Wyprawa [C+] - Wytrzymałość Psychiczna

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Re: Wyprawa [C+] - Wytrzymałość Psychiczna

Post autor: Shisetsu Jigoku » czw, 31 sty 2019, 22:58

Sytuacja w której znalazł się Koori była z chwili na chwilę co raz bardziej okropna. Dziwny ubiór osoby która tu była mogła sugerować jedną osobę lecz mógł być to każdy prawda? Jednak w momencie gdy ta dziwna osobistość odwróciła wzrok ujrzałeś charakterystyczne flamigowe okulary oraz drugą rzecz której nie dało się z nikim pomylić. Szereg białych zębów ułożony w długi uśmiech który raczej odpychał od siebie niż kogoś przyciągał. Heee? tego głosu raczej nie mogłeś z nikim pomylić. A co to zagubiona owieczka z wioski mgły? A może pielgrzym? Fufufufu... Mężczyzna obrócił się w Twoim kierunku, dzielił was dystans około dziesięciu metrów. Na chwilę obecną nie wyglądał jakby miał złe zamiary wobec Twojej osoby, ale tak jak go znasz to nigdy nie wiadomo. Kto wie, może Ty sam będziesz chciał go zabić, za te wszystkie krzywdy które Ci kiedyś wyrządził jednak jakby nie patrzeć to właśnie to Cię ukształtowało i stałeś tu gdzie teraz stoisz. Jak sam stwierdziłeś byłeś sparaliżowany i nie wiedziałeś czy uciekać czy zagadać. Sytuacja iście kuriozalna, bowiem kto by się spodziewał takich person tutaj. Co jeszcze mogło przykuć Twoją uwagę, przed nim a raczej obecnie za nim leżało ciało jakiejś osoby. Nie mogłeś określić kto to dokładnie był, na pewno było to kobieta, nie wiedziałeś też czy jest martwa czy nie. Krwi na Jokerze ani na kobiecie nie było. Mogłeś jedynie snuć domysły, odpowiesz czy będziesz dalej stać niczym solny słup?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Jounin
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php?f=36&t=7479

Post autor: Yamado Koori » pt, 1 lut 2019, 17:46

Jednak to on sam, to ten tam Joker. Pytanie jednak się nasuwa co on tu robi? Skoro mnie nie poznał to znaczy ze mnie tez nie zna. Łza zakręciła mi się w oku, jednak jednego jestem pewny to co tutaj się dzieje nie jest normalne. Jak żyć w tak ponurej wizji świata, strach czy poczucie własnej wartości chce mi uświadomić ze to mój koniec? Czy popełnienie samobójstwa w takim przypadku byłoby rozsądne? Czy lepiej sprowokować sojusznika, by sam zrobił to za ciebie? Nic nie jest takie jakie mogłoby się wydawać. Zamknąłem oczy po czym pochyliłem lekko głowę, czas kończyć tą zabawę - Cześć Joker, jesteś zdrajcą i mordercą. Za krzywdy na ludzkim padole zostałeś skazany na śmierć - powiedziałem po czym pomyślałem nad swoimi słowami. Czy to by go sprowokowało? Raczej nie, słabe teksty słaba gra aktorka, czyżby to tak ma się zakończyć? - Jesteś śmieciem, który nie powinien tutaj przebywać. Kiri to nie miejsce dla Ciebie, wracaj do swojej przeklętej osady w Ishi no kuni. Teraz to powinno mu dać do myślenia, jestem słaby psychicznie? Na pewno nie, wole poświęcić życie niż zdradzić to nad czym tak długo pracowałem. Chcę to zakończyć tu i teraz...
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » pt, 1 lut 2019, 18:08

