Sala obrad

Moderator: Douhito Izuro

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Re: Sala obrad

Post autor: Nakata » ndz, 7 sty 2018, 15:36

Izuro spotkała jedna z najbardziej irytujących sytuacji jakie tylko mogły się zdarzyć... i zdarzały się prawie w każdemu w kontaktach z osobami starszymi. Gdy ten tylko chciał coś powiedzieć Ci podwyższali na sekundkę głos swej wypowiedzi dając mu do zrozumienia, że nie skończyli i ma czekać na swoją kolej.
- Oczywiście zgadzam się, że nie mamy lepszego kandydata, ale wystawienie kogoś niepewnego to nie sposób. - odpowiedział najbardziej sceptyczny z członków rady, ale po chwili kontynuował swą wypowiedź. - Jednakowoż skoro Ósmy się upiera, że z jego zdrowiem wszystko w porządku to łatwo to sprawdzić. Niech uda się na misje powiedzmy... rangi B, jeśli mu się powiedzie to spokojnie będziemy mogli założyć, że z jego zdrowiem wszystko się ustabilizowało. - rzekł. Na to oburzeniem zareagowała starowinka:
- Jeśli, jednak Ósmy znowu zemdleje to prawdopodobnie zginie podczas misji! To zbyt ryzykowne. - stwierdziła nie zgadzając się kategorycznie. Trzeci członek rady był pomiędzy:
- Myślę, że to Ósmy sam powinien zadecydować czy czuje się na siłach. - po czym wzrok starszyzny spoczął na nim.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. ounin
Wiek Postaci: 25
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » ndz, 7 sty 2018, 16:43

Przysłuchiwał się cały czas tej rozmowie, znał ich tak dobrze, wiedział praktycznie co powiedzą, ale jednak to co jeden z nich powiedział wręcz zrzuciło go z nóg. Spojrzał zaskoczony na staruszka, ale jeszcze się nie odzywał, ciężko było wbić się w ich rozmowy. Miał odbyć jakąś głupią, tandetną misję aby udowodnić, że jest zdrowy, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, ale po co...? Znowu jakieś hasła o jego zdrowiu, miał już dość.
- Kochani, to co mówicie ma pewnie rację bytu, ale co będzie z wioską kiedy ja udam się na misję? Trochę mnie nie będzie. Nie będzie wtedy osoby która zarządzała by wioską. Sami dobrze wiecie, że inne większe wioski pomimo sojuszu i tak widząc naszą słabość mogą zaatakować. Proszę więc o przemyślenie jeszcze raz tego wszystkiego. Proponuję, że zostanę w wiosce, sprawdzę czy wszystko w porządku z moim zdrowiem chociaż i tak czuję, że jest już w porządku. Sporo odpocząłem. Pewnie i tak bym ruszył później na jakąś misję by poszerzyć wpływy wioski, ale teraz to chyba nie jest najważniejsze. Ważne jest by teraz wioska miała Głowę wioski, wzmocnić pozycję u innych wiosek, a potem dopiero misje udowadniające... - westchnął nie mogąc już dłużej mówić, nie dokończył jeszcze swojej wypowiedzi, więc szybki wdech i znów....
- Jeżeli chodzi o mnie czuję się na siłach by pociągnąć wioskę, udowadniać nikomu mojego oddania nie muszę. Jeżeli ktoś uważa inaczej zachęcam do poczytania sprawozdania o mnie. Od zawsze walczyłem dla wioski, a nie przeciw wiosce. Proszę więc o zaufanie i rozpatrzenie mojej kandydatury. - przestał już mówić, zrobił krok w tył by lepiej przyglądać się wszystkim. Był dobrym rozmówcą, więc była szansa, że ich przekonał do siebie.
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Post autor: Nakata » pn, 8 sty 2018, 15:13

