziesz potrzebował mojej pomocy w takim wypadku wyruszę z tobą. Istnieje również taka możliwość że weźmiesz ze sobą kogoś innego, rozmawialiśmy o tym ze ja mam ruszyć i jeszcze ktoś. Może znajdziesz kogoś na moje miejsce albo wyruszycie we dwoje. Chociaż moim zdaniem by jako ochrona raczej nie przydamy się komuś tak wyszkolonemu jak ty - uśmiechnąłem się.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » śr, 27 lis 2019, 11:43

Wysłuchawszy zdania Yamado, Kenjimon nie mógł się nie zgodzić, że sprawy w wiosce też muszą być trzymane w ryzach i tak naprawdę są ważniejsze niż jego obecność na zgrupowaniu dzbanów. To znaczy wielkim szczycie najsilniejszych głów wiosek. Zgodził się z tym, kiwnąwszy twierdząco głową:
- Nie widzę problemu byś został i robił swoje. Ufam Ci i doceniam, że mówisz co myślisz i szanuję Twoje zdanie. Cieszę się, że mam kogoś odważnego i poważnego po swojej stronie. Ogólnie nie widzę potrzeby by ktokolwiek tam ze mną szedł. W razie problemów spacyfikuję tam wszystkich, jednak chciałem byście się czegoś dowiedzieli na miejscu. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie dla shinobi. - zakończył z powagą, odchylając się na krześle. Chyba wódka też poszła mu w łeb, bo jego policzki nieco zmieniły kolor na bardziej śmiały.
- Jak wspomniałem, nie potrzebuję nikogo więcej. Murasaki pójdzie ze mną, gdy tylko wróci ze swoich wojaży. Dlatego wspominałem, że nie będziecie moimi ochroniarzami, a kompanami. Nie potrzebuję ochrony. - zakończył jak to w zwyczaju przepełniony pewnością siebie. Cóż, tak już było, że Mizukage tryskał nią na lewo i prawo, jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie wszystko może załatwić sam. A nóż, któryś z kompanów miałby jakiś pomysł na akcję, która byłaby korzystna dla strony Kraju Wody.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 27 lis 2019, 11:58

- Dobrze, w sumie chciałbym go poznać. Przecież to kolejna osoba która ma za pewno dość spore doświadczenie - nie tylko w walce. Zauważyłem jakby w pewnym momencie Kenji się zawstydził? Chociaż nic na to nie wskazuje, popatrzyłem na niego pod lekkim kontem starając się wywnioskować co jest tego powodem. Jednak po chwili stwierdziłem ze to nie ważne i wysortowałem się nie mrożąc oczu. - Na prawdę żałuję ze nie wyruszę tam z tobą, taki szczyt to zapewne dużo doświadczeń. Spotkać też głowy wszystkich wielkich wiosek. To musi być coś wspaniałego, jednakże nawiązując do wcześniejszych twoich słów, prosiłbym Ciebie o nie robienie zbędnej wojny. Nowy ład jak dla mnie to wystarczające zło, a ten umowny sojusz powinien utrzymać się jak najdłużej - powiedziałem po czym jeszcze się zastanowiłem i dodałem - jeśli jakaś osada stanie się słabsza to wtedy istnieje ryzyko ze nowy ład będzie chciało ją przejąć, również ich szpiedzy będą chcieli namieszać w głowach przywódców wielkich osad. Pamiętam ze mówiłeś o tym ze jesteś sensorem, na pewno dzięki tej umiejętności będziesz w stanie stwierdzić czy ktoś jest pod wpływem jakiegoś genjutsu. W sumie korci mnie żeby tam się udać, ale odczuwam ze może zrobić się gorąco a wtedy raczej posłużyłbym jako zbędny balast niż pomoc. - w pewnym monecie do moich nozdrzy coś dotarło, po czym ponownie się otrząsnąłem - czy wyczuwam alkohol? - zapytałem.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » śr, 27 lis 2019, 13:43

