[C] Eskorta

Wioska Skały dobrze umiejscowiona w Kraju Ziemi, otaczają ją długie, skaliste pasma górskie przecinane przez liczne wodospady. Dzięki temu jest to jedna z lepiej ufortyfikowanych defensywnie osad. Budynki wykonane są głównie z kamienia, wiele z nich drążonych w skale. Kilka również znajdują się na skalnych klifach połączonych mostami. Panuje tutaj Tsuchikage, dla którego najważniejsza jest dobro jego wioski. Po Wielkiej Światowej Wojnie Shinobi wioska ta, rozpoczęła silniejszą współpracę z innymi nacjami przez co zyskali wielu cennych sojuszników.

Moderator: Douhito Izuro

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Re: [C] Eskorta

Post autor: Yari » śr, 2 wrz 2020, 20:23

No cóż zapowiadało się na to, że więzień jednak nie zostanie przy życiu tylko zacznie się krwawa jatka. Ale i czegoż mogłem się spodziewać? Że mnie posłuchają? Przecież byli równi stopniem jak ja a dodatkowo dobrze wiadomo, że shinobi, który nie wykonuje rozkazów jest śmieciem. A ich rozkaz był jasny - nie dopuścić, by ktokolwiek z więźniów odzyskał wolność. I właśnie do jego wykonania dążyli. Na szczęście powstrzymał ich dowódca, który ocalił tym samy życie Hikiego i najprawdopodobniej swoich ludzi, gdyż Ao, który przypełz w tym czasie nie był zachwycony, że ludzie z kunaiami okrążają jego pana...
Dałem wężowi ręką uspokajający znak a on przycupnął w pobliżu kiedy opowiadałem dowódcy co ustaliłem. Kiedy ludzie odprowadzili Hikiego i zostałem sam na sam z kapitanem odpowiedziałem na jego pytanie.
-Wiem. Zdaję go na osąd mądrzejszych ode mnie. Ruszamy dalej? Do celu nie powinno zostać już zbyt wiele drogi...
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » ndz, 6 wrz 2020, 16:15

-W związku z nowym okolicznościami muszę najpierw poinformować przełożony w wiosce. Nie możemy sobie pozwolić na samowolkę i po prostu zabrać ze sobą krwawego Hikkiego z powrotem do aresztu w osadzie. Dlatego rozbijemy tutaj dzisiaj obóz. Musimy pochować zmarłych bandytów, opatrzyć rany i sprawdzić, czy stan się zgadza oraz, czy ktoś jeszcze nie depcze nam po piętach. Pomóż chłopakom pozbierać ciała, wykopać groby i rozbić obóz. A później nakarm więźniów. W tym czasie resztą sprawdzić las i zabezpieczy teren. Może są to przestępcy, ale nikt nie zasługuje, żeby jego ciało zostało pożarte przez wrony i kurki. Jak to zrobisz, to możesz spokojnie zająć się sobą, dostajesz poranną wachtę.- Kapitan ochłoną po tej całej sytuacji i był bardzo spokojny. Yari zauważył, że był wcześniej lekko zestresowany, chyba nie lubił tracić shinobi podczas zadań. Gestem reki skinął, że Chimei może odmaszerować i wykonać powierzona zadania. Sam zaś przysiadł na trawie i wyciągnął przybory do pisania. Najprawdopodobniej piszę raport dla starszyzny.
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

Awatar użytkownika
Yari
Mistrz Gry
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Post autor: Yari » śr, 9 wrz 2020, 20:04

Nie miałem nic innego do roboty jak tylko posłuchanie kapitana. Zresztą spróbowałbym tylko nie! Według wszystkich praw shinobi mógł mi wydać dowolny rozkaz a ja byłem zmuszony do wypełnienia go. No chyba, że miałbym działać na szkodę wioski. Wtedy mógłbym się zbuntować. Zbieranie ciał a następnie nakarmienie pozostałych przy życiu więźniów nie było zbyt porywającym zajęciem. Na szczęście towarzyszący mi Ao bardzo mi pomógł. Wieczorem padałem z nóg.
-Dziękuję ci Ao. Bardzo mi pomogłeś - powiedziałem do węża po czym odwołałem go do jego świata.
Następnie położyłem się spać. Miałem kilka godzin odpoczynku zanim zacznie się moja warta a potem ostatni etap podróży.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Yuichiro
Mistrz Gry
Organizacja: ZWR
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 15
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12816
Kontakt:

Post autor: Yuichiro » sob, 12 wrz 2020, 18:38

Yari został obudzony z samego rana przez kapitana. Który w ręku trzymał zwój z pieczęcią wioski i delikatnie się uśmiechał.
-Otrzymałem informacje z wioski, starszyzna rozpatrzyła twoją prośbę o ponownie śledztwo w sprawie Hikkeigo. Więc tu chłopcze twoja pomoc w eksporcie transportu więźniów się kończy. Ty razem z Hikkim masz teraz wrócić do wioski. Gdy w wrócisz przekaż im to, lepiej nie zgub go. Poręczyłem za Ciebie, a ostatnio i tak starszyzna strasznie truje mi dupy raporty i dowody.- Kapitan odszedł a zanim stał wcześniej wspomniany wiezień. Ruszyliście niezwłocznie i jeszcze tego samego wieczoru wróciłeś do wioski, Hikki bez żadnych oporów pozwolił ponownie zamknąć się w areszcie. Chimei zdał raport przed urzędnikami i została mu wypłacana nagrodą za wykonaną misje.

+600 Rou, +876PF +1 Misja rangi C
Odbijanie pocisków (1lvl) | Wytrzymałość psychiczna (1lvl) | Sztuka pieczętowania (1lvl) | Szybkie składanie pieczęci (1lvl) | Tworzenie Notek (1Lvl) | Douka(Naśladowca)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Iwagakure no Sato”