Trójka zgredów w końcu dopuściła ósmego Tsuchikage do głosu. Ten nie zgadzał się z ryzykowną propozycją jaką zasugerował najstarszy z członków rady. Nie uważał, jednak ze to zły pomysł ze względu na jego dyspozycję czy stan zdrowia, lecz przez kwestie bezpieczeństwa samej Iwy. Jego argumenty, jednak zupełnie nie przemówiły do pomysłodawcy.
- Poradziliśmy sobie bez Ciebie rok to i tydzień czy dwa przetrzymamy. Możesz być spokojny Ósmy gdy wrócisz wioska będzie stała tu gdzie stoi. - wypalił pełen wigoru senior. Starowinka poczuła, że mocne słowa kolegi z pracy mogą być iskrą zapalną kłótni, więc pośpiesznie wcisnęła się ze swoją propozycją.
- Zdania są podzielone, więc niechaj rada zagłosuje. Jestem przeciw pomysłowi czcigodnego, uważam że badania szpitalne wystarczą, a jeśli potwierdzą one dobry stan zdrowia Izuro-dono, to niechaj w Iwie znowu po dziewiątce nastąpi ósemka. - rzekła nie wahając się ani przez moment. Równie zdecydowany był wcześniejszy mówca:
- Tsuchikage jest nie tylko urzędnikiem, ale także obrońcą wioski, jeśli trening dla zdrowia Ósmego okazał się czymś za ciężkim to bez sprawdzenia go w boju nie możemy określić czy jest gotów do sprawowania tej najważniejszej funkcji przywódcy naszej nacji. Jestem za misją. - Wzrok padł na ostatniego członka rady, który wydawał się najbardziej niepewny swego zdania, najbardziej zastanawiający się co, by tu powiedzieć.
- Dajcie mi proszę momencik muszę pomyśleć. - rzekł starszy mężczyzna drapiący się po łysinie znajdującej się na czubku głowy. Po paru minutach oczekiwania ten otworzył oczy i powiedział - Ósmy bez zastrzeżeń sprawował funkcje, jako Tsuchikage już wcześniej i choć zgadzam się, iż opuszczenie nas bez konsultacji było nieodpowiedzialne, jednakowoż lepszego kandydata obecnie nie posiadamy, a ja pokładam wiarę w umiejętności naszych medyków. Jeśli Ci określą, że zdrowie Izuro-dono jest wystarczająco silne, aby unieść ciężar tak odpowiedzialnej funkcji to głosuje za tym, aby ponownie został cieniem naszej kochanej wioski. - mówił powoli jakby ważył każde słowo osobno. Niechętnemu temu pomysłowi pozostało jedynie westchnąć i stwierdzić oczywistość:
- Zostałem, więc przegłosowany. Ósmy udaj się do szpitala, lekarze sami złożą nam raport o stanie Twojego zdrowia. My zabierzemy się za prezentacje nowego... starego przywódcy. - oczywiście tego nie pozostawił samopas także Pakkun, który jak zwykle popisał się dalece zakrojonym taktem i wyczuciem:
- No to gratulacje Mordunio... znowu. - powiedział wesoło, aż zamerdał ogonem.
-----------------------------------------------------------------------------------
No to daje Ci 2h przymusowego szpitala hehehe
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pn, 8 sty 2018, 22:35