Postać która się przed Tobą zamanifestowała przechyliła głowę na bok. To, że znasz moje imię to mnie nie dziwi a Twój dziennicy pocisk psie jebany mnie nie rusza. Fufufufu. Nitkarz zaśmiał się charakterystycznie dla siebie, a jego palce zaczęły ruszać się na wszystkie strony jak szalone. W tym momencie usłyszałeś dobrze znany Ci dźwięk naciąganych nici i nim się obejrzałeś był już nimi spętany. Twoja siła ni jak pozwoliła Ci się z nich wyrwać, jednak mogłeś pokombinować i jakoś inaczej uciec z pułapki. Jednak wiedza którą posiadasz stawia Cię na czarnej liście, ulala? Mamy problem? Mokro w gaciach się zrobiło? Mężczyzna wystawił dłoń przed siebie, a ją otoczył dym z którego wyłonił się drewniany kij otoczony drutem kolczastym. Ah... moja drewniana kochanka tyle razy już pomagała mi dokonać osądu... i zrobi to i tym razem. Będzie się czuć zajebiście! Rozumiesz ZA JE BI ŚCIE. Na twarzy okularnika widniało szaleństwo, zaś jego ruchy były gwałtowne, mimo wszystko nici nie popuszczały a za każdym ruchem jedynie się mocniej zaciskały. Nie przecinały jednak Twojej skóry bowiem była za twarda na to. Jam jest Shisetsu Jigoku - Wysłannik Piekieł, a Ty zaraz zostaniesz postawiony przed jego bramy, gdy spotkasz samego diabła pozdrów go od mojej skromnej osoby. Ostatnie słowa? Zapytał pałkarz, będąc gotowym do zrobienia Ci krzywdy.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 2 lut 2019, 09:38

Joker oplótł mnie swoimi nićmi, a ja nawet nie mam zamiaru się z nich wyrwać. Może tak ma być? Może mam umrzeć? Chociaż kilka spraw jest dla mnie dalej nie jasnych, za dużą widzę mam. Nawet on sam to przyznał, czyli jeśli nie od niego to od kogo bym ją posiadał? Kolejne pytania bez odpowiedzi, nie staram się nawet ruszyć z miejsca, nie chcę się siłować ani skupiać na tym co się dookoła mnie dzieje. Teraz tak sobie myślę co by było gdyby. Jednak Joker nie przestaje gadać, chyba do mnie? Kiedy powiedział coś o mokrych gaciach uśmiechnąłem się lekko, pokazując przy tym że się nie obawiam śmierci. Tyle razy mi groziła z jego udziałem ze wolałem nawet nie skupiać się na tym co on mówi. Bo zazwyczaj było to tak, mówi jedno myśli drugie. Przy pomocy pasywnej umiejętności sensora, nawet byłbym w stanie dostrzec te nitki i próbować uniknąć ataku, ale po co? Po chwili miałem już dość jego gadania o tym jak bardzo jest zajebisty i zły. Już po woli myślałem ze zasnę, albo parsknę śmiechem - Dobra Joker skończ, bo już nie mam ochoty Ciebie słuchać - powiedziałem sam z lekką powagą w głosie. Powiedz mi tylko, skoro taka osoba jak ty, tak broniąca się przed swoimi ideałami, pojawia się w takim miejscu jak to? Nie znasz mnie, ale ja znam Ciebie i to na wyrost. Myślisz że jestem na tyle głupi żeby nie widzieć twoich technik? Możesz mnie zabić, ale co ci to da? Chcesz mieć jeszcze Kiri za wroga w swojej małej osadzie? Myślisz że tylko ja mam tą wiedzę? Znasz się na pieczętowaniu? Oczywiście że nie, oprócz twojej pieczęci na brzuchu. Ja mam kilka swoich sztuczek, jeśli mnie zabijesz całe Kiri zaatakuje twoją osadę. Pieczęć jaką nałożyłem na notatki Mizukage aktywuje się po mojej śmierci wiec masz przesrane. Przez tyle lat nie zostałeś zniszczony, to teraz chcesz to zrobić? Aż tak ci szybko na tamten świat. Możemy po negocjować - uśmiechnąłem się licząc na jakąkolwiek reakcje z jego strony.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » sob, 2 lut 2019, 14:40