Cóż, niestety to był cios, jednak wybaczalny ze strony Yamado. Białowłosy nie musiał się przejmować o siebie. Wysłuchawszy co ma do powiedzenia Koori, przemyślał wszystko i mógł szybko odpowiedzieć na wszelkie nieścisłości:
- Trudno, już tego nie roztrząsajmy. Co do wojny... Tego nie mogę obiecać. Nie zamierzam nikomu ustępować. Domyślam się jak bardzo nienawidzą pozostali Kirigakure, ponieważ jesteśmy naprawdę silną i stabilną wioską. To będzie rodzić zawiść i problemy. Nie zrozumieją słów to zrozumieją siłę. Nie będziemy się patyczkować. - zapowiedział siłowe rozwiązanie, które wprowadzi, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Zazwyczaj jak mówił tak robił. Czerwonooki nie przebierał w słowach. - Nowy ład tak czy siak zostanie zgładzony. Czy to z pomocą innych czy też nie. - tu też mówił, będąc pewnym siebie. Posiadał broń, posiadał też pokłady energii. Teraz potrzebna tylko była realizacja. - Wtedy będzie okazja zaatakować nowy ład, który w końcu by musiał się ujawnić. Można też tak na to spojrzeć. Oczywiście, jednak jestem sensorem tylko w pewnych warunkach. Nie takim jak Ty. To skomplikowane. Balast? Jesteś Iryoninem. Niezastąpionym podczas walki. - zakończył, spoglądając śmiało na Yamado, który zapytał o alkohol. Kenjimon uśmiechnął się, wyszczerzając swoje niemal rekinie kły. To było potwierdzenie.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 27 lis 2019, 17:03

- Ok, wszystko rozumiem, nigdy nie sądziłem że w obecnej sytuacji ktoś może ciskać jadem na inne wioski - dla mnie to tak trochę dziecinne, bo przecież ci wszyscy shinobi powinni być traktowani na równo. Wiem ze Kenji jest silny i nie da sobą pomiatać, ale w pewnych sytuacjach ja bym wolał żeby nie wybuchał. Nawet stwierdził że nowy ład zostanie zniszczony i tak i tak, ale czy aby na pewno? Przecież tak naprawdę nie wiem czy jest wiadome ile ma zrzeszonych osób. Niestety gorzej by było jakby ktoś z wielkich przywódców stał też na czele nowego ładu. Wtedy wojna murowana, ale mam nadzieję ze do czegoś takiego nie dojdzie. Zaskoczył mnie też fakt jak Kenji skomentował ze jest sensorem ale tylko w niektórych przypadkach... co to może znaczyć? Czyżby była jakaś inna opcja opanowania tego typu talentu? Trochę mnie to intryguje, ale wolę nie drążyć tematu, poza tym widzę ze chyba coś sobie dziabnął. Jego milczenie z tym uśmiechem jest bardzo wymowne - więc proszę mi powiedzieć co robimy z tym lekarzem?
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 28 lis 2019, 08:29

Taka była niestety kolej rzeczy. Niestety, nikt nie jest doskonały. Nawet Sunagakure, która ma idealne warunki by być piękną plażą. Z tego też powodu, białowłosy nie zamierzał się powstrzymywać, jeżeli coś pójdzie nie tak na szczycie. Walka z nowym ładem dobiega końca, gdy tylko zdobył artefakt zdolny przechylić szalę na ich stronę. Kenjimon nie rozumiał jednak wypowiedzi Yamado, czy on urodził się wczoraj?
- Naprawdę? Moja codzienność to odtruwanie tego zatrutego towarzystwa i społeczności. - jako, ze Yamado jakoś nie drążył bardziej tematów, nie miał mu już co przekazać, jednak wrócili do lekarza, a dokładnie byłego ordynatora, którego kompletnie nie kojarzył. - Więc to ta sprawa... Skoro możesz to mam dla Ciebie zadanie. Znajdź tego ex-ordynatora. Żywy lub martwy. Wyciągnij wszystkie informacje jakie zdołasz, wyeliminuj popleczników. Samo wyśledzenie oceniłbym na misję rangi B, jednak może zrodzić się konflikt lub wydarzyć coś niespodziewanego, dlatego tę misję oznaczę rangą A. Wierzę w Ciebie, że sobie z tym poradzisz. - zakończył, podpisując dokument pod misją, którą znalazł w biurku - wszystko było już wcześniej przygotowane pod poszukiwanie ordynatora szpitala.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » czw, 28 lis 2019, 09:07