Niestety to co mówił jeden ze staruszków było prawdą, czemu mieliby zaufać człowiekowi który opuścił wioskę, udaje chorego, od tak się zjawia i pragnie władzy. Trochę te słowa go zabolały, ale co miał zrobić, taka była prawda. Zacisnął tylko mocniej pięść wiedząc nad czym musi popracować w swoim życiu. Nie lubił mieć wrogów, stąd też pierwszym co zrobi jako Tsuchikage po odbudowaniu i nakierowaniu na właściwe tory wioski będzie po prostu zdobycie zaufanie wszystkich swych przełożonych, a także mieszkańców i podopiecznych którzy niegdyś szanowali go, a teraz? Kto to wie... Żałował swych czynów, ale to co się stało już się nie odstanie. Pora było zamknąć tom i otworzyć nową księgę. Sekei musiał wyzdrowieć, ale dopóki to się nie stanie to on przejmie wioskę i to on poprowadzi ją do odzyskania potęgi. Wysłuchał do końca to co mieli do powiedzenia i ukłonił się w geście podziękowania.
- Arigato! - tyle zdołał powiedzieć bo przy jego oczach pojawiła się pierwsza łza, był dumny z tego, że tak dobrze go zapamiętali w wiosce i mógł odpokutować za swe czyny.
- Cieszę się, że mi większość zaufała, wiem też, że Czcigodny i ty mi ufasz, ale chciałbyś mnie sprawdzić. Udowodnię to każdemu, że to co zrobiliście było najlepszym możliwym ruchem. Pokażę światu potęgę wioski ukrytej w skale, kraju ziemi! Nadrobię też wasze zaufanie i gdy tylko nadrobię zaległości ruszę w samotną wyprawę, aby poszerzyć możliwości wioski. Stanie się najsilniejszą ekonomicznie wioską! - to mówiąc ukłonił się i machnął ręką do swego psiaka. Wyruszyli więc do szpitala aby przejść testy. Miał tylko nadzieję, że nic mu nie było. Był bardzo zadowolony. Tak, że od razu postanowił trenować, zaczął biec niesamowicie radosny do szpitala.

//Z.T
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » czw, 15 sie 2019, 13:57

Miałem pewność, że wszyscy tutaj byli mi oddani. Od dawna wioska skał uchodziła za najbardziej ukształtowaną. Gdzie każdy wiedział kto jest Kage, kim jest taki człowiek, a także jeżeli coś poleci od razu powinno być wykonane. Nie które wioski musiały się dochodzić, kłócić by coś osiągnąć jak w wiosce piasku gdzie większość nie szanowała swoją głowę, od zawsze były bratobójcze wojaszku. Tak samo Konoha której głowy wioski nigdy nie lubili być podporządkowani cieniowi, a tutaj? Każdy, dla każdego był miły, każdy miał swoje zdanie i wiedział kiedy je użyć, ale co najważniejsze. Wszyscy tutaj są po prostu ze sobą szczerzy, niczym wielka rodzina. Uśmiechnąłem się na samą myśl o tym pięknym zakątku i pognałem do siedziby. Miałem na sobie sakkat aby słońce nie przeszkadzało mi za bardzo. Obserwowałem życie wioski, wszyscy tutaj byli jak się wydawało szczęśliwi. Pogoda jak zwykle dopisywała, czy coś można było zmienić? Czy Iwa jest w dobrym rękach? Zastanawiałem się czasem kto zostanie moim następcą, niestety wszyscy poginęli. Może ten pajęczak? Jak mu było.... Shinji? Jest zaradny, sprytny, inteligenty, ale czy będzie miał w przyszłości tyle siły psychicznej aby trzymać taką potęgę na swych barkach? Trzeba by było w końcu z nim porozmawiać, może go jakoś przetestować? Te rozważania cały czas mi towarzyszyły, byłem oddany swej ukochanej wiosce. Chciałem dla niej jak najlepiej. Wziąłem głęboki wdech po czym szarpnąłem za klamkę otwierając przy tym główne drzwi do budynku. Od razu dostrzegłem znajome mi twarze. Ukłoniłem się będąc jak zwykle uśmiechniętym.
- Witajcie kochani, wróciłem.... Będę jednak obecnie zajęty, zwoływana jest w trybie pilnym rada wioski. Proszę by nikt nam nie przeszkadzał. Potrwa to pewnie z godzinę, dwie. - nie czekając za długo powędrowałem do innego pomieszczenia, otworzyłem drzwi i tam zamknąłem się w ciszy oczekując starszyznę. Usiadłem na jednym z krzeseł. Byłem po prostu pierwszy, mieli w końcu jeszcze czas. Spoglądałem na okno i lekko zaczynałem odczuwać zmęczenie z całej swej przygody. Chciałem już wszystkim opowiedzieć o efektach, o nowym ładzie. Bylem z jednej strony zadowolony, ale jednak zaniepokojony. Musiałem się wygadać....
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi +
Szybkość: San Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » czw, 15 sie 2019, 19:07