Twój nowy a za razem stary kolega nawet się nie skrzywił a jedynie wyszczerzył jeszcze bardziej. Na jego ustach można było dostrzec o wiele bardziej większe szaleństwo. Teatralnie rozłożył dłonie na boki i spojrzał w niebo śmiejąc się bez opamiętania w swoim charakterystycznym stylu, dławiącego się grubasa. Nitki na Twym ciele zacisnęły się o wiele mocniej, powodując lekki dyskomfort ale nie ból. Po tym teatrzyku jego wzrok skryty za okularkami skierował się ku Tobie. Wiesz, gdyby mi było straszne Kiri, czy też Suna, czy też ktokolwiek inny nie pałętałbym się bezkarnie po ich terenach! A Ty... Ty?! Twoja głowa przyniesie mi rozgłos w tych stronach,a to zwiększy liczbę zabójców wysłanych na mnie. Wtedy to jeszcze bardziej będę mógł się zabawić. Od postaci w różowych piórach bił mrok, oraz szaleństwo. Nie ma co się jednak dziwić skoro był to tylko pyszałek z przerostem własnych ambicji. Jednego jednak nie mogłeś mu zarzucić miał jaja i to nie takie jak przepiórka, ba takie jak strusie albo dwa. Tak czy siak ta dziwna sytuacja doprowadziła do tego, że obraz Ci się nagle rozmazał, tak jakbyś widział drugim okiem zupełnie inną rzeczywistość. Ale jak... skoro posiadasz tylko jedno?(jeżeli się pomyliłem i je odzyskałeś to wybacz) Kolorystyka jakby podoba, miejsce też. W dodatku odczuwałeś wiatr na jednym ze swoich policzków, gdy ten obecnie nie wiał. Dziwne prawda? Czyżby dwie linie czasowe nakładały się na siebie i mieszały rzeczywistości? A może po prostu budzisz się ze snu?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » sob, 2 lut 2019, 15:16

Wysłuchałem tego co mi powiedział po czym wypuściłem powietrze - Jedna jesteś dalej takim debilem jakim byłeś wcześniej. Dla Ciebie liczy się tylko zabawa, nawet jak będziesz umierał to z uśmiechem na ustach że warto było, Cały ty, durny i nieobliczalny. Po postu brakuje mi słów dla tego szajbusa, poza tym jakby tak bardzo chciał zeby go gonili dlaczego nie zaatakował osady? Przecież takie coś jak on szuka rozgłosu, a jeśli mnie zabije i nikt nie będzie wiedział ze to on? Wtedy może by sobie żył bezkarnie, ale czy na pewno byłoby to zabawne dla niego? Zamknąłem na chwile oczy, by pośmiać się nieco w duchu. Kiedy je otworzyłem zaczęło się dziać coś dziwnego. Jedno moje oko zaczęło tak jakby być zamglone, obraz który chcę zobaczyć zmienia się, nie jest tym który widzę wcześniej. Nie mogę zrozumieć, co jest prawdą a co snem. Dlaczego taki dziwny przypadek mnie spotkał? Możliwe ze przełamuje sam w sobie to genjutsu? Dziwnie się czuję czując to że po jednej stronie wieje wiatr który dotyka mojego polika a po drugiej nie odczuwam nic. Właśnie, dlaczego niby taka prosta rzecz jak wiatr nie jest dla mnie tu odczuwalna? Czy to wszystko dzieje się tutaj w mojej głowie? Walka pomiędzy mną samym? Nie rozumiem tego co się dzieje, dlaczego to się dzieje...
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » ndz, 3 lut 2019, 01:17