W sumie nawet mnie samego ciekawi jak to jest w innych krajach, czy aby na pewno zawsze toczone były wojny pomiędzy osadami? Ja raczej jestem pokojowo nastawiony i liczyłbym bardziej na ogólny sojusz niż walkę z poszczególnymi wioskami. Każda z nich może zawrzeć jakiś sojusz, ale nie idzie to na rękę wrogiej osadzie. Teraz wydaje mi się ze Kiri jest na tyle potężne ze jest w stanie obronić się przed wszystkimi ewentualnymi niedogodnościami. - Domyślam się że zdobycie informacji poza wioską na pewno będzie trudne, ale najpierw postaram sie dowiedzieć czegoś na temat tego gościa w szpitalu. Jeśli znajdzie się tam ktoś kto został przez niego wysłany to znaczy że musiał się z nim widzieć w ostatnim czasie - zaskoczył mnie trochę fakt ze samo zaciągniecie języka w sprawie zniknięcia ordynatora może przybrać misję rangi A. Jednak wiem jedno ze jeśli zacznie robić się gorąco to trzeba będzie wziąć się w garść i ruszyć do walki której tak nie lubię. - Jest tam jedna lekarka. Zaufana osoba, kiedyś ona była jednym lekarzy pomocniczych ale dostała awans i prowadzi szkolenia nowych pracowników. Możliwe że przez te kilka dni dowiedziała się czegoś nowego o tym lekarzu, bądź powie mi gdzie znajduje się ktoś z jego "sług". Aaaa jeszcze jedno mimo ze to misja ze zdobyciem informacji nie wiem czy nawet na takie polecenie będę mógł zaglądać w karty pracowników. Jeśli lekarz o którym mowa mieszka w Kiri sprawdzę jego mieszkanie, oczywiście z przeszukaniem go. Może nawet tam znajdę coś ciekawego - powiedziałem zastanawiając się lekko.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 28 lis 2019, 09:24

Białowłosy wysłuchał, kierując swój wzrok do szafki, w którym schowana była flaszka. Czekała na niego i aż się prosiła do przelania do szklanki, jednak miał silną wolę. Wytrzyma te piętnaście sekund jeszcze. Chyba, bo nigdy nie wiadomo w jego chorobie. Chociaż coś za tę silną wolę coś mu się będzie należało.
- Cel masz postawiony, jak do tego dojdziesz to Twoja sprawa. Liczę na efekty. - zakończył z uśmiechem jak na szefa przystało. Postawił sprawę dokonaną, a sam Yamado musiał wykazać się umiejętnościami shinobi by zakończyć całą sprawę. Na pytanie na temat przeszukiwania papierów pracowników, wydał zgodę mówiąc: - Wszystko co ma Ci pomóc w wykonaniu misji jest dla Ciebie dostępne. Masz słowo Cienia Wioski Ukrytej we Mgle. Nikt go nie może podważyć, więc rób co musisz. - rozwiał tym, miał szczerą nadzieję, wszelakie wątpliwości, które tkwiły w Yamado.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » ndz, 1 gru 2019, 15:15

Postanowiłem wziąć cały dokument i na szybko go przeglądnąć. Zbyt dużo informacji nie jest tam zawarte, ale powinienem jakieś zdobyć po wypytaniu się ludzi w szpitalu. - Dobrze, wezmę się za to. Jednak zbyt szybko nie wyruszę, muszę się jeszcze przygotować do tej wyprawy - powiedziałem po czym schowałem dokument do swojej torby. Poprawiłem okulary po czym dodałem - myślę że za niedługo będziesz musiał ruszać, więc nie chcę ci zawracać już głowy. Jakby co jeśli nie wrócę zbyt szybko z misji to prosiłbym żebyś wyznaczył kogoś do pilnowania szklarni. Kogoś kto zna się na roślinach i wie jak je przesadzić, tam w sumie jest osoba za to odpowiedzialna, ale lepiej mieć tez tam kogoś innego - powiedziałem po czym postanowiłem udać się do wyjścia. - Jeszcze raz dziękuje za spotkanie i życzę powodzenia na szczycie - uśmiechnąłem zamykając za sobą drzwi. Teraz mogę wrócić do domu i przygotować się trochę na tą dość ciężką misję... jak sam Kenji nawet nie wie jakiej rangi ona by była. Muszę pomyśleć jak to dobrze rozwiązać.

z/t
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » pn, 2 gru 2019, 08:54

Białowłosy nie musiał odpowiadać. Nie potrzebował komentować tych działań, w końcu nie miał zamiaru ciągnąć tego w nieskończoność. Yamado wiedział co ma robić i zdawał sobie sprawę, że to jego pora. Wiedząc o wszystkim, kiwnął głową, zgadzając się, że czasu już nie ma za wiele i trzeba będzie uciekać.
- Ty również się trzymaj Yamado. Liczę, że rozwiążesz problem najszybciej jak to możliwe. Spróbuję nie zniszczyć Kumogakure ze złości. - zażartował na koniec, gdy Yamado zamykał już drzwi. Z racji tego, że Murasaki nie pojawił się do tej pory w biurze, nie mógł na niego czekać dłużej. Jeśli jeszcze nie wiedział, posłał po niego członka ANBU, który miał go poinformować, gdzie czekać i co robić, a on sam wyskoczył szybko przez swoje okno, pognał po dachach w kierunku Kumogakure - w końcu doskonale wiedział, gdzie znajdowała się jego rodzinna wioska... Nie przechodził przez bramę. Kogo jak kogo, ale Kage to kompletnie nie obowiązywało.

z/t Kumo
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Mizukage”