Gdy wszedłeś do budynku, ludzie witali cię z uśmiechami na ustach. Cieszyli się, że w końcu wróciłeś, po dość długiej nieobecności. Niektórzy również martwili się, czy aby na pewno ci się nic nie stało, czy w ogóle wrócisz do swojej wioski. Na szczęście wróciłeś, bogatszy w mnóstwo kolejnych doświadczeń. Gdy wszedłeś do sali obrad, ta stała już pusta, więc usiadłeś jako pierwszy, czekając na resztę, którą zwołałeś. Ci zaczęli się niedługo schodzić, witając się z tobą ukłonami i okrzykami zdumienia. "Już wróciłeś?", "Nareszcie", "Długo ci zeszło" i jeszcze kilka innych. Nie były one złośliwe, a bardziej spowodowane faktem, że zostali wezwani nagle, zupełnie nie spodziewając się twojego przybycia. Gdy ostatecznie zebrali się wszyscy, jeden ze starszych wstał i ponownie skłonił się w twoją stronę.
-Tsuchikage-sama, bardzo się cieszymy, że już wróciłeś. Czy wszystko przebiegło pomyślnie? Z niecierpliwością czekamy, aż opowiesz, co się wydarzyło. Proszę. - Powiedział mężczyzna, po czym usiadł, zamieniając się w słuch, tak jak cała reszta. Teraz scena, należała do ciebie.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 16 sie 2019, 09:49

Miałem sporo czasu na przemyślenia, piękno wioski sprawiało, że zamyśliłem się aż za bardzo nie słysząc jak wszyscy weszli. Kiedy się odwróciłem oni już byli, ucieszyłem się bo nie trwało to jakoś długo, a może i trwało? Ciężko było wyliczyć czas. Jeden ze starszych dobrze mi znany rozpoczął rozmowę. Kiedy nadeszła moja chwila wstałem, skierowałem się w ich stronę, ściągnąłem sakkat po czym zacząłem mówić.
- Dobrze, że was widzę całych i zdrowych. Wyruszyłem na tajną misję aby sprawdzić swoje umiejętności a także zrobić coś pożytecznego dla wioski, czyli odbyć jedną małą wioseczkę z rąk Kumo. Udało mi się to, wyruszyłem wraz z jednym z członków Anbu. Już na samej granicy strażnicy przybijali jakieś śmieszne numerki tak by zidentyfikować gości, udawaliśmy wtedy artystów. Gdy dotarliśmy do centrum odczuwaliśmy, że ktoś nas śledzi. Kiedy mieliśmy się kłaść spać w karczmie usłyszeliśmy, że ktoś chce nas zaatakować. Schowałem się przy pomocy techniki, a on niestety tej umiejętności nie posiadał dlatego chciałem z zaskoczenia ich zaatakować. Pozabijałem paru, ale nie zdołałem go odbić, następnego dnia na rynku stracili go na moich oczach, omal wtedy co ja nie straciłem życia. Uciekłem wtedy poobijany do Konohy. Tam obmyśliłem chytry plan by wejść niezauważonym. Przebrałem się za kobietę i w sumie udalo mi się pozabijać głównych strażników którzy byli najęci, najprawdopodobniej nowy ład maczał w tym palce. Pozbyłem się ich, ale wioskę napewno trzeba będzie wspomóc... - za długo gadałem, musiałem wziąć głęboki wdech aby chwilę odpocząć, po chwili zacząłem mówić dalej.
- Daimyo był przerażony, w końcu wyszło na to, że nam pomoże. Oczywiście wioska jest pod panowaniem Iwy, a ja tego będę doglądał. Będę musiał się tam pewnie niezapowiedzianie wybrać. Jeszcze jedno, trzeba w końcu wyzbyć się tego nowego ładu. Zaczynają się nieźle panoszyć. Mam nadzieję, że zmniejszymy ich populacje. - skończyłem swój monolog. Ciekaw byłem co oni na to, w sumie wszystko co miałem im do powiedzenia zrobiłem. Cieszyłem się z powodzenia misji.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 16 sie 2019, 13:37