Obraz z chwili na chwilę stawał się co raz bardziej rozmazany. Poczułeś ból głowy, a potem policzka tak jakby Cię ktoś w niego zdzielił. Otworzyłeś gwałtownie oczy i zobaczyłeś co się tutaj święci. Wisiał nad Tobą łowca którego uratowałeś. Oh... rany w końcu się obudziłeś. Myślałem, że już nigdy się nie obudzisz. Rany... stary myślałem, że jesteś trupem. Wezwałem pomoc, oddział medyczny już to zmierza a Anbu są na miejscu. Jeden z nich kazał mi Cię obudzić, o właśnie tu idzie. Czułeś ogromny ból czaszki, tak jakby ktoś uderzył Cię gumowym młotkiem. Nie wiedziałeś do końca gdzie jesteś, jednak w tym miejscu wszystko zdawało się o wiele bardziej realne niż w poprzednim. Czułeś dotyk trawy, muskanie wiatru, ból o wiele bardziej wyraźnie, a także powietrze było jakby zupełnie inne, takie górskie tego ostatnio brakowało temu wszystkiemu. Podniosłeś się z pozycji leżącej po czym trafiłeś na elitarnego wojownika w zbroi który wyglądał tak samo jak ten z Twojego snu. Pan Yamadoo? Jak się nie mylę, świeżo upieczony Jounin. Mógłbym poprosić o skrócony opis wydarzeń? Bowiem ten człowiek nie miał czasu nic tłumaczyć tylko nas momentalnie zawołał. Co teraz? Bo z szoku to w sumie jeszcze do końca nie wyszedłeś.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » pn, 4 lut 2019, 11:40

Myślałem ze wcześniej nie rozumiałem co się dzieje, ale teraz to już zupełnie nic nie wiem. Słyszę jak mówi do mnie jakiś mężczyzna, wygląda dość znajomo, jak gościu którego uratowałem. Jednak nie za bardzo do mnie dociera to co mówi. Czuje się tak inaczej, dziwnie, nawet nie wiem czy gorzej czy lepiej. Jeszcze większy mętlik mam w głowie, plus dodatkowy szum w niej powoduje jeszcze większy ból. Wiem co się stało, ale co stało się prawdą a co nie? Czuję teraz znacznie więcej niż wcześniej, smak krwi w ustach jak i powiew świeżego powietrza na twarzy. Czyżbym stracił przytomność, a tamto wszystko to po prostu był sen? Po chwili podszedł do mnie gościu z oddziału Anbu, wypytując co się stało. Jednak ja sam jestem teraz zdezorientowany, nie odzywam się ale próbuję wstać. Lekko chwiejąc się wstaję po czym chwytam się za głowę. Chwileczkę ... - powiedziałem po czym zamknąłem oczy i przełknąłem ślinę. Jedną ręką trzymam się dalej w miejscu w którym oberwałem, otworzyłem oczy i spojrzałem na mężczyznę w masce - stanąłem w obronie ... myśliwych ... tamta czwórka... jest z nowego ładu... chociaż mówili coś... o anarchistach... - lekko chwiejąc się na boki, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Nie możliwe zeby po takim uderzeniu, mnie dalej trzymało w takim stanie. Nie wiem czy przypadkiem nie dostałem jakaś trucizną która az tak wpłynęła na mój organizm. Wszystko się zmienia, ale czy na lepsze? Nie wiem co dalej o tym myśleć. Teraz muszę poukładać sobie wszystko w głowie, w koncu nie pierwszy raz mam takie zamieszanie w głowie, ale mam nadzieję że ostatni.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » pn, 4 lut 2019, 20:13

Anbu ze spokojem Cię obserwował, nie pośpieszał Cię, nie narzekał czekał dokładnie na to co mu powiesz. Widząc to, że jesteś nieco oszołomiony machnął ręką i zaczął do was biec jeden z medycznych ninja. Ty w tym momencie niczym dziecko w podstawówce zacząłeś powoli tłumaczyć co tu zaszło. Dlaczego tak? Szok i mętlik sprawiały, że układanie zdań nie było czymś tak prostym jak normalnie. Zamaskowany kiwnął głową i zapisał część informacji w notatniku po czym począł zadawanie pytań. W tym samym momencie medyk który się zbliżył zaczął Cię dokładnie oglądać i leczyć pomniejsze zadrapania czy inne tego typu rzeczy. Powiedz mi dokładnie jak doszło do tego spotkania? Było ich tylko czworo czy był ktoś jeszcze? Nikt nie uciekł? Padło kilka dość istotnych pytań, ale sam nie mogłeś się do końca na nich skupić z powodu niewiedzy czy to nie kolejny sztuczny świat wytworzony przez Twój umysł. Musiałeś sam dojść do tego co dalej w takiej sytuacji... Pogoda i posmak krwi były czymś co było o wiele bardziej prawdziwe niż w poprzedniej projekcji. Truciznę także mogłeś wykluczyć, bo nie zostałeś zraniony żadną bronią. Bardzo możliwe, że odłamek który Cię uderzył w czerep trafił bardzo celnie w jakiś wrażliwy punkt.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » pn, 4 lut 2019, 20:40

