Siedziba Mizukage

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Hajime
Wioska: Kirigakure no Sato
Wiek Postaci: 13
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12779

Re: Siedziba Mizukage

Post autor: Hajime » ndz, 29 gru 2019, 15:23

Hajime przechodził przez kolejne mosty i wysepki zmierzając do siedziby Mizukage. Nigdy tutaj nie byłem, Akio mi pokazywał te budynki, jasne, ale nie miałem po co tutaj wchodzić. Aż do teraz - pomyślał zadowolony. W końcu ukazały mu się trzy budynki wykonane z drewna i papieru. Tylko do którego mam wejść? Hajime zauważył mężczyznę na łódce, który łowił ryby. Przepraszam, który budynek to ten w którym Mizukage wydaje misje Geninom? Po uzyskaniu odpowiedzi chłopak ruszył we wskazane miejsce. Ciekawe jaki jest Mizukage, chyba nigdy go nie widziałem... Trochę się stresuję, ale czemu? Mam tylko oddać zwój i może dadzą mi misję, co może pójść nie tak? A co jeśli źle się wyrażę i obrażę Mizukage? Uspokój się. Z takim mętlikiem w głowie Hajime wszedł do środka. Zobaczył dwa biurka i kilka szaf. Za jednym z biurek siedział mężczyzna i czytał jakieś papiery. Chłopak zrobił krok do przodu po czym wykonał grzecznościowy ukłon i przedstawił się lekko zdenerwowanym głosem. Właśnie zdałem egzamin ukończenia Akademii, mój Sensei dał mi ten zwój i kazał przyjść tutaj. Proszę także o przydzielenie pierwszej misji! - chłopak znów się ukłonił i wyciągnął z rękawa wspomniany zwój.
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. ounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » sob, 11 sty 2020, 21:25

/Załóż w temacie misja [D] Pomoc w stołówce dla bezdomnych.

Starszy od Ciebie mężczyzna odłożył na bok papiery po czym dokładnie zlustrował Twoją osobę. Póki co nic się nie odzywał, wziął zwój, otworzył go, a następnie wyrzucił do śmieci.
- Rozumiem, a tak naprawdę to jak kolego masz na imię? W sumie to mniej ważne, powodzenia w pierwszej misji... - to mówiąc nastała cisza, wyciągnął z szafki pierwszy lepszy zwój nie patrząc na specyfikę po czym ci go wręczył. To była informacja o Twojej misji. Po otworzeniu go mogłeś odczytać co w nim było, staruszek na tym zakończył i skupił się na dokumentach.

Drogi shinobi

Udaj się na ul. Pokątną 6 w której to znajduje się stołówka dla bezdomnych. Odnajdź tam Panią Minao, ona powie ci co masz dalej zrobić. Za ukończenie misji otrzymasz solidną zapłatę.

Powodzenia!
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Hajime
Wiek Postaci: 13
Szybkość: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=12779

Post autor: Hajime » ndz, 12 sty 2020, 15:15

Hajime skarcił się w duchu za swój błąd, wykonując grzecznościowy ukłon powiedział Najmocniej przepraszam, nazywam się Hajime Shizukana. Bardzo dziękuję za przydzielenie misji! Chłopak przyjął zwój, znów się ukłonił wychodząc i zaczął go czytać przy wejściu do budynku. Stołówka i Pani Minao.No dobra, pierwsza misja przede mną. Tylko gdzie była ta Pokątna... Przypominając sobie układ miasta Hajime ruszył w jego centrum.
Myśli | Mowa

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Ranga: Mizukage
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » pt, 7 lut 2020, 08:08

Pojawił się równie nagle w swoim biurze co z niego zniknął, wyprawiając się na ten bezowocny szczyt. Miał wiele spraw na głowie, które musiał wyprawić i wykonać, więc od razu wziął się do roboty. Zabrał jakieś kartki, jakieś długopisy i czas najwyższy był na wykonanie paru pism do zlecenia. Pierwszą sprawą był sąd Aruia ze strony Kirigakure.
Drodzy Kage,

Mamy parę spraw do przedyskutowania, więc zawrę je wszystkie w jednym liście dla wszystkich.

Po pierwsze, proszę o informacje gdzie i kiedy chcecie sądzić mojego człowieka imieniem Arui, Jounina Kirigakure no Sato, który winnym jest dołączeniem do Nowego Ładu, podczas wydarzeń w Tetsu no Kuni. Przypomnę jednak, że mój człowiek pieczęci już nie posiada i nic nie łączy go z Nowym Ładem, jednak obiecałem sąd - będzie sąd.

Proszę o propozycję dnia i miejsca, w innym wypadku sam to załatwię w granicach Kirigakure.