Gdy zacząłeś swój monolog, wszyscy uważnie cię słuchali, każdy był zainteresowany, co robiłeś, gdy cię tu nie było. Od początku zakładali, że było to coś niezwykle ważnego, przecież nie często widzi się samego Kage, który wyrusza w podróż. Miałeś od tego ludzi, więc wiedzieli, że to nie były przelewki. Gdy skończyłeś mówić, na chwilę zapanowała głucha cisza. Każdy z nich myślał, rozważał, trawił to, co powiedziałeś. Informacji było dużo, niektóre bardzo szokujące. W końcu przewodniczący rady wstał, by przemówić w imieniu wszystkich.
-Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że sytuacja była tak poważna. Jesteśmy rad, że udało ci się wrócić cały i zdrowy. - Powiedział, po czym spojrzał na kolejnego radnego, który również wstał, by przemówić.
-Oczywiście wesprzemy wioskę, najlepiej jak będziemy potrafili. Jednak Nowy Ład.. Wciąż może być tam groźny. Tych pasożytów nie tak łatwo się pozbyć. Będą wracać, aż nie postawią na swoim. Musimy trzymać rękę na pulsie. Czy ta wioska czegoś od nas żąda? Czy powinniśmy zorganizować transport jakichś dóbr? - Powiedział, po czym skłonił się lekko i usiadł, zadając pytanie na koniec, a następnie notując twoją odpowiedź.
-Jednakże, spisałeś się doskonale, jesteśmy ci winni podziękowania i gratulacje. Czy jest coś, czego aktualnie potrzebujesz, Tsuchikage-sama? - Zapytała nagle jedna z kobiet.
Po twojej odpowiedzi, jakakolwiek ona by nie była, rada zebrała się w grupkę i zaczęła dyskutować nad jakimś tematem, którego nie byłeś w stanie dosłyszeć, więc pozostało ci jeszcze czekać.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 16 sie 2019, 21:45

Rada wioski była dość przejęta tym co pragnąłem im przekazać. Ład był cholernie groźny. Nie można było ich od tak zlewać. Póki Iwy nie zaatakowali nie jest źle, ale gdyby im się uwidziało? Na szczęście mamy dobre stosunki z Kiri i Konohą więc pewnie przybyli by nam na ratunek. Tak samo my do nich. Wziąłem głęboki wdech na samą myśl, usłyszałem parę pytań toteż postanowiłem szybko odpowiedzieć.
- Czcigodni, wioska została podbita, sam Daimyo żyje i jest pod moją kontrolą. Nie raczy mnie zdradzić, sam widział kogo potrafię zabić. Jeżeli chodzi o to co mamy im zagwarantować to w sumie nie uzgodniliśmy to. Przecież to nie było po dobroci, a jedyny wybór. Trzeba jednak z mojej perspektywy skontrolować ich tereny, trochę je przeczesać. Tym jednak nie musicie się martwić. Wyślę paru ludzi na te misje. Mam nadzieję, że Ład więcej tam nie zawita... - w sumie rozmowa powoli zaczęła się kończyć. Spytali się jeszcze czy czegoś potrzebowałem. Pomachałem głową przecząco, tak naprawdę to nic od nich nie potrzebowałem. Radziłem sobie. Teraz moim celem było zostanie w wiosce, trochę uporządkowanie w Iwie no i może jakiś lekki odpoczynek. Misja trochę dała mnie się we znaki. Dostrzegłem jak zebrali się w grupie, nie wiedziałem o co im chodziło. Nie chciałem im przeszkadzać, ale zastanawiałem się czy coś jeszcze powinienem im przekazać? Chciałem już iść odpocząć.
- Jeżeli pozwolicie będę się pomału zbierał, muszę trochę odsapnąć.... - nie chciałem jednak wychodzić bez zgody głów wioski dlatego też oczekiwałem na ich akceptację.
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » sob, 17 sie 2019, 16:10