Czuję się dalej lekko oszołomiony całą tą sytuacją, jednak członek Anbu naciskał dalej na kolejne informacje. Teraz już nieco bardziej rozumiem tą sytuacje, wychodzi na to ze tamta projekcja była tylko związana z moim umysłem, z czyms wymyślonym. Dlatego nikt mnie nie poznawał, dlatego czułem sie taki sam. Po chwili przyłączył się medyk by opatrzyć moje zadrapania, no i ten lekki uraz głowy. Nie czuję się az tak źle zeby potrzebować fachowej opieki medycznej, mam nadzieję ze zaraz to wszystko się skończy. Jednak trochę musiałem pomyśleć zanim odpowiedziałem na pytania mężczyzny. Z tego co pamiętam była ich tylko czwórka. Nikogo w pobliżu nie wyczułem wiec nie miał kto uciec - chwilę sie zastanowiłem po czym kontynuowałem - A co do samych wydarzeń, to raczej nie jestem w stanie zbyt dużo powiedzieć. Wyszedłem na spacer w góry, następnie usłyszałem kłótnie, poprzez moc sensora sprawdziłem gdzie ona się odbywa i co się tam dzieje. Na samym początku udało mi się wyczuć pięć osób, dwóch myśliwych i trzech oprychów. Następnie się okazało ze był z nimi czwarty, sensor który wytłumił chakrę przed moim atakiem. Niestety nie udało mi się obronić dwojga myśliwych, jednak starałem się go pomścić, dodatkową odwagę dawało mi to ze są z tego "klanu" który chce objąć władze. Jedną ich przywódczynie pokonałem więc tym razem też mi się udało - powiedziałem to co uważałem za stosowne, teraz z chęcią i z niecierpliwością wróciłbym do domu, jednak czekam na to aż medyk zakończy swoje medyczne jutsu. Czuję jak w mojej głowie jeszcze lekko szumi, ale jestem już wstanie się wysłowić, a jakby nie było to już coś.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » wt, 5 lut 2019, 17:34

Anbu spojrzał na Ciebie i westchnął głośno. Rozumiem, wielka szkoda, że nic innego nie zaobserwowałeś. Jednak nie mam powodu Ci nie wierzyć. Myślę, że możesz spokojnie udać się do wioski i odpocząć. Zasłużyłeś, bardzo też żałuje, że nikt z nich nie przeżył bo nie możemy teraz zdobyć żadnych konkretnych informacji. Mimo wszystko dziękuje Ci za obronę cywili, nawet jeżeli nie została w pełni udzielona. Stanąłeś na wysokości zadania myślę, że powinieneś pomyśleć o dołączeniu do anbu przydał by się nam ktoś taki jak Ty. Na tym mężczyzna zakończył swoją wypowiedź, a Ty byłeś wolny. Nadal w lekkiej konsternacji jednak nadal wolny. Zacząłeś powoli kierować się do osady, ponownie mijając boczną ścieżkę. Także tym razem zdecydowałeś się na nią zboczyć, i co tu ciekawego znalazłeś. W sumie nic, zwykły obóz myśliwych. Rozglądając się pojawił się za Tobą facet którego uratowałeś, po prostu także tu przyszedł ale nieco inną trasą. Mój Panie dziękuje jeszcze raz za ratunek, chciałbym Ci się odwdzięczyć najlepiej jak umiem. Co powiesz na drobny podarek od skromnego myśliwego? Wzrok łucznika skierował się na kufer który znajdował się tuż przy jego namiocie. Nawet w razie Pana odmowy będę nalegać na przyjęcie daru. Mówiąc te słowa od razu poszedł do wcześniej wymienionego pojemnika szukając w nim czegoś. Jak zachowa się nasz drogi medyk-sensor który nie do końca jeszcze doszedł do siebie.
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 6 lut 2019, 16:16