Po drugie, jako sojusznik Iwy, Kirigakure wskazuje na którąś z zaprzyjaźnionych wiosek pomiędzy Suną, a Kumo, która powinna wysłać 1 przedstawiciela do monitorowania wydarzeń w Iwagakure na co zgodził się sam Tsuchikage. Pozostawiam wybór w waszych rękach z wiadomych przyczyn.

Po trzecie, wyrok w sprawie Murasakiego za występki podczas nowego szczytu są tajemnicą Kirigakure. Mogę jedynie zapewnić, że zostanie on zamknięty i odebrane mu zostaną prawa shinobi na czas określony, który zostanie podjęty podczas spotkania z radą Kirigakure. Jednocześnie jako lider Kirigakure godzę się by został on uznany Nukeninem w kręgu Sunagakure, jeśli tego życzy sobie Kazekage.
To był pierwszy i ostatni z listów, który rozesłał do wszystkich Kage. Musiał zamknąć otwarte tematy, mając to wszystko na karku. Teraz mógł się chociaż na chwilę zrelaksować.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » wt, 11 lut 2020, 21:30

Czułem się średnio jednak nie miałem zamiaru kazać Kenjemu czekać na siebie kolejnych minut. Musiałem się z nim rozgadać i nie dało się tego inaczej rozwiązać. Nie chciałem, ale to było wymagane w tej chwili. Wyszedłem z laboratorium i udałem się schodami w górę. Miałem ich kilkanaście do pokonania tak więc wykorzystałem ten czas i odpaliłem papierosa. Musiałem się rozluźnić zanim wejdę do paszczy lwa. Albo raczej na drzewo goryla. Pokonałem kolejną klatkę schodową i już byłem na odpowiednim piętrze. Ostatnie metry dzieliły mnie od spotkania z przeznaczeniem. Dotarłem do drzwi wziąłem potężnego bucha i zapukałem, nie czekałem jednak na jakąś reakcję. Po prostu złapałem za klamkę i wpadłem do środka.
- Wiem, wkurwiłem Cię, ale zrobię wszystko byle nie musieć przepraszać tego zjeba, w sumie każdego z tych zjebów w kolorowych czapkach! - w sumie nawet tego nie przemyślałem. Wpadłem do siedziby miałem załatwić sobie jak najmniejszy opierdol, a wpadam do sali z futryną i wypalam taki bezsens. Nie wiedziałem jak zareaguje Kenji, ale wiedziałem że wyjebanie przez okno w tym wypadku to może być bardzo przyjemny kompromis.
Siła/Wytrzymałość/Zręczność/Szybkość - Ranga w dół

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » śr, 12 lut 2020, 16:43

Ktoś pukał, gdy ten skończył pisać listy i oddawać je swoim podwładnym. Drzwi się uchyliły niemal natychmiast po tym jak usłyszał odgłos pukania. To był Kipek. Nie trzeba było nawet myśleć jak wkurwiony był w tej chwili Mizukage, który go widział. Aż musiał zmarszczyć brwi by na niego popatrzeć:
- Wszystko rozumiem, ale wyszedłem przez Ciebie na hipokrytę. Na kogoś kto nie panuje nad własnymi ludźmi, co według mnie równoważy się w kimś słabym. Jak mogłeś zaatakować innego Kage. Po co? Teraz to ja mam przejebane, bo muszę Cię jeszcze sztucznie karać, co mi się kompletnie nie widzi. Ale już zdecydowałem. Nie będzie to pojedyncza kara. Zawieszam Cię na rok jako shinobi, przez rok nie podejmiesz żadnych misji. Będziesz po prostu czekał. Do tego przemyślisz swoje zachowanie przez ten czas w więzieniu. Dokładnie pół roku (2 tygodnie fabularne). Tak mnie wkurwiłeś, że nie wytrzymam. Gdy tylko wyjdziesz będziesz pod stałą obserwacją jednej z moich małp do czasu aż nie uznam tego za zbyteczne. Zrobię za to coś dla ciebie - nie musisz go przepraszać, jeśli nie chcesz. Teraz czas na negocjowanie moich warunków i tego, co o tym myślisz. - powiedział, zakładając rękę na rękę na klatce piersiowej, spoglądając zza biurka na swojego najlepszego podwładnego i przyjaciela w jednym.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » czw, 13 lut 2020, 16:42