Wszyscy wysłuchali cię bardzo uważnie, niejeden pokiwał głową w czasie twojej wypowiedzi, a na ustach innych pojawiły się uśmiechy. Co znaczyły? Nie wiedziałeś, szczególnie, że potem zebrali się w grupie, aby coś omówić. Co takiego? Ponownie nie wiedziałeś..
-W takim razie, zostawiamy wszystko w twoich rękach. Jesteśmy pewni, że wszystkim się zajmiesz. Ufamy ci. - Powiedziała rada, co było prawdą, lecz zawsze miło usłyszeć takie słowa, szczególnie od rady wioski, prawda? Wtedy miałeś już się zebrać, odpocząć, przecież byłeś wykończony po tych wszystkich wydarzeniach w kraju Drewna, ale także i podróży. Gdy poprosiłeś o zwolnienie się ze spotkania, przewodniczący starszyzny zatrzymał cię.
-Poczekaj. Wspólnie z radą chcielibyśmy cię jakoś nagrodzić. To, czego dokonałeś, było niezwykłe, dlatego też, postanowiliśmy. Oczywiście, jesteś naszym Tsuchikage, ale.. oficjalnie masz rangę Jounina, prawda? W takim razie, prawomocnie, w imieniu całej rady Iwagakure no Sato, awansuję cię na Seiei Jounina! - Powiedział, po czym spojrzał raz jeszcze na ciebie, z uśmiechem na twarzy. -Wiemy, że będziesz godnie reprezentował naszą wioskę, już to robisz. W pełni ci się to należy. Gratuluję!

Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 21 sie 2019, 16:17

/Dzięki za pomoc. :)

Rada nad jakimś tematem debatowała. Nie wiedziałem do końca o co chodzi, ale ludzie byli dość zgodni. Nie zastanawiałem się za bardzo tylko dałem im swobodę. Mądry Kage pozwala myśleć swym towarzyszom. Wziąłem głęboki wdech, spojrzałem w iwijskie niebo które było takie spokojne. Po chwili ktoś mnie wyciągnął z letargu. Była to ruda, jedna z dłuższych stażem członków. Powiedziała, że wszyscy mi ufają. Byłem faktycznie na dobrej drodze ku zwiększeniu potęgi wioski. Od dawna o nią dbałem poprzez różne sojusze, pakty handlowe, czy też teraz podbój. Byłem z siebie dumny, ukłoniłem się pośpiesznie i dodałem.
- Dziękuję za zaufanie... - już chciałem się odwrócić, odejść, wtem usłyszałem kolejny głos. Który tym razem ogłosił, że jednogłośnie głosem rady zostałem mianowany Seiei Jouninem. Nie znałem dużo takich ludzi, w sumie to nikogo nie znałem z tak zaszczytną rangą! Fakt, faktem w wiosce byłem jednym z najpotężniejszych ludzi, ale nie sądziłem, że ktoś tak mnie okrzyknie. Uśmiechnięty po raz kolejny ukłoniłem się, chciałem podziękować.
- Nie wiem jak wam... podziękować! To dla mnie zaszczyt, nigdy o czymś takim nie marzyłem, nie potrzebuję laurów by ciężko pracować. Jeszcze raz dziękuję! Z mojej strony to wszystko. Pędzę odpocząć trochę, może potrenować. Niebawem chcę ponownie wyruszyć w misję, tym razem może w celu pojednania się z inną wioską. Kto wie... pędzę... - to mówiąc ukłoniłem się w geście pożegnania po czym wybyłem z siedziby i ruszyłem w podróż! Ku nieznanemu...
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

ODPOWIEDZ