Dalej czuję się nieswojo mimo ze znacznie lepiej niż na początku. Uśmiechnąłem się lekko kiedy koleś powiedział o dołączeniu do takiego oddziału jak Anbu. Czy ja wiem czy bym się do tego nadawał? Poza tym pewnie kiedyś musiałbym szukać Jokera, a wiem ze może być ode mnie znacznie silniejszy. Nawet nie wiem jakbym się zachował w takiej sytuacji jakbym miał walczyć z nim oko w oko. Muszę przestać o nim myśleć bo zaraz zacznę tęsknić za tym psychopatą. - Zrobiłem wszystko co było w mojej mocy - powiedziałem po czym odszedłem w stronę murów kiri. Schodząc z góry, zauważyłem znajomo wyglądającą wydeptaną ścieżkę, a na niej myśliwego którego uratowałem. Chociaż nie wiem czy to co zrobiłem można nazwać ratunkiem. Czuje się bardziej samotny niż wcześniej, co jeśli naprawdę zostanę kiedyś zapomniany? Nie wyobrażam sobie tego, dobrze ze ten koszmar się tak szybko skończył. Jednak do ostatniej chwili chciałem się bronić przed tym wszystkim. Kiedy myśliwy mnie zauważył, a ja dalej pogrążony byłem w myśleniu, podszedł do mnie. Kiedy zaproponował jakiś drobny podarek, jakoś nie zareagowałem, dalej skupiony jestem na tym co sie dzieje dookoła mnie. - Przepraszam, ale nie mogę tego i tak przyjąć, wolę odpocząć u siebie w domu. Postanowiłem długo nie czekać, skumulowałem chakrę w sobie by teleportować się do domu. Niestety kawałek do niego mam a zajęło by mi to trochę czasu. Starając się skupić niebieską energię w sobie postanowiłem użyć Shōshitsu no jutsu, by moje ciało zaczęło się lekko wypalać i mógłbym się znaleźć w kiri przy swoich drzwiach od domu. To było by super, mimo tego ze jestem ciekawy czy technika się powiedzie, czy mam wystarczająco dużo chakry jak i w dobrym stopniu mogę ją skupić. Przecież dopiero niedawno oprzytomniałem, więc sam jestem ciekawy swojego stanu.
Pokaż/Ukryj:
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 6 lut 2019, 17:31

Miałeś dziwne myśli na temat Jokera z którym kiedyś miałeś styczność, może nie było to takie ważne w tym momencie jednak jakoś co jakiś czas przewijał się przez Twoje życie. Bardzo możliwe, że to przez to co jakiś czas odwiedzał Cię w umyśle a tak naprawdę nie miałeś pewności czy nadal żyje. Będąc tuż obok myśliwego od razu odrzuciłeś jego propozycję i aktywowałeś odpowiednią technikę aby uciec z tego miejsca. Nim jednak to zrobiłeś została Ci rzucona mała paczuszka na dłonie, pachniała Ci znajomo wręcz bardzo ziołowo. Dziękuje jeszcze raz mości panie, nigdy nie zapomnę tego co dla mnie zrobiłeś. Gdy pojawiłeś się w domu i spojrzałeś do paczki ujrzałeś tam dwadzieścia sztuk prostego leczniczego zioła o nazwie Rutawica. Na pewno taki gest był dla Ciebie więcej warty niż jakieś pieniądze czy cokolwiek innego. Będąc w swoim domostwie wszystko wyglądało tak samo jak to zostawiłeś, nikogo tu nie było poza Tobą. Z czystej ciekawości podszedłeś do lustra i zobaczyłeś w nim drugiego siebie, tego który był bardziej psychopatyczny i kochał "badać" innych. No, no... kto by się spodziewał, że ten kamień muśnie tylko punkt spustowy i stracisz przytomność. Gdyby trafił czysto pewnie byłbyś już trupem. Tutaj Twoje drugie ja w lustrze przerwało i znikło. Co teraz? Może nadal śnisz?
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 6 lut 2019, 18:08