Wszedłem i wypaliłem, ale znając charakter i przysposobienie Kenjego ten zareagował dość spokojnie, nawet za spokojnie. Ba, czyżby od stanowiska Kage siadło mu na łeb i zaczął być za miękki? Najpierw nie zaatakował Kozoke, ani Izura, teraz nie ukarał mnie fizycznie. Zaczynałem się zastanawiać co ostatecznie się dzieje. Mimo wszystko pozostawił mi furtkę do działania. Wysłuchałem jego długiego monologu dalej paląc papierosa i stojąc jak wryty. Dym się unosił, a kolejne słowa wpływały do moich uszu jak dym papierosa do nozdrzy. Serio, mogłem się trochę wybronić, a może wkurwie go na tyle że sam mnie stąd wypierdoli?
- Co do bycia odebranym jako słaby, to raczej Ci to nie grozi, a poza tym jak ktoś ma mieć przejebane to tylko ja z tego co widzę. Nikt nie zagrozi Kiri wojną, a przynajmniej nie wtedy gdy Nowy Ład dalej istnieje, to by było samobójstwo dla nas wszystkich. Poza tym sam odjebałeś niezłą szopkę gdy powiedziałem Ci więcej o Ninigim, znaczy się Kozoke. Wyjebałeś z groźbami, sam przy tym myślałem że zaatakujesz całą mocą nie tylko tego gnoja, ale i jego Kage który stał za blisko, a który pierdolił bardziej niż Hokage który wydawał się naćpany, albo pijany bardziej niż ja. W sumie nie wiem co we mnie wstąpiło atakując tego debila z Suny, ale postaw się w mojej sytuacji. Jestem Twoim żołnierzem, bratem, pierwszym i ostatnim który zawsze stanie po twojej stronie. W momencie gdy wyjebałeś z tymi groźbami do Iwijczyków coś we mnie wstąpiło i musiałem komuś zajebać, a że nauczyłeś mnie jak traktować Sunę wybór był prosty! - odpowiedziałem Kenjiemu w miarę pewnie bez zawahania się. Nie mogłem dać poznać po sobie że uważam to za błąd. Wiedziałem jak postąpiłem, trochę się przez to pokićkało, ale nie uważałem że zrobiłem coś chujowego. Po prostu taki byłem. - Co do mojej kary, nie ma sprawy. Dostosuję się do wszystkiego o ile powiesz że to Twój bezpośredni rozkaz. Tylko tak jak miałem z Tobą pogadać po moim powrocie, pozbądź się proszę mojej teczki, chcę być widmo dla wszystkich którzy nie są związani z Tobą bezpośrednio. Mam tylko jeden warunek, o ile mogę się czegokolwiek od Ciebie domagać. - powiedziałem wyjmując niedopałek z ust. Zgniotłem go i parząc moim fioletowym okiem w małpią personę na przeciw mnie, zebrałem myśli i wypaliłem. - Chcę się nauczyć Chidori. Kojarzę że władasz dość dobrze ową naturą, ale nie wiem czy znasz tę technikę. Pamiętam że Hana jej używała i wydawała się bardzo potężna. Ze swojej strony mogę obiecać że podczas treningu złożę Ci raport ze wszystkiego co się działo od Egzaminu na Chuunina do Szczytu w Kumo. O ile jesteś zainteresowany Mizukage! - mówiąc to stanąłem na baczność. Może i byłem tym złym, ale dalej byłem shinobi. Może i zawieszonym, ale dalej shinobi!
Siła/Wytrzymałość/Zręczność/Szybkość - Ranga w dół

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » pt, 14 lut 2020, 08:50

- Ja jestem twoim przełożonym, więc za Ciebie odpowiadam, więc to ja na tle światowym mam przejebane Murasaki. - powiedział poważnie, negując to, że niby tylko on jakby maczał w tym palce. Tak prosto niestety wcale nie było. - To frazesy, które znam, bo kto zagrozi Kiri wojną zostanie starty w pył. Osobiście przeze mnie. Nawet nie mrugną okiem, jednak to nie jest istotne. Istotne są zasady, które wyznaczyłem, a ty je złamałeś, więc dlatego musisz ponieść konsekwencje. Zapamiętałem co mówiłeś, ale mi jako Kage wcale nie wypadało na szczycie zaatakować sojusznika Iwijczyka i jego psa, nie rozumiesz tego? Nie podczas zawieszenia broni. Co jak co, ale honor to sprawa najwyższej wagi. Teraz, gdy to wiem mogę się przespacerować do Iwy, rozwiązać sprawę siłowo i najwyżej ściąć parę głów wraz z tym Niagarim czy jak mu tam. To nie pierwszy i ostatni, który wiele mówi o zabiciu mnie, ale jak widzisz nadal tu stoję. Wszystko wiem i przyswoiłeś wszelkie nauki jak należy, z tego jestem dumny, ale mogłeś się opanować choć na chwilę... - zakończył swój wywód opuszczając głowę, kiwając nią w zaprzeczeniu.
- Osobiście zniszczę twoje papiery, tego możesz być pewny. Chidori? Moja jedna z niegdyś flagowych jutsu, rzeczywiście. Dobrze, jednak dopiero po wypełnieniu kary co będzie jakby nagrodą za wypełnienie moich rozkazów, co ty na to?
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Mizukage”