Myśliwy na sam koniec jeszcze powiedział kilka słów po czym rzucił mi sakiewkę. Udało mi się teleportować, po czym przeniosłem się do swojego domu. Uśmiechnąłem się jeszcze kiedy mężczyzna wspomniał o tym ze nigdy o mnie nie zapomni. Cieszy mnie to bardzo, ze jestem jednak kimś o kim warto pamiętać. Chwyciłem sie za głowę po czym postanowiłem udać się do łazienki, dokładnie obejrzałem swoją głowę po czym odkręciłem kran. Umyłem dokładnie dłonie po czym pochlapałem sobie twarz i nieco oczy. Musze pozbyć się krwi z włosów. Zaraz pójdę się wykapać, ale najpierw przed lustrem zrobię te rzeczy. Kiedy w końcu wytarłem sobie twarz ręcznikiem, usłyszałem jakby swój głos. Zobaczyłem jakby drugiego siebie w lustrze, twarz tego opętanego siebie który chce wszystkich zabić, a mnie w szczególności. Nawet stwierdzam ze to nie jestem ja, kiedy skończył, albo nawet nie skończył mówić uderzyłem lewą ręką w lustro rozbijając je. Zamknąłem oczy by opanować swój gniew wobec samego siebie, czym się stałem? Czy już zawsze taki będę? Będę tym złym który chce śmierci wobec innych? Czuję jak po mojej pięści leci krew, a po szybie zostały tylko nieliczne kawałki. Zabrałem pięść z lustra by opatrzyć swoja dłoń. Niby jestem wytrzymały, ale czy na tyle wytrzymały psychicznie żeby dać sobie rade z samym sobą? Zbyt dużo myśli przewija mi sie przez głowę, z kranu dalej leci woda, która po chwili zakręciłem a wziąłem jeden z mniejszych ręczników by owinąć własną dłoń. Po czym wyszedłem z łazienki udałem się do sypialni, teraz to muszę odpocząć, wykąpie się jak już uspokoję swoje myśli.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 6 lut 2019, 18:56

Jak się okazało sytuacja Cię nieco przerosła udałeś się prosto do łazienki aby móc się odświeżyć, ale jak się okazało tam spotkała Cię niemiła niespodzianka. Nim Twoje drugie ja skończyło mówić rozbiłeś lustro jednym atakiem pięścią, a krew trysnęła na ścianę z powodu przeciętej żyły. Dość szybko opatrzyłeś ową ranę, i usiadłeś na chwilę zastanawiając się ponownie nad samym sobą, jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Właśnie ten gest sprawił, że czułeś się silniejszy psychicznie, myśli nie były tak dobijające a Ty byłeś poniekąd nową osobą, poprzedni etap życia był zamknięty. Teraz mogłeś zrobić wszystko czego tylko chciałeś... jednak jaką drogę obierzesz? Czy zechcesz poszukiwać Jokera? A może samego Siebie? A może zostaniesz Anbu tak jak sugerował Ci ten człowiek? Każda droga miała swoje wady i zalety, lecz Ty byłeś panem własnego losu i Ty decydowałeś o tym co się ma stać.

----
Mamy pełne 4 strony
+37 PR
+ Wytka psychiczna poziom 2 która kosztuje 15 PR czyli na czysto dostajesz 22 PR
+4 PS
+20 Rutawic
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Pieczętowanie 2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyprawy”